پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

از لحاظ سبک و زیبایی فوتبال لیگ انگلیس قدرتمندترین لیگ دنیاست بدون تردید
ولی از لحاظ اعتبار بین المللی ک میشه همون جام های کسب شده توی اروپا الان لیگ انگلیس شرایطش از المانم بدتره
همین تاتنهام در برابر بارسا قصابی شد تو ویمبلی
الگری اگه میخواد cl ببره ، شک نکن باید تفکراتش و نگرشش ب بازی هم در حد قهرمانی cl باشه
من ب شخصه میگم امسال هم cl نیاره بعیده مدیرای یووه بهش فرصت بدن
ب نظرم قدرت ی تیم با مقام هاش توی cl سنجیده میشه
اگه فک میکنی فکر من اشتباهه و لیگ داخلی ارزش بیشتری داره ب این فک کن ک چرا پاریس داره اینجوری له له میزنه ؟ بوفون چرا رفت پاریس ؟ تو ی درصد فک‌کن طمع cl نداشته ، شرط میبندم اگه میدونست رونالدو میاد اصلا نمیرفت ، کاری ک بونوچی عکسشو انجام داد
یا فک‌کردی خود یووه چرا رونالدو رو خرید ؟
چون اعتبار cl در حد جام جهانیه بدون اغراق ؛ قدرتمند ترین جام بااشگاهی دنیا و توی چند سال اخیر یووه کاملا نمره قبولی گرفته ، با دو فینال و بازی درخشان مقابل رئال و همچنین اخرین تیمی ک رئالو حذف کرده همین یووه بوده ، پس یووه کاملا پتانسیلشو داره ب شرطی درنده خو تو باشه ، پر عطش تر
تیما رو پاره کنه ، رحم نکنه

پس به یه تناقض رسیدیم و نتیجه شما این شد که سطح داخلی لیگ و سطح بین المللی لیگ دو بحث جدا و متفاوت هستن.

تاتنهامی که فرمودید به دست بارسلونا قصابی شد، تو همین ومبلی رئال مادرید رو قصابی کرد.

با شما موافق هستم که cl ارزش بالایی داره و مهمتر از لیگ های داخلی هست، اما هم با شما و هم دوستانی که میگن اگه الگری امسال cl نگرفت باید اخراج شه، موافق نیستم.

واسه بردن cl لازمه که با تاکتیک برنده وارد زمین شیم؛ کاری که همیشه تو آخرین لحظه خلافش عمل میکنیم و تاکتیک بازنده رو انتخاب میکنیم !
الگری بهترین بازیکن جهان رو در اختیار داره، اما از نظر من، هنوزم ابزاری نداره که بتونه بازیشو به حریف تحمیل کنه؛ بحث راجع به یازده نفر اصلی هست. ترکیب یوونتوس متنوع و متناسب هست اما یازده نفر اصلی یازده نفری نیست که بتونه برتری قطعی نسبت به حریف ایجاد کنه، این ترکیب یوونتوس رو قهرمان ایتالیا میکنه ولی در مورد اروپا هنوزم علامت سوالایی وجود داره که باید دید در ادامه فصل رفع میشن یا نه ...
  • tecra, Georgia , amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

پس به یه تناقض رسیدیم و نتیجه شما این شد که سطح داخلی لیگ و سطح بین المللی لیگ دو بحث جدا و متفاوت هستن.

تاتنهامی که فرمودید به دست بارسلونا قصابی شد، تو همین ومبلی رئال مادرید رو قصابی کرد.

با شما موافق هستم که cl ارزش بالایی داره و مهمتر از لیگ های داخلی هست، اما هم با شما و هم دوستانی که میگن اگه الگری امسال cl نگرفت باید اخراج شه، موافق نیستم.

واسه بردن cl لازمه که با تاکتیک برنده وارد زمین شیم؛ کاری که همیشه تو آخرین لحظه خلافش عمل میکنیم و تاکتیک بازنده رو انتخاب میکنیم !
الگری بهترین بازیکن جهان رو در اختیار داره، اما از نظر من، هنوزم ابزاری نداره که بتونه بازیشو به حریف تحمیل کنه؛ بحث راجع به یازده نفر اصلی هست. ترکیب یوونتوس متنوع و متناسب هست اما یازده نفر اصلی یازده نفری نیست که بتونه برتری قطعی نسبت به حریف ایجاد کنه، این ترکیب یوونتوس رو قهرمان ایتالیا میکنه ولی در مورد اروپا هنوزم علامت سوالایی وجود داره که باید دید در ادامه فصل رفع میشن یا نه ...

داداش من نگفتم اخراج شه، گفتم احتمالا خود مدیرا ی تغییر و تحولی بدن مخصوصا اگه زیدان در دسترس باشه اون موقع 

در ضمن من ی سوال دارم داداش ، ب نظرت الان یووه از لحاظ قدرت بازی ، نه نتیجه گیری 

قدرت بازی رو در نظر بگیریم ، قدرت بلامنازع ایتالیاست ؟ واقعا توی بازی یووه این ب چشم نمیخوره یا حداقل هنوز ندیدیم 

من میگم حتی قدرت یووه فعلی هم خیلی بیشتر از چیزی هستش که الان داره نشون داده میشه 

پ ن : خدا رو شکر حداقل بر خلاف اکثر جاهایی که بودم بچه های اینجا ظرفیت بالایی توی بحث دارن و ب هم توهین نمیکنن ، دمتون گرم حداقل از اطلاعات هم ی استفاده ای میکنیم

• tecra, Georgia , amirali2001 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

طرف 33 سالشه منو یاد الکس میندازه سن براشون مهم نیست .... مثل مانجو ... چنین مهاجمی رو در این 8 سال نداشتیم حتی کاوانی رو هم نداشتیم وگرنه نتیجه بهتر از این هم میشد ...ب امید موفقیت یوونتوس البته با رونالدو چ بی رونالدو 

• tecra, Georgia , amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نمانیا ویدیچ در گفتگو با Mirror

مدافع سابق منچستریونایتد

وجود برخی از بازیکنان در یک تیم ضروری است؛ بازیکنانی که به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنند و نتیجه‌ای به غیر از برد برای آنها قانع‌کننده نیست. ستارگانِ کمیابی که همیشه در حال پیشرفت هستند و برای سایر بازیکنان یک الگو محسوب می‌شوند. کریستیانو رونالدو یکی از همین بازیکنان است.

rn70_1111111.jpg

• AAG, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
بعد از گل زدن ، واقعا نمیفهمم چرا بازیکنای یووه ب چپشون میگیرن بازی رو
انگاری بهشون گفته شده گل بزنید بازی تمومه
  • Signora Omicidi, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

بعد از گل زدن ، واقعا نمیفهمم چرا بازیکنای یووه ب چپشون میگیرن بازی رو
انگاری بهشون گفته شده گل بزنید بازی تمومه

همون که گفتی با یک گل ارضاع میشن

الان که دیگه سری ا نیست لیگ قهرمانانه و باید مثل قهرمانان سیری ناپذیر و جسور بود

متاسفانه هابفک بزرگی به اندازه مودریچ و گروس و کواچیچ نداریم

پیانیچ و متیودی سینوسی هستن

تیم هنوز البته با رونالدو خوب اخت نشده

اکثر حمالات یوو به رونالدو که ختم میشد منچستریا دست یوونتوسیا رو خونده بودن مخصوصا توپای که برا دیبالا میومد و میخاست پاس بده میدونستن هدف رونالدو هست و راحت راه رو میبتسن

در کل از رونالدو بسیار راضیم و ایشالا هفته های اینده تاثیر بیشترو گل های بیشتری میزنه

• tecra, Georgia , amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

همون که گفتی با یک گل ارضاع میشن
الان که دیگه سری ا نیست لیگ قهرمانانه و باید مثل قهرمانان سیری ناپذیر و جسور بود
متاسفانه هابفک بزرگی به اندازه مودریچ و گروس و کواچیچ نداریم
پیانیچ و متیودی سینوسی هستن
تیم هنوز البته با رونالدو خوب اخت نشده
اکثر حمالات یوو به رونالدو که ختم میشد منچستریا دست یوونتوسیا رو خونده بودن مخصوصا توپای که برا دیبالا میومد و میخاست پاس بده میدونستن هدف رونالدو هست و راحت راه رو میبتسن
در کل از رونالدو بسیار راضیم و ایشالا هفته های اینده تاثیر بیشترو گل های بیشتری میزنه

داداش حالا دیدی حق با منه ؟ واقعا عجیبه برام
یووه تا ی گلو میزنه دیگه هیچی ب هیچی
  • Signora Omicidi, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان
نیمه اول که بازی دست یووه بود نیمه دوم هم رونالدو شوت خوبی زد دخیا گرفت و چند صحنه هم تو محوطه جریمه حریف اگه دقت کرده بودیم گل میزدیم. شما فوتبال رو با pes اشتباه گرفتید. بعد گل حداقل یووه ۵ تا موقعیت عالی داشت.
  • tecra, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

گلایی که تا حالا برا یووه زده خارق العاده نبوده. ولی

چیزایی که در زمنی بازی و بصورت محسوس -جدا از بحث روانی- به تیم اضافه میکنه خیلی بیشتر از هیگوایینه:

1- پویایی: در طول بازی جاشو با مانژو (/دیبالا) و بعضن برناردسکی عوض میکنه و یه جا ثابت بازی نمیکنه و در همه جا حضور داره و این باعث بی نظمی در دفاع حریف میشه و مدافع نتونه دست مهاجمو بخونه. خوشبختانه مانژو و دیبالا هردو میتونن در پست های مختلف بازی کنن و این هم کمکیه به این قضیه. بازی دیشب اسمن مهاجم چپ بود ولی روی گل سمت راست!

2- خیلی با ارزش، قدرت خلق موقعیت هاشه. حرکات و ارسال هاش در کناره ها بوی گل میده. جلو والنسیا یه پاس داد که نمیدونم کی از دو قدمی خراب کرد. جلو منچستر هم پایه گذار گل بود.. بخش از حرکات تیمی هست و نه لزومن تمام کننده حرکات تیمی (مثل هیگوایین). رو صحنه ی گل، اگه هیگوایین بود توپو احتمالن استپ میکرد، به عقب پاس میداد و خودش میرفت محوطه تا دیگران براش ارسال کنن ولی رونالدو دید یکی هست سریع فرستاد. و این ارسال فقط یه ارسال معمولی نبود، یه شوت مانند بود که دقت هم داشت و دفاع نتونست خوب دفع کنه.

تو اروپا اینا تعیین کننده ست.. 

فقط دو تا چالش هم همراه خودش داره.

1- دفاع نمیکنه و این باعث میشه دست الگری برا بازی دو هافبکه بسته باشه وگرنه منافظ دفاعی تیم زیاد میشه. 

2- آخرای بازی بنظر خسته میرسه و کمتر ازش خبری در زمین هست.. 

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هنوز از بازیش رضایت کامل ندارم ولی ی چیزی تو رفتار و کردارش میبینم ک خیلی بهم حال میده! اینکه بعد هر گل با تمام وجود خوشحالی میکنه دیشب بعد برد خیلی خوشحال بود با اینکه گل نزده بود... هر هفته از تمرینات تیمی عکس میگیره و تو فضای مجازی منتشر میکنه... رونالدو ب وضوح از بودن تو یووه خوشحاله! با همه رابطش خوبه و همه باهاش خوبن و اینو تو هر مصاحبش میگه! تو رئال ک اینجوری نبود حداقل این دو سال آخرش...
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

جووونم کریس :8: :8:

بخدا با گل دمش بیش از حد عاشقش شدم :6: :8:

مرسی ک هستی :thank:

دردو بلات بخوره تو سر الگری :nish:

• حامد, MaMpIeRo, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بعد از الکس بزرگوار فقط یدونه از مهاجمامون اونم یدونه اینجوری زده بود اسمش ووچینیچ بود دیگه ازین شوتا ندیده بودیم .....کارش عالی بود ....ببینین چقد رئال سود کرد تو این چند سال بعد بزرگواران میگن اشتباه بود خریدش 

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

با تمام احترام ولی کم کم متوجه میشید کی اومده تو تیم 

این لعنتی با همین غرورش همه تیما رو جر میده ، این خط و اینم نشون

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

- تو تمام بازی های یووه در سری آ به صورت کامل بازی کرده و آمار خوبی رو از خودش به جا گذاشته،

4 پاس گل در مقابل لاتزیو، بولونیا و ناپولی (2) و 7 گل در مقابل ساسولو (2)، فروزینونه، اودینزه، جنوا و امپولی (2)

اگه اشتباه نکنم 6 بار هم بهترین بازیکن زمین شده !

همه ش رکورده در نوع خودش.

همه اینها در شرایطی هستند که رونالدو اصلا تغذیه نمیشه و البته داره توی یک لیگ جدید بازی میکنه.

هر چقدرم ازش بدمون بیاد باز هم نمیشه منکر توانایی و تاثیرش شد.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

لوئيس سوارز

همه ما (بازيكنان بارسا) از كيفيت بازيكني مثل كريستيانو رونالدو به خوبي آگاه هستيم اما اين را نيز از ياد نخواهيم برد يك قدرت رئال مادريد تنها به يك بازيكن وابسته نيست و بازيكنان ديگري نيز در تيم فعلي رئال حضور دارند كه مي‌توانند براي ما خطرساز باشند. ما يك دربي حساس، بدون در نظر گرفتنِ «بودن يا نبودن» رونالدو در پيش داريم و اين تمام آن چيزي است كه بايد روي آن تمركز كنيم.

1sit_luis-suarez-1461618403190.jpg

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

- تو تمام بازی های یووه در سری آ به صورت کامل بازی کرده و آمار خوبی رو از خودش به جا گذاشته،

4 پاس گل در مقابل لاتزیو، بولونیا و ناپولی (2) و 7 گل در مقابل ساسولو (2)، فروزینونه، اودینزه، جنوا و امپولی (2)

اگه اشتباه نکنم 6 بار هم بهترین بازیکن زمین شده !

همه ش رکورده در نوع خودش.

همه اینها در شرایطی هستند که رونالدو اصلا تغذیه نمیشه و البته داره توی یک لیگ جدید بازی میکنه.

هر چقدرم ازش بدمون بیاد باز هم نمیشه منکر توانایی و تاثیرش شد.

یوونتوس ب شدت ب یکی دو تا هافبک احتیاج داره 

ب شخصه اگه فصل بعد مارسلو ب جای ساندرو بیاد واقعا خوشحال میشم ، ساندرو توی حملات هیچ خلاقیت فردی نداره ، سانترهاش هم اصلا جالب نیست 

سمت راست هم دی شیلیو اگه اشتباه نکنم اسمشو ، خدایی n لول پایین تر از کانسلو بود 

بنتانکور هم طبق معمول پر از پاسای اشتباه 

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

داداش روحیه برتری طلبی که میگفتم منظورم شبیه دیروز بود ، در بدترین روزش هم از بقیه بهتره 

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

یک کلام فوق العاده هست، افتخار می کنم که به یوونتوس امد

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

توماس رونکرو سردبیر اس در مورد بازی رئال مادرید و بارسلونا نوشت.

این بخشی از متنشه : 

طبیعتا امروز کل هواداران بارسا با هم در این باره صحبت می کنند که بدون مسی، رئال را پنج تایی کردند و با خود می گویند که حتی بدون بازیکن آرژانتینی هم خواهند درخشید و فلان و بهمان. این که بدون مسی پنج گل به رئال زدند به این معنی است که دوران لئو به عنوان ستاره بارسا تمام شده است. شاید بخواهند مسی را با 100 میلیون یورو به یک تیم چینی بفروشند و از دستمزد نجومی او خلاص شوند. شاید این معامله از نظر مالی عالی باشد. از نظر ورزشی نیز بارسا بدون مسی بهتر باشد…. این ماجرای خیالی را تعریف کردم تا بفهمید که در رئال ما چه اتفاقی افتاده است. دقیقا برای ما همین اتفاقات رخ داده است. سعی کردم خودم را فریب بدهم و بعد از برد سه بر صفر مقابل رم فکر کنم که بدون رونالدو یک رئال تیمی تر را می بینیم که بدون وابستگی به ستاره پرتغالی به جلو حرکت می کند. اما حقیقت چیز دیگری بود. رئال مادرید چهار ال کلاسیکوی پیاپی را در نیوکمپ نباخته بود. مسی در همه آن ابزیها حضور داشت. رونالدو جدا از 12 گلش در نیوکمپ قدرت رهبری بی نظیری را اشت که هم تیمی هایش را به جلو هل می داد. در روزی که مدیر باشگاه، رونالدو را فروخت گفتم که روزهای سردی در راه خواهد بود. دوست داشته اشتباه کنم اما متاسفانه حق با من بود. پرز فکر می کرد که بدون مشکل روزهای خوب ادامه می یابد.

فقط میشه گفت وااااااااااااااااااااااو 

درشون رفت تا دسته 

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

preb_cr7.jpg

• حامد, GioVanni Agnelli, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند