پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

7- فدریکو کیه‌زا - ‏Fedex

* * * - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
287 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اگه این واقعیت داره که امیدوارم امسال تو چهارتیم نباشیم ، درعوض تقی به توقی بخوره قهرمان لیگ قهرمانان بشیم تا سهمیه رو هم داشته باشیم .

مدت زمان این ترکمان چای دو ساله است و بند های دیگری هم برای فعال شدن قرارداد قرضی ایشون هست .

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

دو سه روز از فوتبال دور بودم امروز اومدم فروم دیدم تیمو به فنا دادن.
ظاهرا قراره وینگر راست تو 3-5-2 باشه و ایتالیایی بودنش هم توی اومدنش تاثیر داشته ولی نمی دونم چرا اینا که ایتالیایی دوست داشتن فلورنزی رو نگرفتن؟ چرا فلورنزی و همین طور مویزه کین باید برن پی اس جی و ما با کیه زا و موراتا قرارداد ببندیم؟ 
حالا یه بار از فیورنتینا باجو رو گرفتن دلیل نمی شه هر کی از فیورنتینا می گیرن باجو بشه که.

• Orphée, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خب رسمی شد. از امروز بازیکن یووه ست و ازش حمایت میکنیم. امیدواریم علامت سوال ها رو تبدیل به علامت تعجب بکنه.

• حامد, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

متاسفانه رسمی شد این حماقت  :fp:  امیدوارم من اشتباه کنم و از کیزا یه باجو در بیاد :33:  ولی منتظر حملات من به بد بازی کردن این بازیکن تو طول فصل باشید  :1:  :nish: بخصوص حامد عزیز :6: مدافع کیزا :421:

• حامد, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

خب خب خب . . . اما قضیه انگار یچیز دیگه س . البته اگه این دروغ نباشه که امیدوارم نباشه .

طبق چیزی که بهش جزئیات انتقال فدریکومیگن  ظاهرا در صورتی که فدریکو کیه زا در یوونتوس بتواند به تعداد بازی، تعداد گل و تعداد گل مشخصی برسد، یوونتوس موظف به فعال سازی بند خرید او خواهد بود . اگه کلش همین باشه یه معامله ی خوب هست که لاقل بازنده نیستیم تو این معامله .

به شخصه بعد از دیدن این نظرم برگشت فکر میکنم اگه کیه زا بتونه به اون تعداد گل و پاس گل و تعداد بازی مشخص برسه من که راضی ام .

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

مبلغ پرداخت شده واسه کیه زا 3+7+40+10 خواهد بود و خیلیا خرید کیه زا رو بایرن وار دونستن، این درحالیه که گرونترین خرید بایرن از تیمای بوندسلیگا گوتزه بوده با 37 میلیون که در اون بُرهه درخشانترین تلنت آلمان بود و غیر قابل قیاس با فدکس...

+ فقط 6 ایتالیایی این فصل در ترکیب یوونتوس خواهند بود! ؛ کمترین میزان در تاریخ باشگاه...

• Pinturicchio, GG.B1, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

فکر کنم مدیران ما اگر این سه سالی رو که وقت برای آوردن کیه زا گذاشتند برای هر بازیکن دیگه ای صرف کرده بودند اومدنش دور از ذهن نبود ...

همون زمانی که برنادسکی هم اومد نیاز یوونتوس نبود و حالا هم همون قضیه داره تکرار میشه .

کلی بازیکن جوان و مستعد ایتالیایی داریم که دارند در سری a و b بازی می کنند و مالکیتشون یا مال ما بوده و یا هست که از نظر توانایی اگر برتر از کیه زا نباشند،  پایین تر نخواهند بود ...

اما در حقشون جفا کردیم ...

هیچ ویژگی بارزی در بازیش ندیدم و حتی در تیم متوسطی مثل فیورنتینا هم چندان پرفروغ نبوده ...

با این مدیریت اگر یک میلیارد یورو سرمایه هم برای نقل و انتقالات پول داشته باشیم امکان ضایع کردنش بسیار بالا خواهد بود .

• Aminvo, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
حقیقتا انقدر حالم گرفت از این خرید که حتی نتونستم به بعدش فکر کنم!

الان تنها فولبک تخصصی تیم ساندرو هست؛ دنیلو رفته دفاع وسط و اگه دلیخت هم برگرده احتمالا جای بونوچی و کیلینی رو میگیره نه دنیلو. پیرلو کارشو با ترکیب سه دفاعه رادیکال شروع کرد و حالا هم با بکار گیری وینگرها تو پست وینگ بک ترکیبشو رادیکال تر هم کرده. معمولا ذهنیت پراگماتیک یووه مانع از این میشه که مربیا ایده های رادیکالشونو تمام و کمال تو تیم به اجرا بذارن ولی در مورد پیرلو این اتفاق افتاده. ما هممون پیرلو رو قبول داریم و حرفیم توش نیست؛ ولی بین خودمون باشه که واسه مربی ای که فقط یه فصل قرارداد داره و هیچ هم بعید نیست که نتونه فصل رو به پایان برسونه، اینجوری تیم بستن خیلی جسارت میخواد! با این پولی که واسه کیه زا دادیم خیلی خریدای دیگه میشد کرد و بقیه کردن و دیدیم!

واسه اجرا کردن ایده ها جسارت خالی مهم نیست و امکان اجرای اونا هم مهمه! این کادر تیم - منظورم صرفا پیرلو نیست و همه کادر تیم - تک تکشون جایگاه متزلزل و موقتی داشتن و این حد شهامت و جسارت واسه من قابل درک نیست و بیشتر به عنوان سنگ بزرگ غیرقابل زدن میبینمش.

بازم میگم هیچ بعید نیست پیرلو نتونه فصل رو به آخر برسونه ...
  • mory, Aminvo, قاسم و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بنونوتو فدکس...
  • Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

نمیدونم چرا اینقد  چص ناله میکنین اقایون و خانوما کیه زا تو این فصل که کرونا هست و تیم از نظر مالی مشکل داره فثط 3 میلیون بابتش دادیم

فصل بعد که اوضاع بهتر میشه 7 میلیون بابتش میدیم

و اگر دو سال دیگه شروط 4 گانه یوو فعال بشه اونوقت 40 تا دیگه میدیم

یعنی واقعا از شیوه خرید کیه زا واقعا خوشم اومده و ودر نوع خودش شاهکار بوده

والا اگه کرونا نیود با 70 تا نقد هم نمیتونستیم بخریمش

به هرصوت مدیریت و کادرفنی یه چیزی توش دیدین

یزارید یه ده تا بازی بکنه بعد اینقدر منفی بافی کنین

سرتونو مثل یه هوادار واقعی بالا بگیرید و ازش حمایت کنید

همین امثال شما وقتی دیشیل رو خریدیم ازش به عنوان یه مالدینی نام میبردین و هیچ چیز بافی نکردین میگفتیم قیمتش معفقفوله و خوبه راجب متیودی هم همینطور راجب رومرو که اصلا ترکونیدن

اینقدری که راجب کیه زا بد گفتین اون زمان داشتین برا خرید برناردسکی حشن میگرفتین

اینقدری که الان کیه زا رو میکوبین کوچک نریم نقدی یه اوسمغزالله عظم لرددنیلو نداشتین

پس بزارین سرمونو بالا بگیریم و ب درخشش کیه زا ایمان داشته باشیم

تکبیر

• Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

خرید قرن..  :22:  :fp:  :13:  :430:  :okay:  :419:  :hang:  :438:  :459:  :459:  :459:  :459:  :459:  :459:  :459:  :459:  :459:  :459:

یه سوپر خرید در حد زیدان و دل پیرو به چنگ آوردیم در حالیکه سایر تیم های ساده لوح 25 تا پول بی زبون رو پای فران تورسِ بی استعداد ریختن..

بند قراردادی که آپشن خرید رو به الزام تبدیل میکنه هم سفت و سخت تعبیه شده تا یووه رو ملزم به پرداخت 40 میلیون نکنه. اینکه یووه جزو 4 تیم اول لیگ بشه واقعن دور از انتظاره.

با اومدنش نقاط ضعف تیم در خط هافبک، حمله و جناحین برطرف شده و امسال میریم که با تکنیک ناب و بخصوص سر بالا بازی کردن این ستاره یه سه گانه ی خوشگل داشته باشیم.   

شاید تنها نقطه ضعف این ستاره کمبود تجربه باشه که مدیریت با حفظ خدیرا قراره فاکتور تجربه رو به کیه زا منتقل کنه.  

---

@drughi1990 از طرف منم به این ستاره ی خوش تکنیک ( :77:  :worship:) حمله کن  

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

​یاسلام 

بنظرم پیشرفت کردیم

از وینگری مانزو رسیدیم به وینگری کیه زا

آخرین دریبلش سال 1942 ثبت شده اونم بابای پیرمردشو دریبل زده

وینگر قدرتی و لاسرعتی و لا تکنیکی

یالله یالله یاالله 

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
9q74_20201006_093923.jpg

اگه جزو 4 تیم اول نباشیم خود کیه‌زا جمع میکنه میره!
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

چند روز پیش : :62:  :33:  :45:

امروز : :fp:

«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کیه زا گل خالی رو میزنه بیرون و بعد دست میکشه به موهاش

توپ رو لو میده و بعد از چند ثانیه به شدت تمام دنبال توپی میدوه که لحظاتی قبل براحتی لو داده بود

عین دوستمون فده

همون همیشگی برازنده این کشف پاراتیچیه

واقعا ندود روی خریدش مثبت بوده ؟ 

کیه زا واقعا این تک به تکو گل نکرد که چیکار بکنه ؟

دیشب با لهستان فاجعه بود 

هیچ پیشرفتی توی این شخصیت دیده نمیشه 

مهدی ترابی خیلی خیلی بهتر از اونه یا حتی جهانبخش فعلی

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ب نظرم کیه زا سرعت خوبی داره میتونه تو یوووه پیشرفت کنه پا به توپ خوبی داره بهتر از برناردسکیه بدون شک .....بی مغز بودن مشخصه اصلیشه ما تلاش بسیار زیادی داره ...ب نظرم خرید خوبیه پاس رو به جلو های خوبی هم میده....برای پیشرفت باید موبایل و کامپیوتر و پلی استیشن نداشته باشند این فوتبالیستها چون اصلا  فکرشون به فوتبال نیست  قدیما تمام تمرکز رو فوتبال بود

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

یه مقایسه نسبت به برناردسکی :

-قدرت نفوذ پایین تر

-دقت کمتر در شوتزنی

-شتاب داره اما زود خسته میشه

- یه دروازه خالی گل نکرد . اون میتونست باعث برد تیم بشه . همین به اندازه کافی امتیازشو میاره پایین .

+ یکی دوبار سانتر های خوبی کرد .

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

قبلا نوشتم که کریستین ویری و باباش واسه یووه بازی کردن

واین کیه زا خودش و باباش علیه یووه بازی کردن و حالا خودش یوونتوسی شده

باباش 22 باربا تیمهای سمپ . کرمونسه . پارما  فیو  روبروی ما بازی کرده و 8 تا گل بهمون زده

enrico-chiesa_2.jpg

chiesa_parma.jpg

• حامد, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حجم عکسها اگه بالاست لطفا مدیرای گرامی دلیت کنن

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti

وقتي يووه 60 ميليون يورو براي كيه‌زا هزينه مي‌كند حتماً برنامه و ايده‌هايي مشخص در مورد او نيز دارد. براي بازيكني مثل او كه كمي بي‌نظم است، مقررات و ديسيپلين باشگاهي مثل يوونتوس مي‌تواند مفيد باشد.

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

Google (1)