پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میلان-یوونتوس(هفته چهاردهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره.حق یووه برد بود اما نتونست به اونچه که لیاقتش رو داشت تو این بازی برسه. من قبل بازی گفتم!تو این بازی بیشتر از هرچیزی تجربه حرف اول رو میزنه.الکس باید از اول تو بازی می بود و بعد تو نیمه دوم تعویض میشد و یاکی به جاش میومد. کامورانزی هم که بدبختانه نرسید به بازی. اما باز این زبینا امشب هم تو مخ من بود.یعنی رانیری اینقدر احمقه که میذاره زبینا نفوذ کنه؟ تعویض های رانیری برخلاف بازی های قبل اصلا ثمری نداشت حتی تو روند بازی!!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بازي خيلي خوب نبود ولي نتيجه عادلانه بود. تعويضها بجز آمدن آلكس بقيش خوب نبود.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
اخ خدا دارم دیوونه میشم - واقعا که به عقل رانیری شک کردم - خوب عزیزم داری میبینی اون صحنه خوراک الکسه چرا نیاوردیش تو بازی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
موافقم که مارکوینی باید زودتر میومد !! تعویض ها خیلی دیر بود،بازیکن ها ی تعویضی اصلا نرسیدند صاحب توپ بشند به اون صورت. سمت راست یووه تنها گاهی با جرقه های حسن جون می گرفت ! زبینا به تنهای یه سمت یووه رو فلج کرده بود. یووه تیمیه که باید دو سمتش کار کنه ! ولی وقتی کامورانزی نیست یووه فقط از سمت چپ حمله می کنه. اگه مارکیونی زودتر میومد میشد به سمت راست هم امیدوار شد،چون خیلی خوب بازی کرد. ولی انصافا دو مدافع وسط یووه عالی بودند !! خیلی خوب بودند.من که بهشون افتخار میکنم !!!!!!!! چند بار کیه لینی خیلیییی استادانه توپ رو از میلانی ها میگرفت.بینظیر این بازیکن.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر کامورانزی بود بدون شک پیروز مسابقه یوونتوس بود اینم از بد شانسی ما هست دیگه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اگر کامورانزی بود بدون شک پیروز مسابقه یوونتوس بود اینم از بد شانسی ما هست دیگه

به این حرف ایمان دارم !! اگر کامو بود بدون شک برنده بودیم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازیکنای یووه همه خوب بودن.یعنی یووه امشب اصلا عالی بازی کرد اما متاسفانه به حقش نرسید مثل بازیهای قبل .اومدن مارکیونی و پالادینو بازی یووه رو بهم ریخت اگه نمی اومدن یووه آخر بازی خیلی بهتر کار میکرد. در مورد زبینا هم فقط باید افسوس خوردولعنت به کاپلو که سر خر رو باخودش اورد .چیه نکبت 90 دقیقه فقط رو اعصاب هوادارا راه میره. واقعا روبه روز داره قدرت یووه بیشتر میشه.جلو میلان تو سن سیرو اینطور بازی کردن خیلیه.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی تو یک صحنه از زبینا کف کردم!! خیلی قشنگ و هنرمندانه توپ رو از کاکا گرفت!!!! میلانی ها تو نیمه اول بیشتر از سمت راست حرکت میکردن (به دفاع چپ یووه میزدن) بازیکنای یووه شل بازی کردن!محکم و سفت و سخت نبودن!موقعیت های گلزنی خوبی داشتیم ولی ماست بودنه بیانکونری ها سبب شد تا نتونیم ببریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اون شل بازی کردن نیست ! به نظر من اون به خاطر جو ورزشگاه بود. بازی جلوی 80 هزار میلانی کم نیست !! استرس بازی بالا بود.

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من موندم شما چه پدر کشتگی با این جاناتان بدبخت دارید من دوسش دارم ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نه بابا!این حرفا چیه! بازیکنای جوون و بی تجربه رو بگی حرفی! ولی نه این با تجربه ها. قدر موقعیت ندونستن.بدجوری حرصم گرفته بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من خوب های یوونتوس توی این بازی مولینارو و بوفون بودند البته نباید از بازی خوب مدافعان وسط هم ساده بگذریم نبود کامورانزی و روی فورم نبودن هافبک ها از دلایل اساسی این تساوی بود

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره!خوب ها دو مدافع وسط بودن! حسن هم خوب کار کرد!توپ گیری های خوبی کرد وسط زمین. جی جی هم که همه دیدن یک دیوار بتونی بود تو دروازه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ولی این مخه من دست از سرم بر نمیداره - میگه جایه الکس رو اون ضربه ایستگاهی خالی بود - مخم میگه اگه بود یووه الان بازی رو میبرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی جدا آدم از بازی با میلان لذت میبره !!! هیجان بازی خیلی بیشتر از بازی مقابل اینتر بود،جدا از نتیجه،ادم از دیدن بازی دو تیم لذت میبرد.گاهی یووه حمله میکرد نیم خیز میشدیم !گاهی میلان !!! و هردو فوتبال بازی میکردند به معنای واقعی ! لذت طرفداری یه تیم به همینه !!! (من شخصا چون یه بازی خوب دیدم زیاد از نتیجه ناراحت نیستم ) ولی اگر اون آخر بازی یووه یه گل میزد واقعا می چسبید !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
میلان تیم با شخصیتیه! بازی کردن باهاش و دیدن مسابقه خیلی لذت بخشه! اما دیدن رم و اینتر که مقابل یووه قرار میگیرن چندشم میشه!نمیخوام سر به تن این دو تا تیم باشه!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
يووه تو اين بازي به نظر من سر تر از ميلان بود شما موقعيت هارو نگاه كنيد يووه تو اين زمينه كاملا برتري داشت در كل خطوط سه گاه يووه خوب بازي كرد و ميتونيم اميد داشته باشيم براي اسكودتو

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
كلا بازي خوبي بود. يووه در تمام نقاط خوب بود و مي تونست با كمي تمركز و دقت بيشتر بازي رو ببره. بوفون و مدافعان وسط عالي بودند. هافكهاي كناري ما با كمي تلاش بيشتر ميتونستن ما رو صاحب گل كنن. بازيكناي تعويضي هم با وجود اينكه بازيكنان خوبي بودن نتونستن تاثير گذار باشن و تا اومدن جا بيفتن بازي تموم شد.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ای کاش توپ تره زگل که خورد تیرک گل میشد ولی بازم نتیجه خوبی بود هرچند میلان شانس آورد .

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ولی من رانیری رو نمیبخشم که لذت بازی در سن سیرو رو از الکس گرفت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی