پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماتیاس ده لیخت - Matta

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
403 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تازه بیست سالشه و مقایسه شه با بیس سالگی بونوچی و کیلینی ..واقعا چیز توپیه دمش گرم .....با شرافت بازی میکنه ....اسیب دیدگی شونه هح داره ک باید جراحی شه اخر فصل
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ده لیخت = لایی + اشتباه در اشتباه + توقف بازی بخاطر مصدومیتاش یا تعویض کفش

از این بشر مدافع در نمیاد همه جاگیریهاش غلطه و توی ایتالیا جواب نمیده 

• mory, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دلیخت هم مصدوم شده واقعا از اول فصل شونش نیاز ب جراحی داشته و میتونه درد کهنه ای بشه تو اول جوونی باید درمان بشه و یه مدت بازی نکنه 

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

ماتائیش من! من و تو همدردیم :1:

چهار- پنج روزی می‌شه که شونه‌ام بدون دلیلِ خاصی دچار دردِ بسیار شدید و غیرقابلِ تحملی شده به‌طوریکه تقریباً خواب رو ازم گرفته. بعد از این‌که کتف و بازو رو با کلی پارچه بستم تازه باید دنبال یه پوزیشنی برای دستم بگردم که در اون موقعیتِ خاص دستم درد نگیره؛ لعنتی با یک سانتی‌متر جابجایی دوباره جوری درد می‌گیره که همون چُرتِ پنج دقیقه‌ای رو هم زهر مارم می کنه. این داستان‌ رو گفتم که فکر نکنیم زندگی یه فوتبالیست همش گل و بلبل و مفت‌خوریه :1: البته مال بعضیاشون هست :fp:

درسته که شاید در ابتدای فصل خریدِ لازمی دیده نمی‌شد ولی اتفاقات جوری رقم خورد که ارزشِ ماتائیش رو نشون داد. از شجاعت و نترسیش در درگیری با حریف خیلی خوشم میاد، موقع تکل زدن انگار بولدوزره؛ همچنین تمایلش به جلو رفتن که البته با حضور بونوچی مجبورم فعلاً از این فقره خوشم نیاد :1: به هر حال همین‌که با درد برای یووه بازی می‌کنه و خوب هم بازی می‌کنه برای من ارزشمنده :8: فقط از اون ایجنتش می‌ترسم :62:  

• Orphée, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

خیلی این تعصبی که فعلاً فقط میتونیم بهش بگیم کاری و حرفه ای و کیفیتی که ارائه میده برای رسانه های ایتالیایی ثقیله و تا مدتها بهش نمرات پایینی میدادن علی رغم پیشرفتِ محسوسِ بازیش! خیلی واسشون زور داشت تو تیمی که برند ایتالیووه رو یدک میشه و همیشه یه هستۀ قدرتمند ایتالیایی داشته یا تو لیگی که همیشه بهترین مدافعانش در درجۀ اول ایتالیایی بودن، یه پسرک هلندی بدرخشه... خیلی واسشون زور داشت که از کالدارا و رومانیولی و روگانی و... بازیکن در نیاد و بهترین تیم ایتالیا به کاپیتان آژاکس اعتماد کنه. شاید به تعویق انداختن عمل شونه ش بخاطر یووه، تیر آخر بود... :4:

• mory, GG.B1, El rey leon و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

ماتیاس دلیخت جوونترین مدافع در بین 5 لیگ معتبر اروپاییه که 4+ گل در فصل 2019-20 میزنه! یه گل بیشتر از پیانیچ که بازیساز ماست زده + بعد از کریس و دیبی و چاقال، گلزن برتر ماست! :nish:

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

گل خوبی زد ولی روی گل دوم اودینزه دریبل بدی خورد ...

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

دیشب داشتم مقایسه ش میکردم با بازیکنای کناری. بجز رابیو، از همه بازیکنای اطرافش یه سر و گردن کلاس بازی بالاتری داشت. البته ناگفته نمونه که حساب روغنی جداست  :8:  :1:

خوش فکر، خوش استیل و تصمیمات درست در لحظه. طوری بازی میکنه انگار 30 ساله ست با چمدانی از تجربه*

*از عبارات سرهنگ علیفر.. یادش بخیر گزارش هاش

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

من به بازیکنایی مثل ده لیخت(اون دفاع اخره هلندی لیورپول هم) میگم مدافع ایرانی

مدافع ایرانی در سرزدن خوبه 

چند تا سر میزنه و مخاطبین ایرانی که بیشتر فوتبال انگلیسی دوست دارن ازش خوشحال میشن 

مدافع ایرانی تکل هم میزنه و مخاطبین فکر میکنن دفاع خوبیه چون توی نبردها به اصطلاح کم نمیاره و میجنگه

از اقبال خوبش چند تا سر و چند تا تکلش که بگیره مخاطب ایرانی بهش علاقمند میشه 

اما از این مدافع بعدها بعنوان مالدینی و شیره آ وکاناوارو و کمی هم نستا وو کاستاکورتا یاد نخواهد شد (مگر اینکه یاد بگیره روش دفاع در ایتالیا رو یا در حد پیکه و یاپ استام باقی بمونه)

همین بازیکن اگر چندین بار سانتر بکنن و نتونه سر بزنه ایرادهاش دیده نمیشه چون یه روزی سرزن بوده

حالا وقتی توپ روی زمین بیاد

همین مدافع در خط دفاعی لایی میخوره و براحتی دریبل میخوره و در یک و دو ها جا میمونه  و در قطع توپ حریف به مشکل برمیخوره و در تشخیص حرکت مهاجم ناکارامده وتوانایی پوشش کمی داره

فرق مدافع خوب ایتالیایی و مدافع ایرانی همینه

جایگیریها وپوشش و قطع توپ حریف و قطع یک و دوی حریف مهمترین اصل مدافع ایتالیایی هستش(مدافعین ایتالیایی اگر جفت خوب باشن دیگه کار حمله طرف تمومه)

اگه یادتون باشه اوایل فصل مصاحبه میشد که ده لیخت داره یاد میگیره روشهای دفاع ایتالیایی رو

مالدینی بارسی کاناوار شیره ا روبخاطر سرزدنهاش دوست دارن یا چیزای دیگه ؟

تکل و سر خیلی خوبه ولی شاخصه اول یک دفاع نیست (تکل و سربرای مدافعین انگلیسی مشخصه اوله )

بازیخوانی و قطع حمله مهاجما از اصلی ترین کارای یه مدافع توی ایتالیاست وگرنه ریوفردیناند هم خوب مدافعی بود ولی نامزد توپ طلا نمیشد!!!!!

انیلی یه کالای خوب خرید و اگر جواب داد که هیچ،، اگرم جواب نداد میتونه این کالا رو به باشگاههای دیگه بفروشه 

تا حالا از دلیخت راضیم ولی هنوز ایردهای فراوانی داره

که بخشیش به ضعف خط میانی برمیگرده وبخشیش به خودش و سبک دفاعش

مدافعینی که بازوبند میبندن و چند تا سر میزنن نمیتونن من روگول بزنن و فکر کنم مدافع خوبیه

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
نسبت ب اوایل فصل خب خیلی بهتر شده مخصوصا داره با کتف آسیب دیده بازی میکنه حالا بخاطر خودشه ک نمیخواد جایگاهشو از دست بده یا بخاطر ما چندان مهم نیس.. دستش (کتفش!) درد نکنه داره تعصبشو نشون میده در هر صورت... اما...
اما همچنان تو دفاع قابل اتکا نیست گل دوم کاملا رو ضعف ده لیخت خوردیم.. چون گل زد این اشتباهشو نمیشه نادیده گرفت.. شخصا ترجیح میدادم گل نمیزد اما رو گل دوم عملکرد بهتری می داشت!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
^ (یکم لفتش دادم شد دو پست بالاتر :fp:)

والا من برخلاف شما فکر میکنم دلیخت بازیخوانی خوبی داره، حالا فعلا نه در حد بزرگان این زمینه مثل آندره آ بارتزالی که یکی از بهترینا بود در امر بازیخوانی، ولی در حد خودش خوبه. جای پیشرفت البته زیاد داره. اگه از قید این مبلغی که پاش دادیم خلاص بشه و متمرکز تر به کارش ادامه بده یچیزی در میاد بلاخره.

البته من خیلیم امیدوار نیستم ولی خب ...

متاسفانه دیگه اغلب مدافعای ممتاز سری آ پرورش یافته مکتب ایتالیایی نیستن و فقط بونوچی و کیلینی و رومانیولی و آچربی هستن که قطعا به امثال مالدینی و نستا و کاناوارو نزدیک هم نمیشن. مدافعایی که تو سری آ میبینیم دیگه تفاوت چندانی با اونایی که تو بقیه لیگا میبینیم ندارن. دیگه توقع دیدن امثال مالدینی رو تو تیمای ایتالیایی نداشته باشین :1:
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

من به بازیکنایی مثل ده لیخت(اون دفاع اخره هلندی لیورپول هم) میگم مدافع ایرانی

مدافع ایرانی در سرزدن خوبه 

چند تا سر میزنه و مخاطبین ایرانی که بیشتر فوتبال انگلیسی دوست دارن ازش خوشحال میشن 

مدافع ایرانی تکل هم میزنه و مخاطبین فکر میکنن دفاع خوبیه چون توی نبردها به اصطلاح کم نمیاره و میجنگه

از اقبال خوبش چند تا سر و چند تا تکلش که بگیره مخاطب ایرانی بهش علاقمند میشه 

اما از این مدافع بعدها بعنوان مالدینی و شیره آ وکاناوارو و کمی هم نستا وو کاستاکورتا یاد نخواهد شد (مگر اینکه یاد بگیره روش دفاع در ایتالیا رو یا در حد پیکه و یاپ استام باقی بمونه)

همین بازیکن اگر چندین بار سانتر بکنن و نتونه سر بزنه ایرادهاش دیده نمیشه چون یه روزی سرزن بوده

حالا وقتی توپ روی زمین بیاد

همین مدافع در خط دفاعی لایی میخوره و براحتی دریبل میخوره و در یک و دو ها جا میمونه  و در قطع توپ حریف به مشکل برمیخوره و در تشخیص حرکت مهاجم ناکارامده وتوانایی پوشش کمی داره

فرق مدافع خوب ایتالیایی و مدافع ایرانی همینه

جایگیریها وپوشش و قطع توپ حریف و قطع یک و دوی حریف مهمترین اصل مدافع ایتالیایی هستش(مدافعین ایتالیایی اگر جفت خوب باشن دیگه کار حمله طرف تمومه)

اگه یادتون باشه اوایل فصل مصاحبه میشد که ده لیخت داره یاد میگیره روشهای دفاع ایتالیایی رو

مالدینی بارسی کاناوار شیره ا روبخاطر سرزدنهاش دوست دارن یا چیزای دیگه ؟

تکل و سر خیلی خوبه ولی شاخصه اول یک دفاع نیست (تکل و سربرای مدافعین انگلیسی مشخصه اوله )

بازیخوانی و قطع حمله مهاجما از اصلی ترین کارای یه مدافع توی ایتالیاست وگرنه ریوفردیناند هم خوب مدافعی بود ولی نامزد توپ طلا نمیشد!!!!!

انیلی یه کالای خوب خرید و اگر جواب داد که هیچ،، اگرم جواب نداد میتونه این کالا رو به باشگاههای دیگه بفروشه 

تا حالا از دلیخت راضیم ولی هنوز ایردهای فراوانی داره

که بخشیش به ضعف خط میانی برمیگرده وبخشیش به خودش و سبک دفاعش

مدافعینی که بازوبند میبندن و چند تا سر میزنن نمیتونن من روگول بزنن و فکر کنم مدافع خوبیه

:53:

صرفن جهت گرم کردن تنور صحبت:

همون کاناوارو زمان اینتر داغونی بیش نبود. اصن نصف معروفیتش بخاطر پرش بلند با توجه به قد کوتاهشه. بسی سوتی دیدیم ازش در پیراهن های رئال و اینتر. بجز زمانی که پارما و یووه بازی می کرد نقطه درخشانی نداشت. 

نستا هم سوتی کم نداشته و با اینکه عاشقش بازیشم و بنظرم کاملترین مدافعی که دیدم بوده زیاد پیش میومد که بازی هایی گند بزنه (زمانی که فرگوسن اومده بود المپیکو تا بازی رم-لاتزیو رو ببینه و دقیقن همون بازی مونتلا چندین گل روی اشتباه مستقیم نستا زد). 

دلیخت هم جوانه، هم از یه کشور دیگه با یه سبک فوتبالی و زبانی کاملن متفاوت میاد. برعکس فکر میکنم با در نظر گرفتن این جوانب اشتباه استراتژیکی یا جایگیری کمی داشته و اون هندهای مزخرف که توپ بهش میخورد رو زیاد نمیشه به پای اشتباه گذاشت. 

برخلاف سنش استراتژی بازی و بازیخونی فوق العاده ای داره. قدش شاید اونقد بلند نباشه ولی چیزی که ازش یه سر زن قهار ساخته جایگیری های فوق العادشه. 

در دفاع، دیشب با یه سر یه گل مسلم رو خرید. و بارها شده بود که پشت اون مفلس (دنیلو) رو به خوبی کاور کرده بود. هرچند این حرکتا کمتر به چشم میاد.

---

گذشت اون زمانی که مدافعا جسارت داشتن، تکل میزدن و مهاجمو میخوردن. الان مهاجمو لمس کنی میفتن زمین و پنالتی (دوتاشو همین تیم خودمون داریم  :1: ) و دستت حتی در حالت طبیعی باشه و توپ بخوره بازم پنالتیه. مدافعای امروزی جسارت مدافعای دیروزیو ندارن. 

ولی در بین همین مدافعا، به ندرت بهتر از دلیخت پیدا میشه. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران

:53:

صرفن جهت گرم کردن تنور صحبت:

همون کاناوارو زمان اینتر داغونی بیش نبود. اصن نصف معروفیتش بخاطر پرش بلند با توجه به قد کوتاهشه. بسی سوتی دیدیم ازش در پیراهن های رئال و اینتر. بجز زمانی که پارما و یووه بازی می کرد نقطه درخشانی نداشت. 

نستا هم سوتی کم نداشته و با اینکه عاشقش بازیشم و بنظرم کاملترین مدافعی که دیدم بوده زیاد پیش میومد که بازی هایی گند بزنه (زمانی که فرگوسن اومده بود المپیکو تا بازی رم-لاتزیو رو ببینه و دقیقن همون بازی مونتلا چندین گل روی اشتباه مستقیم نستا زد). 

دلیخت هم جوانه، هم از یه کشور دیگه با یه سبک فوتبالی و زبانی کاملن متفاوت میاد. برعکس فکر میکنم با در نظر گرفتن این جوانب اشتباه استراتژیکی یا جایگیری کمی داشته و اون هندهای مزخرف که توپ بهش میخورد رو زیاد نمیشه به پای اشتباه گذاشت. 

برخلاف سنش استراتژی بازی و بازیخونی فوق العاده ای داره. قدش شاید اونقد بلند نباشه ولی چیزی که ازش یه سر زن قهار ساخته جایگیری های فوق العادشه. 

در دفاع، دیشب با یه سر یه گل مسلم رو خرید. و بارها شده بود که پشت اون مفلس (دنیلو) رو به خوبی کاور کرده بود. هرچند این حرکتا کمتر به چشم میاد.

---

گذشت اون زمانی که مدافعا جسارت داشتن، تکل میزدن و مهاجمو میخوردن. الان مهاجمو لمس کنی میفتن زمین و پنالتی (دوتاشو همین تیم خودمون داریم  :1: ) و دستت حتی در حالت طبیعی باشه و توپ بخوره بازم پنالتیه. مدافعای امروزی جسارت مدافعای دیروزیو ندارن. 

ولی در بین همین مدافعا، به ندرت بهتر از دلیخت پیدا میشه. 

صرفا جهت جلوگیری از خاموش شدن تنور  :1:

محمد اصفهانی عزیز و Quote کرده بودی پس لختی تامل کردمی شاید ایشان پاسخ دهند  :53:

شوکه شدم از اینکه اینقد بی رحمانه کاناوارو و نستا رو زیر تیغ بردی  :1:

تنها بازی ضعیفی که از کاناوارو به یاد دارم یورو ۲۰۰۰ مقابل هلند بود که بودوین زندن واقعا اذیت کرد

اگر اشتباه نکنم زامبروتا هم اخراج شد و البته بازی کردن کاناوارو در دفاع راست به نظرم دلیل 

اصلی این نمایش ضعیف بود ولی اکثر مواقع مدافع سطح بالا و قابل اعتمادی بود .

در مورد نستا با واژه “زیاد” مشکل داشتم ، همون بازی که اشاره کردی هم جز همون معدود بازی های

ضعیف نستا بود که به نظرم بین مالدینی و نستا و کاناوارو که شخصا بخش اعظم بازی هاشون و دیدم

مالدینی و نستا دوره طولانی مدتی در سطح بالا بودند ، بخصوص مالدینی که فیزیک مناسبتری هم داشت

و کمتر مصدوم میشد . نستا بین این سه مدافع باهوشتر و قابل اعتمادتر بود و اتفاقا نستا جز مدافعینی بود

که خیلی کم اشتباه میکرد و در اکثر نبردها پیروز بود . تکرای عزیز اگر استاندارد هات در مورد کیفیت مدافعین

اینفدر بالاست ، فکر میکنم بازی هیچ مدافعی تورو راضی نمیکنه  :fp:

در مورد دلیخت هم متاسفانه به حای اینکه در کنار یک رهبر در خط دفاعی بازی کنه ، مصدومیت کیلینی

باعث شده در این سن رهبری خط دفاع یووه رو به عهده بگیره و برای خریدش هزینه زیادی کردیم و اینها

انتظارات و فشار رو بالا برده ولی در کل از عملکردش راضیم  :53:

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Alessandra Stefanelli

فصلي كه گذشت براي دنياي فوتبال پيچيده بود اما سايه‌روشن‌هايي بر آن باقي ماند كه يكي از آنها تثبيت يك ستاره جوان در كلاسی بين‌المللي بود.

او امروز بيست و يك سالگي‌اش را در حالي جشن خواهد گرفت كه بخشي از خانواده يوونتوس است. او در اين فصل مجموعاً 39 بازي براي بيانكونري انجام داد و 4 بار نيز موفق به گلزني شد.

رشد او در تركيب يووه بر هيچ‌كس پنهان نيست و اين همان چيزي بود كه غول‌هاي تورين به آن باور داشتند.

او به سرعت در حال پيشرفت و يكي از ستون‌ها و آينده يووه در خط دفاعي است.

3y6j_1240.jpg

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خیلی بده تو روز تولدش خبر 3 ماه دوری از فوتبال اومد ب دلیل جراحی کتف...

البته فصل پرفشاری رو تحمل کرد و ب این استراحت احتیاج داشت خوشبختانه مصدومیتش ربطی ب پاهاش نداره و وقتی برگرده بازیشو تحت تاثیر قرار نمیده!

21 ساله شد :53: 2 سال از من کوچیکتره ب قیافش نمیاد بچه:22:
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

دوستش دارم  :hang: معمولا بازیکنای از بازیکنای هلندی خوشم میاد؛ ولی این یکی رو از زمانی که بازیکنِ آیاکس بود به بقیه ترجیح می‌دادم؛ و حالا هم که بازیکنِ یوونتوسه.

امیدوارم  سال‌ها بمونه؛ 8 سال...10 سال... 15 سال! موانعی مثل مدیران و ایجنتش در این را هستند؛ و اصلا خودِ فوتبالی که هست؛ ولی به هر حال دوست دارم بمونه.

پ.ن: و لعنت به امید  :fp:

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

واقعیتش؛ عملکرد افتضاحی داشت این فصل، کلی پنالتی داد و کلی هم داورا نگرفتن، آماتورترین عملکرد ممکنه، 

از طرف دیگه دمیرال عالی بود

یوونتوس نباید بازیکن هلندی بگیری مگر اینکه مطمئن باشه جوابه تو تیم والبته دفاع جاییه که باید ایتالیایی یا اروگوئه ایی باشه، سوسول بازاره مگه

• mory, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

لوئیس فن‌خال

به نظرم دلیخت یکی از عالی‌ترین استعدادهای فوتبال جهان است. با اینکه هنوز جوان است اما با کمی گذشت زمان حتی می‌تواند از کیه‌لینی و بونوچی نیز بهتر شود.

rcai_medium_4rbct4prjeroovmdkhfgxpi5xeiw

• AliReZaZa, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

جا داره تاپیکِ بازیکن مورد علاقه‌ام رو بالا بیارم  :1: هر چه در وصفش بگم کمه و اینا  :fp: 

ولی جدای از علاقۀ شخصی، خیلی از نظر فنی قبولش دارم؛ یادم نمیاد مدافعی تو این سن و سال اینقدر خوب و تاثیرگذار بوده باشه. امشب با بازگشتش دفاع تیم رو برد تو یه لول دیگه و روی بازیکنای کناریش هم تاثیر مثبتی گذاشته بود. 

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

قدرت رهبریه خاصی داره در کنار دمیرال . دیشب دفع توپ های قاطعانه ای داشت و خیلی قشنگ ساقط میکرد حمله های کالیاری رو .

امیدوارم که از تیم نره .

• mory, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی