پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرون رمزی - Rambo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
214 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

^
تو دوران پیرلو بدتر از ساری بود ک ! زیر نظر ساری 4 تا گل زد با پیرلو همونم نمیزد! این فصلم ک همش مصدوم بوده چطور میگی نبوده؟! یعنی رابرت پیج ک دستیار گیگز بوده از ساری، پیرلو و آلگری بهتره؟!

رمزی ب درد سری آ نمیخوره کلا !

یعنی تو میگی الگری بهتر از رابرت پیج هست ؟؟؟
اتفاقا برعکس من فک میکنم مربیا ایتالیایی الکی بلد شدن مثلا همین الگری دوسال هیچ تیمی نخواستش چون فقط تو لیگ داغون ایتالیا با اتوبوس میتونن نتیجه بگیرن
کافیه یه مربی خارجی هجومی مثل کلوپ یا گواردیولا و ونگر بیاریم اونوقت بجای دی اسکلیو برناردسکی امثال رمزی بازی بده بعد عیار مشخص میشه یا اصلا چرا از داگلاس کاستای نگیم ک زیر دست ساری و الگری کریرش رو نابود کردن؟؟؟
بخدا بد نیست دست از تعصب کورکورانه ایتالیاییمون برداریم کمی هم واقع نگر باشیم
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
تعصب کورکورانه رو ایتالیایی ها ندارم اما تا این حدم داغون نیستن دیگه سر ی دونه دائم المصدوم مثل رمزی دورشون ننداز! نمیشه کشور ایتالیا رو از نقشه پاک کنیم چون رمزی خان نتونسته بدرخشه! پس نقش خود بازیکن چیه؟! نباید خودی نشون بده؟!

کاستا ک بعدش رفت زیر دست فلیک چرا نتونست بدرخشه؟! اصلا راه دور نریم همین دنیلو رو چرا گواردیولا نتونست ازش بازی بگیره؟! نمیگم الان ستارست اما فرسنگ ها از دنیلوی سیتی بهتره!

ونگر دیگه چ کوفتی بود این وسط؟! :22:
  • El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من نمیدونم مدیریت جدید چطوریه اما سریع و چشم بسته باید چوامنی رو از موناکو خرید و رمزی رو داد و پوگبا رو هم گرفت

• El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
عارش
ما دایملمصدوم خدیرا رو هم داشتیم اما ب سبک اتوبوسی الغری میخورد بهش بازی میدادن
کاستا بعد اینکه داغون شد برگشت بایرن جلو ترش هر مربی باشه ب کومان گنابری مولر سانه بازی میده تا کاستایی ک الغری داغونش کرده بود.

خدایی بازیای ارسنال از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۹ دیده باشی مربی رو دست ونگ نبود تو فاز هجومی
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

چرا از داگلاس کاستای نگیم ک زیر دست ساری و الگری کریرش رو نابود کردن؟؟؟

- کاستا فصل اولش خوب بود. کلا دو هفته مصدوم شد. بازیای خوبی هم داشت. با این حال بازیکن 90 دقیقه نبود.

- فصل دومش 202 روز مصدوم بوده زیر نظر آلگری.

- فصل بعدش 82 روز مصدوم بود زیر نظر ساری. به شدت هم افت کرده بودو

- سبک زندگیش مزخرفه. همش تو اینستاس. دائم در حال خوشگذرونیه. یکیه مثل هزاران برزیلی دیگه. استعدادی بود که خودش گند زد به دوران حرفه ایش. نه به ساری ربط داره نه آلگری نه کس دیگه ای.

- خدیرا فصل اولش 162 روز مصدوم بود اما عملکرد اون فصلش بد نبود.

- فصل دومش که رفتیم فینال لیگ قهرمانان 18 روز مصدوم بود و واقعا عالی بود.

- فصل بعدش 34 روز مصدوم بود ولی افت فنیش شروع شده بود.

- فصل بعدی قطعا باید میرفت ولی مدیریت بجاش باهاش تمدید کرد. مدیریتی که باعث وضعیتی هست که الان دچارشیم. اون فصل 193 روز مصدوم بود و زانوشم عمل کرد.

- فصل بعد 148 روز مصدومیت داشت و دومین عمل زانو. دو فصل بعدم خداحافظی کرد.

- خدیرا هیچ وقت اونطور که باید ستایش نشد. از اون دست بازیکنایی بود که وجودش تو هر تیمی لازمه. هم تو بخش هجومی خوب ظاهر میشد و هم توی بخش دفاعی. تا قبل افتش هم اولویت هر مربی بود که باهاش کار کرده بود. با این حال باید 2018 ردش میکردن.

@رایولا استایل

واقعا برام سواله شما چه لذتی میبری از اینکه هر روز بیای و چپ و راست بدون فکت و صرفا با حدس و گمانای بدون پشتوانه حمله کنی به آلگری و اعصاب کسایی که طرفدارشن یا مثل من این سبک پستای بی منطق اذیتشون میکنه رو خرد کنی. نه فقط شما، هستن یه سری دیگه از دوستان که فقط دارن بی دلیل میکوبن. آدم واقعا باورش میشه مشکل شخصی دارید باهاش یا اینکه خدای نکرده سادیسم دارید یا ترول هستید. واقعا میرزه به فراری دادن یه سری از کاربرا؟ اگر میرزه که هیچی.

مشکل هست تو تیم. آلگری هم یه سری اشتباهات تا همین جا داشته منم میبینم. ولی زمان میخواد و زمان نسبتا زیادی هم میخواد. مشکلاتی که هست حلشون زمان بره. زمان ندادن و رنگ آمیزی کردن آلگری اصلا باحال نیست اگر دوست دارید باحال به نظر برسید و البته منطقی هم نیست اگر دوست دارید منطقی به نظر برسید.

من به شدت اشتباه کردم انقدر زود  برگشتم. احساس نیاز میکردم به جمعی که در مورد یووه باهاشون صحبت کنم. قطعا این آخرین باری نبود که چنین حماقتی کردم ولی خب سعی میکنم تا مرتکب شدن به حماقت بعدی فاصله بیشتری ایجاد کنم. فقط دم اونایی که در حال حاضر موندن گرم واقعا چه صبر و اعصابی دارید.

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

- کاستا فصل اولش خوب بود. کلا دو هفته مصدوم شد. بازیای خوبی هم داشت. با این حال بازیکن 90 دقیقه نبود.

- فصل دومش 202 روز مصدوم بوده زیر نظر آلگری.

- فصل بعدش 82 روز مصدوم بود زیر نظر ساری. به شدت هم افت کرده بودو

- سبک زندگیش مزخرفه. همش تو اینستاس. دائم در حال خوشگذرونیه. یکیه مثل هزاران برزیلی دیگه. استعدادی بود که خودش گند زد به دوران حرفه ایش. نه به ساری ربط داره نه آلگری نه کس دیگه ای.

- خدیرا فصل اولش 162 روز مصدوم بود اما عملکرد اون فصلش بد نبود.

- فصل دومش که رفتیم فینال لیگ قهرمانان 18 روز مصدوم بود و واقعا عالی بود.

- فصل بعدش 34 روز مصدوم بود ولی افت فنیش شروع شده بود.

- فصل بعدی قطعا باید میرفت ولی مدیریت بجاش باهاش تمدید کرد. مدیریتی که باعث وضعیتی هست که الان دچارشیم. اون فصل 193 روز مصدوم بود و زانوشم عمل کرد.

- فصل بعد 148 روز مصدومیت داشت و دومین عمل زانو. دو فصل بعدم خداحافظی کرد.

- خدیرا هیچ وقت اونطور که باید ستایش نشد. از اون دست بازیکنایی بود که وجودش تو هر تیمی لازمه. هم تو بخش هجومی خوب ظاهر میشد و هم توی بخش دفاعی. تا قبل افتش هم اولویت هر مربی بود که باهاش کار کرده بود. با این حال باید 2018 ردش میکردن.

@رایولا استایل

واقعا برام سواله شما چه لذتی میبری از اینکه هر روز بیای و چپ و راست بدون فکت و صرفا با حدس و گمانای بدون پشتوانه حمله کنی به آلگری و اعصاب کسایی که طرفدارشن یا مثل من این سبک پستای بی منطق اذیتشون میکنه رو خرد کنی. نه فقط شما، هستن یه سری دیگه از دوستان که فقط دارن بی دلیل میکوبن. آدم واقعا باورش میشه مشکل شخصی دارید باهاش یا اینکه خدای نکرده سادیسم دارید یا ترول هستید. واقعا میرزه به فراری دادن یه سری از کاربرا؟ اگر میرزه که هیچی.

مشکل هست تو تیم. آلگری هم یه سری اشتباهات تا همین جا داشته منم میبینم. ولی زمان میخواد و زمان نسبتا زیادی هم میخواد. مشکلاتی که هست حلشون زمان بره. زمان ندادن و رنگ آمیزی کردن آلگری اصلا باحال نیست اگر دوست دارید باحال به نظر برسید و البته منطقی هم نیست اگر دوست دارید منطقی به نظر برسید.

من به شدت اشتباه کردم انقدر زود  برگشتم. احساس نیاز میکردم به جمعی که در مورد یووه باهاشون صحبت کنم. قطعا این آخرین باری نبود که چنین حماقتی کردم ولی خب سعی میکنم تا مرتکب شدن به حماقت بعدی فاصله بیشتری ایجاد کنم. فقط دم اونایی که در حال حاضر موندن گرم واقعا چه صبر و اعصابی دارید.

اولا راجب کاستا بحث مصدومیت نبود بحث بکار گیری بازیکن در سیستم و نقش اون تو جریان بازیه چیزی که این سال ها ثابت شده الگری نتونسته برا مهره های هجومی فکر درستی بکنه چون بازدهی انچنانی ندارن. اون روزای که مصدوم بود به کنار روزای که سر حال بود و تو سیستم الگری کارایی نداشت چی ؟ تا کی فرافکنی؟ چرا همش نیمه خالی لیوان رو میبینید؟ هیچ کس حق نداره انتقاد کنه چون به شما و امثال شما بر میخوره ؟؟؟

دوما راجب خدیرا  اولش بگم من نوشتم خدیرا با این که دائملمصدوم بود اما خوب ازش بازی گرفت الگری دلیلشم پست هافبک دفاعی و باکسش بود و اینکه اشاره کردم به خدیرا به خاطر این بود که ما به غیر از رمزی بازیکن های مصدوم دیگه ای هم داشتیم وگرنه اصلا درمورد بحث فنیش ایرادی نگرفتم که شما با گارد نیزه و شمشیر سعی به دنبال ترور شخصیتی طرف مقابلتی

سوما امار مصدومیت ها و روز شمارش رو جوری در اوردی انگار تو جی مدیکالی هرچند امارت رسمی نیست و اگه لطف کنی منابعش رو بگی ممنون میشیم نه اینکه متعصبانه نظر بدی

در نهایت راجب پارگراف اخرت که بسیار به نظرم درشان یه بیانکونری نیست تو فروم اینجوری حرف زدن و توهین کردن اینکه من چه عقیده ای دارم یه یه قول شما سادیس داریم من و دوستان دیگر منتقد الگری کاملا نظری دور از ادب و احترام هست. پس دوست عزیز سعی کن در نوشتار و ادبیاتت با احترام مثال بزنی

من منتقد الگریم اینجا هم جامعه مجازیه عضویت توش رایگانه و مدیرانی داره که هرکی هم تخطی کنه قطعا برخورد میکنن و صد البته برای کسی دعوت نامه  یا فدایت شوم ننوشتن که بیان اینجا حرف بزنیم

من به شخصه اعقاید خودم رو بیان میکنم اگه شما خوشت نمیاد میتونی نخونی میتونی بحث نکنی نه اینکه بیای با کوبیدن طرف مقابل و بعد بدتر از اون با بی حرمتی جوو بدی به بحث

الان تو هیمن تاپیک بی احترامی چیزی از من دیدین که برگشتن به من میگین سادیس دارید ؟ ایا شما رو خطاب قرار دادم ؟ من کسی که پستم رو ریپلای کنه موظفم در کمال ادب احترام جوابش رو بدم صرف نظر از اینکه چقدر با اون بحث مخالف یا موافق باشم.

قرار نیست همه مثل شما عاشق سینه چاک یک فرد یا شخص باشن شاید کسی که شما دوسش ندارین رو من قبول نداشته باشم دلیلی نمیشه چون من انتقاد میکنم یا دوستان دیگه از الگری انتقاد میکنن شما شمشیر برعلیه هشون بکشی

چیزی که واقعا مهمه توانایی تحمل تفاوت هاست. من اینجا با خیلیا تفاوت دارم با خیلی ها هم هم عقیده و هم نظرم ولی همه برام یکسانن از کسی هم که خوشم نیاد یا بدونم بحث کردن باش بی فایده یا اخرش به کار باریک میشکه بحث نمیکنم مثل اون علیرضاهه

خوشحال میشم دفه بعد که خواستی پستی رو از من ریپالای کنی در کمال ادب و احترام باشه

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

@رایولا استایل

یا ترول هستید.

تمام شواهد و قرائن توی این چندین ساله که من در فروم هستم بر این فرضیه حکم میکنند :21: :nish:.

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

@رایولا استایل

به احترام شما لاگین کردم جوابتون رو بدم.

اولا راجب کاستا بحث مصدومیت نبود بحث بکار گیری بازیکن در سیستم و نقش اون تو جریان بازیه چیزی که این سال ها ثابت شده الگری نتونسته برا مهره های هجومی فکر درستی بکنه چون بازدهی انچنانی ندارن. اون روزای که مصدوم بود به کنار روزای که سر حال بود و تو سیستم الگری کارایی نداشت چی ؟

تا کی فرافکنی؟ چرا همش نیمه خالی لیوان رو میبینید؟ هیچ کس حق نداره انتقاد کنه چون به شما و امثال شما بر میخوره ؟؟؟

بازدهی آنچان نمیشه اسمش رو گذاشت چون بار منفیش خیلیه ولی آلگری تیمش به نظر من همیشه به لحاظ هجومی شلخته بوده و برنامه های هجومیش رو من نمیپسندم اصلا. اما در مورد داگلاس کاستا چیزی که من یادمه فصل اول از داگلاس کاستا خیلی خوب بازی میگرفت. ولی خب نمیدونم اصطلاحش رو، بازیکنی بود که وقتی تعویضی میومد تو تاثیر خیلی بهتری داشت تا وقتی توی بازی بود. فکر میکنم به خاطر خستگی تیم مقابل و همینطور وضعیت فیزیکی داگلاس کاستا بوده این قضیه. داگلاس کاستا فصل اول و تا حد کمی فصل دوم رو فرم بود که اون فصلم زیاد مصدوم شد. از یک جایی به بعد مثل خیلی از بازیکنای برزیلی دیگه بدنش افت کرد و بعدشم دیگه دغدغش فوتبال نبود. هر مربی دیگه ای هم بالای سرش بود همین میشد. مثل مارسلو که یهو نابود شد یا بزرگترینشون که رونالدینیو بود.

انصافا فرافکنی نکردم. نیمه ی خالی لیوان هم ندیدم اتفاقا بیشتر نیمه ی پرش بود. خیر انتقاد بکنید نظر بدید. اصلا برای همین اینجاییم ولی برای احترام به مخاطبتون با فکت. با دلایل درست. این شکل پست هاتون تخریبه. محدود به این پست هم نیست. به من برنمیخوره ولی روی اعصاب من نوعی میره قطعا.

دوما راجب خدیرا  اولش بگم من نوشتم خدیرا با این که دائملمصدوم بود اما خوب ازش بازی گرفت الگری دلیلشم پست هافبک دفاعی و باکسش بود و اینکه اشاره کردم به خدیرا به خاطر این بود که ما به غیر از رمزی بازیکن های مصدوم دیگه ای هم داشتیم وگرنه اصلا درمورد بحث فنیش ایرادی نگرفتم که شما با گارد نیزه و شمشیر سعی به دنبال ترور شخصیتی طرف مقابلتی

خوب بازی گرفتنی توی این جمله نمیبینم. شما مشخصا دارید میگید با وجود مصدومیتای زیادش چون به سبک اتوبوسی آلگری میخورده بهش بازی میدادن. طبیعتا برداشت من اینه که سطح فنیش بالا نبوده و صرفا چون به سبک اتوبوسی میخورده بازیش میدادن. اگر منظورتون این نبوده بد رسوندیدش. طبیعتا من از درون شما اطلاع ندارم. چیزی که شنیدم این موضوع رو بیان میکرد. خواستم ازش دفاع کنم. نمیدونم کجای صحبتام باعث شده شما ترور بشید.

سوما امار مصدومیت ها و روز شمارش رو جوری در اوردی انگار تو جی مدیکالی هرچند امارت رسمی نیست و اگه لطف کنی منابعش رو بگی ممنون میشیم نه اینکه متعصبانه نظر بدی

میدونم برای تمسخر من بود ولی خیر توی جی مدیکال نیستم. توی سایت ترنسفرمارکت تعداد روزهایی که بازیکن دور بوده، تعداد بازی هایی که از دست داده و علت مصدومیتش رو توی صفحه ی هر بازیکنی از بخش مصدومیت هاش میتونید مشاهده کنید. توی اون جا روزها رو میتونید با توجه به فصل و تاریخشون جمع بزنید. ترنسفرمارکت هم چیزی رو بدون منبع نمیذاره توی سایتش. متعصبانه بودن نظرم در این مورد هم اصلا نفهمیدم کجاش بوده.

در نهایت راجب پارگراف اخرت که بسیار به نظرم درشان یه بیانکونری نیست تو فروم اینجوری حرف زدن و توهین کردن اینکه من چه عقیده ای دارم یه یه قول شما سادیس داریم من و دوستان دیگر منتقد الگری کاملا نظری دور از ادب و احترام هست. پس دوست عزیز سعی کن در نوشتار و ادبیاتت با احترام مثال بزنی

من منتقد الگریم اینجا هم جامعه مجازیه عضویت توش رایگانه و مدیرانی داره که هرکی هم تخطی کنه قطعا برخورد میکنن و صد البته برای کسی دعوت نامه  یا فدایت شوم ننوشتن که بیان اینجا حرف بزنیم

من به شخصه اعقاید خودم رو بیان میکنم اگه شما خوشت نمیاد میتونی نخونی میتونی بحث نکنی نه اینکه بیای با کوبیدن طرف مقابل و بعد بدتر از اون با بی حرمتی جوو بدی به بحث

الان تو هیمن تاپیک بی احترامی چیزی از من دیدین که برگشتن به من میگین سادیس دارید ؟ ایا شما رو خطاب قرار دادم ؟ من کسی که پستم رو ریپلای کنه موظفم در کمال ادب احترام جوابش رو بدم صرف نظر از اینکه چقدر با اون بحث مخالف یا موافق باشم.

قرار نیست همه مثل شما عاشق سینه چاک یک فرد یا شخص باشن شاید کسی که شما دوسش ندارین رو من قبول نداشته باشم دلیلی نمیشه چون من انتقاد میکنم یا دوستان دیگه از الگری انتقاد میکنن شما شمشیر برعلیه هشون بکشی

چیزی که واقعا مهمه توانایی تحمل تفاوت هاست. من اینجا با خیلیا تفاوت دارم با خیلی ها هم هم عقیده و هم نظرم ولی همه برام یکسانن از کسی هم که خوشم نیاد یا بدونم بحث کردن باش بی فایده یا اخرش به کار باریک میشکه بحث نمیکنم مثل اون علیرضاهه

اول یه چیزی رو بگم. من موافق برگشتن آلگری بودم ولی همیشه گفتم توی فاز هجومی تیم شلخته و بی برنامست. من اصلا فنش نیستم در واقع فن هیچکسی نیستم. کسی اشتباه بکنه میگم. برای مثال برناردسکی که محبوب ترین بازیکن من توی این تیم هست هم ازش انتقاد کردم همیشه. من تو پستم گفتم. یه جور دیگه میگم شاید این شکلی قابل فهم تر باشه. به من برنمیخوره شما بیاید و به هر کسی توی این مجموعه هر چی میخواید بگید، بگید. بالاخره آدم همیشه رو خودش کنترل نداره ولی وقتی این حرکت و حرفا مدام تکرار میشه و هر مشکلی رو به یه شخص خاص نسبت بدید اونم با یک هدف خاص و بدون منطق خاصی، میره روی مخ مخاطبتون و یک قضاوتی در مورد شما میکنه و یک برداشتی خواهد داشت ازتون. ما انسان ها با رفتارمون به دیگران خودمون رو معرفی میکنیم. مثلا من ،خودم رو دارم میگه، هی میرم و میام. اگر کسی بهم بگه سست عنصر، لوس یا هر چیز دیگه ای که متناسب با این حرکت باشه حق داره. نباید ناراحت بشم. این چیزیه که من خودم رو دارم معرفی میکنم.

انتهای تمامی جملاتتون یه تیکه به من انداختید ولی من شخصیتم اینجوری نیست که جواب تیکه رو با تیکه بدم و یا توهین کنم. ببین افشین جان، شما یه کاری رو دارید میکنید و نتیجه اون هم خواسته یا ناخواسته اینه که خودتون رو به یکی از این شکل ها یا همشون دارید معرفی میکنید:

1. از آزار دادن دیگران لذت میبرید که میشه سادیست.

2. از جلب توجه و گند زدن توی اعصاب دیگران لذت میبرید که میشه ترول.

3. از آلگری نفرت دارید.

من به شما توهینی نکردم. شما دوست دارید بگید من با نام کاربری اسکانور فن آلگریم و فن آلگری کسایی هستن که توهین میکنن، متعصبن و جوابی ندارن بدن. شما مدام گفتید من توهین کردم و به شما گفتم سادیست. چیزی که گفتم این بود که "چه لذتی میبرید از اینکارا؟ جوری رفتار میکنید که آدم باورش میشه یا سادیسم دارید یا ترول هستید و یا با آلگری مشکل شخصی دارید". ولی شما از این کلمه خوشتون اومد چون دستاویز خوبی بود. بچه که نیستم. با 30 سال سن و کلی بحث و دعوا و درگیری تو هر روز میفهمم وقتی کسی جوابی نداره، وقتی حق باهاش نیست یک کلمه یا یک جمله رو اگر بتونه از توی صحبت طرفش درمیاره اونو میکنه پیراهن عثمان. من چیز بدی به شما نگفتم. اگر دوست ندارید دیگران به شما یک صفتی رو نسبت بدن کارهای مرتبط با اون صفت رو انجام ندید. همین. شما توی ذهن من حداقل یکی از 3 موردی هستید که گفتم و این با توجه به رفتار شماست. من اگر به شما برای مثال میگفتم "بی سواد" اون میشد توهین. چون شما انسان تحصیل کرده ای هستید و دارم چیزی که نیستید رو به شما نسبت میدم.

مورد بعدی اینکه من اگر خوشم نمیاد جواب بگیرم پست نباید بدم. این که من پست میدم شما میتونی نخونی مخاطبم شما نبودید و... درست نیست. شما دارید در عموم یک نظری میدید پس باید تحمل جواب شنیدن داشته باشید و درستش هم اینه.

در مورد مدیریت دم بچه های مدیریت گرم ولی ببینید یه سری قوانین با شدتی که باید، رعایت نمیشه چون تعداد کاربرها ریزش پیدا میکنه. مثلا قانون شماره 17 رو برید بخونید. من بارها به دلیل عملکرد ضعیف بونوچی بهش حمله کردم حتی با الفاظ نادرست. خب باید باهام برخورد میشد ولی نشد.

و نهایتا در مورد تحمل تفاوت ها. تفاوت ها حاصل از عقاید متفاوته. بله مهمه که تفاوت های همدیگه رو بپذیریم ولی نه تحمل کسی که داره آزاردهنده رفتار میکنه. یکی شاید عقیدش این باشه که به جای دست دادن زمان سلام دادن به طرف مقابلش سیلی بزنه و بعد بگه من متفاوتم و باید این تفاوت رو بپذیرید. این رو نمیشه تحمل کرد. رفتار شما هم تحملش سخته.

چک میکنم اگر جواب دادید در خدمت هستم.

• GioVanni Agnelli, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
باز هم تو تیم ملی درخشید! در برتری 5-1 ولز مقابل بلاروس، آرون رمزی زننده دو گل از پنج گل تیمش بود!
  • eⁿzº, AliReZaZa, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

البته از ضعف حریف هم نباید چشم پوشی کرد

لات کوچه خلوتن ایشون!

• tecra, L'Avvocato, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

باز هم تو تیم ملی درخشید! در برتری 5-1 ولز مقابل بلاروس، آرون رمزی زننده دو گل از پنج گل تیمش بود!

عالی، هر چی بیشتر گل بزنه زودتر تن لششو میکنه از تیم

• Signora Omicidi, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال
چند وقت پیش بکه بعنوان تعویض اومد تو من اصلا تعجب کردم چون اصلا فکر نمیکردم این هنوز بازیکن یووه است. سیاست مفت خریدن باعث شده پول مفت به رمزی و رابیو بدیم
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دیگه واضحه که نمیخواد واسه یووه بازی کنه . یعنی چی هر وقت از تیم ملی برمیگرده میگه مصدومم و دو ماهم مصدوم میمونه تا رقابت های ملی بعدی .

• Pinturicchio, Aminvo, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

حاجیتون ویلای مجلل سابق رونالدو در تورین رو اجاره کرده و ماهی 60 هزار یورو هم بابتش قراره بده اما جالب اینجاست که این مبلغ رو با تنها 3 دقیقه بازی برای یوونتوس بدست میاره! (با در نظر گرفتن دقایقی که مصدوم بوده و مبلغ حقوقش و...)

صحبتش هست که یووه دو تا از بین رمزی، آرتور و ربیو رو در ژانویه میخواد رد کنه. اینطوری خیلی سبک میشیم ، چون 31 میلیون رونالدو هم آزاد شده و جا برای حداقل یکی از بین ولاهوویچ و پوگبا باز میشه ، چه زمستون ، چه تابستون...

• حامد, GioVanni Agnelli, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

في‌الواقع جز نخستين بازي يوونتوس در اين فصل (اودينه‌زه) كه رمزي از ابتدا در تركيب قرار گرفت، ديگر هرگز رنگ شروع با يووه را نديده؛ و چه خوب كه اين اجازه ولو به بهانه مصدوميت و يا هر دليل ديگر به او داده نشده.

چند دقيقه مقابل ناپولي و سمپدوريا (در سري A) و چند دقيقه مقابل مالمو و زنيت (در ليگ قهرمانان اروپا) به ميدان رفت و ناگفته پيداست آنقدر نچسب و دلريش بود كه هيچ‌كس سراغي از او نگيرد.

خلاصه آنكه در حال گذراندن بدترين فصل‌ حضورش در يووه است و تنها شانسش براي بازي مصدوميت هافبك‌هاست!

عمده بهره‌وري‌ استاد رمزي به همان حدود 11 سال حضورش در آرسنال بر مي‌گردد؛ در اين ماه‌ها كه فايده‌اش بيشتر نصيب تيم ملي كشورش شده؛

جايي‌كه در آن، حضوري ثابت‌تر و آمار و ارقامي به مراتب بهتر از يووه ثبت كرده. 2 گل‌زده و يك پاس‌گل در 4 بازي اخير تيم ملي ولز (328 دقيقه بازي) هم كارنامه ملي او تنها در 2 ماه اخير است.

بالارفتن آمار بازيكناني كه در سالهاي اخير طرفداران براي خروج‌شان از يووه لحظه‌شماري مي‌كنند نكته‌اي تأسف‌انگيز است.

اين اميد دست‌كم براي نگارنده كه از همان ابتداي ورود آرون رمزي به يووه شعله‌ور شده بود؛ تماشاي نقش‌آفريني‌هاي او در تركيب تيم تنها باعث فرسايش روح و تشويش خاطر و تكدر روانم شد.

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

هارون امسال به ازای هر دقیقه بازی ، 8.928 یورو خرج روی دست یووه گذاشته درحالیکه رونالدو هر دقیقه 7.821 یورو... اینا با احتساب اون بند مصدومیت قراردادش و پرداخت پلکانی حقوقش هست. علی برکت الله... :marotta:

« او برای یووه گرانتر از رونالدو تمام شده! » تیتر اول امروزِ توتواسپورت هم هست...

• saeed-nedved, حامد, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
امره / رابیو / رمزی

سه هافبکی که مجموعا رو همدیگه پنج بازی موثر هم واسه یووه انجام ندادن و حقوق بالایی هم بهشون دادیم - و میدیم همچنان -
اسمشم اینه اینا آزاد اومدن، معلوم نیست چقد سبیل ایجنت هاشونو چرب کردیم.

الانم بعید نیست بجای هر کدوم از اینا که تیمو ترک کنه برن ویتسل رو جذب کنن، با همین فرمول!
  • حامد, Orphée, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چرا خبری از این نیست؟! نکنه نخواد بره؟! :fp: رسما شبیه اواخر خدیرا شده! باز اون بدبخت چند سال زحمت کشید این تا حالا ب دردمون نخورده...
  • saeed-nedved, Pinturicchio, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
به نظر میاد هیچکس حاضر نیست این گشاد ولزی رو بخره
بیخ ریش خودمونه حداقل تا آخر سال
  • Signora Omicidi, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
رمزی از نظر فنی از رابیوت لوکاتلی و ارتور سر تر هست اما مدیریت به الگری دستور داده بازیش ندن وگرنه الگری بازی رمزی رو میپسنده و از خداشه بهش بازی بده
  • saeed-nedved, Orphée و tecra از این پست تشکر کرده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی