پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تورینو-یوونتوس(هفته ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
93 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا بعضی سالها مثل 2003 فقط یه بار بازی کردند ؟! مگر لیگ قبلا رفت و برگشت نبوده !؟؟!!! ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

چرا بعضی سالها مثل 2003 فقط یه بار بازی کردند ؟! مگر لیگ قبلا رفت و برگشت نبوده !؟؟!!! ;D

نه.مثلا بازي 2003 شون در ادامه‌ي فصل 2003-2002 بوده كه قبلش برگزار شده.قبلش هم هي همين طور پيش مي ره ديگه.گرفتي؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ها ! گرفتم ! ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

گل آخر که واقا محشر بود ! گلر تورینویی بعد از خوردن گل به نشانه تعجب دستهای خودش رو بالا آورد و به مدافعا گفت که واقعا چیکار کنم . گل وحشتناکی بود .

بلـــــــــــه ! اگر یادتون باشه گل سال هم شد و در واقع یک تحول تازه ای در گل زدن به این سبک بود .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ترکیب احتمالی یوونتوس و تورینو در بازی یکشنبه ...

بوفون - لگروتالیه - گریگرا - کیلینی - کریشیتو - نوسرینو - ندود - زانتی - صالح حمیدزیچ - تره زگل - دل پیرو .

سرنی - کوموتو - ناتالی - دلافیوره - لانا - بارونه - کورینی - گرلا - روسینا - رکوبا - ونتولا .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
ایول تورینو هم چند تا بازیکن خوب داره ها !!! ========================= ترکیب من : بوفون . گریگرا . لگروتالیه . کریشیتو . کیه لینی . ندود . آلمیرون . زانتی . حمیدزیچ . تره زگه . الکس =========================

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

رضا از تو بعید بود این سوال رو بیپرسی عزیزم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظر من یووه باید با همون ترکیب الکس و یاکی و ترزگل بازی کنه ------ حالا رضا یک اشتباه کرده ;) دیگه نباید ضایعش کنیم! بهش بگیم آبرومونو بردی! دیگه از این حرفا نزن خندمون میگیره! نباید که از این حرفا بهش بزنیم :D ;D ;D ;D

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
انگار باید قید صدر نشینی را در این هفته زد به خاطر اینکه تا دقیقه 65 رم 4بر 1 از اینتر عقب هست و رم ده نفره هم هست

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
انشاالله اين هفته نشد هفته‌ي بعدي.بالاخرهتا قبل از هفته يازدهم مي ريم بالا سر اينتر...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
از رانیری در مورد بازی با سه مهاجم که سوال کردن جواب داده درسته که یاکوئینتا نیست اما بازیکنان دیگه ای هم دارم که جایگزین اون بکنم و میتونیم با اون ترکیب بازی کنیم. به نظر میرسه که قراره تیاگو یا پالادینو پشت سر الکس و ترزگه بازی کنن.اگه این اتفاق بیفته میتونیم منتظر یه بازی پرگل باشیم و امیدوارم همین اتفاق هم بیفته

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
البت من اميدوارم كه پالا باشه و تياگو يه خط عقب تر بازي كنه.اونجوري يه بازي پر گل تر رو مي بينيم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خیلی دوست دارم به پالا هم میدون داده بشه. پالا و دیوید جلو! الکس پشت سرشون!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اصلاً حرفشو نزنین نوک خط باید ترزه قاتی جونم باشه پشتشم دلپیرو پشتشم ندود عشق بابا پشتش کامورانزی بابا پشتشم ماکیونیه خودمون پشتشم چلینیه سربه هوای زرنگ خودی و بقلش زبینای جیگر طلا و در آخرم سنگر بانمون بوفون نازنین!!!!!! ترکیب به این میگن اینا تو بازی باشن ببینم ما میبازیم یا میبریم!!! حتی اگه این ترکیب جلو میلان و اینتر درپیت باشه بازم میگم بدون ترس میبریمشون نه اینکه دلهوره داشته باشیم!!!!

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
پالادینو تازه گلزنی کرده روحیه گرفته احتمالش زیاده اگه بازی کنه دوباره یه حال اساسی بهمون بده. الکس هم که ظاهرا باید موقعیت واسه دیگران جور کنه. به هر حال امید یه بازی جذاب و البته یه برد دلچسب میره. ایشالله!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نتایج تورینو توی این فصل سری آ === پارما 2 - 0 تورینو سری آ === تورینو 1 - 1 سیه نا سری آ === پالرمو 1 - 1 تورینو سری آ === تورینو 2 - 2 رجینا جام حذفی= تورینو 3 - 2 ریمینی سری آ === لاتزیو 2 - 2 تورینو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با توجه به نتایج فکر نمی کنم بازی سختی داشته باشیم البته نباید این رو هم فراموش کنیم که دربی حساسیت های خاص خودش رو داره و جو حاکم بر ورزشگاه هم خیلی مهم هست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
fekr mikonam ke juve hojoomi bazi kone
omidvaram tiago hatman be meydan bere
palla ham hamin tor

فكر مي كنم كه يووه هجومي بازي كنه
اميدوارم تياگو حتما ً به ميدان بره
پالا هم همينطور

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

این هم نتایج تورینو توی این فصل

سری آ === پارما 2 - 0 تورینو
سری آ === تورینو 1 - 1 سیه نا
سری آ === پالرمو 1 - 1 تورینو
سری آ === تورینو 2 - 2 رجینا
جام حذفی= تورینو 3 - 2 ریمینی
سری آ === لاتزیو 2 - 2 تورینو

چقدر مساوی !! همش مساوی کرده !

این تیم اکثر گل هاش رو دقایق پایانی نیمه اول و دقایق ابتدایی نیمه دوم خورده.یا به عبارتی بین دقایق 40 تا 60 !!!
و گلهاش هم همون موقع ها زده !!!

فکر کنم ازون تیمایی باشه که بدفرم دفاع میکنند.با این حساب یووه بازی سختی داره.
جای کامو خالیه.

فکر کنم بهتره رانیری با پالادینو که قدرت نفوذ داره هم فرصت بده.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه الکس و ترزگه جلو باشن و پالادینو هم پشتشون باشه با توجه به سرعت و تکنیک خوب پالادینو و موقعیت شناسی و هوش بالای الکس و ترزگه میشه امیدوار بود که این بازی رو ببریم .هرچند که به نظر میاد بازی کم گلی باشه.اینو هم به یاد داشته باشید جو تورین به نفع تورینو ست البته این بار اول نیست که دربی برگزار میشه و چشم تمام سری آ به این بازیه تا ببینن حالا که اینتر راه افتاده یووه چیکار میکنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی