پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^

بازیکنی که فصل خوبی نگذرونده هیچ وقت با ماکسیمم قیمتش نمی ره تو بازار. من نمی دونم دلیخت چه فصلی گذرونده که به قیمت 80 تا بره. نه یورو خوبی داشته. نه لیگ خوب بوده! نه یووه کم ترین گل خورده. نه یووه خیلی کلین شیت داشته. فصل درخشانی نداشته که ماکسیمم قیمت بره

همیشه تیمای قهرمان بازیکناشون خیلی خوب می ره. اگر یادتون باشه ما خوب بازیکن می فروختیم. مثلا زازا رو خوب فروختیم. حکیمی هم از این قاعده جدا نیست که البته پاریس  خریدش و این یه خرید عادی نیست.

دلیخت ریتی نداشته که بخواد رو ماکسیمم قیمت بره.

درسته که همه خبرا بیرون نمی یاد ( البته در مورد یووتیچ یه چیزایی بیرون اومد) اما هیچ تیمی الان تو اروپا جز سه تیم نفتی به علاوه شاید یونایتد رو نمی بینم همچین اشتباه مهلکی انجام بدن.

خرج 80 میلیون تو خط عقب زمین تو فوتبال امروز وقتی بقیه خطوط مشکل دارن یه حماقت تمام عیاره. مگر سیتی پاریس باشی. همه جارو تکمیل کرده باشی و این گیلاس رو کیک باشه.

برای بقیه هم مگر معاوضه. 

هنوز معتقدم دلیخت چیزی از خودش نشون نداده تو این دو سال. دلیلشم خودش نیست و مربی هایی که این دو سال تو تیم بودن یکی از بدترین تاکتیک های دفاعی تاریخ یووه رو اجرا کردن. قطع به یقین تو همچین تاکتیکی دلیخت پرورش پیدا نمی کرد

حالا فکر کن طرف ساری رو استخدام کرده براش دلیخت می خره. سطح این حماقت با متر نمی شه اندازه گرفت!

• eⁿzº, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

+ به احترامت فراز کلاه از سر بر میدارم :1: هرچند همچنان به نظرم میشد دلیخت رو نخرید. در حقیقت کرونا و درخشش کم دلیخت توامان باعث شکست پروژه یووه کهکشانی پاراتیچی شد. نظرت راجع به قیمت کاملا حرف منه

+ به نظرم انقدر که تو مصاحبش گفته مقصر باخت هلند نبوده. هلند در درجه اول به مربی کلنگش باخت که تیم 10 نفره ش نمی تونه حتی بازی با کم مهره ترین جمهوری چک تاریخ رو به وقتهای اضافه و پنالتی بکشونه و دوم به بازی فوق افتضاح واینالدوم که هر دو گل از مقصرین اصلی بود (دومی رو که مقصر اصلی بود).

قبل سوتی دلیخت هم البته چندان امیدبخش بازی نمی کردن و کل بازی شوت داخل چارچوب نداشتن!!

• Orphée, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3854 ارسال
  • LocationAhWaS

بگید از کی تعریف کنم دیگه ؟؟ :24: :24: :24:

پس ازت خواهش میکنم  تا میتونی از الغری تعریف کن :1: کافیه یه تعریف سسکی ازش بکنی  :nish: 

• tecra و drughi1990 از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

@mee present

بحثا رو پراکنده کردی... و اینکه تو بعضی مسائل اختلافی نداریم ، مثلاً اگه دقت کرده باشی ، منم در صفحۀ پیش ذکر کردم که مقاصد محتمل دلیخت ، پاریس و سیتی و چلسی خواهند بود ، نیازی نبود دوباره تکرارش کنی...

در ازای یه فروشِ خوبِ زاتزا ، چندین و چند فروش بد و مُفت داشتیم و اون روزها قاطبۀ یوونتوسیها معتقد بودن که علی رغم قهرمانی و خریدهای هوشمندانه ، تو فروش افتضاحیم! پستهای اون موقع در فروم هم موجوده... نمونه ش فروش ویدال با 37 میلیون ، موراتا با 30 میلیون ، روبرتو پریرا با 13.5 میلیون (قیمت خرید از اودینزه = 15 میلیون! :fp:) حالا بگذریم از بازیکنهای نه چندان پیری که بصورت مجانی جدا شدن مثه جووینکو.. تازه یکی مثه پوگبا رو هم در عمل فقط 70 میلیون فروختیم و 30 میلیون شد کمیسیون رایولای عزیز!

یووه با تموم اشتباهات فردی و دفاع تیمی ضعیف و بی تجربگی پیرلو ، فقط 3 گل در لیگ کمتر از اینتر خورد! فکر میکنم کادرهای فنی-مدیریتی امثال سیتی و پاریس ، پخته تر از اون هستن که بخاطر این 3 گل خوردۀ بیشتر و کسب نکردن عنوان "بهترین دفاع لیگ" ، قید دلیخت رو بزنن یا بخوره روی قیمتش...

@AliReZaZa ممنون فرزندم ... :nish:

• AliReZaZa, tecra, Sayyed Amir و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

@mee present

بحثا رو پراکنده کردی... و اینکه تو بعضی مسائل اختلافی نداریم ، مثلاً اگه دقت کرده باشی ، منم در صفحۀ پیش ذکر کردم که مقاصد محتمل دلیخت ، پاریس و سیتی و چلسی خواهند بود ، نیازی نبود دوباره تکرارش کنی...

در ازای یه فروشِ خوبِ زاتزا ، چندین و چند فروش بد و مُفت داشتیم و اون روزها قاطبۀ یوونتوسیها معتقد بودن که علی رغم قهرمانی و خریدهای هوشمندانه ، تو فروش افتضاحیم! پستهای اون موقع در فروم هم موجوده... نمونه ش فروش ویدال با 37 میلیون ، موراتا با 30 میلیون ، روبرتو پریرا با 13.5 میلیون (قیمت خرید از اودینزه = 15 میلیون! :fp:) حالا بگذریم از بازیکنهای نه چندان پیری که بصورت مجانی جدا شدن مثه جووینکو.. تازه یکی مثه پوگبا رو هم در عمل فقط 70 میلیون فروختیم و 30 میلیون شد کمیسیون رایولای عزیز!

یووه با تموم اشتباهات فردی و دفاع تیمی ضعیف و بی تجربگی پیرلو ، فقط 3 گل در لیگ کمتر از اینتر خورد! فکر میکنم کادرهای فنی-مدیریتی امثال سیتی و پاریس ، پخته تر از اون هستن که بخاطر این 3 گل خوردۀ بیشتر و کسب نکردن عنوان "بهترین دفاع لیگ" ، قید دلیخت رو بزنن یا بخوره روی قیمتش...

@AliReZaZa ممنون فرزندم ... :nish:

دو مورد هست کامل قابل بحث. کی گفته فروشای ما بد بوده. یه چیزی هست به اسم بازار. یه چیزی هست به اسم خواسته هوادار. پوگبا ماکسیمم برد مالی ممکن روش انجام شد. اصن دلیل اومدن پوگبا به یووه قرار ماروتا و رایولا بوده. این دو تا رو یه عدد با هم توافق کرده بودن و قرار بود در هر صورتی پوگبا جدا بشه. که دیدیم رایولا بی رحمانه پوگبا جدا کرد و بی هدف. شما مطمئن باشید. پوگبا هر چقدر بیشتر می رفت بیشترم رایولا بر می داشت. کما اینکه خرید گنده ای بود تو اون سال و فکر کنم رتبه اول یه سال گرفت.

مورتا که بند بازخرید بود و خیلی هم طبیعی بود. یووه تیم رو با یه مبلغ خیلی پایین بست بعد رفتن کونته ! به همین خاطر نخواست مورتا بیشتر هزینه کنه براش. پریرا هم دلیل اون قیمتش مشخصه. بازیکن فصلی که رفت، بالای پنجاه درصد مشکل بدنی داشت. چطوری می شد بیشتر فروختش؟ در مورد ویدالم کاملا مشخصه. یووه در یه بازه زمانی 40 تا برای دیبالا خرید حدودا همونم سریع از قبال ویدال درآورد. آیا ویدال اون سال بیشتر می رفت یا نه رو نمی دونم (سه سال قبل از خروج نیمار بود) ولی تقریبا مشخصه که یووه سریع خواست تراز مالی درست کنه. و نمی دونم ویدال نهایتا قرار بود 50 تا بره که رقم شدیدی برای هافبک حساب می شد ولی فاصله ی زیادی با این عدد نداشتیم.

اینا همش واقعیته. و خواسته هوادار نیست. الان به هوادار یووه بگین می گه پوگبا دویستا. همونطور که الان همه دنبال فروشن ولی بازیکنا فروش برو نیستن. یه سری چیزا حقیقت مطلقه.

دومین مورد در مورد فروش تیمای بزرگ قبلا من خیلی صحبت کردم. طبیعیه تیمای بزرگ فروشنده ی خوبی نباشن. با فکت می گم یووه تو بزرگا جزو بهترین فروشنده هاست. همون بایرن تونی کروس 28 تا فروخت. یا رئال خامس و نهایتا بیل رو فسخ می کنه. یا اوزیل و دیماریا رو متوسط فروخت. تیمای بزرگ به واسطه ی گپ دستمزد و به واسطه ی روابط سران باشگاه راحت تر کنار می یان با فروش. این خیلی طبیعیه و نمی دونم چرا می گین یووه خوب نمی فروشه. یووه هم مثه سیتی. مثه منچستر. مثه پاریس. اگه ما جوینکو رایگان دادیم. پاریس که کلی بازیکن رایگان داده. رئال. بارسا. خود همین بارسا اگر ناصر نبود بزرگترین فروش تاریخشون نمی زدن. احتمالا چلسی از همه بهتره که یه مقداری بوی کثافت کاری فروشاشون می ده. مثلا یهو چینی ها برای اسکار 60 میلیون می دن. با توجه روابط روس ها و چینی ها خیلی نمی شه اینا رو طبیعی دونست اما از طرف دیگه هازارد خوب فروخت چلسی و اینم یه پوآنه براشون ولی لوکاکو و دیبروین رو مفت از دست داد.

در مورد دلیخت مشکل اینه فکر می کنی مثلا سیتی داره فکر می کنه به دفاع نیاز داره. سیتی داره برای جک گیلشر (همین بود اسمش؟) و هری کین برنامه می ریزه. تمام تیمای این مدلی هم نشون دادن که اولویت خرید گرون برای دو خط جلو هستش. حتی اگه مثلا یه دفاع ضعیف تر بذارن تو ترکیب فیکس. واقعیت دنیای فوتبال اینه. خطوط جلو الان مهم تر شدن.

در مورد دلیخت هم تصورت اغراق شدست و دلیخت هنوز مدافع بزرگ اون مدلی یووه پسند نشده. آمار توپ گیری. آمار ترن آوراش. آمار های مختلفش مشخصه. که البته قطعا ممکنه خیلی سریع یه مدافع غول بشه. ولی داریم در مورد حال صحبت می کنیم. 

در مورد گل خورده کمتر از اینتر حرفت درست نیست. این نشونه دفاع خوب یووه نبوده. مهم میانگین امتیاز و تاثیر گل خورده تو نوع امتیاز گیری تیمه. تو هر بازی به نظر من اولویت بزرگ کلین شیته. یووه از نظر کلین شیت فاجعه بوده نسبت به قبل. (پیرلو یکی از بدترین مربی های دفاعی تاریخ یووست، نشونشم همون عکسی گذاشته بودین از جاگیری دفاعی تیمیش) دومین مسئله هم نرخ امتیازه که مشخصه یووه چقدر بد بوده.

دلیخت پیشنهاد 80 میلیونی نداره. اگر داشت من همین الان می گم حماقته نفروختنش تو این وضع یووه. چون مدافع تا دلت بخواد گیر می یاد ولی هافبک مورد انتظار ما زیر 80 میلیون نیست. و خریدش خیلی مهم تر از داشتن دلیخت. و بعید می دونم بخریمش

به دلیخت امیدوارم. و امیدوارم طبق نظر خودت بند 150 میلیونی سال بعد فعال بشه. یووه به طور مشخص در بازار سه سال آینده محدوده. قطعا یه بند 150 میلیونی می تونه مارو ارتقاع بده. حقیقت به هر چیزی برتری داره. و حقیقت اینه اون 150 تا از دلیخت بیشتر کاربرد داره. نگه داشتن دلیخت 150 میلیونی یه طنزه. مدیر درست حسابی با اولین 150 میلیون اونو می فروشه و سه تا بازیکن فوق العاده جذب می کنه !

• tecra, Escanor و back to juve از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
رایولا :

ممکنه فصل بعد رومانیولی به یوونتوس بپیونده و در کنار دلیخت بازی کنه ولی نمیشه با قطعیت گفت که دلیخت فصل بعد در یووه میمونه !!!

از همین الان استارتش رو زد.
  • Signora Omicidi, tecra و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

معمولا هر وقت میخواد یکی از موکل هاش رو جابجا کنه همینطوری شروع میکنه ! امیدوارم فقط خوب بفروشنش تسلیم درخواست و بازیکن و این مضخرفات نشن !

جانشینی دلیخت با رومانیولی هم یه پسرفت کامل حساب میشه !!

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
#میرور : رویای بزرگ چلسی در تابستان آینده

چلسی آماده است تا دلیخت را با انتقالی 120 میلیون یورویی به لندن منتقل کند ، خود بازیکن نیز خواهان خروج از این باشگاه میباشد ، اوضاع خوب چلسی از لحاظ فیرپلی مالی این اجازه را به آنها میدهد
  • Orphée, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

راجب این بازیکن تو بازی با سمپدوریا، تو هر دو صحنه گل غایب بود، این چشه دقیقاً؟ بعضی وقتا یه تکلای خوبی میزنه و یه گلایی هم زده تو موقع کرنر، ولی در کل یه غایب به تمام معناست در صحنه های خطر 

همیشه تو گل خوردن تیم، دلیل اصلی رو مدافعا و دروازه بان میدونن، پس قطعاً این ضعیف کار کرده، نتیجه و آمار هم اینو نشون میده 

کی میشه از این یووه بره زودتر با یه مدافع چقر و خشن مثل مونترو جایگزین شه

• Orphée, eⁿzº و tecra از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

از همان سال 2018 كه در تورين برنده جايزه «پسر طلايي» شد؛ از همان نقطه‌اي كه درخشش او و آژاكس چشم‌ها را خيره كرده بود؛

از همان روزي كه با چهره‌اي متعجب بازوبند كاپيتاني آژاكس را بر بازوهايش مي‌ديدم و از همان روزهايي كه همچون رهبري بلامنازع در خط دفاعي پسرانِ خدايان مي‌درخشيد مجذب او بودم.

وقتي قرار بر پيوستن او به يوونتوس شد كانهو رويايي ناخواسته و همچون آبي نطلبيده در يك قدمي تيم محبوبم قرار گرفت.

تكل‌هاي تميز و كم‌نقص، رشيد و قد بلند، قدرت بدني بالا، توانمند در پاسكاري‌هاي سريع و دقيق، موفق در دوئل‌هاي هوايي و 

به شدت مستعد در انتقال فاز دفاعي به هجومي مهم‌ترين اِلمان‌هاي بودند كه از او دريافته بودم.

در اروپا او را با جرارد پيكه قياس مي‌كردند و در هلند رونالد كومان ثاني قلمدادش مي‌كردند. 

براي من اما او ستاره‌ و پديده‌اي از نسلِ جديد فوتبال بود؛ يك رهبر به تمام معنا؛ مدافعي متبحر و دوپا با ظريف‌ترين ويژگي‌هاي تدافعي،

مسلط در هوا، خونسرد، بازي‌ساز، توزيع‌كننده هدفمند توپ از خط دفاعي و فوق‌العاده توانمند در بازي‌خواني.

علي‌رغم تمام توصيفات و تماشاي بازي‌هاي او در دو فصل و نيم حضورش در يووه كه با انجام بيش از 80 بازي با لباس بيانكونري همراه بوده، هنوز اثري از آن دليخــــت نديده‌ام.

او در چشم من و از زاويه تحليلِ ناقص فوتبالي‌ام، در بهترين حالت، يك مدافع متوسط و شايد با اغماض نسبتاً خوب بوده و لاغيـــر. (بدون نياز به هر گونه شرح اضافي و اطناب.)

de-ligt-juventus-940x531_atl6.jpg

• eⁿzº, Signora Omicidi, AliReZaZa و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بعد از مصاحبه رایولا درباره دلیخت . کانال یوتیوب یووه یه کلیپ منتشر کرد با کپشن ‍‍‍‍: ما میدانیم که میتوانیم روی تو حساب کنیم .
کلا بازیکنی که موکلش رایولا باشه همیشه حاشیه داره .

• حامد, eⁿzº, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

الان دیگه اون زمان گذشت که بازیکن هلندی بگیری و انتظار خوب بازی کردنش داشته باشی، تو لیگ ایتالیا این بچه خوشگلا عمراً بتونن قد علم کنن، الان بازیکنای ایتالیایی رو دورن تو اروپا 

• حامد, Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نكته قابل توجه و در عين‌حال نگران‌كننده براي من در بازي «يوونتوس – سالرنيتانا»، مواجه دوباره با يك دليختِ غيرقابل اعتماد بود. اين نقيصه از دقيقه 14 بازي و ضربه سر بسيار خطرناك نوانكو (فوروارد نيجريه‌اي سالرنيتانا) كه به راحتي از روي سر دليخت به دروازه نواخته شد قابل رديابي بود تا سردرگمي‌هاي پر دامنه او در هنگام حركات هجومي رقيب در محوطه جريمه يووه. يقيناً اين افت در مقابل حريفان سرسخت‌تر براي خود او و يووه گران تمام خواهد شد. صد حيف از تماشاي دليخت در اين كيفيت.

• saeed-nedved, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

نكته قابل توجه و در عين‌حال نگران‌كننده براي من در بازي «يوونتوس – سالرنيتانا»، مواجه دوباره با يك دليختِ غيرقابل اعتماد بود. اين نقيصه از دقيقه 14 بازي و ضربه سر بسيار خطرناك نوانكو (فوروارد نيجريه‌اي سالرنيتانا) كه به راحتي از روي سر دليخت به دروازه نواخته شد قابل رديابي بود تا سردرگمي‌هاي پر دامنه او در هنگام حركات هجومي رقيب در محوطه جريمه يووه. يقيناً اين افت در مقابل حريفان سرسخت‌تر براي خود او و يووه گران تمام خواهد شد. صد حيف از تماشاي دليخت در اين كيفيت.

هیچوقت به یک مو بولند چشم آبی در دفاع تکیه نکن، یووه سالهاست از ذات خودش فاصله گرفته و رفته به سمت این جور بازیکنا

• Signora Omicidi و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اگر اين گفته من باعث چشم خوردن نشود؛ تا اينجاي فصل، تيم اخراجي نداده است. (سري A و ليگ قهرمانان) اما در عين‌حال 29 كارت زرد داشته‌ايم كه سهم خوان كودرادو و دنيلو با 4 اخطار بيشتر از بقيه بوده است. البته بد نيست اضافه كنم كه لوكاتلي هم با 3 كارت از ديگر بازيكنان فيزيكي يووه تا اينجاي فصل بوده است.

نكته جالب‌توجه در اين خصوص اما به عملكرد ماتياس دليخت برمي‌گردد. در ميان بازيكناني كه تا اينجاي فصل بيش از 760 دقيقه براي يووه بازي كرده‌اند (شزني، بونوچي، لوكاتلي، دنيلو، كوادرادو، موراتا، ديبالا، ساندرو و ربيـو) او تنها بازيكني است كه هيچ كارتي دريافت نكرده كه اين با توجه به وظايف تاكتيكي و ويژگي‌هاي پستي كه او در آن بازي مي‌كند، دليخت را موردي قابل‌توجه از اين حيث مي‌كند.

طبعاً‌ بازيكناني كه در موقعيت‌هاي پرفشار و شرايط درگيرانه ايفاي نقش مي‌كنند، همواره با مخاطراتي مثل مصدوميت و يا محروميت‌هاي ناشي از دريافت كارت مواجه هستند. براي دليختي كه اين روزها انتقاد برخي از طرفداران (از جمله نگارنده) را اطراف خود مي‌بيند، اين مورد امتيازي مثبت به حساب مي‌آيد.

----------

پي‌نوشت: يكي از طرفداران جدي ماتياس دليخت هستم. عمده ملاحظه انتقادي‌ام به او نيز تنها معطوف به كيفيت‌اش و مشخصاً سرعت ارتقاء و پيشرفت فني اوست كه البته با نوسانات سال‌هاي اخير يووه چندان عجيب يا مأيوس‌كننده به نظر نمي‌رسد. مع‌هذا عملكرد او قابل‌قبول است، هرچند از ستاره‌اي چون او بيش از اين استيفاء مي‌شود.

• eⁿzº, L'Avvocato, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

تو ذات و روح پاراتیچی لعنت که فقط پول دور ریخت .

رایولا مصاحبه کرده که دلیخت آماده برداشت قدم جدیده و خودش هم همینگونه فکر میکنه .  سوای این که رایولا برای موکلاش پیاز داغشو زیاد میکنه و جو زیادی میده اما فرض کنیم دلیخت بخواد بره

بازیکنی که ۸۵ میلیون یورو خریدیمش رو الان چقدر باید بفروشیم ؟؟ کی قراره جایگزینش بشه اصلا ؟ چه دردی ازمون دوا کرد ؟؟

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اتفاقاً رفتنش به سود یووست، یه بازیکن اور ریت شدست شدید، کلی بازی بدلیل اشتباهای بچه گانش از دست دادیم، یادمه منتقدایه ایتالیایی میگفتن اگر ده لیخت ایتالیایی بود تهش 10 20 میل قیمت داشت تازه اگر نیمکت نشین ثابت نشه 

الانم یه مدافع معمولی حساب میشه اگر بخوایم منصفانه باشیم، یک نگاه به مدافع های تیم های سری آ بندازین ، تیم های بالای جدول 

حقوق زیادی که میگیره فشار میاره و یووه نتونست بازیکن خوبی بگیره در پست های دیگه در صورتی که با کیفیت مشابه ده لیخت میتونیم یه مدافع 10 برابر ارزون تر بگیریم، البته اگر مدیرا یه خریدی رمزی وار نکنن 

• Aminvo, Escanor و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هیچوقت احساس نکردم بازیکن یووست! مطمئنم اکثر بچه های فروم هم همین حس رو دارن اگه اینطور نبود تاپیکش بعد از سه سال بیشتر از 15 صفحه پست میخورد!
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
من واقعا رابطه آنیلی-رایولا رو متوجه نمیشم. صد در صد بینشون زد و بندی هست وگرنه هیچ دلیلی نداره بازیکنای اورریتد رایولا توی تیم باشن!
الان این گوسفند بی ارزش هلندی رو داریم، بهش کین بنجل بی مصرف رو اضافه کردیم، تابستونم که احتمال داره پوگبای سینوسی رو بیاریم!

یعنی یک دونه از موکلاش بی حاشیه و باکیفیت نیستن، حتی همون دوناروما!بوفون با همه بزرگیش نیمکت psg نشست جیک نزد این باقالی یه هفته بیرونه رایولا کل باشگاهو تو روزنامه ها فحش کش میکنه!

پ.ن ایجنت پلگرینی هم هست! 😐
  • GioVanni Agnelli, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی