پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
875 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

به نظرم الگری فصل بعد هم تشریف دارن و بعدش مربی جدید میاد.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
اگه جونتولی بخواد این الاغ رو یک سال دیگه نگه داره نشون میده چیزی حالیش نیست و به درد همون طویله ناپل میخوره نه یووه!!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

طبیعتاً برای بهتر بازی کردن و یا حداقل نتیجه گیری جلوی امپولی ، اودینزه و ورونا ، به بایرنِ هاینکس یا بارسای گوآردیولا نیازمندیم... :39:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

متاسفانه با این روندی که الگری در پیش گرفته بزودی کسب سهمیه هم به خطر میفته

قاعدتا تو این مقطع حساس فصل ، مدیریت یووه درباره برکناری الگری صحبت نمیکنه و اتفاقا بعید نیست تو رسانه ها ازش حمایت بشه .

ولی شخصا معتقدم مربی بعدی یووه یکی از بین موتا و کونته است..چون سنت همیشگی این باشگاه انتخاب مربی ایتالیاییه !

لاستامپا گفته احتمالا تا ماه مارچ مذاکرات یووه و موتا با سرعت بیشتری جلو میره

مصاحبه دیروز الگری رو خوندین؟ گفته یک سال دیگه قرارداد دارم و نمیدونم مقصد کونته کجاست  :nish: ظاهرا از اومدن کونته احساس خطر میکنه

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- بولونیا از ۵ بازی اخیرش ۴ برد و ۱ مساوی کسب کرده و حالا با یک بازی بیشتر نسبت به آتالانتا، هم امتیاز این تیم شده و در رتبه پنجم ایستاده.
فقط ۱ گل کمتر از یووه زدند !!
با این روند و در حضور تیم های نظیر ناپولی، فیورنتینا، لاتزیو و رم، مدعی اول حضور در یورو لیگ هستند !
هر چند برای تیمی نظیر بولونیا، حضور در لیگ کنفرانس هم دستاورد محسوب میشه ...
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

به نظرم فاکتور مهاجم گلزن 80 درصد موفقیت بلونیا رو تبیین میکنه و نباید برای موتا اغراقید.

• Orphée, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
کلا با مربی کم نام و نشان و گمنام موافق نیستم .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

خوشبختانه یا متاسفانه ، چون ایتالیا به لحاظ امتیاز coefficient یوفا ، یکی از دو لیگ برتر اروپاست (پیروزی لاتزیو و میلان و تساوی رُم و غیره) ، بنابراین علاوه بر 4 سهمیۀ عادی لیگ قهرمانانش ، 1 سهمیۀ مستقیم اضافه هم میگیره... #موتا #آلگری

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- اگرستی : من اعتقاد شخصی خودم را تکرار می کنم، معتقدم یوونتوس فصل آینده سرمربی خود را تغییر خواهد داد و ممکن است نام جدید غوغا کند.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

همون رفتن الگری یه پا غوغا بحساب میاد بس که دوره دوم حرص خوردن هوادارا  :2laugh: ولی واقعا مربی بعدی کار راحتی داره انتظارات رو الگری در حد رم و لاتزیو اورده پایین با قهرمانی همه سکته میکنن از خوشحالی :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

دوست نزدیک زیدان : « زین الدین بیش از این نمیتونه برای بازگشت صبر کنه. یوونتوس یا بایرن؟ اگه یووه ازش بخواد ، با کله میره ولی پروژۀ بایرن هم میتونه براش مهم باشه و قطعاً منظورم از منظر اقتصادی نیست... »

=> زیدان رو هم من شبیه آنچلوتی میدونم ، از این لحاظ که باید ستاره داشته باشه و هنوز تیم سازی ـی و شروع از صفر و رسیدن به صدری از این دو من ندیدم...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

^^

خوشبختانه این اسامی که تو رسانه ها مطرح میشه مث شمشیر داموکلس بالای سر الگری هستن :2laugh:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب ترتیب زیدان، فلیک، ده زربی و توخل! سرمربی خوب واقعا ریخته! کم پیش میاد این همه تنوع سرمربی بیکار و در دسترس تو اروپا! میشه کونته و موتا رو هم اضافه کرد گرچه سلیقه من نیستن اما حداقل از ادامه دادن با آلگری بهتره! کلوپ هم هست اما شانسی نداریم متاسفانه... هیچ بعید نیست تا چند ماه دیگه دشان، انریکه و ناگلزمان هم در دسترس باشن! البته ک از نظر مدیران عقل کل ما سرمربی حتما و قطعا باید ایتالیایی باشه! پس گزینه‌ها محدود میشن ب ده زربی، کونته و موتا!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
^^^
- دی زربی که یا انگلیس میمونه (لیورپول - منچستر سیتی) یا می‌ره تیمی که دوستش داره (میلان). علی رغم علاقه ای که بهش دارم ...

بولونیای موتا با برد این هفته، به فاصله ۴ امتیازی میلان و ۶ امتیازی یووه رسید ! (با یک بازی بیشتر)
واقعا برای تیمی در سطح بولونیا، خیلی فراتر از انتظار کار کرده.

پالادینو هم ازش غافل نشیم، توی فصل بحران (فصل دوم) تونسته خودش رو حفظ کنه و باز هم در میانه های جدول هست. به نسبت فصل پیش به لحاظ بازیکن افت داشتند و به خوبی تقویت نشدند.
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^ البته به میلان هم لینک شده..

فراز من واقعا ازسبک مربیگری تیاگو موتا خوشم میاد وهیچی ابایی از گفتن این قضیه ندارم که دلم میخواد همین امسال روی نیمکت یووه ببینمش :nish:

استعفا/برکناری احتمالی الگری اتفاقیه که مدتهاست منتظرشم..یعنی نه تنها موتا که هر مربی که بجای الگری بیاد صددرصد از اومدنش استقبال میکنم

میگم مانی ، بنظرت این تفکر یخرده خطرناک نیست؟ میدونم میگی هرکی بیاد از آلگری بهتره ولی اگه واقعاً گیر یکی بیوفتیم از این بدتر چی؟ مثلا ونتورا...

+ بلونیا 5 پیروزی متوالی در سری آ آورده ، اتفاقی که برای اولین در 57 سال اخیر در تاریخ این باشگاه میوفته (1967)...

JB.png

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

فراز به نظرم با توجه به گزینه هایی که تو رسانه ها به یووه لینک شدن ، دیگه واقعا اوج کج سلیقگی مدیریت یووه است که بعداز گذشت یک دهه! بازهم به الگری اعتماد کنن :nish: یا اینکه با امثال ونتورا و مربیان درجه دو به توافق برسن...مربی خوب زیاده به شرطی که مدیریت دست از حماقت برداره، من واقعا یادم نمیاد فصلی رو که اینقدر مربی صاحب نام در دسترس باشن و معتقدم فقط امسال اینطوریه، تابستون بعدش اگه بخوایم مربی خوب بیاریم واقعا بعید میدونم گزینه مناسبی پیدا بشه

تو دومینوی نقل و انتقالات مربیان بزرگ اروپا ، حتی با فرض اینکه انتخاب کلوپ ماموریت غیرممکن باشه ، بزودی زیدان ، فلیک، کونته، توخل، موتا و...بالاخره هدایت یکی از تیمای مطرح دنیا رو بعهده میگیرن..اینکه فرصت استخدام مربی مث توخل (بخاطر خوشبینی و اعتقاد احمقانه مدیریت یووه به مربی تاریخ مصرف گذشته ای مث الگری) از دست بره واقعا نا امید کننده است

ابقای این مربی میتونه یک فرصت سوزی تاریخی و اوج بی برنامگی مدیریت یووه باشه!

میگم مانی ، بنظرت این تفکر یخرده خطرناک نیست؟ میدونم میگی هرکی بیاد از آلگری بهتره ولی اگه واقعاً گیر یکی بیوفتیم از این بدتر چی؟ مثلا ونتورا...

واقعا قحط الرجال نیست..حتی اگه به دلیل مشکلات مالی باشگاه ، انتخاب مربیان صاحب نام سخت باشه ،بازهم امثال فاریولی، ایتالیانو، گاسپرینی، دی فرانچسکو و کلی مربی جویای نام دیگه فقط منتظر یک اشاره از طرف الکان هستن که روی نیمکت یووه بشینن، والا من حتی یوریچ به الگری ترجیح میدم

مشکل اینجاست که الگری تو یووه به جایگاهی که سزاوارش نیست رسیده و برکناریش سخت شده، من تا حالا هیچ مربی ندیدم که همچین حاشیه امنیتی داشته باشه..بقیه مربیا رو میشه برکنار  کرد.بایرن تو دوسه سال اخیر توخل و ناگلزمن اخراج کرد ولی آب از آب تکون نخورد...الگری در قواره ای نیست که تو انتخاب مدیر ورزشی دخالت کنه ولی پروسه انتصاب جونتولی بعنوان مدیر ورزشی حداقل چند ماه طول کشید تا اینکه الگری اوکی داد همه میدونیم گزینه الگری شخص مانا بود.متاسفانه با موندگار شدنش تو این سالها قرارداد بازیکنایی تمدید شد که به لحاظ فنی در حد تیمای درجه دو اروپایی هم نبودن، ولی بخاطر تفکرات این مربی، بازیکن اشباع شده ای مث ساندرو (به لحاظ تعداد بازی) تو یووه جایگاه اساطیری پیدا کرده!

واقعا بعید میدونم تو دوران پسا الگری مربی انتخاب بشه که بتونه تو عزل و نصب ها دخالت کنه، باندبازی کنه ، قرارداد بازیکنای محبوبش تمدید کنه، بازیکنای مغضوبش (که از قضا بازیکنای با کیفیتی بودن) رو تو لیست خروج بزاره و‌‌‌‌.. هیچ مربی حتی فرگوسن هم  بعد از سالها موفقیت به همچین جایگاه تضمین شده ای نرسیده!

اصلا فرض میگیریم یک مربی متوسط در حد گتوزو جانشین الگری بشه،  حتی همین گتوزو هم به لحاظ کاراکتر و شخصیت اینقدرلوزر نیست که جایگاه یووه رو در حد یک تیم متوسط ایتالیایی (که باید برای جایگاه چهارمی لیگ بجنگه) پایین بیاره...مطمئنا برکناری یک مربی متوسط (امثال ونتورا) آسونتر از الگریه ، چون الگری به هیچ وجه با میل و اراده خودش از باشگاه نمیره مگر با دریافت غرامت!  بدجوری جاپاشو تو باشگاه سفت کرده و ظاهرا بعد از الکان نفر دوم باشگاهه...

+ بلونیا 5 پیروزی متوالی در سری آ آورده ، اتفاقی که برای اولین در 57 سال اخیر در تاریخ این باشگاه میوفته (1967)...

فراز از بین همه گزینه های لینک شده، انتخاب شخصی من موتاست ..قبلا هم گفتم واقعا از تفکرات تاکتیکی و سبک و سیاق مربیگریش خیلی خوشم میاد میتونه فاکتورهای تاکتیکی رو به یووه اضافه کنه که در موردش صحبت خواهم کرد، انتخابای بعدیم توخل و فلیک هستن :nish:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
^^^
- مانی،
به عنوان کسی که حامی موتا هستی، لطفا از فلسفه فوتبالی موتا + تاکتیک های تیمش صحبت کن.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

شاید کمک کنه به بحث... بلونیا در قیاس با سایر تیمهای سری آ :

پاسهای صحیح = اول

دقت پاس = اول

تعداد پاسها به ازای مالکیت = اول

درصد مالکیت = دوم

پیروزی در نبردهای دفاعی = سوم

قیاس یوونتوس با بلونیا در این فصل :

capture3331_sxla.jpg

#پرسینگ #مانی :1:

JB.png

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

^^^
- مانی،
به عنوان کسی که حامی موتا هستی، لطفا از فلسفه فوتبالی موتا + تاکتیک های تیمش صحبت کن.

بهمن جان واسه من صرفا موفقیت احتمالی یووه تو اروپا  مهمه و تو این مسیر هر مربی که ( فارغ از سبقه و گذشته اش تو دوران بازیگری) بتونه یووه رو به اهدافش برسونه از اومدنش استقبال میکنم
به نظرم تو فوتبال حرفه ای، مفاهیمی مثل تعصب، وفاداری  و... کمرنگ شده  تنها مساله ای که مهمه صرفا عملکرد مربی یا بازیکن هستش و مربی مث کارمند باشگاه با توجه به بیلان کاری  وعملکردش ارزیابی میشه و دستمزد میگیره و اگه نتیجه لازم رو کسب نکنه کارنامه ش زیر سوال میره!..واسه همین معتقدم اگه تو روند موفقیت یووه ، موتا بتونه یووه رو به لحاظ تاکتیکی ارتقا بده و یک تیم رقابتی برای موفقیت تو سی ال بسازه به نظرم میشه گذشته اش رو نادیده گرفت :nish:

یوونتوس تو دوران گذاره  با بازیکنای مستعدی که تشنه موفقیت هستن ..واسه همین بهتره مربی انتخاب بشه که تعامل خوبی با جوونا داشته باشه ..واقعا لزومی نداره حتما یک مربی صاحب نام انتخاب بشه یا اینکه مث زیدان یا کونته حتما DNA یووه داشته باشه ، مساله ای که مهمه اینکه رشد این بازیکنای با استعداد که نتیجه ایده موفق مدیریت یووه ( پروژه نکست جن) بودن زیر نظر الگری متوقف نشه :fp:

اما درباره موتا . مساله ای که واقعا منو به سبک مربیگریش علاقمند کرده علاوه بر توجه ویژه به بازیکنای جوون (نیاز فعلی یووه انتخاب مربی هست که بازیکنای جوون رو به حداکثر ظرفیتشون برسونه) این تنوع تاکتیکی بی نظیر تیمش هست، براحتی تو جریان بازی استراتژیش تغییر میده و اصلا formation  ثابتی نداره ضمنا تو استراتژی تیمش گگن پرسینگ حرف اول میزنه که واسه موفقیت هر تیمی تو چمپیونز لیگ تبدیل به اولویت شده ( مث لیورپول و سیتی)

میانیگن سنی بولونیا 25 ساله  یعنی سومین تیم جوون سری آو موتا با همین ترکیب جوون نه تنها نتایج قابل قبولی گرفته نمایش چشم نوازی رو ارائه میده
سیستم پایه بولونیا 4231 یا 433 هست ولی بخاطر رویکرد تطبیق پذیر این مربی و بازیکناش و بسته به موقعیت بازی این ترکیبها تغییر میکنه وقتی مالکیت توپ رو در اختیار دارن ، ممکنه به 2-3-2-3 سوییچ کنن ودر دفاع، تو یک مجموعه 4-4-2 دوباره جمع میشن. ..فلسفه مربیگریش تحت تاثیر مارچلو بیلسا، یواخیم لو ، کلوپ و سایر مربیان آلمانیه  

بازیکنای این تیم ایده های مشخصی رو دنبال می کنن  مدام در حال حرکت هستن وآزاد هستن که در سراسر زمین حرکت کنن ( دقیقا مشابه سبک بیلسا)
از لوو و کلوپ استراتژی ضدپرس رو گرفته که شامل برگردوندن توپ در سریع‌ ترین زمان ممکن بعد از دست دادن اونه.. تیمهای موتا به سبک بازی ضد پرسینگ مبتنی بر مالکیت معروف هستن و زمان به دست آوردن توپ بازیکنای بولونیا در سریع ترین زمان ممکن با حمل کننده توپ ( بازیکن حریف) درگیر میشن که توپ رو به سرعت پس بگیرن.

پرسینگ مهم ترین اصل فوتبال مدرنه و هر تیمی در انجام اون یا در مقابله با اون مشکل داشته باشه محکوم به شکست و ناکامی هستش ، متاسفانه یوونتوس الگری یک تیم کند و ایستاست. و بازی درگیرانه و گگن پرسینگ که جز استراتژیهای اصلی برای موفقیت تیمها تو اروپاست تو تفکرات تاکتیکی مربی فعلی جایگاهی نداره
اینکه انتخاب من موتا،(توخل، کلوپ ، ناگلزمن) و سایر مربیان آلمانیه همین صاحب سبک بودنشون تو استراتژی پرسینگه و مهمترین دلیلی که موتا رو انتخاب میکنم علاوه بر ایده های تاکتیک مشخص ، تنوع تاکتیکی تیمش در جریان بازی هست که واقعا منو مجذوب کرده ، ضمنا برخلاف الگری شخصیت کاریزماتیک داره و بعیده کنترل رختکن از دست بده

#پرسینگ #مانی :1:

فراز :8: :nish:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
^^^
- مرسی مانی و البته فراز،
البته من موتا رو به لحاظ فنی انکار نمیکنم. هدف از این سوالم این بود که ببینم کسی که مشخصا اسم از یک مربی می‌بره، چقدر با تفکرات اون مربی آشنا ست. وگرنه صرفا از روی نتیجه و یا افتخارات، معیار خوبی نیست.

من این فصل ۲ بازی «کامل» از بولونیا دیدم.
چیزی که توی بازی بولونیا واسم جالب بود این هست که گاها مثل بازی با اینتر (جام حذفی) شدیداً مورد تهاجم قرار میگیرند ولی انسجام خودشون رو در خط دفاعی حفظ میکنند. میشه برنامه ریزی تاکتیکی رو توی بولونیا به خوبی مشاهده کرد. ضد حملات برق آسا در مواقعی که تحت فشار هستند چیزی نیست که بدون تمرین به دست اومده باشه.

مورد دوم تنوع تاکتیک های هجومی هست،
سانتر، حمله به عمق، پاس مستقیم، پاس های کوتاه، حرکات ترکیبی و در نهایت استفاده بهینه از تکنیک فردی بازیکن ها که در قالب کار تیمی ازش بهره برداری میشه.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی