پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مائوریتزیو ساری - Mr 33

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
696 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
^
تراپاتونی در اون مصاحبه آتشین و ماندگارش تو بایرن مونیخ میگفت: کدوم تیم تو زمین بازی میکرد ؟ مهمت بود یا باسلر یا بنده حقیر تراپاتونی ؟ :1:

حقیقتا وقتی ما بازیکنی داریم که تو پنج دقیقه توانایی اینو داره که سه گل به حریف تقدیم کنه مربی رو چجوری باید مقصر دونست ؟
بازی شش دقیقه وقت اضافه داشت ما فقط توپو اینور اونور کردیم یه شوت زدیم گذشت، میلان تو پنج دقیقه سه گل بهمون زد.

باختن بازی ها دلایل متفاوتی دارن؛ مثلا ما با لاتزیو بازیا رو باختیم، دیشب ما بازی رو نباختیم، نتیجه رو باختیم. اون پنج دقیقه رو از بازی کات کنیم بازی رو دوباره ببینیم حس نمیکنیم یچیزی این وسط گم شده. پنج دقیقه افتضاح بودیم، حریف استفاده کرد و مجازات شدیم.

4 باخت تو لیگ چیزی نیست؛ ما فصل قبل هم با 4 باخت قهرمان شدیم. آزمون مهم ساری چمپیونزلیگ هست ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

واقعیتش منم نمیتونم به خودم اجازه بدم که ساری رو مقصر بدونم ، بونوچی مقصر بود حداقل تو 3 گل . ساری هیچ مهره ای روی نیمکت نداشت الحق و الانصاف . به شخصه تا دقیقه 60 راضی ام از روند تیم وامیدوارم برای بازیای بزرگ ، البته اگه مصدوم و محروم نداشته باشیم .

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این مصاحبه های بعد از شکستش بیشتر از خود شکست من رو آزار میده.

قشنگ میخواد ذهنیت بازنده بودن خودش رو تو بازیکن های تیم نهادینه کنه.

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

بنظرم ازین باختا هر مربی میتونه بده و طبیعیه. مخصوصن که فصل اول هم هست. 

نکته مهمتر اینکه بازیکن مصدوم و محروم و نا آماده زیاد داریم و این دست مربیو می بنده. بتونه لیگ رو بگیره بنظرم کارنامه موفقی از خودش در این فصل بجا میزاره. 

هواسمون باشه که ترکیب تیم از فصل قبل ضعیف تره..  رمزی که هیچی، رابیو هم چندبازیه راه افتاده، کانسلو و مانژو رو از دست دادیم و خدیرا، کیه لینی، و دمیرال هم کل فصل نبودن. انصافن سوراخ خیلی داریم..  

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
اقا واقعا با این که میدونم ساری مربی در حد اندازه یوو نیست
با اینکه میدونم تیم یوو پر شده از ستاره های نامدار و بی کیفیت ک فقط اسم خالی ازشون تو یوو هست
با اینکه میدونم بازیکن تاپ تو خط هافبک نداریم
با اینکه میدونم دیبالا و دلیخت اگه بودن اینجور جلو میلان وا نمیدادیم
اما با حرف ساری ک گفته تو این شرایط بعد کرونا و تو تابستون گرم و هر سه روز یک بازی طبیعی هست ک تیم ها بعضی وقت ها از هم بپاشن
نمونه میلان لاتزیو رم و یوو رو سلاخی کرد اما اسپال پوکوندش
امین لاتزیو اینتر قدر چقدر راحت بعد کرونا از هم پاشیدن

پس در کنار همه ضعف های ساری و تیمش این ی موردی ک گفت رو قبول کنم
امیدوارم دیگه این باخت جلو میلان دیگه تکرار نشه تو این فصل برا ما و ایشالله با قهرمانی سری ا فصل بعد یه مربی بهتر بیاریم ب جای سری ا
یعنی تنها قهرمانی سری ا مهمه و راجبش نظر میدم چون تو سی ال فقط شانس و معجزه قهرمان رو مشخص می کنه و توقعی از ساری نداریم تو سی ال
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

دوستانی که میگن ساری شبیه پپ هستش 

برن امار دیشب بازی سیتی و نیوکاسل رو ببینن ، پشم ادم میریزه 

در جریان برد 5-0 منچسترسیتی مقابل نیوکاسل در هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس، چندین رکورد توسط شاگردان پپ گواردیولا به ثبت رسید. نکات آماری جالب این دیدار به شرح ذیل است:

به نقل از اپتا، منچسترسیتی در جریان دیدار مقابل نیوکاسل 840 پاس داد که 787 پاس صحیح ثبت شد و بدین ترتیب آمار 93.7 درصد پاس صحیح از خود به جای گذاشت، که این بهترین رکورد به ثبت رسیده در زمینه درصد پاس صحیح در لیگ برتر انگلیس از زمان ثبت آمار و داده های اپتا در فصل 2003/04 است.

از زمانیکه پپ گورادیولا هدایت منچسترسیتی را بر عهده گرفته (جولای 2016)، این تیم موفق شده 5+ گل در 18 دیدار در لیگ برتر انگلیس به ثمر رساند و این در حالیست که لیورپول و تاتنهام هاتسپر با 5+ گل در 9 دیدار، آرسنال با 5+ گل در 7 دیدار و چلسی با 5+ گل در 5 دیدار در رده های بعدی قرار دارند.

منچسترسیتی در پنج دیدار اخیر خانگی اش مجموعاً 19 گل زده و گلی نیز دریافت نکرده است. این برای اولین بار از سپتامبر 2011 و تحت هدایت روبرتو مانچینی است که سیتیزن ها در پنج دیدار متوالی خانگی کلین شیت می کنند.

پنج بازیکن منچسترسیتی موفق شده اند 10+ گل در فصل 2019/20 لیگ برتر انگلیس به ثمر رسانند که برای اولین بار در تاریخ مسابقات چنین اتفاقی رخ می دهد. سرخیو آگوئرو (16)، رحیم استرلینگ (14)، گابریل ژسوس (11)، کوین دی بروین (11) و ریاض محرز (10) بازیکنانی هستند که موفق به ثبت 10+ گل برای سیتی در فصل جاری لیگ برتر شده اند.

آخرین بار اورتون در فصل 1984/85 موفق شده بود چنین رکوردی توسط بازیکنانش در لیگ انگلیس به ثبت رساند.

این فقط ی گوشه ای از امارهایی هستش که تو بازی دیشب ثبت شده ، واقعا ادم فر میخوره 
قسم میخورم پپ امسال سرمربی بود رونالدو تا الان به 40 تا گل رسیده بود و دیبالا حداقل 25 تا زده بود 
تازه بماند بازیکنی مثل استرلینگ چقدر توپ خراب میکنه یا حتی ژسوس 

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال
دوست عزیز مسلما ساری نه در مربیگری در قد و قواره ی گواردیولا ست و نه ترکیبی که در اختیار داره قابل مقایسه با ترکیب سیتی هست ...
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ساری ادا در میاره عملا بلد نیست ...یووه نون موفقیت الگری رو داره میخوره ساری هنوز تیمو هماهنگم نکرده 

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

مقابل آتالانتای قابل احترام هم با پنالتی جست. تا الان 12 پنالتی بنفع یووه اعلام شده و تازه 6 بازی دیگه هم باقی مونده؛ این آمار بالاتر از تموم 8 فصل اخیره که اسکودتو رو بُردیم... اگه مصدوم بود یا خودش خواست که هیچی و منو ببخشید ولی مربی که ماتوییدی رو تو زمین نگه میداره و دیبالا رو میاره بیرون اونم درحالیکه تیم بُرد میخواد و با پیروزی میتونه قهرمانی رو قطعی کنه و بازی بعدی بهش استراحت بده، هیچی از فوتبال نمیفهمه!

• saeed-nedved, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
این همون موقع که کپا ر ... بهش دوران مربی گریش تموم شد . مغزش پوکیده ازش مربی در نمیاد !!!

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

چیزی که برام خیلی سنگین و ناراحت کننده بود این حالت بی انگیزگی و بی خیالی در بین تعداد زیادی از بازیکنان بود ...

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه فوتبال کاملا شرم آور و ملال آور

بیچاره برگامو !!! 

مربی و بازیکن و مدیریت ضعف همشون داره بدجور توی ذوق میزنه

هافبک دفاعی تیم و دفاع اخرمون با یه بدن اومدن بازیکن حریف چنان وادادن که گل اول برگامو ثبت شد

تیم بی انگیزه و بدون جدیت بازی میکنه و هیچگونه برتری تاکتیکی نسبت به حریفا نداریم

یعنی ندود روزی بازیکن بوده!!!!! و الان ما داریم متیویدی و دانیلو رو بازی میدیم؟

توی پست متیودی مایه دونه ندود کم داریم ولی مثل اینکه همه مسخ شدن و نمیفهمن

به دانیلوتوی ضد حمله توپ میرسه و جلوش 50 متر فضای خالی هستش، چنان عجیب بازی میکنه که فرصت ضد حمله از دست میره

یکبار جستی ملخک....

• saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
پپ اگه اینطور که شما میگید بود سه فصل متوالی سه گانه میگرفت! نه اینکه فصل اول اروپا توسط موناکو!! حذف بشه فصل دوم توسط لیورپول، فصل سوم توسط تات. فصل چهارم هم بالاخره بعد ۳سال احتمالا بتونن از مرحله ۱/۱۶ بالاخره بالا بیان!
نمیگم ساری نورچشم ماست و خیلی کارش درسته اما بقیه یا حداقل پپ هم آش دهن سوزی نیست
یادتون نره که پپ تو بایرن هم قوی ترین تیم ۱۰ سال اخیر اروپا رو تحویل گرفت و بعد ۳فصل موز هم تو اروپا نگرفت!
  • Aminvo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پپ اگه اینطور که شما میگید بود سه فصل متوالی سه گانه میگرفت! نه اینکه فصل اول اروپا توسط موناکو!! حذف بشه فصل دوم توسط لیورپول، فصل سوم توسط تات. فصل چهارم هم بالاخره بعد ۳سال احتمالا بتونن از مرحله ۱/۱۶ بالاخره بالا بیان!
نمیگم ساری نورچشم ماست و خیلی کارش درسته اما بقیه یا حداقل پپ هم آش دهن سوزی نیست
یادتون نره که پپ تو بایرن هم قوی ترین تیم ۱۰ سال اخیر اروپا رو تحویل گرفت و بعد ۳فصل موز هم تو اروپا نگرفت!

تیمش قشنگ فوتبال بازی میکنه ....قطعا افتخارات زیادی داره قهرمان سی ال هم شده من ازش خوشم نمیاد اما منکر نمیشم ک دهها برابر بهتر از ساری هست

• saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Guest_miladcr7_*

Guest_miladcr7_*
  • مهمان

تیمش قشنگ فوتبال بازی میکنه ....قطعا افتخارات زیادی داره قهرمان سی ال هم شده من ازش خوشم نمیاد اما منکر نمیشم ک دهها برابر بهتر از ساری هست

دقیقا باهات موافقم منم 

حداقل قشنگ بازی میکنه 

من حذف شدن شبیه سیتی با موناکو رو ترجیح میدم به حذف شدنی شبیه اژاکس پارسال 

ولی با ساری فقط و فقط و فقط مگه اینکه رو خلاقیت بازیکنا کاری کنیم و گرنه از همه اون تیما الان داریم ضعیف تر بازی میکنیم

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

@AliReZaZa  علیرضا مسلما گواردیولا در رقابتهای اروپایی با این همه هزینه موفق نبوده و نتیجه نگرفته و نمیشه منکرش شد ولی حداقل در بخش تیم سازی و ساختن یک مجموعه ی منسجم و منظم که فوتبال دلچسبی ارائه میکنه بسیار موفق بوده ...

من اول فصل هم گفتم که برای تغییر سبک تیم حاضرم یووه حتی تمام جامهای این فصل رو از دست بده ولی در پایان فصل حداقل یک تیم منسجم که فوتبال قابل اعتنایی بازی میکنه تحویل بگیریم ...

متاسفانه ساری تا اینجای کار موفق به این کار نشده .

البته امیدوارم بتونه تا انتهای فصل همچین تیمی بسازه ...

ما هنوز تیم نشدیم .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
این پستم بیشتر جنبه طنز تلخ داره زیاد از نظر تاکتیکی جدیش نگیرید؛ ولی ...

یچیز عجیبی، البته خیلیم عجیب نیست اگه دقیق نگاه کنیم!، که بهش پی بردم اینه که تیم ساری اصلا متقارن نیست. سمت راست و چپش دو تیم متفاوت هستن که هیچی به هم وصلشون نمیکنه ! این سمت کوادرادو و دیبالا و کاستا یا برناردسکی هستن، سمت دیگه رونالدو و دنیلو !

در واقع شاید بشه گفت ما فوتبال رو از عقب به جلو که‌ حالت عادیش هست بازی نمیکنیم، ما از راست به چپ داریم بازی میکنیم.

فکر کنم ترکیب تیم رو به جای عمودی، افقی بچینیم خیلی چیز بهتری ازش در میاد !
مثلا فرض کنیم چهار سه سه افقی

دیبالا / رونالدو / متوییدی
برناردسکی / رابیوت / دنیلو
کوادرادو / بنتانکور / بونوچی
دلیخت /

از راست توپو ببریم جلو بکشیم زیرش چپیا بزنن !
فکر کنم ساری بال این بود و ما متوجه نشده بودیم :1:
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

انصافا باید این رو هم قبول کنیم که امسال ساری مهره های خوبی رو هم در اختیار نداره...

نمی دونم تا چه حد با من موافق هستید!

بازیکن سن بالا بازیکن به درد نخور زیاد داریم توی تیم

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@AliReZaZa علیرضا مسلما گواردیولا در رقابتهای اروپایی با این همه هزینه موفق نبوده و نتیجه نگرفته و نمیشه منکرش شد ولی حداقل در بخش تیم سازی و ساختن یک مجموعه ی منسجم و منظم که فوتبال دلچسبی ارائه میکنه بسیار موفق بوده ...
من اول فصل هم گفتم که برای تغییر سبک تیم حاضرم یووه حتی تمام جامهای این فصل رو از دست بده ولی در پایان فصل حداقل یک تیم منسجم که فوتبال قابل اعتنایی بازی میکنه تحویل بگیریم ...
متاسفانه ساری تا اینجای کار موفق به این کار نشده .
البته امیدوارم بتونه تا انتهای فصل همچین تیمی بسازه ...
ما هنوز تیم نشدیم .

مرتضی این لحظه واقعا ازون لحظه هاییه که دلم میخواست دم دستم بودی :)
خب مرد حسابی مگه ما اومدیم سیرک که بازی خوب ببینیم؟ تهشم دست بزنیم بیایم بیرون؟ بابا ما طرفدار تیمی هستیم که حسرت جمعیمون لیگ قهرمانانه. این همه چپ رفتن راست اومدن رونالدو آوردن الگری اخراج کردن که این لعنتیو ببریم. گور پدر بازی زیبا. ما این همه ساله متلک میشنویم که تو اروپا مافیا نیست و فلان، کدوم سال اومدن جایزه دست خر طلایی رو دادن به زیباترین بازی فصل؟
تیم نشدیم؟ به یه ورم! حاضرم تیم به کثیفترین شیوه ممکن اون لعنتیو ببره! همین!
توام بازی زیبا میخوای بشین بازیای همون سیتی رو ببین. دست بزن براشون و بعد تلویزیونو خاموش کن
تو را با حسرت ما چکار؟
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
^
گور پدر بازی زیبا :1:
  • Aminvo, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی