Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• Please log in to reply
696 replies to this topic

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,499 posts

I'm so Sarri

رمزی آخه؟! درسته پیانیچ یه چشم داره ولی رمزی که رسماً کوره آخه! 

این مدیران یووه که من می‌شناسم بعید نیست اول جورجینیو رو بخرن بعد ساری رو اخراج کنن :fp:

• saeed-nedved, Orphée, mory and 10 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,016 posts

به نظر من تیم امسال فقط رو خلاقیت بعضی بازیکنها و همینطور بی عرضگی لاتزیو و اینتر تونست قهرمان ایتالیا هم بشه ولی لیگ قهرمانان که دیگه لیگ درپیت ایتالیا نیست. در هر حال امیدوارم تا دیر نشده یه فکری برای مربی تیم بکنن و نرن هر جنس بنجل و قراضه ای رو بیارن

• Orphée, mory, Aminvo and 8 others like this

cover_1440_x93r.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,778 posts

فکر می کنم حالا که فصل به پایان رسیده بهتر میشه در رابطه با ساری و عملکردش نظر داد ...

همون ابتدای ورودش به یووه گفتم که حتی اگر در هیچ رقابتی قهرمان نشه میتونم در صورت تغییر سبک بازی یووه به بازی مالکانه و ساختن یک تیم منسجم و خوب از نتیجه نگرفتنش چشم پوشی کنم .

انتظار مشخص من تبدیل اون یووه منفعل و سردرگم و به شدت محتاط به تیمی منسجم و با برنامه برای تملک جریان بازی و حر کت رو به جلو بود ...

ولی متاسفانه ساری نتونست توقع من رو برآورده کنه و من نمی تونم نمره ی قبولی بهش بدم .

متوجه این موضوع هستم که برای ساختن یک تیم که بتونه مالکانه بازی کنه نفراتی با ویژگی های مشخصی مورد نیاز هست و تیم ما از نظر نفرات چنگی به دل نمیزنه ولی با همین نفرات هم میشد  ی تیم متوسط رو به بالا ساخت که از پس اجرای تاکتیک های ساده و مشخص در دفاع و حمله نه 100 درصد ولی حدود 50 تا 60 درصد بربیاد .

متاسفانه ساری رو آدم منعطفی ندیدم ...

انتخاب 433 برای چیدمان نفرات با وجود دیدن فاصله ی بسیار زیاد بین خطوط و خوردن گلهای بسیار توی ذوق میزد .

اما مهم ترین ضعفی که به نظرم ساخته شدن یک تیم خوب به دست ساری در یووه رو به خطر میندازه نداشتن برش و اطمینان و حرف شنوی لازم از جانب بازیکنان هست ...

امیدوارم اون چیزی که باعث موفقیت و پیشرفت یووه ست اتفاق بیافته .

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº and 8 others like this

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

کوریره و توتو تو تیترهاشون با ساری خداحافظی کردن ولی سری آ فقط 41 روز دیگه شروع میشه و یخُرده بعیده!

هر چند وقتی گزینۀ پیش رو اینزاگی و مانچینی هستن، ترجیح میدم حداقل یکسال واسه پیرلو که از جنس خودمونه صبر کنیم...

میگن ساری انتخاب ندود بود ولی پاراتیچی رو اینزاگی نظر داشته و آنیلی هم که آلگری... ایکاش بوفون و ترزگه هم میتونستن رأی بدن حداقل به نمایندگی از هوادارا! حقشونه... -_-

• saeed-nedved, mory, eⁿzº and 8 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
بحث سر این نیست ک تغییر سبک بدیم اره بدیم اما واقعا مربی باشه ک تیم موقعست خلق کنه ما از اول جلوی لچه و اودینزه فقیر بودیم چ برسه ب سی ال ....
درسته هافبک نداریم و من سیتی ۱۷۰تا رو هافبکش خرج کرده اما واقعا مربی نداریم ک تاکتیکی باشه ....

الگری فاعی بود اما از تاتتهام عقب بودیم با یه حرکت دو تا زدیم توی تیم ساری باید خیلی صبر کنی تا از همون روش گل بزنی ما تاکتیکی ندیدیم توی ناپولی تیمش خیلی سانترهای تیز و خطر ناک میکرد رو ب داخل و گل هم میزد اینجا اصلا اون تاکتیکها رو اجرا هم نمیکنه . ...تغییر سبک خوبه ب شرطی ک بازیکنای خوبی جذب شن شما وقتی چوگبا رو بگیری باز باهاش فقط پاس بدی ک فایده ای نداره .

تنها راه بهتر شدن یووه یه خونه تکونی بزرگه.....انجلوتی رو اورتون بگیره و ما بریم سراغ ساری؟؟؟؟؟؟

انتخاب وحشتناکی بود چون .....دلپ برا رونالدو میسوزه ک اومد تو تیمی ک تاکتیکایی داره ک واقعا باید با دو سه تا دیبالا تو تیم جواب بگیره
  • saeed-nedved, Orphée, El rey leon and 5 others like this

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,006 posts

این احمق سیگاری پفیوز رو انداختند بیرون . دیگه هم مربی نیست و میشه بهش فحش داد :nish: :1: :1: :1:

• saeed-nedved, Orphée, mory and 9 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 posts
بر طبل شادانه بکوب ، پیروز و مردانه بکوب برخیز و پرچم را ببر بر سر در باشگاه بکوب... بدبختی بعدی اینه اینا باز دنبال کدوم چلغوزی میخوان برن!
  • mory, Aminvo, tecra and 5 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

باورم نمیشه که مومبلانو دوباره درست گفته! d6xjksgxoaabban-thumb-jpg-17275d2fac364b

13 اُمین مربی پُردرآمد دنیاست و این شاید انتخاب مربی بعدی رو سختتر کنه. تا همین چند روز پیش داشتیم حقوق أليغري رو هم همزمان با ساری میدادیم...

فقط مربی ایتالیایی نیارن بجز پیرلو یا اگه میارن حداقل باهاش 6 ماهه بندن نه 3 ساله! پیرلو بنظرم ارزش صبر رو داره...

• mory, eⁿzº, Aminvo and 8 others like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,778 posts

به نظر میاد تصمیمش پیش از بازی با لیون گرفته شده بوده وگرنه اون همه تمجید و تعریف از ساری و اصرار بر موندنش جای سوال داره ...

شاید هم این تصمیم خود آنیلی بوده و پاراتیچی در جریان نبوده .

• Orphée, eⁿzº, Aminvo and 6 others like this

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان
خدایی ساری ب درد یووه نمیخوره
اگه اگه اگه خبر درست باشه
اول جونم واسه انیلی ک نشون داد ب هیچکسی رحم نمیکنه
دوم جونم واسه انیلی ک هدفش دیگه چمپیونز لیگ شده
سوم هم حونم واسش همینجوری حال میکنم باهاش
ب نظرم این کار ی جورایی ب در بود ک دیوار بشنوه
جنابان ندود و پاراتیچی ک توی ریدمان امسال کمتر از ساری مقصر نبودند
انیلی نشون داد ک ممکنه طوفانش اینا رو هم ببلعه
  • saeed-nedved, mory, Aminvo and 3 others like this

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 posts
تنها اتفاق خوبی که اومدن ساری داشت برا خود ساری بود که یکم مدل لباس پوشیدنش بهتر شد.
  • saeed-nedved, mory, El rey leon and 5 others like this

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,778 posts

sarri_2565.jpg

• saeed-nedved, Aminvo, behnam_juve and 4 others like this

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,064 posts
  • LocationKhorram Abad
چی شده؟ چی شده؟ من تو حموم بودم :fp: جدی جدی رفت؟
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº and 6 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 posts

چی شده؟ چی شده؟ من تو حموم بودم :fp: جدی جدی رفت؟

:1:  یهه بزن زنگو . تاپیک مربی بعدیو اوپن کن فوراور .

• Orphée, mory, eⁿzº and 4 others like this

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

شاید اگر ابزار مورد  نظرش رو میداشت، یک ساری متفاوت میدیم، مث امپولی و ناپولی، جسور و نترس. شاید...

بسیار بد مصاحبه میکرد و ذهنیت برنده ای هم نداشت، به نظرم آنیلی تصمیم درستی گرفت.

شسکت های تحقیر آمیز زیادی رو تو این فصل به یووه متحمل کرد.

اما به هر حال یووه رو قهرمان سری آ کرد و از این جهت لایق احترام ـه.

• mory, Aminvo, tecra and 5 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 731 posts
  • Locationzahedan
اخراج ساری قابل پیشبینی بود چون به هیچ تیمی نه نمیگفتیم ولی ساری ازش انتظار می‌رفت حداقل فوتبال خوبی بنمایش بزاره حالا فارق از نتایج ک خیلی از بچه موقع اخراج آلگری این حرف رو میزدن ک حداقل فوتبال بازی میکنیم اگه نتیجه هم نگیریم ک تو این موردم شکست خورد ساری و تو هفته های آخر همش با درخشش دیبالا و کریس می‌بردیم بازیارو تا تاکتیک خاصی مثل بازی دیشب ک مهم ترین بازی فصلمون بود یه گل پنالتی زدیم و یه گلم رو نبوغ رونالدو وقتی همچین بازیه مهمی تیم پان و برنامه ای ندارع مقابل یه تیم درجه سه پس نباید تعجب کرد از اخراج ساری و در آخر یه علامت سوال بزرگ پیش میاد ک کیو قراره جایگزین کنیم اینزاگیه کم تجربه ک اصلا همین ساری ازش بهتره یا پوچتینوی بدون کارنامه ک بنظر من مربی بعدیم ایتالیاییه نظر شما چیه ؟
  • mory, eⁿzº, Aminvo and 6 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

قبلاً هم گفتم اگه نیتمون استفاده از فرصتهای بازار بود نه خرج درست حسابی واسه هافبک، نباید مربی میاوردیم که سبکش متکی به خط هافبک خفنه! از طرف دیگه یووه در معیت یک باشگاه، هرگز بعدِ از کف دادن خط هافبک مارکیزیو-پیرلو-پوگبا-ویدال ریکاور نکرد و تا قبل اون داشتیم یه روند صعودی عجیب و غریب رو طی میکردیم و بیخود نیست که 2014-15 بهترین فصل تاریخ باشگاست. مربی بعدی هم اگه رویکرد تهاجمی داشته باشه، با این هافبک و در درجۀ بعدی دفاع کنارا، نمیتونه معجزه کنه و بجای اینکه اون یووه رو با سبک خودش وفق بده، یووه اونو تو چنگال خونین نتیجه گرایی اسیر میکنه... :nish:

• saeed-nedved, mory, El rey leon and 7 others like this

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,455 posts
دوستان تبریک .الان اومدم نت رو روشن کردم خبرش رو دیدم
همه غم شکست دیشب رو شست و برد این خبر
  • Orphée, mory, Aminvo and 2 others like this

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 posts

خرسند نشدیم از آشناییتان ؛ خوش نیامدی آقای ساری!

یوونتوس نام تو نام غمگینیست. رونالدو که آمد میگفتیم : "حالا دیگر چه کسی جلودار ماست؟" هفت سال ازقبول ناتوانیمان مقابل تیم هاینکس گذشت، آن زمان باوجود حسرت، شرر اُمیدِ شروعِ یک پیشرفت در دلمان روشن بود. امروز آخرین بارقه هم با نسیمی خاموش شد. ذورق شکسته ناخدای ماهر می خواهد، ورنه با ناملایمات دریا ، غرق میشود. امسال هم دندان روی دندان فشار میدهیم ، تا آرزوهایمان مانند قاصدکی در باد جلو رویمان از بین برود ، اما آقای ساری با هر کامی که درون سینه دادی، شیره نشاطِ روح تیممان را مکیدی...

شاید هم ساری مقصر نباشد  و ما از یک ذهن کوچک انتظار موفقیت بزرگ داشتیم. شاید همان یک قهرمانی لیگ اروپا و یکبار لمس اسکودتو برای کُلِ زندگانیِ آن مَرد عشق سیگار کافی بود. اما آقای ساری ما رسم وفاداریمان را فراموش کرده ایم ، دیگرتابی نمانده تا بهت زده دستهایمان را روی سر بگذاریم و  برای شروع دوباره به زخم هایمان برچسب بزنیم . حالا میتوانید پاکت مالبرو را بردارید و سیگار را با سیگار آتش کنید و با هر پک خاطرات این یکسال را مرور کنید. شما بازنده محترمی هستید، اما خرسند نشدیم از آشناییتان آقای ساری...

• saeed-nedved, Orphée, mory and 14 others like this
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

مانژوکیچ و امره جان پست اینستاگرام اکانت رسمی یووه مبنی بر اخراج ساری رو لایک کردن... :nish:

ولی بنظرم مهم بعدِ ساریه. یوقت مثه انقلاب خودمون نشه که همه میدونستن چی نمیخوان ولی نمیدونستن چی میخوان!

• saeed-nedved, mory, eⁿzº and 15 others like this

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users