پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرتور ملو - ‏The Director‏ (فیورنتینا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 611 ارسال
تولدت مبارک مرد تنهای این روزا

امروز آرتور ۲۴ ساله و دلیخت ۲۱ ساله شدن :36:

ظاهرا نه اکانت اینستاگرام یوونتوس به تولدش اشاره کرده نه بارسا!

پست های تاپیکش رو که نگاه کردم ، درست یا غلط اکثر نظرات منفی هست و دوستان چندان بهش امیدوار نیستن ...
از بُعد فنی زیر سوال هست ، نگرانی در خصوص مصدومیت و حاشیه هاش زیاده و حتی به نوع لبخندش تو عکس هم گیر دادیم و نتیجه گیری کردیم :fp:
شاید گناهش علاقه به تیمش و اصرار ابتداییش به عدم جدایی بود ، به نظرم نمیشد توقع داشت حس و حالی مشابه با پیانیچ داشته باشه ، طبق اخبار ظاهرا میرالم مشتاق پیوستن به بارسا بود ولی آرتور میخواست بمونه ، در ادامه هم ظاهرا برخورد بارسا با آرتور مثل یووه با پیانیچ مناسب نبوده و به همین دلیل هم در ادامه به مشکل خوردن ، البته ممکنه رفتار اخیرش رو توجیه نکنه

یه نکته رو اضافه کنم که وقتی اولین اخبار معاوضه آرتور و پیانیچ بیرون اومد تو سایت ها و صفحات اجتماعی فوتبالی که نگاه انداختم اکثر طرفداران بارسا مخالف این انتقال بودن و آرتور رو یکی از آینده دار ترین بازیکنان بارسا میدونستن ، ولی بعدتر زمانی که انتقال نهایی شد مثل قضیه دلیخت همه چی برعکس شد و تعریفاشون از آرتور رو تا حدودی کنار گذاشتن ، البته باید دید بارسا با وجود سن مناسب آرتور به چه علت موافق معاوضش با پیانیچ تقریبا ۳۰ ساله شد ، مشکل فنی بوده یا اخلاقی و یا بخاطر مصدومیت هاش باشگاه راضی به خروجش شد ...

در مجموع به نظرم از بُعد فنی کیفیت مناسبی داشته باشه و نگرانی اصلی در خصوص سابقه مصدومیت و حاشیه های احتمالیش هست

در خصوص مبلغ انتقالش هم با توجه به سن تقریبا بالا ، فصل نه چندان خوب و افت قیمتی که پیانیچ داشت ، به نظرم نباید انتقال آرتور رو یه خرید لاکچری ۸۰ میلیونی بدونیم ، دو باشگاه با هماهنگی ارزش مالی هر دو بازیکن رو مثل معاوضه کانسلو با دنیلو بالاتر از مبلغ واقعی در نظر گرفتن و ثبت کردن

به هر حال امیدوارم تو یوونتوس با انگیزه بالا تلاش کنه و موفق بشه

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

در مورد پست بازیش باید دید پیرلو به عنوان هافبک میانی چپ/راست ازش بازی میگیره یا جلوی مدافعین به عنوان رجیستا
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

یکی از خصوصیات آرتور که هواداران بارسا زیاد ازش صحبت می کنن توانایی حفظ توپش هست. این خیلی خوبه اگه پیرلو بخواد یک تیم با سبک مالکانه بسازه. 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
گویا ترک بارسا بدجور پسرمون رو از رندگی نا امید کرده
همینجور پشت سر هم داره گند میزنه
آخریش رانندگی در زمان مستی !!
به نظر میاد یه برزیلی دیگه رفت تو پاچه مون !!!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

تیم ملی برزیل و همه تیمهای امریکای جنوبی مدتهاست در رده ملی هیچ افتخاری کسب نمیکنند

هر چی به پول آغشته شدن ، بیشتر در جامهای جهانی موفق نبودن

اروپاییها اونا رو به خدمت گرفتند و بهشون پولهای خیلی خوبی دادند و از اونطرف باعث شدن از برزیل ملی و آرژانتین ملی هیچی نمونه

برزیل از 2002 و آرژ از 1990 دیگه تموم شدند 

بازیکنای امریکای جنوبی غالبا شهابی رفتار میکنن و دوران درخشش اونا خیلی کوتاهه

و ما تازه یادمون افتاده این شهابها رو به خدمت بگیریم

تیم شهاب نمیخواد ستاره میخواد

• حامد, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی زود قضاوت میکنیم مشروب تو فرهنگشونه و هیچ مشکلی نداره هر کسی هم تصادف میکنه ....هنوز نیومده یووه ت ا با قوانین ما اشنا بشه ....مطمئنم بازیکن خوبی برامون میشه اما هنوز ما پوگبا میخوایم پیرلو بازیکن پخمه نمیخواد

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نوشیدنی که برای همه آزاده :fp: 

چرا دل پیرو  از این بدمستیا نمیکرد ؟ 

شمام بهتر از من میدونید که اونجام یه سری قوانین داره عرف داره 

قرار نیست 4 لیتر عرق سگی بخوری و بیفتی توی خیابون و رانندگی کنی 

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

این بد مستی ها و بی انظباطی های اخیرش رو من بیشتر به خاطر  عدم علاقه به جدایی از بارسا می بینم ...

امیدوارم بتونه از فکر کاتالانی ها بیرون بیاد .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

شاید تکراری باشه ولی من بعمد این مطالبو اینجا میذارم که توی تاپیک بایگانی بشه اگه عمری بود باز بیام سراغش :fp: 

آرتور ملو به ترکیب اصلی یوونتوس هم نمی رسد

مدیر سابق یوونتوس با بدبینی خاصی به آینده آرتور ملو در این باشگاه نگاه می کند.

لوچانو موجی مدیر سابق باشگاه یوونتوس این انتقال را برای بیانکونری مفید نمی بیند. او به توتواسپورت گفت:« پیانیچ یا آرتور؟ قطعا ترجیح من پیانیچ است اما در هر صورت اگر یوونتوس آرتور را جذب کرده، حتما بازیکن خوبی بوده و باید منتظر درخشش او باشیم. یک نکته را اما نباید فراموش کرد که این مائوریتزیو ساری بود که درخواست جذب آرتور را داد و حالا خودش دیگر در یوونتوس نیست. اکنون باید دید آندره آ پیرلو مربی جدید هم با ساری هم عقیده است یا خیر.»

موجی ادامه داد:« به نظر من آرتور در یوونتوس نیمکت نشین خواهد شد. او بازیکن بدی نیست ولی بیش از اندازه کند است و از لحاظ سرعت و خلاقیت با پیانیچ فاصله دارد. تصورم این است که آرتور برای رسیدن به ترکیب اصلی یوونتوس کار سختی پیش رو خواهد داشت و باید بسیار تلاش کند.»

1399.06.01

• حامد, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
هدیه ای دیگر از طرف صدر مائو ...
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

آرتور برای حفظ توپ و در اومدن از زیر پرس خوبه ولی نمی‌تونه نقش بازیسازِ اصلی خط میانی رو داشته باشه. زیاد با پاس کلیدی آشنایی نداره! دو سه نفر رو دریبل می‌زنه، چرخی می‌خوره و یه پاسِ عرضی یا رو به عقب به نزدیک‌ترین بازیکن می‌ده  :fp:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^

با این توضیحات یاد حامد کاویانپور افتادم :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^

و جفتشون برام نچسب هم هستند  :fp:

الان این رو پیدا کردم:

https://hayliga.com/...ctics-interior/

طبق نمودار یکم، مجموع تعداد پاساش زیاده ولی  بخش خیلی کوچیکی از اون‌ها پاسهای رو به جلو/کلیدی هستند.

قصد ندارم بگم بازیکن خوبی نیست؛ ولی به نظرم به بازیکنی که با پاسای گره‌گشا بده هم نیاز داریم.

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

رومولـــو در گفتگو با Sportitalia Mercato

(هافبك سابق يوونتوس در فصل 2014 – 2015)

انتخاب يوونتوس عالي بود. من آرتور را وقتي در برزيل بود و خيلي قبل‌تر از آنكه به اروپا بيايد مي‌شناختم. او بازيكني واقعاً قدرتمند است و نمايش‌هاي فوق‌العاده‌اي در سال‌هاي اخير از خود نشان داده است.

اساساً بازيكني كه موفق به فتح جام ليبرتادورس شده نمي‌تواند فوتباليستي بزرگ نباشد.

به نظر من او در دفاع كمي بهتر از پيانيچ است و در اين ويژگي چيزي بيشتر از ميرالم به يووه خواهد داد. اگر من اين ادعا را مي‌كنم به خاطر اين است كه او و سبك بازي‌اش را مي‌شناسم.

وقتي آرتور در برزيل بود اميدهاي فراواني به او و آينده‌اش دوخته شده بود.

اميدوارم او با دنياي ذهني و اتمسفر يوونتوس سازگار شود؛ (به دليل تجربه حضور در جمع بيانكونري) مي‌دانم اين كار ابداً آساني نيست و او بايد تلاش بسيار زيادي از خود نشان دهد؛ به نظر من ملو تمام مهارت‌هاي لازم براي انجام اين كار را دارد.

j205_arthur-viaje.jpeg

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

جان‌كارلو آنتونيوني هافبك تهاجمي فيورنتينا و تيم ملي ايتاليا در دهه 70 و 80 ميلادي

جذب آرتور ملو توسط يوونتوس را خريدي خوب براي اين باشگاه مي‌دانم اما نبايد فراموش كرد كه او هرگز نمي‌تواند يك رهبر تمام‌عيار در ميانه ميدان براي اين تيم باشد.

حتي اگر او با اين شرح وظيفه در بازي‌هاي مختلف در تركيب قرار بگيرد و هرازگاهي نيز نمايش‎هايي قابل‌قبول ارائه دهد باز بايد اين واقعيت را پذيرفت كه سبك بازي ملو اساساً شبيه يك سازمان‌دهنده بازي در خط مياني نخواهد شد!

61cl_39329252_904683923059509_2375484250

• Orphée, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
چقدر خوب بازی کرد . جنگنده و پزتلاش
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ملو بازیکن واقعا خوبیه  درسته ب جوونیای پیانیچ نمیرسه اما پا به توپ تره و ب نظرم کنار رابیو تیم خوبی رو تشکیل میدیم پیرلو خوب کاری کرد ک کلی هافبک درد نخور رو بازی نداد و با دو هافبک بازی میکنه کاری ک ساری در یک فصل نفهمید ......آرتور تیم رو جوون کرده همراه رابیو در این شرایط ده نفره هم بشیم تیم دوندگی خودشو داره , و درصد پاس صحیحش همیشه ب 90 درصد میرسه ....مونده فقط فولبک جوون .....

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

پیرلو در مورد آرتور به دازن گفت:« آرتور ملو یک بازیکن خاص است. سبک و خصوصیات فوتبالی او اسپانیایی است و بسیار علاقه به ارسال پاس های کوتاه و تک ضرب دارد یعنی همان سبک ویژه بارسلونا.

ما در یوونتوس از او انتظارات متفاوتی داریم. او گاها خیلی کم به عمق نگاه می کند و بیشتر سعی می کند پاس های خود را به بازیکنان کناری اش بدهد. نیاز است در برخی موقعیت ها نیز سرعت عمل بیشتری به خرج بدهد. در این موارد روی او در حال کار کردن هستیم.»

• mory, ace of glass و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

آرتووووووووور عالیه ازش صحبت نمیشه اما واقعا باید کاملا فیکس باشه ایده پیرلو عالیه ک تیم 2 هافبک قوی داشهه باشه کاش پوگبا بود ....الان تیم با دو هافبک هم میتونه توازن ایجاد کنه 

• D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال
ملو و پیانیچ هر دو در تیم های جدیدشان نیمکت نشین هستند ...
  • D E L P I E R O, drughi1990, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

چی میشه خریدهای ما بشن پدیده اروپا 

بجای اینکه چلاق و شل و پل بشن ، تبدیل بشن به پدیده اروپا و همه بخاطر خرید اونا به یووه غبطه بخورن!!!

بابا مام دل داریم

من خیلی به ملو امید دارم

• mory, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی