پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه سرمربی ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
875 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فکر نمیکنم رفتن مانژو ربطی به ساری داشته باشه ، مانژو به نظر میاد در صورت امدن هر مربی ( و حتی موندن الگری ) هم میرفت

دورتموند هم تلویحا مذاکره با مانژو رو تایید کرده

من شخصا از بازگشت هیگواین استقبال میکنم ولی اون جورجینو رو نمیدونم ساری چجوری میخواد تو ترکیب یووه جا بده

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
امیدوارم ساری مربی یووه نشه چون اصلا تیماش دفاع کردن بلد نیستن اصلی ک تو یوونتوس حرف اول رو میزنه اومدن ساری عقب گرد بحساب میاد با اینکه از مورینیو متنفرم ولی ب ساری ترجیحش میدم خب اگه ب ساری باشه انیلی چرا کونته رو نمیاره ساری چ دست اوردی داشته کونته ک لیگ انگلیس‌رو شخم زد رو بیاره ن این یارو رو
  • mory, eⁿzº, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

کالچومرکاتو خبری کار کرده با این مضمون که توی قرارداد پوچتینو با تاتنهام بندی اومده که در صورت قهرمانی تات توی لیگ قهرمانان، رقم 30 میلیون یورویی بند آزادسازیش برداشته میشه و میتونه بدون هیچگونه پرداختی به تیم دیگه ای بره.

+ صرف نظر از پوچتینو امیدوارم تاتنهام قهرمان شه و یورنته ( :8: ) به جام برسه == لیورپول به جام نرسه :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
شک ندارم مربی انتخاب شده. بسیار بعیده انیلی مربی رو انتخاب نکنه و بعد بیاد الگری رو اخراج کنه.
همونطور که رونالدو رو بیست روز قبل از اینکه حتی شایعات جدی بشه، باهاش قرارداد بسته بود.
به نظر بنده پپ مربی بعدی یووه ست. امروز حتی پاراتیچی تکذیب کرد این موضوع رو، ولی باز هم شانس پپ خیلی بیشتره برای نشتستن روی نیمکت یووه.
  • GioVanni Agnelli, mory, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خُب پارتیچی اخرین جرقه های امید امدن گوادریولا رو هم از بین برد.

باید امیدوار باشیم پوچتینو لیگ قهرمانان رو ببره و شاید شانش جذب ش روداشته باشیم، وگرنه بهتر از ساری گیرمون نمیاد.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از اولشم خبری نبود! وقتی هیچکس نمیاد اخبارو پوشش بده جز ی سری منابع غیر معتبر معلومه ک جدی نیس. همون مومبلانو هم خیلی اخبارو پوشش نداد... 99 درصد ساری سرمربی بعدی یووس
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اگر قراره ساری بیاد امیدوارم اون شورِ بازی هجومی و زیبا درش کمرنگ نشده باشه. خیلی دوست دارم یه یوونتوس چشم نواز رو ببینم.

کالچومرکاتو خبری کار کرده با این مضمون که توی قرارداد پوچتینو با تاتنهام بندی اومده که در صورت قهرمانی تات توی لیگ قهرمانان، رقم 30 میلیون یورویی بند آزادسازیش برداشته میشه و میتونه بدون هیچگونه پرداختی به تیم دیگه ای بره.

+ صرف نظر از پوچتینو امیدوارم تاتنهام قهرمان شه و یورنته ( :8: ) به جام برسه == لیورپول به جام نرسه :1:

:62:

:1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

جالب میشه اگه کونته بره اینتر و قهرمان لیگ قهرمانان بشه ! انیلی و دار و دسته باید باشگاه رو منحل کنن اونوقت !! 

از الگری به ساری یا اینزاگی یه پسرفته ! حتی با وجود کونته تو اینتر لیگ هم به خطر میفته ! 

• GioVanni Agnelli, eⁿzº و Georgia از این پست تشکر کرده است

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من شخصا مشکلی با ساری ندارم و بدم نمیاد ببینم تو یووه چیکار میکنه. ولی  به هر حال ساری برای هوادارا گزینه جذابی نیست و در راستای اون سیاست انیلی نیست که میخواد برند  یووه رو بزرگ تر بکنه و بیشتر دیده بشه ، مثل کاری که با جذب رونالدو کرد.  برای همین هنوز کاملا قانع نشدم که ساری مربی بعدی ماست. هرچند تمام خبر گذاری به اجماع ساری رو مربی بعدی یووه میدونن.

شاید پوچتینو.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پوچ و ساری هر دو خوبند .....ساری سبک جدیدی برامون میاره.....پوچ پرس انجام میده اما جالب انجامش نمیبده جلو بارسا نشونش داد ...

• D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
دی مارتزیو شرایط رو اینجوری ارزیابی کرده :

کلوپ و پوچتینو ( گزینه های ایده آل )
ساری پلن A و اینزاگی پلن B
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Ciro Venerato (روزنامه‌نگار) در گفتگو با Radio Sportiva

«متقاعد شده‌ام که جایگزین آلگری، یکی از ميان ساری و اينتزاگي است.»

• mory, El rey leon, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
و من اون روزی رو میبینم که پپ میاد و امثال دیمارتزیو باید برن غاز بچرونن. بسیار بعیده ساری بیاد، حتی اینزاگی احتمال بیشتری داره.
انیلی نمیاد رونالدو رو بخره. لوگوی باشگاه رو تغییر بده. هرکاری کنه برای پیشرفت برند باشگاه. بعد از اون ور یه مربی رو بیاره که فاقد شخصیت لازم هست.
کافیه رفتار ساری رو با کپا در فینال لیگ کاپ ببینید ...
  • GioVanni Agnelli, mory, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

ساری بدرد یووه نمی خوره

جام حذفی انگلیس و عدم تبعیت دروازه بان چلسی از ساری برای تعویض شدن

الان هم این خبر اومده

تو تمرین امشب چلسی بین هیگواین و داوید لوئیز درگیری به وجود میاد و ساری باز هم بعد از اینکه بحث بین هیگواین و لوییز رو میبینه عصبی میشه و قهر میکنه میره رختکن.

• Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اومدن ساری اونقدرا هم که فکر میکنید بد نییت خدایی
اما من یقین دارم پپ با یوونتوس قراردادشو امضا کرده
انیلی ک 380 ملیون برا رونالدو خرج کرده کور نیست و اینده نگری بزرگی داشته و الگری رو همینجوری اخراج نکرده ک اینزاگی و ساری رو بیاره جاش
قطعا گواردیولا مربی فصل بعد هست
اما فانتزیم اینه کنته در راه رفتن به دفتر اینتر میلان راهشو کج کنه بیاد همون ساعت با یوونتوس قرارداد امضا کنه
  • حامد, Orphée, mory و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- مخالفتی با اومدن ساری ندارم ولی هر جوری فکر میکنم به نظرم ساری گزینه آنیلی نمیتونه باشه.

آنیلی کلی برنامه ریزی و هزینه داشته برای متحول کردن یووه، از لوگوی باشگاه گرفته تا سنت شکنی و خریدهای گرون قیمت نظیر هیگواین و رونالدو.

ساری اون مربی نیست که برای یووه "برند" به حساب بیاد، امثال کلوپ و یا گواردیولا و زیدان این شاخصه رو دارند.

• حامد, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

تقریبا قطعی شده اومدن ساری !! قبل از اینکه بره چلسی دوست داشتم بیاد ! منتها تو چلسی کاملا ضعف هاش مشخص شد الان مطمئنم که کسی مثل ساری به درد یوونتوس نمیخوره ! 

متاسفانه گزینه در دسترس دیگه ای هم وجود نداره ، گواردیولا و کلوپ که توهمات ژورنالیست ها بود ، پوچتینو هم مشخص شد بندی نداره تو قراردادش که باعث جداییش بشه از تاتنهام ، خودش هم تکذیب کرد ! کونته هم رفت اینتر ، اگه برادر اسپالتی دیروز نمیمرد اینتر همون دیروز علنی میکرد قرارداد کونته و فسخ با اسپالتی رو ، منتها بخاطر احترام به مربیشون این موضوع موکول شده به اخر هفته !

نمیدونم چرا ولی ساری و رانیری رو من در یه حد میبینم جفتشون ادم های بازنده ای هستن ! حس میکنم اومدن ساری میشه یاداور دوران مضخرف رانیری تو یوونتوس ! 

• GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

این که ساری بیاد و سبک بازی مارو متحول کنه خیلی خوبه.
جو رختکن چلسی رو در کنار جو رئال می شه بدترین جو ممکن دونست و حالا می شه گفت که ساری تجربه ی مواجهه با جو های سنگین روهم داره.
ولی یه مشکل خیلی بزرگ تو ساری وجود داره: ساری تا حالا قهرمان هیچ جامی نشده. حتی امپولی رو هم با نایب قهرمانی به سری آ آورده  :22: 
امیدوارم اگه قراره سرمربی ما بشه، بتونه قبل از اون، لیگ اروپا رو بالای سر ببره و به عنوان کسی که فوتبال زیبایی ارائه می ده و همچنین قهرمان یه جام اروپاییه بیاد یووه نه کسی که صرفا فوتبال زیبا ارائه می ده.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

توتو : انیلی با ایجنت ساری ملاقات کرده ( مثل که از ملاقاتشون عکس هم گرفته)

ممبلانو : گواردیولا با یوونتوس پیش قرارداد امضا کرده 

:22: 

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
با اینکه یووه ب شدت ب دنبال ساری هست موافقم اما اصلا تو کتم نمیره آنیلی با ایجنت هیچ احدی ملاقات کنه! آنیلی خود ساری رو هم ب زور تحویل بگیره چ برسه ب ایجنتش!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی