پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
نه من تو نخش بودم. تو نبرداش با لوکاکو خیلی استرس داشت. تو نیمه اول بیشترشو خراب کرد ولی نیمه دوم همشو پوشش داد
یه پنالتی داد که شاید میشد پیشگیری کرد ازش
کلا استرس رو میشه هنوز تو بازیش دید
خود من بشخصه هر صحنه که توپ سمتش میومد استرس میگرفتم شزنی و بازیکنای دفاعی تیم رو نمی دونم
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از وقتی اومده یووه، هم تو یووه هم تو هلند چندتا گل ب خودی و پنالتی داشته! امسال تو اکثر گلهایی ک خوردیم ب صورت مستقیم یا غیر مستقیم رد پای ده لیخت دیده شده! مثل اوایل پارسال بونوچی شده حتی بدتر!

اگه ده لیخت مدافع بزرگی بشه میشه از سوتیاش گذشت ب شرطی ک تو یووه بمونه! واقعا غیرقابل تحمل خواهد بود اگه سوتیاشو اینجا بده بعد اوجشو ببره جای دیگه:fp:
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

یه دفع موقعیت صد درصدی گل داشت امشب که باعث شد هلند پیروز از میدان بیاد بیرون . همون موقعیت فکر کردم مصدوم شد و دفاعمونو باز از دست دادیم که شکر خدا هیچیش نشد . چندجا بلوف زد ولی اگه بخوایم کلیت بازیش در نظر بگیریم خیلی خوب بود امشب گرچه هنوز عدم ثبات ها و کم تجربگیش مشخصه .

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6387 ارسال
  • LocationRasht

EHKBoteUUAEG3Dh1.jpg

هیچ یوونتوسی مهار توپ/دور کردن توپ از منطقۀ خطر بیشتری از دلیخت (32) در تمام رقابتهای این فصل انجام نداده... 6f8k5uhqwu5fcbd5o43v.gif

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پیشرفت کرده... قبلا سوتی میداد گل میخوردیم الان سوتی میده گل نمیخوریم! اگه این پیشرفت نیس پس چیه؟!

#گران_ترین_مدافع_تاریخ
#ده_ریخت
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

واقعا با این سوتی که داد ! حرفی ندارم ! وی ار پشمه وگرنه قطعا پنالتی بود ، اگه این پنالتی نیست په چی پنالتیه . داشتیم بردو با مساوی عوض میکردیم . حاضر نیست هیچکس همچین سوتیایی رو وسط دفاع تیمش ببینه .

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این بشر این قدر سوتی میده که بونوچی که خودش مظهر سوتی دادن ـه، کنارش تبدیل به نقطه اتکا تیم شده

:2laugh: 

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6387 ارسال
  • LocationRasht

منم فکر کردم پنالتیه ولی اگه توپ به یکی از اعضای بدن بجز دست بخوره و بعد با کمونه کردن با دست تماس پیدا کنه، پنالتی نیست...

اصن اگرم بود به پنالتی که نیمۀ اول روش انجام دادن، دَر!

بنظرم هم داره بدشانسی میاره و هم داره بی احتیاطی میکنه هم بی تجربه ست...

شاید دوز یکی از اینا بیشتر باشه ولی بنظرم باشگاهی به سازماندهی یووه، اشتباه به این بزرگی رو بخصوص تو بحث استعدادیابی انجام نمیده... 37.gif

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بسیار عالی بازی کرد ی گل رو با بلاکش در اورد .....رد شدن ازش سخته و با این سن خیلی تجربه از دل همین بازیا بدست میاره ....

• Orphée, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ده لیخت هر بازی داره هند میده به تیم حریف، اصلاً دفاع مطمئنی نیست، بازی با بولونیا شانس آوردیم داور پنالتی نگرفت، بازی با اینترم که یه پنالتی خوشگل داد 

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

شروع بدش خیلی روش تاثیر گذاشته تو تمام بازیایی که دیدم ازش با استرس داره بازی می کنه

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
ساری:
دلیخت باید دست از دیدگاه انتقادی از خودش برداره.
اون به عنوان یک جوون ١٩ ساله که به یک محیط جدید مثل ایتالیا اومده خوب کار کرده.

خیلی زشته انتقاد کردن  از ی جوون 19 ساله...باید مدیریت وارد بشه...داره خود خوری میکنه

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
شاید ایگوایین و دلیخت هر دو با مبلغ زیادی خریده شده باشن اما یه تفاوتی این وسط هست. در مورد ایگوایین اون پول پای بازیکنی داده شد که به کمال خودش رسیده و باید عملکرد کم نقصی از خود نشون بده اما در مورد دلیخت این پول پای یه استعداد فوق العاده داده شده که برای به کمال رسیدن نیاز به اشتباه کردن و درس گرفتن ازش داره. باید براش صبر کرد.
متاسفانه قیمت زیادش در حالی که باعث میشه به ترکیب اصلی تحمیل بشه روی ذهنش تاثیر منفی گذاشته و بار زیادی رو دوشش گذاشته که نتیجش شده با استرس بازی کردنش. باید بهش کمک کنن تا نگرشش رو عوض کنه.
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
من قبلنم گفتم که ارزش واقعی خرید دلیخت رو باید بعد از دوران بونوچی و کیلینی سنجید، ولی تجربه نشون داده این جور بازیکنایی که با مانور تبلیغاتی زیاد خریده میشن و بعد گند میزنن دیگه تا آخرش گند خواهند زد !

از همه دوستانی که گفتن دلیخت پخی نیست ولی من با سماجت گفتم نه دلیخت بهترینه، عذر میخوام !
اشتباه کردم !

فقط امیدوارم بازم اشتباه کرده باشم ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

دوربین که میره روی صورتش با یک چهره ی سرشار از نگرانی و استرس روبرو میشیم ...

تا زمانی که نتونه این استرس و ترس از اشتباه رو توی خودش کم کنه امکان هر گند زدنی ازش میره .

این استرس بالا حرکاتش رو کند میکنه و تمرکز لازم برای بازیخوانی صحیح در دفاع رو قربانی میکنه .

خدا لعنت کنه رسانه ها و اون رایولای لعنتی رو که با این همه تبلیغات و این مبلغ انتقال و دستمزد بالا این بچه رو زیر فشار کمر شکنی قرار دادند .

نمی دونم ...ولی شاید گلزنی بتونه برای رهایی از این وضعیت کمکش کنه .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6387 ارسال
  • LocationRasht

نظر یه اینتری در پاسخ به نظرات بقیۀ اینتریایی که باز سر قضیۀ پنالتِ دلیخت، آسمونو به ریسمون بافتن و صحبت مافیا رو کردن ozzie.gif :

« بیخیال... انقدر جوگیر نباش. برعکس، حق اینه که به یووه احترام بذاری و [به کیفیتشون] اقرار کنی! بعد همۀ این سالها، بالاخره درک کردم که پشتکار و ثُباتشون واقعاً فضاییه! میشه برای یه لحظه هم که شده واقعگرا باشیم؟ کی گرونقیمت ترین تیم ایتالیا رو داره؟ کی حقوق بازیکناش از مجموعِ حقوق 3-4 تیم تاپ ایتالیا هم بیشتره؟ کی یکی از گرونقیمت ترین بازیکنای دنیا رو داره؟ کی بیشترین درآمد و بیشترین سود تبلیغاتی رو در ایتالیا کسب میکنه؟ واقعاً فکر میکنی فدراسیون، داورا، اینتر، میلان، ناپولی، رم و لاتزیو در حال حاضر از یووه بزرگترن؟ فکر میکنی یووه با تموم قدرت و... ای که داره، حتی کوچکترین جزئیات رو به شانس و... واگذار میکنه؟ »

• mory, GG.B1, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کیلینی  >  بونوچی  >  دمیرال  >  روگانی  >  سید جلال حسینی  >  پژمان منتظری  >  ماتیاس ده لیخت

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
سوتیا رو که همشونو استاد بونوسوتی دادن این بیچاره یه سوتیم نداد!
گل تقصیر بونوسوتی بود دو تا پاس خوشگلم داد بهشون
این بیچاررو سیبلش کردینا
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

منم فکر میکنم لایق تر از اینه که هی اونو پر نقص خطاب کنیم . اون جوونه و قطعا با روحیه هوادارا میتونه متحول شه . به جای تخریب بهتره هواشو داشت .

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خیلی دوست دارم بدونم اگه 85 میلیون پولش نبود الان حتی اجازه میدادند روی سکو بشینه ؟؟

سر گلی که خوردیم ، شروع قضیه با اشتباه محاسباتی پرش ایشون شروع شد ( سوای بونوسوتی ) بعد یه بار دیگه به صحنه گل دقت کنید !! داره قدم میزنه .

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی