پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم سری آ : ناپولی 2 - 1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
22 پاسخ برای این موضوع

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
به نقل از اسکای ایتالیا؛ لوچانو اسپالتی و مکس الگری در حضور آندره آ آنیلی در تونل ورزشگاه، درگیری لفظی داشته اند. هر دو مربی اهل توسکانی هستند و از اصطلاحات خاص آن منطقه برای کنایه زدن به یکدیگر استفاده کرده اند. صحبت های رد و بدل شده میان آنها باعث شد لوچانو اسپالتی با خشم و عصبانیت وارد اتاق کنفرانس مطبوعاتی شود. اسپالتی در این رابطه گفت:

بعد از بازی به استقبال مکس الگری رفتم اما او بدون توجه به حضور من به راه خود ادامه داد. او من را نادیده گرفت. لعنت به من که همیشه مقابل یوونتوس بازنده شده ام و حالا که برنده می شوم و با صدای بلند احساسات خود را بیان می کنم، شما برای من سخنرانی می کنید؟
طبق گفته خبرنگاران حاضر در صحنه، الگری بعد از اینکه بی توجه از کنار اسپالتی رد شده، خطاب به او گفته است:

از روی اشتباهات بازیکنان یوونتوس، ناپولی به دو گل رسید.
این جمله الگری باعث ناراحتی اسپالتی شد چراکه از نظر سرمربی ناپولی، الگری تلاش بازیکنان ناپولی را زیر سوال برده و به پارتنوپی بی احترامی کرده است. پس از این جمله، تنش میان دو سرمربی بالا گرفت و آنها با صدای بلند با یکدیگر صحبت کردند.
  • Pinturicchio, El rey leon, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3862 ارسال
  • LocationAhWaS

به نقل از اسکای ایتالیا؛ لوچانو اسپالتی و مکس الگری در حضور آندره آ آنیلی در تونل ورزشگاه، درگیری لفظی داشته اند. هر دو مربی اهل توسکانی هستند و از اصطلاحات خاص آن منطقه برای کنایه زدن به یکدیگر استفاده کرده اند. صحبت های رد و بدل شده میان آنها باعث شد لوچانو اسپالتی با خشم و عصبانیت وارد اتاق کنفرانس مطبوعاتی شود. اسپالتی در این رابطه گفت:

بعد از بازی به استقبال مکس الگری رفتم اما او بدون توجه به حضور من به راه خود ادامه داد. او من را نادیده گرفت. لعنت به من که همیشه مقابل یوونتوس بازنده شده ام و حالا که برنده می شوم و با صدای بلند احساسات خود را بیان می کنم، شما برای من سخنرانی می کنید؟
طبق گفته خبرنگاران حاضر در صحنه، الگری بعد از اینکه بی توجه از کنار اسپالتی رد شده، خطاب به او گفته است:

این جمله الگری باعث ناراحتی اسپالتی شد چراکه از نظر سرمربی ناپولی، الگری تلاش بازیکنان ناپولی را زیر سوال برده و به پارتنوپی بی احترامی کرده است. پس از این جمله، تنش میان دو سرمربی بالا گرفت و آنها با صدای بلند با یکدیگر صحبت کردند.

متاسفانه دیسبیلین و فرهنگ یوونتوس هم داره از بین میره

هرچقدر تو تاریخمون مربی های با سخصیت و باکلاس و با دیسیبلینی داشتیم ساری و الگری وجه  بقیه رو دارن خراب میکنن

اصلا از لحن مصاحبش خوشم نیومد

یعنی چی باید خفه بشیم و کارمونو انجام بدیم

میتونست بیاد اشتباهات خودش و بازیکناش رو گردن بگیره و جوری دیگه وانمود کنه باید بیشتر تلاش کنن

• miiiiiiiladcr7 و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

رو که نیست ماشالا سنگ پای قزوینه :2laugh:

حالا خوبه همون یه گل یووه هم با سوتی مدافع ناپولی بود... در ضمن آمار شوت ها و موقعیت ها رو نگاه کرده؟

• Signora Omicidi, Sayyed Amir, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی