پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و پنجم سری آ ایتالیا : اودینزه 2 - 1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad

هفته سی و پنجم سری آ ایتالیا

o4wg_20200721_092540.jpg

اودینزه - یوونتوس

تاریخ برگزاری : پنجشنبه، 2 مرداد ماه 1399

ساعت : 22:00 به وقت ایران

مکان : داچیا آرنا، اودینه

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

برد یعنی جام 

هر چند ارزش انچنانی برام نداره

ولی برای باشگاهم و تاریخ باشگاهم مهمه

برای انیلی و خاندان انیلی مهمه

برای جواب دادن به افرادی مثل کونته مهمه

پس باید برد 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اگه سختش نکنیم بازی سختی نیس! امسال 2 بار باهاشون بازی کردیم بار اول 3-1 و بار دوم 4-0 بردیم!

جالبه ک اودینزه از معدود تیمهایی هست ک یووه رو تو آلیانز برده اما تو این استادیوم جدید خودش هنوز ما رو نبرده! 4 بازی اینجا داشتیم 3 برد 1 تساوی.. 15 گل زده و 3 گل خورده!

نکته جالب دیگه عملکرد دیبالا مقابل اودینه بوده! 8 گل بهشون زده در قالب 4 بریس! یعنی دیبالا یا ب اودینزه گل نمیزنه یا 2 تا 2 تا میزنه!

ساندرو و بنتانکور اولین گلهای خودشون واسه یووه رو تو این استادیوم زدن + تنها هت تریک خدیرا و اولین بریس دیبالا تو داچیا آرنا بوده!

این بازی واسه کفش طلای رونالدو بسیار مهمه! اگه گل نزنه دیگه بعیده بهش برسه. آمارش مقابل اودینزه بد نبوده! 2 بازی 3 گل!

ب نظرم اودینزه زشت ترین لوگو رو بین تیمهای ایتالیا داره! لوگوش شبیه لوگوی جهاد کشاورزی و سازمان های شبیه اونه!

ترکیب احتمالی اودینزه:

موسو
نویتینک-ده مایو-بکائو
سما-ده پائول-فوفانا-لارسن-تر آوست
اوکاکا-لازانیا

مصدومین: یایالو-ماندراگورا-پرودل-تئودورژیک-والاس

ترکیب احتمالی یوونتوس:

شزنی
ساندرو-روگانی-ده لیخت-کوادرادو
رابیو-پیانیچ-بنتانکور
رونالدو-دیبالا-برناردسکی

محروم: بونوچی
مصدومین: دیشیلیو-خدیرا-کیه لینی-هیگواین

داور: ماسیمیلیانو ایراتی
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

ممکنه دمیرال بازی کنه (احتمالن بعنوان تعویضی)؟ وضعیتش چطوره؟

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
شانس هست اما کم است!
در واقع مصدومیت دمیرال 1 ماه پیش تموم شد اما هنوز ب اون آمادگی لازم نرسیده و البته احتمالا ساری ترجیح میده وقتی بهش بازی بده ک قهرمانی قطعی شده باشه تا فشاری روش نباشه...

ب هر حال شما نگران نباش! احتمالا روگانجاش خان 90 دقیقه کامل بازی میکنه!

جدی امیدوارم روگانی گل بزنه! هم بخاطر اینکه امسال 2 3 تا تیر زده هم اینکه در حقش کم لطفی شده! بیچاره ماه ب ماه بهش بازی نمیرسه تازه بعد کرونا گرفتن و کلی بازی نکردن یهو جلو میلان بهش بازی دادن تازه قبل اشتباهات بونوچی داشت خوبم بازی میکرد اما بعد بازی همه بهش حمله کردن! روگانی بهترین مدافع پنجم دنیاست کاش تا سالها بمونه!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

برید همین امشب کار قهرمانی رو تموم کنید بره پی کارش ...

یووه :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53: :53:

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

قطعا این بازی رو می بریم . سبک بازی تیم جوری نیست که جلو این تیمها به نتیجه نرسه 

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

فراتر از فاجعه ایم .
یه لاتزیویی که از پنج تا بازی آخرش 4 امتیاز گرفته بود رو بردیم و فکر کردیم خبریه .

تنها راهی که میشه از یه آبرو ریزی توی چمپونز لیگ فرار کنیم اینه که یه طاعونی چیزی بیاد و فوتبال دوباره لغو بشه .

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خاک دو عالم بر سر این مربی و بازیکنان

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

داریم تو هر بازی رکورد میزنیم . رکورد این بازی این بود که اودینزه بعد ده سال یوونتوس رو برد .

• Orphée, mory, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
تا ساری هست همینه ....

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

از آتالانتا که نمیشه خُرده ای گرفت ولی حقیقتاً خاک بر سر اینتر و لاتزیو... :fp: این فصلم بزرگی و تاریخ یووه قهرمان میشه ولی از همین امروز باید به فکر فردا بود! :hang:

• saeed-nedved, mory, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

@Orphée

فراز نظرت در مورد ابقای ساری چیه ؟ موافقی ؟

• saeed-nedved, Orphée, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

مرتضی جان بنظر من وقتی نیت خرج کردن برا هافبک نداشتیم، نباید سراغ مربی میرفتیم که سبکش بشدت متکی به داشتن خط میانی خفن هست! از طرفی دیگه تیم تو اکثر پُستها فرقی با منتخب جهان نداره و این یعنی ساری نتونسته از تمام پتانسیل این یووه استفاده کنه. بعدم اون فصلی که ناپولی 91 امتیاز آورد و قهرمان نشد (این در حالیه که بطور سنتی هر کی در ایتالیا زودتر به امتیاز 80 برسه، قهرمانه!) ، همونطور که خود ساریم گفت، سومین فصلش در ناپولی بود و این خیلی حرف توش داره! من حس میکنم [و شاید اشتباه باشه] مدیریت پیش بینی میکرد که حداقل تا دهمین قهرمانی، یووه بدون اتکاء به مربی هم قهرمانه در ایتالیا و سعی کرد از فرصت استفاده کنه و با ساری، به تدریج رویکرد کنش گرایانه رو جایگزین رویکرد واکنش گرایانه کنه... :53:

• saeed-nedved, mory, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

وضعیت بدتر از این هم خواهد شد برامون . اگه ساری بمونه قطعا امکان اینکه اسکودتو رو سال بعد از دست بدیم بالای 50 درصد هست . منم فکر میکنم مدیران با این دید تیمو دادن به ساری که بتونه تیم رو یواش یواش برسونه به چیزی که میخواد طی چند فصل نه به سرعت .  گرچه اعتقادی به ساری هم ندارم .

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

مرتضی جان بنظر من وقتی نیت خرج کردن برا هافبک نداشتیم، نباید سراغ مربی میرفتیم که سبکش بشدت متکی به داشتن خط میانی خفن هست! از طرفی دیگه تیم تو اکثر پُستها فرقی با منتخب جهان نداره و این یعنی ساری نتونسته از تمام پتانسیل این یووه استفاده کنه. بعدم اون فصلی که ناپولی 91 امتیاز آورد و قهرمان نشد (این در حالیه که بطور سنتی هر کی در ایتالیا زودتر به امتیاز 80 برسه، قهرمانه!) ، همونطور که خود ساریم گفت، سومین فصلش در ناپولی بود و این خیلی حرف توش داره! من حس میکنم [و شاید اشتباه باشه] مدیریت پیش بینی میکرد که حداقل تا دهمین قهرمانی، یووه بدون اتکاء به مربی هم قهرمانه در ایتالیا و سعی کرد از فرصت استفاده کنه و با ساری، به تدریج رویکرد کنش گرایانه رو جایگزین رویکرد واکنش گرایانه کنه... :53:

:worship: :worship: :worship: :worship: :53: :53: :53:

به نظرم اگر نمیخوان ضعف های تیم رو برطرف کنند ادامه دادن با ساری اشتباه هست ...

صد البته که ساری رو مقصر بسیاری از اشکالات تیم می دونم .

• saeed-nedved, Orphée, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
اقا ب خدا خسته شدیم از ساری

دیگه کف کردیم اینقدر مسائل تکراری رو گفتیم
چ گناهی کردیم ک باید ساندرو و برنا رو تو بازی ببینیم ؟
مگه میشه اینقدر بد بود ؟ مگه میشه این خط حمله رو داصته باشی و اینقدر موقعیت گل کم باشه ....

هزار تا حرف داریم ولی واقعا با ساری نایی نمونده
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال

منطق میگه  این برنامه باید رو مربیای جوان پیاده بشه  نه این مربی که همین الانش هم واسه  بازنشستگیش دیره  :fp:

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فصل جالبیه

دقیا مثل اسم فصل که یادواره پسوتو است داریم بازی میکنیم

یعنی نوع بازیمون به اسم این فصل میاد

یه خودکشی ناموفقه این فصل

یووه به این خودکشی نیاز داشت 

اعصابا خورده بعدا بیشتر دربارش مینویسم

• saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1480 ارسال

....از طرفی دیگه تیم تو اکثر پُستها فرقی با منتخب جهان نداره و این یعنی ساری نتونسته از تمام پتانسیل این یووه استفاده کنه.

فراز جان! حقیقتاً از دیدن این قسمت جا خوردم. با احترام، من حتی یک بازیکن از این یووه نمی‌شناسم که بشه در منتخب جهان جاش داد چه برسه به اکثر پست‌ها. شاید بشه رونالدو و دلیخت و دیبالا رو در تیمِ دومِ منتخب جهان جا داد ولی نه در تیمِ اول :53:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی