پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

روملو لوکاکو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
87 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

آقا نمیشه این نیاد؟! بهمن اینکه تو تاپیکشو زدی مادام‌العمر تاثیر داره یا فقط چند سال تاریخ انقضا داره؟!

- معمولا مادام العمر تاثیر داره،

در همین راستا، خبرهای جدی و موثقی پیرامون قبول پیشنهاد تیم عربستانی توسط لوکاکو هم منتشر شد ...

لوکاکو از اردوی چلسی کنار گذاشته شده و از طرفی هم نمیتونه زیاد صبر کنه تا یووه ابتدا ولا رو بفروشه و بعد براش اقدام کنه.

یک مطلب جالب دیگه هم که هست اینه که جونتلی مخالف فروش ولا و خرید لوکاکوئه و قصد داره به شیوه خودش توی این مسئله سنگ اندازی کنه !!

• saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

مطمئنا نود درصدمون دوست نداریم لوکاکو رو تو تیم ببینیم اما بنظرتون چه گزینه ای بهتر سراغ داریم بشخصه سبک هویلند رو میپسندم اگر بتونیم جذبش کنیم خیلی خوبه ولی فکر نمیکنم با 40 میل بشه جذبش کرد امثال بالوگان اکافور این تیپ مهاجما بدرد مهاجم دوم میخورن موراتا و اسکاماکا هم در حد یووه نیستن ما مویزه کین ک خیلی با استعداد بود رو داریم میبینیم هیچی نشده وقتی به این چیزا نگاه میکنم جذب لوکاکو برام قابل هضم میشه ولی مشکلاتی هم داره جذبش دقیقا میشه داستان هیگواین و صاحب اخرش ماییم بنظر شما چه بازیکنی توی مارکت میتونیم جذب کنیم در صورت فروش ولا امیدوارم ولا بمونه چون من هر جور حساب میکنم ضرر میکنیم

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

مثل اکثر دوستان فوروم و بقیه یوونتوسی های دنیا من هم مخالف بازیکنی مثل لوکاکو هستم. البته به نظر میرسه یوونتوس بیشتر ورود کرده باشه تا کار اینتر را خراب کنه. مثل بقیه شایعه ها مثل موراتا و ... 

نقطه ضعف ولاهویچ سرعت پایینش هست و کنترل تک ضرب توپ.  اولی را به سختی میشه بهتر کرد و بخاطر فیزیکیش خیلی نمیشه تفاوت ایجاد کرد ولی دومی نشان از توانایی پایین فنیش داره توی این زمینه. کاری به آلگری و ... هم نداره. مثل جدول ضربی هست که توی مدرسه باید یاد گرفت و تو دبیرستان ازت انتظار دارند بلد باشی چه برسه به دانشگاه!!!  این ها دلایلی هست که باعث میشه کمتر تیمی به حماقت یوونتوس پیدا بشه و 80 میلیون هزینه کنه برای ولا مگر بایرن که چون این سبک بازیکن ها با نوع بازیش همخوانی داره ولی بایرن 80 میلیون خرج کن نیست و با حضور مهاجمی مثل هری کین احتمال کمی هست که به سراغ ولا بیاد.  

با این تفاسیر من فکر می کنم خط حمله تیم مثل پارسال خواهد بود. ولی اتفاقات عجیب نقل انتقالاتی را نمیشه پیش بینی کرد مثل هزینه های که امسال تیم های عربستانی کرند و بازار را خراب کردند.  

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

بشکه به درد نخور

همون موراتا برگرده بهتره!

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

آنجلو دی لیویو (مدافع-هافبک یوونتوس در دهۀ 90) :

« واقعاً از فرانک کِسی خوشم میاد. او خط میانی جالبی رو با دیگر بازیکنهای باشگاه تشکیل خواهد داد. منم باشم لوکاکو رو میخرم! او مهاجم ایده آلی برای آلگریه و وقتی تو فُرم خوبی هست ، تفاوتها رو رقم میزنه... »

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
الان تو ایتالیا فقط کوریره ب اومدن لوکاکو اعتقاد داره!

الهلال با وجود خرید میتروویچ بازم پیشنهاد سنگینی ب لوکاکو داده! اگه امباپه رو رفتنی حساب کنیم و هری کین هم جای بایرن ب پاریس نره احتمالا با خرید ولاهوویچ تو پاریسی‌ها، لوکاکو هم بیاد یووه! متاسفانه با اینکه اخبار انتقال لوکاکو فروکش کرده اما همچنان احتمال این انتقال بالاست! :fp:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

بعد از ۸۵ میلیون سرمایه گذاری روی شماره ۹ جدیدت ، ۱.۵ سال بعد تصمیم میگیری با یک خائن ۳۰ ساله ای معاوضه ش کنی که بطور سالیانه کم و بیش ۸۰ % اون سرمایه گذاری قبلیت خرج رو دستت میذاره ؛ کسیکه هیچوقت تنفرش از باشگاهت رو پنهان نکرده. #عبث

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
الان این چلسی ب شدت ولخرجی می‌کنه ببینیم می‌تونن پول خوبی ازشون بگیرن؟ ب نظرم کمتر از لوکاکو + 40M خریته! گرچه همین ک یووه پیشنهاد دهنده‌ست یعنی در موضع ضعف قرار داره...

خدایا خودت کنسلش کن!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan

ارزش گذاری لوکاکو هم جالبه ، 45 میلیون واسه یه گوریل پیر پرحاشیه..یوونتوس اصرار عجیبی داره که سرش کلاه بره!

با فروش ولاهوویچ مهاجمی رو از دست میدیم که میتونست سالها مشکل گلزنی مون رو حل کنه و دیگه نیاز به صرف هزینه های زیاد برای آوردن یک مهاجم نوک کلاس جهانی نبود ( اشتباهی که قبلا واسه ایگواین مرتکب شدیم) مضاف بر این با اومدن لوکاکو ، شانس خرید جاناتان دیوید هم از دست میره...کاشکی حداقل مسئولین یووه شعور و درایت داشتن بازیکنای مستعد رو تو این معاوضه احمقانه میگنجوندن یکی مث چزاره کاسادی..

پ.ن: خریت نه تنها علف خوردن است

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- هر بار که میام به خودم بگم نه امکان نداره یووه این کار رو بکنه یاد تصمیمشون به ادامه همکاری با آلگری میوفتم و میگم، از این یووه هر خریتی بر میاد !

علی رغم اینکه هنوز اعتقاد دارم (و یا شاید دوست دارم که اعتقاد داشته باشم) این انتقال انجام نمیشه ولی واقعا از نظر اقتصادی به ضرر یووه ست و با سیاست جوون سازی و کاهش حقوق بازیکن ها در تضاده.

خدا باعث و بانی این مشکلات رو از یووه دور کنه...

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

اینکه لوکاکو رو میخوایم بخریم اصلا بحثی تو نیست، تنها نکته فقط اینه که به سبک الگری میخوره، گل که قراره نزنیم خب لوکاکو هم گل نزنه دیگه. اما بحث اینجاست که چرا اینقدر راحت ولاهویچ رو بت کردین، رونالدو ۲۷ ساله رو نمیخوایم بفروشیم، انگار هرکی یکم خوشگل باشه تو یوو طرفدار زیاد داره، همچین عملکرد جذابی که نداشته، همچنان هم که مصدومه، ذهنیت قوی ای هم من ازش ندیدم. بنظرم بالای ۸۰ میلیون فروش ولاهویچ واقعا خوبه. سیاست های یک مجموعه بلند مدته، ما الان بهترین زمان رو داریم که دوباره برگردیم و پوست اندازی کنیم، یکسری بازیکن مازاد داریم فروش نمیرن، باید درامد زایی کنیم تا بتونم نقدینگی رو برای فصل بعد داشته باشیم، من مخالف اومدن لوکاکو ام حقوقش خیلی بالاست. نچسبه کلا، ولی چیزی که برام اهمیت داره اینه تیم مسیرش مثبت باشه، الان ما محرومیت یوفا رو زدیم تنگ کنفرانس، جریمه هامون هم فصل قبل شدیم تموم شد رفت، این فصل بهترین زمانه که فقط پول در بیاریم از آنچه که میشه، تا برای فصول بعدی دستمون تو خرید باز باشه، امثال ولاهویچ بازم پیدا میشه. 

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
من اصلا به بحث اخلاقی دورو بودن و فاز منفی که اطراف لوکاکوئه کار ندارم بشخصه کلا از شخصیتشم متنفرم ولب از لحاظ فنی و فلسفه فوتبال کاملا با یووه و الگری بخصوص مطابقت داره کاملا اونو یه لول از ولاهوویچ سر تر میدونم و توی سری آ بشدت جواب میده من هیچ شکی ندارم به توانایی و بار فنی که به یووه اضاف میکنه ولا شوتزن و چهار چوب شناس خوبیه ولی تو سیستم ما این موارد کلا بدرد نخوره ولی اینکه همچنان من مردد از لوکاکو همون چیزایی که همه بچه ها راجع بهش حرف میزنن قیمت سن و شخصیت یکی مثل لوکاکو بشدت تو بازی مهاجم مکمل تاثیر گزاره بنظر من کیزا متحول میشه کنار یکی مثل لوکاکو چون توپ نگه دار خوبیه و این برای کیزا که سرعتی و پشت دفاع زن خوبیه یه موهبته مشکل من با ولاهوویچ همینه نمیتونه فضا سازی کنن با اون هیکلش از استپ معمولی و تیم ورک عاجزه در تتثیر گزاری لوکاکو از لحاظ فنی تو سیستم یوهه فعلی هیچ شکی نیست بتونیم معاوضه کنیم ۴۰ تا سر بگیریم و با اون پول یه دفاه مثل لاپورت یا پائو تورسی که از دست رفت بگیریم خیلی خیلی تیم بهتری میشیم
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خیلی خیلی جدی شده! الان فقط باید امیدوار باشیم پول بیشتری از این معامله بگیریم! :fp: حقوقشو چکار کنیم؟؟؟ :fp: حداقل دوساله ببندید بعدا مثل هیگواین نشه ک مجبور باشیم ی پولیم بهش بدیم بره! در سطح هیگواینم نیس آخه... :fp:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

یک کلام : معاوضۀ لوکاکو-ولاهوویچ = قُربانی کردن آینده برای حال!

• GioVanni Agnelli, alireza.de710, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تصحیح میکنم :fp:

یک کلام : معاوضۀ لوکاکو-ولاهوویچ = قُربانی کردن آینده باشگاه برای حال آلگری!

• GioVanni Agnelli, Orphée, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- فراز، من متوجه نشدم تو بالاخره موافق این انتقال هستی یا مخالف ؟

یک بار گفتی که موافقی ولی بعدش هر چی پست در این باره دادی زدی ترکوندی لوکاکو رو ! :nish:

یک خبر امیدوار کننده که منتشر شده این هست که تاتنهام برای جایگزینی هری کین، لوکاکو رو مد نظر داره.

از اونجایی هم که لوکاکو آدم بی قید و آزادی هست قطعا با این انتقال موافقت خواهد کرد.

احساس میکنم توی این پروسه جذب لوکاکو، جونتلی داره کارشکنی می‌کنه!

نمی‌دونم ولی امیدوارم اشتباه نکرده باشم ...

• Orphée, alireza.de710, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

^^^

بنظرم خود لوکاکو بد نیست و حس میکنم تو یووه جواب میده و سوپرایزمون میکنه ، منتها بحث معاوضه سر به سر ، اونم با ولاهوویچ ، رو اعصابه در بهترین حالت. یه حالت نمادین

ممکنه عواید اقتصادی این معاوضه به ضررهای ناشی از عدم حضور در اروپای فصل بعد کمک کنه ولی در نهایت ما میمونیم یه کالای غیرقابلِ فروشِ مجدد که سالی 20-25 میلیون یورو فقط خرج داره روی دست باشگاه میذاره...

شاید بعداً که آلگری رفت (که حتماً هم میره) ، مجبوریم برای رد کردن لوکاکو 150 % حقوقشو در تیم جدیدش بدیم + بند خرید اختیاری!!

• GioVanni Agnelli, alireza.de710, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
موردی که فراز اشاره میکنه بدترین جنبه لوکاکوئه که واقعا هم درسته منم با ارش موافقم در صورت جذب باید دوساله ببندیم چون این هر چی باشه بزرگتر و بهتر از هیگی نیست که اونم من معتقدم ورود رونالدو باعث شد که قربانی بشه از نظر من همچنان جوابگو بود هیگی واقعا چند لول از لوکاکو و ولا سرتر بود هیگی با اون شکمش حتی
  • GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alireza.de710

alireza.de710

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 47 ارسال

متاسفانه باید قبول کنیم که الگری تا دو سال دیگه مربی یووه هست و ولاهوویچ تو سیستم شخمی الگری اصلا کارایی نداره. ولاههوویچ مهاجمیه که باید توپ رو نزدیک دروازه بهش برسونی تا گل بزنه در صورتی که تو خیلی از بازیای پارسال، حتی جلوی تیم های ضعیف، تعداد لمس توپ هاش تو محوطه جریمه حریف به 5 نمیرسید. اما لوکاکو ساخته شده برای سیستم تاریخ گذشته الگری و بازی پشت به دروازه.

از طرف دیگه، این که ما 82 میلیون یورو برای خرید ولا پول دادیم معنی اش این نیست که اینقدر میارزه. همون موقع که خریدیمش نمیارزید چه برسه به الان که نهایتا 60 میلیون ارزش داشته باشه و قطعا اگه یه سال دیگه زیر دست الگری با اون سیستم مسخرش بازی کنه ارزشش کمتر هم میشه.

یه نکته دیگه اینه که یووه به خاطر شرایط اقتصادی مجبوره حداقل یکی از بازیکنهای خوبش رو بفروشه و مشخصه که بازیکن فروخته شده باید با یک بازیکن خیلی ارزونتر جایگزین بشه. بازیکنهای ارزون هم که یا کیفیت آنچنانی ندارن و یا جوون و در حد یه بازیکن با استعداد هستن که اگه بیان زیر دست الگری چشمه استعدادشون خشک میشه. 

با این که زیاد از لوکاکو خوشم نمیاد ولی با در نظر گرفتن شرایط، صد در صد موافق معاوضه اش با ولاهوویچ به علاوه 30-40 میلیون هستم. با این معاوضه یووه مشکل اقتصادیش رو تا حدی حل میکنه، چلسی از شر لوکاکو خلاص میشه، ولاهوویچ شانس پیشرفت زیر نظر پوچتینو رو پیدا میکنه، لوکاکو و الگری به هم میرسن و شانس برنده شدن تیم هم بیشتر میشه. 

FORZA JUVE

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan

به نظرم لوکاکو یکی از بولد شده ترین و اوورریتد ترین مهاجمایی هستش که تو این چند ساله دیدم...مسئولین چلسی قصد فروش این بشکه رو دارن، عربستان هم که نمیره پیشنهاد بالای ۳۰ میلیون هم نداره...جالبه تقریبا 45 میلیون! ارزشگذاری شده و هیج تیمی با قیمت درخواستی چلسی موافقت نمیکنه جز یووه!
جالبتر اینجاست که تموم دنیا کردن تو پاچه چلسی الان که ما پول لازمیم میخوان این گوریل رو بذارن تو معامله (والا لوکاکو رو با یه بسته آدامس تریدنت عوض کنی باز سود کردی چه برسه به معاوضه با دوشان)

شخصا معتقدم فروش ولاهوویچ هیچ دلیل فنی نداره ..صرفا بواسطه لجبازی سرمربی فعلی و کینه الگری از بازیکنای منتقد هستش (مثل دیبالا و امثالهم که به دلایل غیر فنی از تیم جدا شدن) اگه ایده فروش این بازیکن واسه تراز مالی هست که میتونن امثال برمر رو بفروشن!  فروش ولاهوویچ /اومدن لوكاكو يعنی عدم خريد یک مهاجم با کیفیت كلاس جهانی تا ٤ سال اينده ..کاشکی حداقل نقد میفروختیم و با پولش جاناتان دیویدو میگرفتیم!

خب |فرض میگیریم| الگری ميخواد اين فصل موفق بشه واسه همین بازيكنای جوون و آينده دار رو فدا میکنه و به جاشون بازيكنهای سن بالا رو مياره و امسال اسکودتو میگیره
خوب فصل بعد و بعدترش تكليف تيم چی ميشه ؟ باز ميشه همين شرايط بغرنجی كه چند ساله توش گير كرديم ...يه مشت بازيكن مسن و بی كيفيت كه حقوق بالا ميگيرن و به هيچ وجه هم فروش نميرن!
همین الان دو ساله تو فروش امثال ساندرو و شزنی و و بقيه مازادها مونديم و نه خود بازيكن حاضره از تيم بره و نه تيمی پيدا ميشه اينها رو بخره ...
واسه لوكاكو هم مطمئن باشيد یکی دو سال دیگه همين داستان تكرار ميشه.یه بشکه گوه 200 کیلویی پرحاشیه و تموم شده که مث اون یکی بشکه (ایگواین ) نهایتا تا ۳۱-۳۲ سالگی بتونه راه بره و صاحب اولو آخرش یووه است

پ.ن: متاسفانه ضررهای الگری به یووه چند سال طول میکشه تا جبران بشه..الگری یه روزی از یوونتوس گورشو گم میکنه ولی هدفش اینه ویرانه به جا بزاره مث دوران حضورش تو میلان :fp:

• GioVanni Agnelli, Orphée, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی