پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

21- نیکولو فاجولی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
138 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال

- تیم عقب هست، کمی (در واقع خیلی) آشفته بازی میکنه (تیم)، تحت فشار تماشاگر و ...

و میاد تو زمین، چقددددددددددددددددددددددددر روون بازی میکنه ! چقدر با اعتماد به نفس و مسلط نشون داد.

امیدوارم شایعات پیرامون میرتی و الگری صرفا شایعه باشند که البته ظاهرا نیستند ولی فاجیولی به شدت از میرتی بهتر و موثرتر میتونه ظاهر بشه در ترکیب اصلی.

• aidin_2010, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مشکل فاجولی بازی دادن به میرتی نیست!

بازی دادن به فاجعه ای به نام مک کنیه!

به نظرم این دو تا (میرتی-فاجولی) حداقل میتونن بازی در سطح سالرنیتانا رو برامون دربیارن

کاری که مک کنی ازش عاجزه

• tecra, D E L P I E R O, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
- اتفاقا داری اشتباه میکنی
نمیتونی توقع داشته باشی آلگری و یا هر مربی دیگه ای، بیاد با خط هافبک میرتی، پارادس، فاجیولی بازی کنه، این کار خودکشی هست !!!
توی کیفیت این ۲ بازیکن جوون شکی نیست، ولی خیلی فانتزی طوره که ۲ تا بازیکن جوون رو بزاری تو خط هافبک تیمی مثل یووه،
پس در کنار پارادس (به عنوان گزینه ثابت) حضور حداقل یک هافبک با تجربه تر دیگه هم لازمه و نفر سوم میشه یکی از بین میرتی و فاجیولی.

پس خیلی ربط داره !!
  • Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@GioVanni Agnelli

ینی فصل پیش با اون شرایط افتضاح بارسا، اول کومن و بعد ژاوی خودکشی کردن با بازی دادن همزمان به پدری و گاوی؟ (بدون یک روز بازی در لالیگا)

+ این رو که میگی من یه ابهام برام پیش میاد:  برخلاف گفته های قبلیت، ظاهرا فاجولی اونقدرها هم بازیکن خوبی نیست که بتونه بازیکن کلنگی مثل مک کنی رو نیمکت نشین کنه (یا به بیان دیگه کسی که نتونه مک کنی کلنگ رو نیمکت نشین خودش کنه بازیکن خوبی نیست!)

+ برای منی که فقط یه هوادارم (نه یه مربی)، حدس من از علت بازی دادن به مک کنی تامین دینامیزم خط هافبکه. خب بر فرض تامین این میزان دوندگی توسط مک کنی (که بهش شک دارم)، به نظرم در کنار این همه دویدن، تاثیرگذاری هم مهمه و فقط ایجاد برتری عددی در صحنه ها مهم نیست

من که به شخصه تاثیرگذاری از مک کنی ندیدم. نه در دفاع و نه در حمله! 

پ.ن الان توی هواسکورد چک کردم مک کنی این فصل توی لیگ نمره بالاتر از 6.42 نداشته و این یعنی افتضاح! تازه بیشتر بازیامونم با ته جدولیا بوده!

• eⁿzº, tecra و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال

@GioVanni Agnelli

1-ینی فصل پیش با اون شرایط افتضاح بارسا، اول کومن و بعد ژاوی خودکشی کردن با بازی دادن همزمان به پدری و گاوی؟ (بدون یک روز بازی در لالیگا)

2-+ این رو که میگی من یه ابهام برام پیش میاد:  برخلاف گفته های قبلیت، ظاهرا فاجولی اونقدرها هم بازیکن خوبی نیست که بتونه بازیکن کلنگی مثل مک کنی رو نیمکت نشین کنه (یا به بیان دیگه کسی که نتونه مک کنی کلنگ رو نیمکت نشین خودش کنه بازیکن خوبی نیست!)

3-+ برای منی که فقط یه هوادارم (نه یه مربی)، حدس من از علت بازی دادن به مک کنی تامین دینامیزم خط هافبکه. خب بر فرض تامین این میزان دوندگی توسط مک کنی (که بهش شک دارم)، به نظرم در کنار این همه دویدن، تاثیرگذاری هم مهمه و فقط ایجاد برتری عددی در صحنه ها مهم نیست

من که به شخصه تاثیرگذاری از مک کنی ندیدم. نه در دفاع و نه در حمله! 

پ.ن الان توی هواسکورد چک کردم مک کنی این فصل توی لیگ نمره بالاتر از 6.42 نداشته و این یعنی افتضاح! تازه بیشتر بازیامونم با ته جدولیا بوده!

- داری بحث رو به بیراهه میبری و من خوشم نمیاد، پس بند به بند جوابت رو میدم.

1- ما درباره یوونتوس، اونم از نوع آلگریش داریم صحبت میکنیم،

فلسفه هر باشگاه و یا هر مربی فرق میکنه، کما اینکه دلیخت با وجود سن کم کاپیتان آژاکس بود ولی به ما چه !!

آلگری اصولا از بازیکن جوون خوشش نمیاد، پس این ایده که مثلا فاجیولی و میرتی هم زمان در ترکیب اصلی باشند به خودی ـه خود یک ایده تخیلی میشه !

از این داستان زیبای سرمربی هم که بگذریم، من هیچ وقت یادم نمیاد یووه در ترکیب اصلی اینقدر زود بازیکن های جوونش رو وارد کرده باشه، مگر اینکه فرا انسانی بوده باشند ! مثل پوگبا که البته همون هم اوایل به عنوان بازیکن ذخیره وارد میشد و کم کم جایگاه خودش رو به دست اورد.

دل پیرو و کیه لینی هم که از اساطیر باشگاه هستند به راحتی وارد ترکیب اصلی نشدند. فاجیولی و میرتی که جای خود دارند !!

2- اصلا مک کنی و فاجیولی ربطی به هم ندارند ! دو بازیکن با دو خصوصیت متفاوت.

3- همونطور که اشاره کردی مک کنی به دلیل دوندگی در ترکیب اصلی هست، حال اینکه این کار رو چقدر خوب انجام میده باز هم ربطی به فاجیولی نداره، چون فاجیولی بازیکن دونده و دینانیکی نیست.

اینکه اینقدر اصرار داری مک کنی رو با فاجیولی در یک سمت قرار بدی واقعا عجیب ـه. تنها وجه شباهت این دو بازیکن این هست که پستشون هافبک هست ولاغیر !

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

alireza.de710

alireza.de710

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 47 ارسال

با گلش یاد دل پیرو رو زنده کرد.

گل زدن به اون شکل بی نظیر در حساس ترین دقایق مسابقه و زمانی که با اون وضعیت بازی تیم، امید زیادی به گلزنی نبود، فقط از یه ستاره برمیاد.

چه طور میشه باور کرد بازیکنی با این کیفیت و پتانسیل، تا قبل از این بازی در 11 بازی لیگ ایتالیا و 5 بازی لیگ قهرمانان فقط و فقط 39 دقیقه فرصت بازی بهش رسیده؟؟!! اونم در شرایطی که تقریبا تو نصف این بازی ها وضعیت خط هافبک نه تنها از نظر کیفیت که از نظر تعداد نفرات هم بحرانی بوده! 

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
FORZA JUVE

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3762 ارسال
^^^
مطمئن باشید اگر این همه مصدوم نداشتیم جناب آلگری در همین بازی هم به فاجیولی بازی نمی داد .
  • GioVanni Agnelli, Pinturicchio, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
خب گل بسیار قشنگی زد، بسیار هم بازیش رو دوست دارم،ولی دوستان من بنظر من هنوز جا دارن تا به ترکیب اصلی یوونتوس برسن هم فاجیولی، هم میرتی،
بحث من اصلا بازی دادن آلگری بهشون نیست، آلکری در بازی دادن به جوون های تیم افتضاح ترین مربی دورانه فوتباله، و از روی اجبار بازی میده، پوگبا و پاردس برسن هم این هم فاحولی میخ نیمکت میشن،
ولی هنوز به نظر من کار دارن، خیلی هم کار دارن، بهترین کار برای ما اینه که اینارو واسه فصل بعد آماده کنیم، من به شدت به جفتشون علاقه دارم و بنظرم اگر بازی برسه بهشون و یه مربی خوب بالا سرشون باشه، قشنگ فصل بعدی میشه روشون حساب باز کرد حداقل به عنوان مهره قابل اتکا نیمکت.
  • mory, alireza.de710, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گلش عالی و مهم بود. یجورایی خودشو ثابت کرد و حالا باید بیشتر بازی کنه! من نمیدونم چرا امثال کین و کوادرادو همیشه فرصت بازی دارن اما برای امثال فاجولی پیدا کردن وقت بازی دشوار میشه...
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مورد داشتیم مارادونی جوان رو نبرده جام جهانی

مورد داشتیم  رونالدوی برزیلی جوان رو بردن جام جهانی و بازی ندادن

مورد داشتیم مسی جوان رو در جام جهانی خوب بازی نداده و....

یادمه فردوسی پور روزهای اولی که رونالدو رفته بود یونایتد مسخرش میکرد

کار کردن با بازیکن جوان هنر میخواد صبر میخواد و قدرت پرورش میخواد

اینیستا و ژاوی از همون روز اول ستاره نبودن

اینقدر با سیاست ازشون بازی گرفتند که نهایتا درخشیدند

باید از رو دست مربیهایی که بلدن از بازیکنای جوون بازی بگیرن تقلب کنیم و یاد بگیریم

گلش بعد سالها منطقه دل پیرو  را بیادمون اورد :53: 

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
- یک خبر کمرنگ و ریزی ازش در اومده که اگه فصل دیگه باز هم آلگری مربی یووه باشه فاجیولی علاقه ای به حضور در یووه نداره و ترجیح میده به صورت قرضی از تیم بره.
همین فصل هم یکی از شروط موندنش استمرار حضور در ترکیب اصلی بوده که ظاهراً خودش و مدیر برنامه هایش از بدقولی آلگری ناراضی اند.

ولی مسئله جالب تر شاید اینجا باشه که فاجیولی به واسطه عملکردی که داشته حمایت بقیه بازیکن ها رو هم داره و بازیکن محبوبی به شمار میاد.
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
- توپ ربایی و پاسش برای ولاهوویچ روی گل سوم خودش به تنهایی یک کلاس آموزشی بود

بی صبرانه منتظرم فصل دیگه در کنار روولا هنرنمایی کنه، هماهنگی این دو نفر می‌تونه کمک بزرگی باشه برای خط میانی تیم.
  • mory, alireza.de710, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

بعضا سوتی های خیلی بدی میده که البته بخاطر بی تجربه بودنشه ولی در کنارش کارهای مثبت زیادی میکنه ، یکم هم بی جهت با بازیکن های حریف کل کل میکنه که ممکنه کارت زرد بی دلیل بگیره ، در کل برای فصل بعد خیالمون از بابت جدایی امثال رابیو با حضور فاجولی و میرتی راحته 

• Signora Omicidi, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6054 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حرکاتش رو گل سوم عالی بود. دیدن فاجولی در این سطح واقعا لذتبخشه! آدم از دیدن درخشش بعضی بازیکنا سیر نمیشه فاجولی یکی از اوناست
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2639 ارسال
با لوکاتلی در یک سطح میدونمش، پتانسیل خوبی داره.
  • حامد, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال

- از بازی خوب فاجیولی نباید غافل بشیم.

بی نظیر بود و با تلاشی که میکرد وسط زمین رو در اختیار خودش داشت.

اگر نگیم بهترین بازی ولی قطعا یکی از بهترین بازی های فاجیولی در این فصل بود.

• Orphée, mory, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بهمن به حرفم رسیدی که درخشش فاجولی وابسته به عدم بازی کردن اون موجود منحوس مک کنی بی خاصیته؟
دقیقا از وقتی که اون بدردنخور رفته فاجولی فیکس شده و درخشیده
  • GioVanni Agnelli, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
^^^
- داداش، توی همین بازی به جای میرتی به بازی اومد !!
روی یک نظر اشتباه پافشاری نکن لطفا ...

به بازی اومد و چقدر عالی بود واقعا، قشنگ موتور خط هافبک تیمه و تقریبا همه کار می‌کنه
به نظرم توی این هافبک وسط هایی که داریم، فاجیولی بهترینشون هست و واقعا پر تلاش و موثر ظاهر میشه.

مثلث روولا، لوکاتلی، فاجیولی رو میپسندم ...
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6416 ارسال
  • LocationRasht

نمیدونم دقیقاً باید چیکار کنه که فیکس باشه؟ هر بازی هتتریک کنه؟

کاملاً لول آپ شده و نماد این مسئله ست که پیشرفت واقعی جوونای یوونتوس ، با بازی با ثُبات در تیم اصلی حاصل میشه نه قرض به این و اون...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

من بعید میدونم الگری مشکلی با فاجولی داشته باشه. بنظرم روی ترکیب کلا ریسک نمیخواد بکنه و سعی میکنه مدیریت کنه مصدومیت ها رو. با توجه به اینکه تو سه جام هنوز داریم بازی میکنیم منطقیه

• Orphée, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی