پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کریستیانو رونالدو - The GOAT

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1514 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
به نظرم بهترین پست براش همون مهاجم نوک هست .
البته من امیدوارم یووه دو مهاجمه بازی کنه و حداقل امسال به وینگرهامون به چشم وینگر نگاه کنیم و بهشون آزادی عمل بدیم تا بتونن مهاجمان رو تغذیه کنند.
چون ضد حمله بازی میکنیم اگر بازیکنی داشتیم در خط هافبک که میتونست پاسهای قطری و بلند از عقب زمین ارسال کنه بسیار به دردمون میخورد .
  • eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
١٣/٢ ميليون اند كانتينگ😁
٣/٢ ميليون افزايش فالوئراي در كمتر از يك ماه. يه همت كنن psg رو گرفتيم
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بوفون :

کیلینی . راموس . تیاگو سیلو رو در دفاع بذارید . نویر را درون دروازه. من به شما قول میدهم که این تیم گل نخواهد خورد. البته به شرطی که رونالدو در تیم حریف نباشد !

• Aminvo, tecra, Caspian+Gauss و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزنامه La Stampa از ورود مجدد كريستيانو رونالدو به تورين خبر داده و اعلام كرده در صورت عدم تغيير در برنامه‌ريزي‌ها، فوق‌ستاره پرتغالي يووه فردا به همراه خانواده‌اش براي اسكان و آماده شدن جهت آغاز تمرينات به اين شهر خواهد آمد.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Caspian+Gauss

Caspian+Gauss

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 230 ارسال

درمستند زیدان،که سالها پیش دیدم،بخشی در مورد خرید زیدان از یوونتوس، توسط پرز خطباتی نطق میشه ، به نقل عرض میکنم چون دقیقا مکالمات در خاطرم نیست. پرز اشاره میکنه که مدتی با لوچیانو موجی نشست برخواست داشت و غاز فلک زده ای کباب کردن وبا مشروب اصل تورین زدن به اندام مبارک، اونجا بود که موجی {با عنایت به حدیث، اگر از مومنی چیزی میخواهی اول لطفی در حقش کن (چربش کن :fp: )} در صدد انداختن تا منتهی الیه زیدان که در آستانه 30 سالگی بود به پرز بر آمد و قیمت را تا 70 میل بالا برد.

اینجا بود موجی که چشمانش برق میزد(بخاطر اینکه عرق سگی جای مشروب اعلا انداخته بودن بهش :fp: ) با پرز از هفتاد میلیون حرف زد و فکر میکرد مبلغ زیادیه.پرز در حالی که شورو شعف بسیاری در اندام تحتانیش جریان داشت گفت 70میل؟ من حاضر بودم بیشتر ازینها بدم. بدون چرب کردن، 100میلیون هم برای خرید زیزو بدم!!!

فصل مشترک ، شباهت و نکته پند آموز خرید رونالدو با این یاوه گوییات بر دوش خوانندگان گرانقدر :fp: :53:

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
از مصاحبت آفتاب می آیم
کجاست سایه؟

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

با کمال احترام با نظرتون کااااملا مخالفم  :1: 

درسته که فاصله دو انتقال فقط 16 ساله ولی تو این 16 سال خیلی اتفاقا افتاده

زمان زیدان شما از یه بازیکن فقط در دو صورت کسب درآمد می کردی: 1) فروش پیراهن 2) اون بازیکن خوب بازی کنه و تیمت جام ببره!  والسلام

اون دوره دوره یاهو مسنجر بود و این دوره دوره هزار و یک مدل اپلیکیشن

همین اینستاگرام. حتما می دونستید که به ازای هر پست تبلیغاتی برای صفحات بالای 7 میلیون فالوئر مبلغ 150 هزار دلار به ازای هر پست  پرداخت میشه؟ همین آقای رونالدو رو می دونستید به ازای هر پستی که میگذاره 750 هزار دلار درآمد داره؟ (با یه تگ ساده نایک یا آدیداس یا در بهترین حالت in association with follan)

پرز قطعا ارزش رونالدو رو می دونست ولی از طرفی ارزش برند رئال از هر تیم ورزشی دیگه ای تو دنیا بالاتره. 61 میلیون طرفدار! یعتی ما با وجود خرید رونالدو باز هم یک پنجم رئال فالوئر داریم! :fp: 

قبل رونالدو با وجود این همه فینال CL  به زور به ده میلیون فالوئر رسیدیم و در عرض این یک ماه 3.3 میلیون هوادار بیشتر کسب کردیم! 

بدون رونالدو برند ما هیچی نیست ولی برند رئال بی رونالدو یا با رونالدو برند ارزش مندیه. تیم پنجمش هم بره تور آسیا ده میلیون دلار درآمد داره!

رونالدو از سود مشترک خودش و باشگاه سهم بیشتری می خواست ولی پرز می گفت سهم تو همین قدره! هر چقدر تو شاخی برند ما هم شاخه! از هر چی درآمده 10 درصدش نهایت مال توئه ولی تو یووه از 100 درصد افزایش درآمدها 40 درصدش حق رونالدوئه که نوش جونش! اگه یووه می خواد با باشگاهای برتر رقابت کنه باید ارزش برندشو از رتبه بالای ده (رده بندی فوربز) تازه برسونه به زیر ده که این کار با سلبریتی هایی مثل رونالدو اتفاق میفته نه میلینکوویچ ساویچ و امثالهم! هر چقدر هم ما هر سال بریم فینال CL! :fp: 

در غیر این صورت ما باشگاهی هستیم در حد اتلتیکو مادرید و لیورپول (در بهترین حالت) و نه بیشتر. بازیکنای شاخ اگه هم بیان (که بخاطر لیگ فشل ایتالیا بعیده بیان) بعد دو سال میرن یه تیم بهتر!

دم مدیرا گرم با این خرید! نشون دادن دنبال افزایش کیفیت باشگاه و البته سود خودشونن. یواش یواش هم مای هوادار همه ما به آرزومون که بازی کردن بازیکنای بزرگ تو تیممونه میرسیم. تیم باااااید اون تیم بهتر باشه برای بازیکنا نه این که شغال دوزاری مثل رایولا هر سال بگه امسال سالیه که پوگبا بره تیم بهتر :14:  تا حالا این جمله رو از ایجنت یکی از بازیکنای رئال یا بارسا شنیدین؟ قطعا نه!

فورزا یووه! فورزا آنیلی! :nish: 

#Think Bigger  :1: 

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

امد بهار جان ها ///

01323313.jpg

01323312.jpg

• Aminvo, tecra, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

^^^

بچه ی رونالدو رو چرا سانسور کردن. مجرمه مگه  :1:

• mory, Aminvo, Senmorta و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

^^^

بچه ی رونالدو رو چرا سانسور کردن. مجرمه مگه  :1:

تو بعضی از کشور ها(‌مثل اسبانیا)  شطرنجی کردن صورت بچه ها ( مخصوصا سلبریتی ها )  قانون هه.

• El rey leon, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
پیرهنش هم تموم شد رونالدو
  • Principino, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

ظاهرا رکورد زده و به نحوری که هر دقیقه تا الان دو عدد پیراهن ازش به فروش رفته و همنیطور باشگاه به علت کمیاب شدن پیراهن رونالدو به کمپانی ادیداس درخواست  تولید چندین برابر دیگه از پیراهن های رونالدو رو کرده

بنازم به کریس که مرد شماره یک تاریخ فوتبالع :nish:

• Principino, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
بایرنی ها چقدر سوختند از خرید رونالدو
آرزوی من بازی مقابل بایرن و گل باران نویر توسط رونالدو است.
  • mory, Principino, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ایتالیا در انتظار رنسانسی دیگر

42df67a6a823916ad8d9855ae3a43f11.jpg

وقتی دیگو آرماندو مارادونا در فینال حذفی اسپانیا و در برابر دیدگان پادشاه اسپانیا به زد و خورد شدید با بازیکنان حریف پرداخت و نهایتا در 24 سالگی  بارسلونا را به مقصد ناپل ترک کرد، هوادارهای پرشور ناپولی در سن پائولی از مارادونا استقبالی بی نظیر کردند وحدود سه برابر ارزش ذاتی بلیط پول دادند، تابقول خودشان مارادونای خدا را مشاهده کنند!!!، آنها معتقد بودند که این همان نجات دهنده ای است که به شهرشان وارد شده است.

هواداران می گفتند: درست است که از نظر بهداشت ، آموزش ، مدارس و... شهر کمبودهای فراوانی دارد ولی این کمبودها مهم نیست،کمبودها را فراموش میکنیم ، چون ما مارادونا را داریم.

قبل از ورود مارادونا به ناپل هیچ تیمی از جنوب ایتالیا برنده سری آ نشده بود و حضور اوخیابانهای مرطوب، باریک و مدیترانه ای ناپل را طراوت و جان تازه بخشید. مارادونایی که در اسپانیا، گاهی چاق و به درد نخور لقب گرفته بود، حال در ایتالیا به نجات دهنده شهرت یافته است .

اکنون جنگ شمال و جنوب ایتالیا، جنگ رفاه و فقر، بالاخره یک برنده جنوبی  و البته فقیر داشت و آنهم به لطف مارادونا حاصل شده بود. تابوت یوونتوس و میلان را در خیابانهای ناپل به آتش کشیدند و بر جنازه آنها سوگواری کردند ،امپراتوری جدید در جنوب ایتالیا زاده شد و بالطبع تاج و تخت پلاتینی مورد حمله قرار گرفت.

محبوبیت دیگو در نزد مردم ناپل چنان زیاد بود که وی را در کنار پرچم کشورشان می پرستیدند، قبل از بازی ایتالیا وآرژانتین درنیمه نهایی جام جهانی 1990 و در استادیوم سن پائولی شهر ناپل، مردم فریاد می زدند مارادونای کوچک دوستت داریم اما اینجا سرزمین پدرانمان است.

نتایج اروپایی باشگاههای ایتالیا (قبل و بعد از مارادونا)

میلان از سال 1969 نتوانسته بود قهرمان جام قهرمانی اروپا بشود تا اینکه در سال 1989 (5سال بعد از حضور مارادونادر ایتالیا و بعد ازگذشت 20 سالار آخرین قهرمانی) موفق به فتح دوباره این جام شد

یوونتوس از سال 1977 که جام یوفا را برده بود تا آن زمان هیچگاه موفق به فتح جام قهرمانی اروپا نشده بود که سال 1985 و درست در اولین فصل حضور مارادونا در ایتالیا، برای اولین بار موفق به فتح بهترین جام اروپایی شد. ناپولی تنها جام اروپایی خود یعنی جام یوفا را در سال 1989 و با حضور مارادونا کسب کرد.

سری آ ایتالیا بعد از مارادونا

زمانی که مارادونا به ایتالیا کوچ کرد و دقیقا در همان اولین فصل حضورش در ایتالیا، شگفتی بزرگی رقم خورد و تیم هلاس ورونا درحضور همه بزرگان ایتالیا قهرمان شد و مدتی بعد ناپولی با کمک مارادونا برای اولین بار فاتح ایتالیا شد تا اولین و البته آخرین تیمی باشد که از جنوب ایتالیا فاتح اسکودتو میشود. همه این اتفاقات دقیقا بعد از حضور مارادونای بت شکن به وقوع پیوست .

بله مارادونای بت شکن

وجه تشابه دیگر!!

وقتی مارادونا به ایتالیا آمد اولین بازی خود در سری آ را در شهر ورونا و در برابر هلاس ورونا انجام داد(که 3.1 شکست خورد) و گویا تاریخ دوباره تکرارمیشود و فوق ستاره پرتغالی هم باید شروعی از شهر ورونا داشته باشد !!

شاید اگر کمی خرافاتی باشیم میتوانیم مارادونا را برای فوتبال باشگاهی ایتالیا خوش یمن بدانیم و اگر کمی منطقی نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که در آن دوران، پول به فوتبال ایتالیا در حال تزریق شدن بود و فقط مارادونا ، حس رقابت طلبی و شور و شوق او را کم داشت . روح جنگندگی و برد طلبی دیگو و ایجاد دو قطبی میشل .پلاتینی و دیگو .

مارادونا از بارسلونا آمد و رونالدو از رئال هردو از یک تیم پرطرفدار و باشکوه اسپانیایی ودر این زمان که فوتبال باشگاهی در ایتالیا( و البته بیانکونری) هرچند سال یکبار به سندروم نتیجه نگرفتن در فینال ها مبتلا شده، می توان با روح جاه طلبانه رونالدو، آب حیاتی به فوتبال این سرزمین چکمه ای پاشید!

میتوان با این ناجی که از امپراتوری فوتبال اسپانیا جدا شده و به ایتالیا پناه آورده، شفابخش دلهای شکسته اما همچنان پر امید این مردم بود. مردم مبدع رنسانس منتظر رنسانسی دیگر هستند !

باید منتظر ماند و دید.

تاریخ یکبار شاهد اینچنین انتقالی بوده و حالا با آمدن رونالدوی بزرگ می توانیم بگویم تاریخی که مدام در حال تکرار شدن برای موضوعهای مختلف است، این بار در صنعت سرگرم کننده وجذاب فوتبال، تکرار می شود و آیا می توان با قاطعیت نوشت، رونالدو ناجی یوونتوس و عامل عبور از مدال نقره اروپایی خواهد بود ؟

شاید بتوان گفت رونالدو را  یک تشویق سراسر احترام به سرزمین ایتالیا کشاند، کریس به دنبال ماجرا جویی های خود در فوتبال، چه فصلی برای بیانکونری ها رقم خواهد زد؟ این  مرد اراده ها، تا چه حد مصمم است و تا چه حد توانایی دارد و تا چه حد زمانه به او مجال قدرتنمایی خواهد داد؟

مارادونا و رونالدو هر دو با نوعی دلخوری اسپانیا را به مقصد ایتالیا ترک کردند، هرچند جنس خروجشان از اسپانیا تفاوتهایی داشت ولی هر دو به دنبال یک هدف یعنی اثبات دوباره خودشان بودند . اولی که موفق بود دومی چطور ؟!

• mory, MaMpIeRo, قاسم و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

*****اخطار عکس بی ادبی*****  :1:

اتفاقی که دیشب افتاد:

http://uupload.ir/fi...nekx4aab2ww.jpg

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

gyug_screenshot_8.png

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان
ماله بازی با یووه است این
  • MaMpIeRo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

هنوزم دیدنش تو لباس یووه برام عجیب و باور نکردنیه یکم طول میکشه عادت کنم  :1: 

خریدش برای من هواداری که چند سالی عادت کردم به خریدایی در حد آنلکا و ماتری و هر فصل از دست دادن یه ستاره و نداشتن پول حتی برای خرید یه ستاره درجه دو، یهو این همه جهش ژنتیکی و خرید فوق ستاره اونم  در کمتر از 4 سال غیر قابل باوره  

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
نشون داد مهاجم نوک بلد نیست بازی کنه.
  • tecra, Escanor و cr7 از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تیم ما مشکل تغدیه داره . بارسال هم با هیگواین همین بود