پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام جهانی 2018

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: قهرمان (28 کاربر رای داده است)

قهمران جام جهانی

1. فرانسه (14 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

2. رای داده شد کرواسی (14 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من که نیمه دوم بازی رو دیدم خیلی بد بازی کرد

• tecra از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

مجموعا کم هوش (!) بازی میکنه...  این بازی که دیگه روز خوبشم نبود.

• eⁿzº, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

نمی دونم چه طور به بازی منظم و مرتب و جانانه ی روسیه و سوئد که نیاز به کار و تمرین و هماهنگی زیاد داره می گید ضد فوتبال!

سوئد رو که خوابم برد نمیدونم ولی روسیه یکی از مزخرفترین بازیهایی رو انجام داد که در عمرم دیده بودم یعنی گلش رو زد و تقریبا نود دقیقه چپید دفاع. کاری ندارم که اینجور بازیها بهش میگن منطقی  و از این جور بحثها ولی من که خوشم نمیاد و اگه قرار باشه تیم هایی مثل روسیه به این شکل قهرمان بشن که خیلی بعیده بشن من یکی دیدن جام جهانی رو برای همیشه تحریم میکنم

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اسپانیا وقتی نتونه موقعیت خلق کنه و حملات موفق داشته باشه ب نحوه پاسکاری حوصله سربرش قطعا باید گفت ضد فوتبال ....ایران میتونس اسپانیا یا پرتغالو حذف کنه با کمی شانس 

کلمبیا اما نمیدوننم چرا جیمز رودریگز نبود نبود شماره 10 و پستش عدم ارتباط هافبک با حمله بود در نتیجه کلمبیا ب دفاع و ضد حمله با قرار دادن کواد و فالکائو در حمله دل بست امااااااااا اواخر و وقت اضافه بازیشون شکل گرفت چون کواد برگشت ب پستش کلا تیم های امریکای جنوبی حمله کنن موفق ترن تا دفاع ...انگلیس سیست م کنته رو عالی اجرا کرد 

سوئد خیلی عالیه خیلی عالی  دوس دارم کرواسی قهرمان شه و فینال انگلیس رو ببره  هرچند برزیل و فرانسه خیلی خوبن  اما جام جهانی قدیم مزه دیگه ای داشت 

• tecra, Escanor, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نمیدونم چرا به داگلاس بازی نمیده !!!
داگلاس با یه پا هم از ویلیان و امثال ویلیان بهتره .
کلا یه بازی کرد و کل برزیل رو راه انداخته بود .

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
داگلاس از نیمار هم بهتره
الگری به کاستا درس فوتبال داده. به موقع پاس به موقع شوت و به موقع دریبل. چیزی که سایر بازیکنان برزیل درک نمی کنند.
  • Pinturicchio, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اقای تک رو کجا هازارد کجا .....داگلاس عالی بود حیف ک دیر اوردتشش تو .....مرتنس چرا نبود مربی بلژِک دیر تعویض کرد فلینی خیلی سوتی میداد ناینگولان بود برزیله همینقدرم نمیتونس بره

• tecra, amirali2001 و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

برزیل اگه با خط حمله ی    "ویلیان"  "کوتینیو"  "داگلاس کاستا"    بازی میکرد ، بلژیک رو حذف میکرد

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

نبود کاسمیرو واسه برزیل خیلی گرون تموم شد کاملا خلاش احساس میشد. کوتینیو امشب شبش نبود و اون گل رو نزد اون بازیکن گوستاوو هم فرصت مسلمی رو از دست داد. در کنار اینا هم  من فکر میکنم داور خیلی هوای بلژیک رو داشت. کاستا هم که دیگه چیزی نگم بهترهممون میدونیم اصلا از وقتی اومد زمین بیشتر از ناحیه اون حمله میشد ولی واقعا دیر اومد زمین که بخاطر مصدومیتش بود

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

خداروشکر برزیل و نیمار هم با اون همه ادعا حذف شد. (کاستا چقدر خوب بود). دیگه واسه من از بین تیمای باقی مونده فرقی نمیکنه کدوم قهرمان بشه (البته ترجیحم بلژیکه). همین که برزیل و آلمان حذف شدن کافیه

واقعا ارزش کاری که ژاپن مقابل بلژیک کرد امشب خیلی نمایان شد

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

چقدر عالی شد حذف برزیل. واقعا دیگه توقعی از این جام ندارم

حذف آرژانتین اسپانیا آلمان برزیل خیلی چسبید :1:

• mory, tecra, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

• مهمان

تنها مونده حذف انگلیس که خیلی نچسبه 

• mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

چی می شد کرواسی قهرمان میشد ؟ واقعا تیم خوبی دارن. هرچند بلژیک هم عالیه . ولی فوتبال کرواسی قشنگ تره. تیمی تره .

هازارد امشب درس فوتبال داد به برزیل. تنها اتفاقی که تو این جام خوب نبود حذف اروگوئه بود. فرانسه زیاد خوب نیست . از بعضی لحاظ اصلا خوب نیستن. بهرحال خوشحالم که جام جهانی خوبی بود و متفاوت تر از همیشه .

برای سنجش جام جهانی ، کاری به VAR ندارم . چون حقیقتش بعضی جاها خوب بوده و بعضی جاها ضعیف . کمیته ای که VAR رو هدایت می کنن باید سنجیده بشن یا چه می دونم دو گروه باشن برای هر بازی . داور نباید به میل خودش از VAR استفاده کنه. بهرحال میشه با این تکنولوژی تبانی کرد. هرچند خیلی جاها هم حق رو به حقدار رسونده. پس راجع بهش نظر قطعی بله یا خیر ندارم.

تیم های مرحله ی بعد از گروهی، نباید معلوم بودن. چون میشد ازش سو استفاده کرد.

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^

خیلی دوست دارم کرواسی قهرمان بشه و اگر نشد فرانسه یا بلژیک. الان که نگاه میکنم میبینم که از بلژیک بیش از گذشته خوشم میاد  :1:  امیدوارم انگلیس به هیچ وجه قهرمان نشه چون شدیدا ازشون بدم میاد! در واقع منفورترین تیم برای من تو این دوره از رقابت هاست  :fp:

سوئد رو هم فراموش نکنیم :1:   امیدوارم کار انگلیس رو خودشون تموم کنند. و اینکه رطبیعتا دوست دارم روسیه توسط کرواسی حذف شه.

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
پاس گل استادانه از مانژوکیچ. از تجربه بالاش استفاده کرد. لذت میبرم از بازیش. به امید پیروزی کرواسی.
  • eⁿzº, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

درصورت صعود انگلیس به فنال؛ مسیر کلمبیا،سوئد و کرواسی خسته (که مجموعا هم سطح بازیش پایین اومده) رو طی کرده ان. فکر نکنم تو جام های جهانی، فینالیستی انقدر خوش شانس بوده باشه  :62:  :fp:

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
گولووین دوپینگی
  • tecra و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

^^چی؟ دوپینگ؟ شوخی میکنی یا جدی میگی؟ باور کن امشب با داداشم داشتیم در مورد این حرف میزدیم که بازیکنان روسیه دوپینگ کردن. آخه چطور ممکنه تیمی که تا پارسال دست چپ و راستش رو نمیدونست الان بیاد تا یک چهارم نهایی درحالیکه دو تا بازیش صدو بیست دقیقه ای بوده بعلاوه فشار وحشتناک ضربات پنالتی.هرچقدر هم امتیاز میزبانی داشته باشن دلیل نمیشه که بتونن اینطور پایاپای با اسپانیا و کرواسی 120 دقیقه بازی کنن و آخرش هم به زور حذف بشن   

• tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازی ندادن ب پیاتسا ظلم بزرگیه واقعا الگری مربی فوق العاده ای هست دالیچ نتونست با این همه بازیکن تغییرات تاکتیکی مفیدی بده و از کناره هاش خوب استفاده کنه 

• tecra, amirali2001 و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

^^چی؟ دوپینگ؟ شوخی میکنی یا جدی میگی؟ باور کن امشب با داداشم داشتیم در مورد این حرف میزدیم که بازیکنان روسیه دوپینگ کردن. آخه چطور ممکنه تیمی که تا پارسال دست چپ و راستش رو نمیدونست الان بیاد تا یک چهارم نهایی درحالیکه دو تا بازیش صدو بیست دقیقه ای بوده بعلاوه فشار وحشتناک ضربات پنالتی.هرچقدر هم امتیاز میزبانی داشته باشن دلیل نمیشه که بتونن اینطور پایاپای با اسپانیا و کرواسی 120 دقیقه بازی کنن و آخرش هم به زور حذف بشن

گولوین تا دقیقه 65 چیزی حدود 11 کیلومتر دویده بود اگه اشتباه نکنم؛ این آمار واسه چنین بازیکنی کاملا مشکوکه.
  • El rey leon, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی