پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر لیگ اروپا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
190 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
oiti_20210420_103150.jpg

به زودی مسابقات سوپر لیگ اروپا رسما شروع به کار خواهد کرد. این مسابقات متشکل از 15 تیم ثابت + 5 تیم متغیر خواهد بود. فعلا 12 تیم یوونتوس- میلان- اینتر- لیورپول- چلسی- آرسنال- منچستریونایتد- منچسترسیتی- تاتنهام- رئال مادرید- بارسلونا و اتلتیکو مادرید اعلام حضور کرده اند
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اولم

• حامد, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یوونتوس همیشه جلوی بزرگان خوب بوده و مربی ک تیم رو جنگنده بار بیاره میتونه برای هر تیمی دردسرساز بشه .....با الگری ما هر تیمی رو متوقف کردیم با پیرلو ک خودشم اول راهه اما شکست بدمون جلو بنونتو بود احتالا زیدان اخر فصل مربیمون شه ازیدان اگر خرید خوبی داشته باشیم میتونیم خیلی موفقیت کسب کنیم 

سوپر لیگ نیازه حتی هر 4 سال یکبار هر شب یا هر هفته دیدار های عالی رو میبینیم ....ب زیبایی هر چ تمام تر ...دیگه نگران داورو دفاع کردن تیم حریف و شانس نیستیم تیم ها خیلی قوی هستن و لذت چن برابر میشه .

دو گروه هستن مخالفان و موافقان 

مخالفان درست میگن ک تیم های کوچیک حق دارن با تیم های بزرگ بازی کنن اما تو لیگ هم اگر باشیم مشکلی پیش نمیاد روند تکراری لیگ و فرسایشی جالب نیس ادرنالین بالا مث دهه نود نیازه 

موافقان نظرشون اینه ک درامد های تیم ها کافی نیس و کرونا اسیب زده اینطوری حتی یکسال هم شده تیم ها درامد مورد نیازشون رو میگیرند

برای ما طرفدارها صد درصد نیازه چنین لیگی بتمن هم دنبال سوپر لیگ بود تا دنیارو نجات بده 

• saeed-nedved, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

یکی از مشکلاتی که این سوپرلیگ داره ، اینه که تموم زیرکی ها و پیشرفتهای مدیریتی و ورزشی که یوونتوس طی این 10 سال بهش رسیده و عامل تمایزش با میلان و اینتر و چه بسا خیلی از تیمهای دیگر کشورها بوده رو نادیده میگیره و به همه شون قدرت اقتصادی برابر میده... البته فکر کنم آنیلی به اینجاش هم فکر کرده ولی در کل یخرده تو ذوق میزنه. امیدوارم تو تقسیم درآمد ، این مسائل لحاظ بشه...

• حامد, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
بازم کاماکان معتقدم وضعیت اقتصادیمون نسبت ب تیمای ایتالیایی فقط بهتر میشه و کماکان در بین تیمای متمول اروپایی حرفی برای گفتن نداریم
تازه ب احتمال خیلی زیاد وقتی تیمایی مثل پاریس و بایرن هم وارد این گود شن چ بسا قضیه خیلی بدتر هم شه
پاریس ک مشخصه چرا مخالفه
اولین و مهمترین دلیل اینکه حق پخش بازیای چمپیونز لیگ در انحصار بین اسپورت هستش ک مالکش همون رییس باشگاه پاریسه
دوم اینکه میتونن از این قضیه استفاده کنن و چندتا سی ال هم ب جیب بزنن
شاید تا سالهای سال بگیم ک تیما ضعیف تره یانه ولی مطمئنا اعتبار جام چمپیونز لیگ کماکان سر جاشه
مثل قضیه جداکردن جایزه the best و فرانس فوتبال جاب جا شدن و کماکان جایزه فرانس فوتبال فرسنگ ها جلوتر از جایزه the best هستش
بایرن هم با اون مدیریت عجیب و غریبش خیلی درگیر مسائل کرونا نشده و باتوجه ب قوانین ب شدت سفت و سختی ک داره مثل همون قضیه لایگزیک و ردبول و... خیلی ب این سادگیا نمیتونه وارد گود شه

بازم میگم قیاس قضیه nba و این مسئله هیچ ربطی ابدا ب این داستان نداره

ما تو nba این همه تورنمنت متفاوت نداریم یدونس ک همونه (اون مسابقه های ال استار و اینا ک هیچی .بیشتر ی چیزی برای درامد زایی هستش)

اونجا دو تا کنفرانس شرق و غرب داریم ک هر کنفرانس ۱۵ تا تیم توشه
ولی اینجا تیما قراره ی بار دوره ای با هم بازی کنن ٫ وقتی میان مرحله حذفی حالا بازیا تک حذفی میشه
یعنی ممکنه ی سری بازیا پیاپی تکرار شه ( ک مطمئنم بعد از چند سال دیگه اون جذابیت سابق رو نداره)
در ضمن خیلی تیما هم شرایط فاجعه باری دارن : میلان و اینتر و ارسنال و تاتنهام ( ارسنال و تاتنهام الان نیمه دوم جدول انگلیسن ٫ میلان ک نیازی ب تعریف نداره و اینترم ک دو ساله حتی از گروهی سی ال بالا نیومده)
پس قرار نیست کیفیت بازیا اونچنان بالا هم باشه و مطمئنا قهرمان سوپرلیگ همیشه بین دو سه تا تیم میچرخه و سودش اکثرا تو جیب اونا میره
چون دارن قضیه شانس و قرعه رو از این مسابقات برمیدارن و شما وقتی چند بار با ی تیم بازی کنی خیلی دیگه قرار نیست اتفاقات فوتبالی ب سود تیم ضعیف تر شه و عملا تیمای قوی تر همیشه میبرن

دیشب تو برنامه الچگرینتو از پرز پرسیده چرا تاتنهام بدون هیچ افتخاری تو سوپرلیگه ؟؟؟

فلورنتینو پرز

چرا تاتنهام ؟ سوال خوبی بود ؛ درسته که تاتنهام در قیاس با ۱۱ تیم دیگر جام های زیادی نبرده است. اما خب ، من از هری کین خوشم میاد ، پس چرا از حضورش در سوپرلیگ محروم بشم ؟

اوج انحصار طلبی رو قراره اینجا ببینی
شما ب پست این ادما دقت کنید ::

اعلام سوپرلیگ اروپا ساعت 21:30 امشب اعلام می شود

▪ رئیس لیگ : فلورنتینو پرز

●نایب رئیسان :

▪جان دبلیو هنری مالک لیورپول
▪ جوئل گلیزر مالک منچستر یونایتد
▪ استن کرونکه مالک آرسنال

کسایی ک هواداراشون ب شدددت ازشون متنفرن
کرونکه ک بماند ارسنالو ب خاک سیاه کشونده
لیورپول هم بعد از ۳۰ سال یدونه pl برد و بازم داره ب همون راه خودش‌ برمیگرده
کسایی ک یکم فوتبالی باشن میدونن گلیزرها حتی با فرگی هم مشکل داشتن و میخواستن اخراجش کنن
انیلی هم ۳ سال اخیر ک تیمای سری آ یکم قوی‌ شدن ب چاک داده یووه رو
ی پرز میمونه ک کاربلد بوده انصافا ولی اونم با همه اون خرج و مخارج ۸ حذف متوالی رئال توی یک هشتم رو داره با خودش

همین الان مشکل انتخاب داور دارن .میگن ممکنه ک داورای بازنشسته رو برگردونن ک تصورش هم وحشتناکه

نمبخوام کلا سیاه ب این قضیه نگاه کنم .مطمئنا جذابیت های خاص خودشو هم داره ولی دیدن اینکه هر ساله ۳ تا تیم قوی برنده شن ب نظرم هیچ لذتی نداره .اونم کلا بین ۱۵ تیم
من هنوز ک هنوزه سی ال ۲۰۰۳ رو یادم میاد پرم میریزه
موناکو رئالو حذف کرد
لاکرونیا تو بازی برگشت ۴ تا ب میلان زد و حذفش کرد
پورتوی مورینیو تو اون بازی عجیب و غریب منچستر رو توی الترافورد حذف کرد
یونان ۲۰۰۴ چقدر جذاب بود
اگه قراره اینا رو تو فوتبال نببینم دیگه ترجیح میدم فوتبال نبینم تا اینکه پرز و انیلی رو ببینم ک دارن پول درو میکنن و ده سال دیگه ب ریش همه میخندن و فوتبالی ک کاملا در انحصار ده تا تیم دراومده و نابود شده
بله یوفا و فیفا پر از فساده و کسی نمیتونه انکار کنه ولی مطمئنا پرز و انیلی و دار و دستش هم منجی فوتبال نیستن
فوتبال برای من فراتر از دیدن هر‌هفته بازی رئال و بارسا و یووه و بارسا هستش

همون دیدن الکس و ترزگه و بوفون توی سری ب یعنی همین مسئله ک پول همه چی نیست
توتی پیشنهاد رئال و رد میکنه و توی رم میمونه و با افتخار بازی میکنه یعنی فوتبال
ن اینکه هر هفته بازی رئال و چلسی رو ببینی
گوربابای بازی بزرگ .فوتبال رو حداقل بذارید بمونه برامون
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

بوفون قبلاً به آندره آ آنیلی اطلاع داده بود که حاضر به شرکت در تورنمنتی که اون رو خیانت به "ورزش زیبا" میدونه نیست و سال آتی از یوونتوس جدا خواهد شد... #گاتزتا

=> ایکاش نظرش عوض بشه... البته در خصومت رسانه های ایتالیایی با یووه هم نباید شک کرد!

• mory, El rey leon, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دیشب و امروز درباره بسکتبال نوشتم . پرز هم امروز توی حرفاش اینو اشاره کرده

سوپرلیگ در یوفا

"ما می خواهیم همان کاری را بکنیم که بسکتبال کرد، که اوضاع را آسان کنیم. ما بر این باوریم که می خواهیم تعیین کننده سرنوشت خودمان باشیم. اگر پول زیادی به دست بیاید با همبستگی کامل باید بین همه تقسیم شود. کسی نمی خواهد همه چیز تغییر کند."

دستمزدهای پایین تر

"بله. در این پروژه حداکثر 55٪ گردش مالی تعیین شده است. حقوق همیشه بالا می رود و درآمد پایین می آید. اکنون حتی در اسپانسرشیپ نیز مشکلی داریم. ما اسپانسرهای خوبی مانند آدیداس یا امارات داریم که از مشکلات عبور کرده اند. برخی فکر می کنند هیچ اتفاقی نیفتاده اما اتفاقات زیادی افتاده است. من خواهان شفافیت هستم. همه می دانند چه چیزی را در NBA می برند، آنها این موضوع را علنی می کنند. چرا معلوم نیست چه چیزی در اینجا به دست می آید؟ شفافیت به ما قدرت می دهد ".

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فرض کنیم یه ساعاتی باشه برای رقابتهای ضربات ایستگاهی یا ضربات پنالتی یا مثلا بازی یه گله بین بازیکنای دو تیم 

بعد جام جهانی 94 میخواستند بجای پنالتی یه جور روش بازی رو جایگزین بکنند که خیلی جالب بود(حمله به دروازه بود با توپ)

حتی ازمایش هم شد ولی جواب نداد ... و به نتیجه نرسید

مثلا نقطه دوم پنالتی ایجاد بشه مثل فوتسال

یا اوت رو با پا بزنن 

خلاصه نمیدونم چطور

ولی با پرز موافقم

فوتبال داره جذابیتشو از دست میده و باید راههای مختلفی براش یافت

• Orphée, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دقیقا تفاوت طرز تفکر کپیتالیستی وسوسیالیستیه .
از یک طرف دیگه  به قضیه نگاه کنیم که مثلا تیمی مثل ناپولی ، فیورنتینا ، لاتزیو و این دست تیم ها به خاطر رقابت با تیم های بزرگ تر ، حق پخش بیشتری میگیرند ولی به تیم های بزرگ تر مثل یه سلطان خائن نگاه میکنند و موقع خرید و فروش بازیکن و هر گونه رقابتی جوری برخورد میکنند که انگار مثلا یووه حقشون رو خورده .
به نظر من هیچ احدی از این مدیرانی که پرچم عدالت به دست گرفتند نگران خود فوتبال نیستند ، همه و همه نگران جیب خودشونند . الان به نظرتون دی لورنتینس نگران اینه که سطح کیفیت فوتبال کاهش پیدا میکنه ؟؟ یا نگران اینه که فصل بعد درآمدش از چمپونز لیگ کاهش پیدا میکنه و کم کم اسپانسر های سری آ کمتر میشند ؟؟

اگر قرار به مدیریت سوسیالیستیه همه لیگ ها باید مثل لیگ آلمان با قضیه برخورد کنند . بایرن بازیکنی که میگیره نه مجبور به حقوق نجومی دادنه و نه قیمت ما ورای تصور برای بازیکن ها پرداخت میکنه .

بیشتر بلایی بود که تمام تیم های کوچک تر کم کم سر خودشون اوردند . میخواستد موقع کسب درآمد همه سهیم باشند و سهم برابر داشته باشند ولی موقع خرید و فروش بازیکن پیرو آرمان های کارل مارکس باشند .

• Orphée, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
IMG_20210420_153801_857.jpg

اینم بنرم دیروز مثل اینکه قبل از بازی لیدز و لیورپول دیده شده:

فوتبال عزیزم،
تو را با اشک هایم،
به خاک و خاطرات می سپارم.
  • mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

بوفون قبلاً به آندره آ آنیلی اطلاع داده بود که حاضر به شرکت در تورنمنتی که اون رو خیانت به "ورزش زیبا" میدونه نیست و سال آتی از یوونتوس جدا خواهد شد... #گاتزتا

=> ایکاش نظرش عوض بشه... البته در خصومت رسانه های ایتالیایی با یووه هم نباید شک کرد!

فراز خبر جالبی هست ...
به موضوع دیگه ای اشاره نکرده؟
  • Orphée, tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

این فوتبال تا الانش هم طبقاتی بوده.. اما حالا می‌خوان یه سیستم طبقاتی بسته برای خودشون به وجود بیارن که  امکانِ همون اندکِ (خیلی خیلی اندک) تحرک رو هم از تیم‌هایی که برند تجلری کوچکتری دارند می‌گیره. بنابراین شخصا کاملا مخالفشم.

اما به نظرم زیاد هم جای هیاهو نیست. تا الانش هم  کل سیستم اقتصادی و اجتماعی طوری شکل گرفته که نابرابری‌ها مدام بازتولید بشن.  بهشتی در کار نبوده که حالا جهنم بشه. تا حالا هم تو دنیای ترسناک و بی‌رحمی زندگی می‌کرده‌ایم.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من این موضع مرگ فوتبال رو متوجه نمیشم .
مثلا لستری که قهرمان انگلیس شد یا موناکویی که قهرمان فرانسه شد راه قهرمانیشون بسته شده ؟؟ یا آژاکسی که شگفتی سازی کرد الان دیگه نمیتونه کاری بکنه ؟؟
هر تیم کوچیکی که یکم درخشیده فصل بعد غارت شده و کسی ازش صدایی در نیمد که فوتبال داره نابود میشه و تیم های بزرگ دارند تیم های کوچک تر رو نابود میکنند .

اینجوری هم که معلومه هر فصل پنج شیش تا تیم مهمان در این لیگ حضور دارند و این تیم ها میتونند شگفتی ساز اون فصل باشند .
عملا لیگ اروپا جای خودشو به چمپونز لیگ میده.

تنها نکته آزار دهنده دائمی بودن حضور تیم ها در این لیگه ، یه کاری که میشه کرد اینه که مثلا اگه تیمی پنج فصل جزو سه تای آخر بود مجبور بشه بره چمپیونز لیگ رو فتح کنه تا بتونه برگرده به این رقابت ها یا تیم آخر با قهرمان چمپونز لیگ رقابت کنه برای موندن در این لیگ .
شاید بعد کلی چونه زدن و مذاکره آخرش به این نتیجه برسند که تیم ها دائمی در این لیگ نباشند و یه قانونی برای جا به جایی تیم ها وجود داشته باشه .
---------------------------------------
هنوز فرمت رقابت ها خیلی گنگه ولی به نظرم فوتبال رو جذاب تر میکنه .

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

هزینه تیم های بزرگ زیاده ولی درامد انها از مسابقات خیلی کم...تیم های متوسط دارند ب تیم های بزرگ میرسن همین غلت اصلی ایجاد لیگ اروپاس

آ اس:

- مقایسه درآمد های اصلی باشگاه ها از طریق لیگ قهرمانان اروپا و سوپر لیگ اروپا!

• ورود به تورنمنت
 لیگ‌ قهرمانان اروپا: ۱۲.۵ میلیون یورو
 سوپر لیگ اروپا: ۲۵۰ میلیون یورو

• حق پخش تلویزیونی
لیگ قهرمانان اروپا: ۶۰ میلیون یورو
سوپر لیگ اروپا: ۲۰۲ میلیون یورو

• قهرمانی در تورنمنت
 لیگ‌ قهرمانان اروپا: ۱۰۰ میلیون یورو
سوپر لیگ اروپا: ۲۵۰ میلیون یورو

• مجموع درآمد ها
لیگ‌ قهرمانان اروپا: ۱۷۲.۵ میلیون یورو
سوپر لیگ‌ اروپا: ۷۰۲ میلیون یورو 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اون زمان ک فیرپلی کمر سری آ رو شکوند مرگ فوتبال نبود! این تیمها ک الان همه ب چشم بد نگاهشون میکنن خود خود فوتبالن! یوفا با اون رئیسش ک لفظ چاله میدونی داره این همه سال حق بقیه رو خوردن تا اینجوری کارد ب استخون برسه! همین الان فرمت جدید سی ال رو ببینید ب شدت مسخره ست! بازیهای گروهی بدون بازی برگشت! یعنی ممکنه تیمی میزبان قره باغ باشه اما بازی بعد بره تو ورزشگاه بایرن بازی کنه همینقد غیر منطقی!

مشکل اینجاس هر تصمیمی فیفا و یوفا میگیرن پذیرفته میشه چون از قبل اینجوری بوده و حالا عادت شده! ب سوپرلیگ خوشبین نیستم اما ب تیمها حق میدم از انحصار یوفا خارج شن... امیدوارم در نهایت برنده این داستان ما باشیم ولی اگه این پروژه شکست بخوره شاید یووه بیش از همه متضرر بشه ب علت نقش پررنگ آنیلی:fp:
  • حامد, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال
به نظرم هدف این ۱۲ تیم علی الخصوص پرز و آنیلی خارج شدن از زیر استعمار یوفا بود
حرفای پرز هم واقعا منطقی بود و معلوم نیست یوفا چقدر درآمد داره و چند درصد از درآمدش رو به باشگاه ها میده
با این سوپرلیگ دیگه عملا دست واسطه قطع میشه و درآمد خیلی مستقیم و شفاف میرسه به باشگاه ها
روح فوتبال اون موقعی مرد که یووه با ناجوانمردی رفت سری بی ولی یوفا به قضیه ورود نکرد تا جلوی ظلم فدراسیون ایتالیا رو بگیره
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

ببخشید حرف مثلا تلفنی یا در گوشی آنیلی و بوفون رو کی شنیده و کی نقل کرده؟
حکایت شیعیان و گفتگوی امام حسین و اسبش هست!
فراز دست وردار ازین کارات😁
  • Orphée, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

مصاحبه ی دیشب پرز بسیار مهم بود ...

کرونا دمار تیمها رو درآورده ...

اگر تیم هایی مثل چلسی ، سیتی ، پاریس از منابع قدرتمند برخوردارند برای بقیه تیم های بزرگ اروپایی اوضاع بر وفق مراد نیست ...پرز علنا از کم آوردن اسپانسر های قدرتمند تیمش صحبت کرد و گفت اونها با این شرایط مجبورند کنار بیان و نمیشه به اسپانسرها فشار آورد .

نزدیک به دو فصله که کل درآمد باشگاه ها از بلیط فروشی و کلی چیز دیگه سقوط وحشتناکی داشته ...با این وضعیت دستمزدها و خرج ها عملا باشگاه هایی که به منابع قدرتمندی خارج از فوتبال وصل نیستند توان رقابت با تیمهای ذکر شده رو از دست میدن ...

بله اصل قضیه همون پول و مسائل مالی هست ولی نمیشه کتمان کرد که سالهاست فوتبال تبدیل به یک صنعت و تجارت شده و راه گریزی از اون نیست ...

این گفته ها دلچسب نیست و شکاف درآمدی تیم ها رو علنی تر میکنه ولی دیر یا زود این مسئله سر باز می کرد .

فیفا و یوفا بدون هیچ دلیلی منطقی بخش زیادی از درآمدهای فوتبال رو مال خود می کنند و با تراشیدن مسابقات پی در پی به استهلاک و خستگی بیشتر بازیکنان دامن می زنند ...اون هم بازیکنانی که تمام حقوقشون رو باشگاه ها پرداخت می کنند .

خودم موافق برگزاری جام حذفی یا همین لیگ ملت های اروپا که جدیدا برگزار شد واقعا نیستم ...

برای تیمهای ایتالیایی هم به نظرم از نظر مالی یک جهش بسیار خوب خواهد بود .

• Orphée, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
#Sky :

چلسی می‌خواد از سوپر لیگ کنار بکشه
  • mory, tecra, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند