پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

5- مانوئل لوکاتلی - L'Architetto

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
105 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

اطلاعات مختصری چند از لوکاتلی ...

هافبک مُدرنیه. بهترین عملکرد رو در یک ترکیب مالکیت محور و تهاجمی ، بعنوان یک #۸ داره! اصالتاً در هافبک مرکزی بازی میکنه ولی میتونه گاهی از کانالهای سمت چپ خط میانی برای توپ رسانی بوسیلۀ قدرت پاسدهی بالاش استفاده کنه. هیت مپش رو در تصویر زیر میبینید... لوکاتلی در بازپسگیری توپ در میانۀ میدان بسیار زیرکه. در ۳۴ بازی فصل گذشته ش برای ساسولو ، هر بازی بطور متوسط ۸۰.۹ پاس داده با دقت ۸۸.۳ %... علاوه بر اون متوسط ۴.۹ پاس بلند هم ثبت کرده. درواقع لوکا فصل گذشته و بلحاظ آماری در بسیاری از کتگوری های مربوط به پاس ، با اختلاف اول بوده! قدرت پاسدهی و تنوعی که میده ، قدرت اصلیش هستن..

e9adk2lx0aivi6k_9vcn_thumb.jpg

علاوه بر اون وقتی خودش مالک توپه ، پرس حریف رو با دریبلینگ و چابکیش در تغییر زوایا میشکنه و توپ رو از منطقۀ خطر خارج میکنه. در دفاع هم عملکرد قابل قبولی داره. سیستم ساسولو مبتنی بر پرس قویه ، چیزی که لوکاتلی نشون داده که قابلیت شایان تعریفی درش داره. او بطور متوسط ۲.۴ تکل ، ۱.۵ قطع توپ و ۱.۷ دور کردن توپ از منطقۀ خطر به ازای هر بازی در فصل گذشته به ثبت رسونده. تنها ویژگیش که به اندازۀ بقیۀ خصوصیاتش پیشرفت نکرده ، تواناییش در گلزنی و پاس گلدهی هست. او در فصلی که گذشت ، تنها ۴ گل و ۲ پاس گل داشت... بنظر میرسید که نقش مشابۀ پیرلو داشته باشه و دیکتۀ بازی از جلوی دفاع رو دنبال بکنه ولی نیکولو اسکیرا گفته آلگری میخواد او رو متزالا بذاره و رمزی رو رجیستا بازی بده... :39:

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قبلا یه بازیکن داشتیم که اسمش اوگو لوکاتلی بوده (Ugo Locatelli)

یه مهاجم یا بیشترهافبک نفوذی بوده برای آتزوری هم 22 بازی انجام داده

و قهرمان جام جهانی 1938هم شده

قهرمان المپیک شده 

و در تیم منتخب جام جهانی بوده 

6 فصل یوونتوسی بوده و 181 بازی برامون انجام داده 

اون بازیکن خوبی بوده و امیدوارم مانوئل بهتر از اون باشه 

locatelli%2B0.jpg

برای دوری از اسپم :1: . میگن که بازی مانوئل لوکاتلی شبیه هافبک برجسته آرژانتین یعنی فرناندو ردوندو هستش

855x481_30203027redondo.jpg

ببینیم واقعا بازیکن خوبی میشه !!!

• Orphée, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
از همون اول حس خوبی نسبت بهش داشتم حالا هم ک بلخره جونمون در اومد تا گرفتیم خوشحالم. امیدوارم همانند کیه زا تو یوونتوس و اتزوری بترکونه
  • eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

به گفتۀ لوکا بیانکین (گاتزتا) ، حقوق لوکاتلی ۲ میلیونه که با بونوسها به ۳ میلیون میرسه! ؛ این یعنی به اندازۀ پیاتسا و کمتر از دشیلیو ، پرین ، کولو ، بنتانکور و مککنی... کروبینی در قدم اول بدک نبود!

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
خب مبارک باشه بسلامتی رسمیش هم اومد. و بازم تو مبلغ سوپرایز شدیم
دو سال کاملا قرضی رایگان به صورت اتوماتیک بند خرید اجباری میشه و اونوقت یوو ۲۵ میلیون تو چند سال باید قسطی بده ساسالو. البته ۱۲.۵ میل هم پاداش و بنوس هست که مشخص نشده چه طور فعال میشن.
اما اینجوری در ساسالو گذاشتن هنر میخواست هرچند خواست علاقه قلبی بازیکن و خونوادش مزید بر علت شد.
  • eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

افشین باور نمیکنم طرف 40 تا پیشنهاد داشته باشه از ارسنال بعد اینجوری بخاطر عشق و علاقه بیاد یووه

شاید زیرمیزی پولی رد و بدل شده 

خیلی عجیبه

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

افشین باور نمیکنم طرف 40 تا پیشنهاد داشته باشه از ارسنال بعد اینجوری بخاطر عشق و علاقه بیاد یووه

شاید زیرمیزی پولی رد و بدل شده 

خیلی عجیبه

نه اینطور نیست خیلی وقته که از علاقه قلبی خودش و مخصوصا پدرش به یوونتوس صحبت میشد و در نهایت یه تیم متوسط انگلیسی مثل ارسنال جذابیتی که تو یوونتوس هست رو براش نداره. خوشبختانه کیه زا شده الگو حوانان ایتالیایی و امیدوار شدن که میشه تو یوونتوس شکوفا شد. هرچند دیگه پیرلویی نداریم که بایکن ایتالیایی رو برامون فوق ستاره کنه در عوضش الغری داریم که استاد خراب کردن استعداد های ایتالیایی هست/ خدا به خیر کنه راجب لوکاتلی

راجب پول زیر میزی ایران که نیست تو اروپا امریکا یه قرون هم بیاد به حسابت حسابرسی میشه و بابتش مالیات باس بدی و تا نفعمن از کجا نیومده دهنتو سرویس میکنن. بعیده به خاطر علاقه قلبیش نباشه اومدنش به یوو

• tecra, D E L P I E R O, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

هنوز هواداری یووه متوجه نشدن کی اومده به تیم

لوکاتلی اومده که حداقل 10 سال بمونه، هم سنش کمه هم قابلیت ستاره شده داره و هم ایتالیاییه و به تیم وفادار

مثلاً بازی با سویییس لوکاتلی دو گل زد و به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شده بود، این یعنی یک بازیکن 100% آماده که در اختیار یووه قرار گذاشته شده، ارزش این بازیکن در واقع 100 میلیونه، ولی درخششهش چون تو زمان کرونا قرار گرفت و 99% تیم های اروپایی مشکل مالی پیدا کردن، قیمت این بازیکن زیاد نشد چندان، همین آرسنال پیشنهاد 45 میلیونی داده بود به ساسولو 

با ترکیب کیزا و لوکاتلی قابلیت در هم شکستن هر تیمی رو داریم

بعد چندین فصل دوباره یه شور و اشتیاق خاصی دارم واسه تماشای بازیهای یووه 

فکرشو هیچ وقت نمیکردم یه جوری بشه هر دوی اینها تو تیم باشن، فوق العادست این فصل و فصل های آینده، یووه آینده قوی داری بدون شک

locatelli-1_j4cq.jpg

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

هنوز نیومده دلبری رو شروع کرد... ببینید یوونتوس رو کجای بدنش تگ کرده! ❤

E9KRDMMUcAgrkvs1.jpg

• حامد, Pinturicchio, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

کاری به خوب و بدشون ندارم ...

ایتالیایی باشه، کوفت باشه ...

:435: :nish: :آتزوری:

• eⁿzº, Pinturicchio, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

لوکاتلی نظم در میانه میدان را برای یووه به ارمغان می‌آورد و زمینه برقراری تعادل میان خط دفاعی و حمله را ایجاد خواهد کرد. از طرف دیگر با حضور او الگری دست بازتری برای راه‌حل‌های تاکتیکی در طول فصل خواهد داشت و یوونتوس می‌تواند از یک خط میانی تقریباً با کیفیت‌ نسبت به دو فصل گذشته برخوردار شود. او در پسِ درخشش در ساسوئولو، بعد از ظفرمندی با آتزوری، زیر سایه علاقه‌مندی باشگاه‌های اروپایی به او، با احساساتی مملو از عشق به بیانکونری و در اوج محبوبیت عازم تورین شده است امــــا آیا جذب لوکاتلی در راستای ترمیم مبرم‌ترین نقطه ضعف تیم و حلال مشکلات پرشمار بانوی‌پیرِ مضمحل در فصل پیش است؟ پاسخ من به این پرسشِ کلیدی «منفـــی» است.

به نظر من خط میانی یووه در فصل گذشته، علی‌رغم تمام کمبودهایش برای پیرلو اگر نگوییم مطلوب اما با اغماض قابل قبول کار کرد. (با نمره‌ی اصطلاحاً ناپلئونی) نکته‌ای که نباید فراموش کنیم کمبودهای آسیب‌زا در خط حمله، اشتباهات سریالی خط دفاعی، افت فاحشِ شزنی، ابهامات عجیب و توجیه‌ناپذیر تاکتیکیِ پیرلو و البته خلأ هافبکی همه‌کار بود. فراموش نکنیم در روزهایی که همه ما (طرفدارانِ نگران) به جذب هافبکی خلاق، هجومی و انرژیک در تابستان امید بسته بودیم امروز با جذب مانوئله لوکاتلی (به تعبیر آنتونیو نِگری، فیلسوفِ ایتالیایی) صرفاً کنترل شده‌ایم؛ ولو اینکه این کنترل‎سازی یک اقناع شیرین و مُسکنی تاکتیکی باشد.

واقعیت اینجاست که به نظر می‌رسد در باشگاه همچنان تمایلِ پنهانِ مدیران برای جذب گزینه‌های مورد علاقه‌شان برقرار است. (حتی اگر الگری روزی خود را واله و مفتونِ لوکاتلی و نفر اول هیأتِ درخواست جذبِ او قلمداد کند) این خاصه‌خرجی‌ها اگرچه از منظر فنی گاهاً قابل قبول و از حیث ساختاری نقدپذیر هستند اما یک عنصر مفقود را همچنان عیان نگه می‌دارند؛ اینکه هیچ پذیرش منطقی نسبت پست‌های نیازمند ترمیم و مناقشه‌برانگز وجود ندارد و هدف‌گذاری‌های ترانسفرینگ بیشتر بر اساس کنترل حداقلی ذهنیت هواداران و رسیدن بر پایه مشتی توجیه اقتصادی استوار است.

پی‌نوشت: از پیوستن مانوئله لوکاتلی به یوونتوس خوشحالم و باور دارم او می‌تواند کمک‌حال تیم باشد اما در عین حال مطالبه‌گری‌ام از مدیران باشگاه در ترمیم ضعف‌های کاری‌تر تیم و البته جذب یک هافبک بزرگ را علی‌رغم غوطه‌ور بودن در سکراتِ اقتصادی نشأت گرفته از کرونا برای خود محفوظ می‌دارم.

• tecra, Sayyed Amir, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
کنفرانس معارفه مانوئل لوکاتلی (بخش اول) :

: “این رویای کودکی من بود ، ما یک خانوادگی طرفدار یوونتوس هستیم ... من از زمان تولدم یک یوونتینو هستم. "

: "من عکسهای ندود ، دل پیرو و بوفون را در اتاقم داشتم."

: مطمئنم که آلگری از من می خواهد در فوتبال رو به جلو بازی کنم. "

: “من اینجا هستم زیرا لیاقتش را دارم ، ولی کارهای زیادی باید انجام بدهم. "

: “خوشحالم که دوباره هم تیمی هایم تیم ملی ام را دیدم. من در چند ماه گذشته با آنها صحبت کرده ام و ذهنیت آنها را تحسین می کنم. "

: “کیه‌لینی طوری از من استقبال کرد که انگار برادر کوچکترش هستم. آغوش او فوق العاده بود. ”

: “شانس اسکودتو؟ نمی دانم ، اما قطعاً می خواهیم آن را ببریم. این ذهنیتی است که ما در یوونتوس داریم. "

: " من تحت تأثیر ذهنیت آنها (بونوچی و کیه لینی) قرار گرفتم ، وقتی بونوچی به میلان آمد، می دیدید که او ذهنیت متفاوتی دارد. ما در این مدت با یکدیگر صحبت کرده ایم."

: "خاطرات آلگری در دوران حضورش در میلان؟ برای من افتخار است که او مربی من است. من آماده یادگیری هستم زیرا قطعاً باید پیشرفت زیادی داشته باشم. "
  • حامد, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
کنفرانس معارفه مانوئل لوکاتلی (بخش دوم) :

: "وقتی من در ساسولو بودم ، یووه پر از قهرمان بود ، به رونالدو نگاه کردم و حالا او را در رختکن می بینم. من او را در یوتیوب تماشا کردم و اکنون اینجا هستم ، خوشحالم که اینجا با آنها هستم. "

: "من از جان مایه خواهم‌ گذاشت، ذهنیت برنده ای دارم و در خدمت مربی خواهم بود. من نمی توانم برای بازی با آنها صبر کنم."

: "یووه پر از قهرمان است و وقتی رونالدو را در رختکن همراه خود می بینید ، احساس فوق العاده ای به شما دست می دهد ، همچنین دیبالا: بودن با آنها در اینجا لذت بخش است. "

: "مارکیزیو برای یووه بسیار مهم است ، او نیز می خواست که من به اینجا بیایم. امیدوارم هر کاری از دستم بربیاید تا زمان حضور او در یوونتوس برآورده شود. "

: " گلی به یووه با لباس میلان زدم؟ مادربزرگم که یوونتوسی بود به من نگاه کرد و گفت: "آفرین برای گلی که زدی ، ولی گل پیانیچ آفساید نبود. من اولش خوشحال نشدم ، اما بعد متوجه شدم."
  • حامد, El rey leon, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دوستانی که هی میگم پوگبا خیلی خوبه، این بازیکنی نیست که به تیم وفادار بمونه، هیچوقت این مدل بازیکنا رو نخوایید، الان رونالدو رو ببینید، دهن هواداران یوونتوس رو سرویس کرد، هر روز خبر جداییش هست، امثال پوگبا، رونالدو و.. اینا نمیمونن تو یه تیمی مثل یوونتوس که قدرت خرید چندان بالایی نداره درازمدت بمونن، اینا چون همش میخوان تو چشم باشن تو یه تیمی میرن که هی قهرمان شه 

یووه باید به ذات خودش برگرده، به دنبال بازیکنایی باشه که تبلیغاتی نباشن، واقعاً ارزش این پیرهن رو ببینن، ببینید قبلاً چیجوری امثال دلپیرو رو، بوفون ترزگه رو جذب کردن

باید یکی بیاد تو تیم که خودشو بکشه تا بمونه

لوکاتلی از اون دست بازیکناست 

یادم نمیاد هیچوقت شایعه دوروبر ندود دلپیرو بوفون کیلینی ... بوده باشه، مطئنن اگه بهتر از پست خودشون نسبت به رونالدو نباشن بدتر نیستن، من هوادار حالم بهم میخوره از این مدل بازیکنا 

الانم که رونالدو اومد عاشق یووه نبود، بلکه مشکلات مالیاتی و دادگاهی از سمت دخترایی که ادعا داشتن اون دستمالیشون کرده باعث شده بیاد ایتالیا، وگرنه دست خودش بود عمراً رئالو ول نمیکرد، اگر دروغ میگم برید صحبتای کارشناسای اسپانیایی رو بخونید که چرا اومد یووه + ایتالیا مالیات به درآمد کمتری نسبت به اسپانیا داره

پوگبا هم اوج جوونیشو داره تو منچستر میگذرونه، نکنه میخواید وایسید بالاتر از 35 بشه مثل رونالدو بعدش فیلش یاد هندوستان کنه؟ 

ما باید با فونداسیون ایتالیایی به قهرمانی برسیم، در غیر اینصورت تیم عملکرد زیگ زاگی خواهد داست، ببینید لوکاکو چقدر از عشقش به اینتر میگفت نتونست یه فصلم تحمل کنه، رفتار 90% بازیکنه غیر ایتالیایی یعنی پوگبا، لوکاکو

اینجورین که با اولین پیشنهاد بهتر میرن 

یعنی اگرم پوگبا مثلاً بیاد این فصل، نهایتش دو فصل بعد با یه پیشنهاد خوب میره از تیم، شک نکنید، و ما میمونیمو پوست گردو

خرید رونالدو توجیه تبلیغاتی داشت واسه یووه، با تغییر برند نیاز به یک بازیکن فوق ستاره تبلیغاتی بود که انجام شد، طوری شده الان که قبیله های اوگاندا هم الان جووناش تیشرتای یووه رو میپوشن، پس کار مدیریت از این دید درست بوده 

• حامد, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

این رویای هر کودکِ عاشق فوتبال است که در جوانی بتواند در تیمی که سالها طرفداراش بوده بازی کند؛

لوکاتلی چیزی شبیه این سناریو را تجربه می‌کند؛ زیستن در متنِ فیلمی درام و فانتزی؛ فـــیلمیِ دقیقاً سیاه و سفید.

untitled_7uii.jpg

تصویر بالا مربوط به یکی از پست‌های اخیر مانوئله لوکاتلی در حساب کاربری‌اش در اینستاگرام به همراه این جمله است: Energie positive

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آخرین بازیکن یووه ک 27 میپوشید کوالیارلا بود! عجیبه این همه وقت خالی مونده!

این انتقال رو بیشتر خود لوکاتلی انجام داد تا مدیریت یووه! آرسنال نقدا 40 تا رو میداد فقط خواست بازیکن بود ک اوضاع رو ب نفع یووه تغییر داد!

قبلا بهمون گل زده نامرد! کلی هم خوشحالی کرد اما اینکه میگه قبلا یوونتوسی بودم رو کاملا باور دارم! حالا وقتشه تو زمین نشونش بده!
  • حامد, eⁿzº, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

آلگری بعد بازی : « او هم میتونه بعنوان بازیساز بازی بکنه و هم متزالا ، بخصوص وقتی تیم دو تا هافبک وسط دونده داره. از نظر بدنی آمده نیست و بغیر از اون رمزی هم بعنوان رجیستا خوب بود! »

با حضور لوکاتلی و خوش بینی به درخشش او ، در همۀ پُست ها بغیر از دروازه یک ستون داریم که میشه تیم های آیندۀ یووه رو حولشون چید... دفاع = دلیخت ، هافبک = لوکاتلی ، حمله = کیه زا! البته با حضور همونی که میدونید ، دروازه هم ستوندار میشد... :10:

• حامد, El rey leon, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اینم ی تن لشیه مث ربیوت و برنالاشی و رمزی و بنتانکوور
همین که یذره ازین افراد فوق الذکر بهتر باشه کافیه
در همین حد ازش انتظار دارم
حالا ببینید کی گفتم ازین بازیکن در نمیاد اونم زیر دست الگری
  • Signora Omicidi, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
سجات درجورد لوکاتلی اشتباه میکنی دقیقا همون اشتباهی ک خیلیا راجب کیه زا داشتن.
هرچند راجب اینکه زیر نظر الگری خیلی سخته بتونه توانایی هاش رو به انجام برسونه بات موافقم. من حتی نگران کیه زا هستم چون الگری بیشتر معروفه ب خراب کردن ستاره ها و استعداد ها تا پرورش دادنشون.

بستگی داره لوکاتلی تو رجیستا باشه یا متزولا
  • tecra, L'Avvocato, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
لوکاتلی تنها هافبکمون هست ک پاش ب گلزنی باز شده! در مجموع نسبت ب بقیه بیشتر سعی میکنه دروازه حریف رو تهدید کنه. دیروز علاوه بر گل، پاس گل هم داد هر چند روی گل دوم سمپ خوب کار نکرد...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی