پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس-امپولی(هفته دهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
56 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
با این اوضاعی که تیم ما داره باید از همه تیم های سری آ ترسید حتی اون پایینی ها!!!! مایی که با نتایج ضعیف بردهامون رقم میخوره و مساوی های اعصاب خورد کن و باخت های عذاب آور رو به چشم میبینیم نباید انتظار بازی ساده ای رو داشت. اینم از وضع داوری که قوزه بالا قوز شده!!!! امیدوارم پست 700 من که واسه این بازی نوشته شده برای یوونتوس خوش یمن باشه! ;D

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به نظر من یووه برای اثبات خودش این بازی رو سعی میکنه که با نتیجه پر گل ببره.قبلا هم پیش اومده که یووه باختهای بد بیاره و بازی بعدش بترکونه.شاید این بازی هم اینطوری بشه و یه دلی از عزا دربیاره.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
دوتیمی که تا چندی دیگر در کوپا ایتالیا با یکدیگر روبه رو خواهند شد در این هفته در المپیکو ب دنبال شناسایی یکدیگر هستند.غول های تورینو پس از شکست شوک اور برابر ناپولی در سن پائولو این بار میزبان توسکانی هستند که برای خلق شگفتی راهی تورینو خواهند شد اما مردان رانیری فقط به پیروزی در این دیدار می اندیشند چرا که ان ها می خواهند قبل از دربی ایتالیا با کسب یک برد شیرین روحیه خود را باز بیابند.می رسیم به سوژه این بازی این که سبا جیوونیکو ری وولپاتو کلودیو مارکیسیو و فلیچه پیکولو سابقه بازی در یوونتوس را دارند و سرجیو المیرون سال گذشته همین وقت ها مرد اول خط هافبک امپولی بود سوژه جالبی نیست؟کمیته داوران فوتبال ایتالیا باز هم از یک داور جوان به نام دومینکو چلی برای قضاوت این بازی استفاده کرده است.این داور ۳۴ ساله اهل کامبوباسو است و تنها ۱ سال است که به جرگه داوران سری A پیوسته و جالت تر این که این نهمین دیداری است که این داور در سری A سوت خواهد زد. دیدار ۲۶ سپتامبر یووه - رجینا را که ۴ بر ۰ به سود یووه تمام شد و همچنین بازی فصل پیش یووه اسپزیا در سری B را که ۲ بر ۲ مساوی شد را این داور سوت زده است.نکته جالب دیگری که پیرامون این داور می توان اشاره کرد به نخستین داوری او در سال گذشته بر می گردد چلی نخستین دیداری که در سری A سوت زده در تورینو میان تورو و همین امپولی بوده که با شکست ۱ بر ۰ امپولی همراه بوده است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم ترکیب یوونتوس : بوفون، کرشیتو، گریگرا، مولینارو، مارکیونی،المیرون، زانتی، صالح حمیدزیچ، پالادینو، ترزگه و یاکوئنتا

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظر من ترکیب خوبی رو تو حمله داریم!بازی دادن به یاکوئینتا خیلی عالیه تا واسه با اینتر به آمادگی رسیده باشه.پالادینو هم قدری خودش رو باور کنه.الکس هم با استراحت کردن و احتمالا به عنوان بازیکن جانشین میتونه آماده تر از گذشته به مصاف اینتر بره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترکیب خوبیه ! 1-المیرون-حمیزیچ-زانتی باید خودشون رو نشون بدند توی این بازی،چون بازی اینتر با بازگشت ندود و کامو جای اینها تنگ میشه و اونی که آماده تره باید بازی کنه. 2-پالادینو و مارکیونی هم شانس این رو دارند که شایستگی های خودشون رو نشون بدند که شاید در بازی با اینتر به عنوان یار تعویضی بیاند زمین. 3-استراحت دادن به لگرو و الکس هم خیلی خیلی ضروری به نظر من.هردو از بازیکنهای آماده روزهای قبل اند.مخصوصا الکس مقابل اینتر یه بار روحی مثبت به نفع یووست.قبلا زیاد حال اینتر رو گرفته !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

این هم ترکیب یوونتوس :
بوفون، کرشیتو، گریگرا، مولینارو، مارکیونی،المیرون، زانتی، صالح حمیدزیچ، پالادینو، ترزگه و یاکوئنتا

عالی !
منتظر گلهای ویجنزو هستیم !

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
الکس قاتل اینتر منتظر یه بازی استثنایی از الکس در بازی با اینتر باشید ایول یووه ایول الکس سوراخه اینتر با برد امپولی با روحیه میریم به مصاف تیم کثیفه اینتر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
چرا توي اين تركيب فقط سه مدافع هست ؟ قراره با سه مدافع بازي كنيم ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظرم مارکیونی یا حسن مدافع بازی می کنه دیگه چون توی این بازی با کمبود مدافع مواجه هستیم به شدت من احتمال می دهم حسن بره کنار به عنوان مدافع بازی کنه و مارکیونی یک خط جلوتر باشه بوفون مولینارو کریشیتو گریگرا حسن پالادینو زانتی المیرون مارکیونی ترزگه یاکی ( الکس )

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
براي اين بازي تركيب خوبيه ماركو كه مطمئنا براي اثبات خودش مياد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه در این بازی :لگروتالیه،کیه لینی و نوچرینو رو به علت رسیدن به حد کارت زد در اختیار نداره و ندود هم هنوز یک جلسه محرومه. المیرون هم مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد. =-=-=-=-= یه چیز باحال گل.کام نوشته : Juventus will be fired up after the scandalous defeat to Napoli at the weekend and not even an act of God can stop them in this one. I predict a performance full of heart. "یوونتوس بعد از باخت رسواکننده مقابل ناپولی در هفته قبل بسیار عصبانی است و در این بازی حتی معجزه ای از خدا هم نمی تواند جلوی آنها را بگیرد ! من عملکردی پر از احساس(برای یوونتوس) پیش بینی میکنم"

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به نظرم بازی پرگلی بشه.هم از طرف یووه .هم از طرف امپولی.حیف که بازهم بازی رو پخش نمیکنن.استثنا به خاطر بازی اینتر با نیمکت نشینی الکس تا حدودی موافقم.هرچند امیدوارم باعث عصبانیت الکس نشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نمي شه.الكس خودشم مي دونه بايد براي بازي مهم مقابل اينتر آماده بشه و بتونه اينتر رو صاف كنه پس استراحت و ناز كردن بچه شو به بازي كردن و خسته شدن مي پسنده.ماركو هم كه مياد و مي تركونه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

نمي شه.الكس خودشم مي دونه بايد براي بازي مهم مقابل اينتر آماده بشه و بتونه اينتر رو صاف كنه پس استراحت و ناز كردن بچه شو به بازي كردن و خسته شدن مي پسنده.ماركو هم كه مياد و مي تركونه

تیم در شرایط خوبی قرار داره . تمرینهای مفیدی رو انجام دادم و آماده بازی هستم . البته برای این بازی قول گل نمیدم ، ولی هوادارای عزیز منتظر پاس گلهای من باشن ! امپولی که چیزی نیست ، قراره دهن اینتر آسفالت بشه ... ( ;D ;D :D )

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ATALANTA-CAGLIARI 0-1 FIORENTINA-NAPOLI 0-0 INTER-GENOA 1-0 JUVENTUS-EMPOLI 0-0 PALERMO-PARMA 0-1 REGGINA-LIVORNO 1-1 ROMA-LAZIO 2-1 SAMPDORIA-MILAN 0-0 SIENA-CATANIA 0-0 UDINESE-TORINO 1-0

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خدا رحم کنه! بازم تکیه کردیم به یک تک گل!!! تا دقیقه 90 باید تنمون بلرزه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال