پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فیورنتینا-یوونتوس(هفته هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
62 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
‍‍‍‍\نالتی بود یا نه؟؟؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
گویا پنالتی درست اعلام شده

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تو گزارش سایت گل که نوشته بود هدیه داور به فیورنتینا هند بوده درسته؟؟؟

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
این بارون لعنتی نذاشت من m20 آخره بازی رو ببینم.نمیدونم چی شد که پنالتی دادیم!اونم تو این دقیقه.الان با اینتر 3 امتیاز شد اختلاف و این اینتر هم بباز نیست فعلا!چه بد شانسی بود:( ولی تا دقیقه 70 دفاع عالی بود....نمیدونم ....ولی خوب حق فیورنتینا هم باخت نبود.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بازي الكس هم از دقيقه 77 در نوبه خودش جالبه چرا اينقدر دير به ميدان امد و دوم خوب بود يا نه؟؟؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
عجب! این داورها چرا دست از سر یووه بر نمیدارن؟!؟!؟! نمیذارن یه برد خوش از گلوی یوونتوس بره پایین!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خواهشا شلوغش نکنید پنالتی کاملا درست بود

تصویر

این پست رو واسه این دادم که خودتون رو گول نزنید

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
توپ بعد از برخورد با دست لگروتالیه پنالتی شد و کاملا درست بود و اشتباه بدی رو نیکولا انجام داد . در کل ایراد نداره هنوز اول فصل هستش و ما مطمئنا قهرمانیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داور اگه مهربانانه بر خورد می کرد می تونست پنالتی رو نگیره ولی در کل اگه هم پنالتی نبود اون باید می گرفت چون این همه طرفدار ویولا و جنجالی دوباره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته مطمئنا پنالتی بود چون نیکولا خیلی دستش رو باز کرد هر چند اگر پنالتی نمیداد شاید ویری توپش گل میشد .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سایر مسابقات هفته هفتم سری آ ایتالیا(بازی میلان و لاتزیو ساعت 22 امروز خواهد بود) ATALANTA-UDINESE 0-0 INTER-NAPOLI 2-1 CATANIA-LIVORNO 1-0 FIORENTINA-JUVENTUS 1-1 GENOA-CAGLIARI 2-0 PALERMO-REGGINA 1-1 PARMA-ROMA 0-3 SIENA-EMPOLI 3-0 TORINO-SAMPDORIA 1-0 LAZIO-MILAN ore 20.30 جدول سری آ INTER 17 5 2 0 16 5 JUVENTUS 14 4 2 1 16 7 ROMA 14 4 2 1 15 8 FIORENTINA 13 3 4 0 13 7 GENOA 12 3 3 1 8 7 PALERMO 11 3 2 2 10 10 UDINESE 11 3 2 2 8 10 NAPOLI 10 3 1 3 10 6 ATALANTA 10 2 4 1 8 8 CATANIA 9 2 3 2 5 6 SAMPDORIA 8 2 2 3 5 7 MILAN 7 1 4 1 8 6 LAZIO 7 1 4 1 7 6 TORINO 7 1 4 2 7 9 CAGLIARI 7 2 1 4 7 10 SIENA 6 1 3 3 7 9 PARMA 6 1 3 3 7 11 EMPOLI 5 1 2 4 4 10 REGGINA 4 0 4 3 5 13 LIVORNO 2 0 2 5 6 17

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس خیلی عالی بازی کرد و تنها با یک اشتباه سه امتیاز ارزشمند خود را از دست داد .ندود کمی خسته بود و پالا به خوبی جانشین او شد. اما نکته مهمی که در این بازی مهم بود ، غیبت الکس دل پیرو در زمین بازی بود بازیکن بزرگی که این روزها اخبار متفاوتی از او شنیده می شود این هم نمرات بازیکنان : Buffon 6,5 – Grygera 6,5 – Legrottaglie 6 – Chiellini 6,5 – Molinaro 6,5 – Salihamidzic 6 – Almiron 5,5 – Nocerino 6 – Nedved 6,5 (71’ Palladino 6) – Trezeguet 5,5 – Iaquinta 7 (76’ Del Piero 6

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
به نظر من تساوی در زمین فیورنتینای آماده اصلا نتیجه بدی نیست . درسته که روی یک اشتباه گل خوریم ولی اصلا جای پشیمونی نیست دم یاکوئینتا هم گرم که همیشه گل میزنه . به این میگن مهاجم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من هم انتظار نداشتم یووه تو زمین فیورنتینا با اون همه طرفدار وحشی بتونه برنده بشه و اگه کمی شانس داشتیم می تونستیم پیروز باشیم.این بازی نشون داد که یووه می تونه هر تیمی رو شکست بده و نوید بازگشت یووه به روزهای اوج باشه.البته اگه عوامل حاشیه ای اجازه بدن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من كه چند رو از اينترنت جات به دورم.ولي گفته بودم توي فلورانس نميشه براحتي از فيو 3 امتياز گرفت. بهرحال نتيجه براي اين يك بازي بد نبود.ولي چون اينتر و رم بردند يكم بد شد. من زياد تعجب نكردم از نتيجه و اول ناراحت نشدم. ولي وقتي فهميدم دقيقه 89 بازي با پنالتي مساوي شده زورم اومد !!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من نیمه اول بازی را نگاه نکردم ولی نیمه دوم یوونتوس عالی بود خوب دفاع میکرد و تو ضد حملات خطرناک و اگر ترزگه یک ذره دقت میکرد و میتوانست یوونتوس بازی را به راحتی ببره ولی همین حالا هم خوبه در جدول دوم هستیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از تو این بازی 2 دقیقه Highlight درست حسابی هم نمیشه در بیاری!! یووه خوب بازی کرد اما نباید از بازی خوب فیورنتینا هم غافل بشیم.اونا هم کم موقعیت نداشتن.هر دو تیم خوب توپ رو جلو میبردن اما تو یه صحنه هایی به خاطر چند لایه بودن خط دفاع دو تیم توپ خوبی به دروازه ها نمیرسید. نبودن الکس هم یکم برام عجیب بود.جلوی تورینو خوب بود اما به هر حال نظر مربی هست دیگه.ایشاله تو بازی های بعد شاهد نمایش خوبش باشیم. انگیزه موتو هم واقعا مثال زدنی بود.بالاخره به هر ترتیبی هم که بود اسم خودش رو به عنوان زننده گل به یووه ثبت کرد. بالزارتی هم واقعا اعصاب من رو خورد کرد.نه خوش و بشی و نه حتی یه لبخند به هم بازی های قدیمیش.من خیلی بازیش رو قبول داشتم مخصوصا فصل پیش اما تو این بازی چیز خاصی ازش ندیدم. کلا خیلی حال گیری بود دیگه.دقیقه 88 ...........

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
قابل توجه تمام كساني كه مي خوان پنالتي رو درست جلوه بدن عرض كنم اگه يكي از برنامه هاي نقد داوري ديشب خود ايتاليا رو ديده باشين متوجه شدين كه اكثريت راي به نادرست بودن پنالتي دادن لگروتاليه اصلا ً فرصتي واسه استفاده عمدي از دستش نداشت كه بخواد پنالتي باشه بارها شبكه هاي Telenova ، Rai و Mediaset صحنه رو بررسي كردن و به اين نتيجه رسيدن كه سرعت و فاصله طوري نبوده كه داور اعلام پنالتي كنه از نظر من جو ورزشگاه و حمله هاي فيورنتينا باعث شد داور 20 دقيقه آخر بازي رو يكطرفه سوت بزنه فكر نمي كنيد ويري توي صحنه درگيري با كيليني بياد اخراج مي شد ؟ يا تكلي كه موتو روي پاي پالادينو زد جريمه نداشت ؟ -------------------------------------------------------------------------------------------------------- تا دقيقه 60 دفاع بي نقص بود مخصوصا ً لگروتاليه خوشبختانه آلميرون و نوچرينو هم از روزهاي قبلشون خيلي بهتر ظاهر شدن هيچيك از دو تيم به هيچ وجه شايسته باخت نبودن ولي موضوع اينه كه مي تونستيم يه نتيجه فوق العاده بگيريم تنها نقطه منفي يوونتوس ضعيف ظاهر شدن سالي حميجيچ بود اي كاش الكس زودتر به زمين اومده بود چون مطمئنم دو سه تا توپي رو كه ندود و ترزگه حول و حوش دقايق 70 تا 80 از دست دادن رو اگه الكس كنارشون بود به اين راحتي هدر نمي دادن فقط از تعويض ندود تعجب كردم چون عالي بازي كرد اي كاش پالادينو با سالي تعويض مي شد يا اصلا ً مي شد نوچرينو به جاي سالي به راست بره و ندود به وسط بياد در كل بازي خيلي خوبي بود بعد از مدت ها نشاني از يوونتوس و ابهتش توي زمين ديدم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
کاملا مشخص بود که پنالتی نبود من که اصلا باورم نشد که داور پنالتی گرفت داور در 10 دقیقه بازی کاملا تحت جو ورزشگاه قرار گرفته بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فری گفته ترزگه در افساید بود موقعی که یوونتوس گل زد و کاملا دید من رو کور کرده بود اما کولینا رئیس کمیته داوران با رد این صحبت ها گفت اصلا افساید نبود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی