پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 2 - 2 تاتنهام

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
104 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یووه قدرت پرس رو نداشت تو این بازی و تو بازی با تیم های بزرگ، این واضحه که نمیتونستن توپ رو نگه داشته باشن تحت پرس، شاید بدلیل کمبود مهره دریب زن در مرکز زمین باشه

• Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
خدایی میدونم همه از پنالتی ماراحتین از نتیجه بیشتر هیچ کدوم از اینایی که میگید منطقی نیست تیم کاملا اسیر خط هافبک تات شداصلا تیم‌قصد دفاع نداشت، نمیتونست توپ بگیره که دفاع میکرد تات یوو رو مجبور به دفاع کرد، اصلا خط هافبک نداشتیم که تیمو جمع کنه، مدیران ببین شاید عبرت بگیرن که شما یه بازیکن ۴ کاره مثل پوگبا‌رو میفروشی باید حداقل دوتا هافبک بگیری‌جاش نکه مربیو مجبور کنی ترکیبشو عوض کنه بعد بری واسه ترکیب جدیدش بازیکن الکی بخری، ترکیب۴۲۳۱ دو هافبک توانمند که حمل توپ بالا دارن میخواد، کو؟اگز هم بود پیانیچ کجا بازی میکرد؟ اگر ۴۳۱۲ بازی کنیم پس وینگ چرا داریم، اگر ۴،۳،۳ بازی کنیم پس دیبالا چی همه میدونیم که دیبالا وینگ نصف تواناییش رو از دست میده باید در مرکز بازی کنه، خدیرا خوبه وقتی متوئدی هم باشه، این بازی عملا الگری هیچی نداشت و دچار سر در گمی شد و این ترکیب رو چید وببینید وقتی استورارو و بنتانکور میان تو زمین و مارکی نمیاد معلومه مارکی اصلا در شرایط مسابقه نیست، منم میزاشتی رو نیمکت میفهمیدن مارکی از بنتانکور بیشتر جواب میده، وقتی نیومد یعنی فاجعس، در باره ی هیکوایین واقعا نمیشه حرف زد، عالی بود، عالییییی، گل اول معجزه بود، چرخش شوت والی اونم توپ از پشت سر واقعا سخته، فقط از خودش برمیومد، در حالی که دریبل زد، پاس داد بازی پو باز کرد، همه کار کرد، همه کار، تنها بازیکن عالی زمین هیگوایین بود، داگلاس خوب بود ولی به نمرش یه نگاه بندازین متوجه میشین اصلا وضایفش رو انجام نداد، مانژو دیگه جواب نمیده اونجا، کاش جایه برنادسکی مانژو بود و خط هافبک ۳ نفره همراه با سه مهاجم بازی میکردیم، این تیم توانایی بازی نداشت ترکیب خیلی ناقص بود، اگر متوئدی برسه کنار دیبالا راحت میبریم تات رو اگرم دیبالا تنها باشه که بازم احتمالا میبریم، فیزیک تاتنهام یوو رو میخ کرد تو زمین خودش، همین و یوو کم داشت
اینو هم اضافه کنم من نمیگم الگری عقب نمیکشه تیمو چرا واقعا منم هم عقیده ام که الگری ترسو بازی میکنه، منظورم این بازی بود که واقعا اون ۲ گل هم شانس اوردیم زدیم، یکیش که داورم هنوز گرم‌ نشده بود زارت هیگی گذاشت کنجشون بعدی هم‌پنالت بود بعد کلا ۲ موقعیت داشتیم که یکیش باز پنالت و تک به تک‌ هیگی، نمیه دوم هم که یه هد مانژو که کرنر بود که شوت های برنا هم موقعیت خفن نبود، خیلی بازیو به تات باختیم، به هافبک تات و نداشتن هافبک
  • Pinturicchio, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دلم امشب خیلی پره

خیلی پره از گله شیری که با رهبری یه گوسفند از گوسفندایی به رهبری یه شیر شکست خرد .

دلم پره که میتونستیم 5.6 تا به تات بزنیم ولی مث سگ ترسیدیم و رفتیم تو دفاع .

دلم پره که باید دیگه بجا شرت ایزی لایف پا مربی و بازیکنا کنیم.
  • mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
اگه بازی برگشت هم صعود کنیم من رو حرفای امشبم هستم

امشب ما به پوچتینو و کین و بقیه ی سسخلا نباختیم ما فقط و فقط وفقط به ترس خودمون باختیم .
  • Signora Omicidi, tecra, Gin و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

اقاااااااااااا   خفت بود که دوتا گل زدیم 2 تا خوردیم پنالتی و تک ب تک خراب کردیم ؟؟؟

عجیییییییییییبه سطح تیم های اروپایی نزدیکه نمیشه یووه با این همه مصدوم مثلا بیاد تاتنهامی ک کلی تعویضی داره رو لوله کنه ...اما الگری اشتباه کرد یک نیمه رو کلا باید حمله میکرد الان شاید دستش اومده چطور بازی کنه  

در بازی برگشت اوریر هم نیست  

فوتبال همینه همش روی خوش نشون نمیده ولی با مساوی اینقدر ناامید نشین اصلا اومدو حذف شدیم جلوی تیم ضعیفی هم نبود ولی خوب ممن ب  شخصه امید دارم هر چند کم ما جلو بایرن هم 2 گل زدیم ای ک تاتنهامه  ......

کاری با بازی ندارم
در مورد آلگری هم حرفامو قبلا" زدم

فقط میخوام بگم این که بازی برگشت اوریر نیست به ضرر ماس نه به نفعمون
امشب اوریر بیشتر از مانژو برامون موقعیت ساخت
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
یووه تیمیه که ابزار مناسبی داره، اما اصرار داره این ابزار رو جایی بکار بگیره که برای اون ساخته نشدن.
اگه یه زمانی این شکلی پرس میکردیم و به امید ضد حمله عقب مینشستیم، خط هافبکمون پیرلو و ویدال و پوگبا بودن و توزی رو داشتیم که از زمین خودی به قصد گل استارت میزد.
خط حمله یووه وابسته به هنر خود بازیکنا بود و خبری از خلق موقعیت برای دو مهاجم کلاسیک تیم نبود، چیزی که باعث شده بود نبود دیبالا بیشتر از بقیه بازی ها احساس شه.
به لحاظ فیزیکی به حریف باختیم.
به لحاظ تاکتیکی باختیم.
ایده بازی دوگلاس کوستا به عنوان بازیکن آزاد توی 1/3 تهاجمی، ایده جذابی بود ولی هنوز نیاز به تقویت داره.
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوشم میاد زیر پوستی خوب از الگری دفاع میکنی
دقیقا لنگه پژمانی با این تفاسیر که اون ماروتا فنه و تو الگری فن کاش یکم منفعت یوو و تیم براتون مهم تر باشه
کلا ما 5 موقعیت داشتیم تاتنهام 20 موقعیت اینی که میگی هروقت خواستیم اشتباهه چون همین چند موقعیت هم خلاقیت فردی بود نه کار تیمی یا ترفندی از جانب الگری
با ایت که الگری مربی بزرگیه اماشاید همش یه نقص داره و اون هم اینه که ترسو محض هست و همین نقصش تو حساس ترین بازی ها به ما لطمه میزنه

هرچند فراموش نکنیم رو گل اول داور بی ش ر ف خطا رو کیلینی رو نگرفت المانی ل ا ش ی

تاتنهام تجربه یوونتوس رو نداره بازی برگشت اونها هیچ معیار بهتری نسبت ب ما ندارند.....

الگری کاش کاش مربی بود ک همیشه مثل 15 دقیقه اول بازی میکرد...

چرا بی انصافی میکنی کجا اونها20 موقعیت داشتن... برادر من ما 2 گل جلو بوديم هیگواین اوت کرد دوباره پنالتی گرفتیم هیگواین خراب کرد اگر اون گل ميشد الان همه به به چه چه میکردین.... نمیشع با دو هافبک پرس کرد.... اما الگری هم خیلی اشتباه کرد ک رویه بازی. رو ب دست تاتنهام داد ولی دقت کنین ما نباختیییما!!! ما بازی برده رو اونهم با اختلاف ب خاطر ی یری مسايل ب تات روحیه دادیم....

امیدوارم تیم با غرور بیشتری بازی کنه....

تاتنهام تیمیه ک خیلی راحت گل. میخوره واقعا راحت گل میخوره ما گل اول رو رو اشتباه داور خوردیم گل دومشون خوب بود و دو گل رو با اشتباه خودمون نزدیم و اينجوري شد ک زمیین چرخید و تاتنهام با مساوی بیرون رفت ب نظرم ترکیب 4_5_1 برا بازی برگشت خوبه و یا 4_3_3 با متوییدی.....

خدارو شکر ک تیم الگری هيچوقت بد نمیبازه حرف بقیه رو بشاش ک ميگن ترسو بودیم اينا چیزی حاليشون نميشه فوتبال سراسر تاکتیکه

مثال میزنم.. من قبل بازی گفتم تیمی هستن ک دو گل رو میتونن جبران کنن... مگه لیورپول ترسوهه ولی دو گل زد و دو گل هم تو خونه خورد و مساوی شد اونجا لیور پول اشتباه نکرد جلو تاتنهام ولی ما حیلی مفت مساوی دادیم......

لیور پول جلو آرسنال 3 گل زد شادو خرامان ولی در عرض 5 دقیقه 3 گل خورد پس فوتبال ازين اتفاق ها داره..

تاتنهام تیمی بود ک ریال مادرید رو برد و 3 تا زد باز ما نباختیم ک هیچ بهترم بودیم....

• Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

یکی از دلایل این مساوی بد بودن خودمون بود اما تنها دلیل مساوی کردنمون این نبود ! حریفمون واقعا خوب بود. اصلا و ابدا فکر نمی کردم تاتنهام انقدر خوب جلوی یوونتوس بازی کنه. پیش ضمینه ذهنی من از تاتنهام بازی 10-15 دقیقه اولشون بود که ترسیده بودن و تو بهت سر میکردن. اما عالی تونستن خودشون رو پیدا کنن. شاید این پیدا کردن خودشون با شل کردن یوونتوس همزمان شده بود ولی خب نمیشه از برگشتشون به بازی تعریف و تمجید نکرد ! واقعا پوچتینو و بازیکنای تاتنهام عالی خودشون رو پیدا کردن. بدجوری یاد بازی یوونتوس - چلسی تو 4 سال پیش افتادم و همونقدر که اون زمان یوونتوس رو همه جا تحسین کردم، الان هم تاتنهام رو واقعا تحسین می کنم. واقعا سزاوارشن.

تعجب کردم دیدم کسی تا اینجا از بازی خوب ( اگه نگیم عالی ) تاتنهام حرفی نزده و همه رو اشتباهای خودمون زوم کردن ! فوتبال بازی اشتباهاست تاتنهام هم رو 2 اشتباه مضحک 2 تا گل خورد و رو 2 تا اشتباه مضحک ترش شانس اوورد که گل نخورد ! با وجود این اشتباها باز میگم تاتنهام عالی بود چون حدس من این بود که خیلی خیلی بیشتر اشتباه می کنن ولی خب عالی تونستن خودشون رو جمع کنن. پوچتینو واقعا سزاوار تعریف و تمجیده. عالی تیمش رو جمع کرد.

در مورد تیم خودمون نمی دونم چی باید بگم. میگم نمی دونم چی باید بگم چون تو بازی که ستاره حریف داشت جولون میداد اون جلو و خودنمایی میکرد، ستاره ما روی سکو نشسته بود. خطرناک ترین اسلحه یوونتوس توی زمین نبود و یوونتوس یه تیم ناقص بود. نبود ستاره ای مثل دیبالا توی زمین واقعا می تونه هر تیمی رو ناقص کنه چون اثر گذاری همچین بازیکنی توی زمین به صورت وحشتناکی بالاست ( بازی برگشت به حرفم می رسین ). شاید اگه ما دیبالا رو توی زمین داشتیم تاتنهام انقدر گستاخانه جلو نمیومد وترسش از دیبالا باعث می شد محتاطانه تر بازی کنه. و 100 البته خوان کوادرادویی که دیشب واقعا فهمیدم حضورش چقدر و چقدر توی تیم مفیده. نه این برنا بد باشه ولی جلوی تیمی مثل تاتنهام ترجیح میدادم کوادرادو بازی کنه تا با نفوذاش و حرکات ترکیبی بی نظیرش دمار از روزگار دفاع حریف در بیاره. در مورد نبود ماتیودی هم نیازی هست چیزی بگم ؟ تیم ما ناقص رفت توی زمین اما یه شروع طوفانی باعث شد این نکته رو خودمون هم یادمون بره.

به بازی برگشت هم 100 درصد امید دارم. اصلا و ابدا از حذف ترسی ندارم. نه اینکه مطمئن باشم صعود می کنیم اما شک ندارم یوونتوس با دیبالا و ماتیودی خیلی خیلی لولش میره بالاتر از این تیمی که دیشب توی زمین بود. اگه حریفمون لیورپول بود و قرار بود توی آنفیلد بازی کنیم از همین الان ترس زمین حریف رو میگرفتم ولی تاتنهام توی ورزشگاه خودش اصلا و ابدا برتری خاصی نداره. یوونتوس هم تیم بی تجربه ای نیست که از این چیزا بترسه. کار سختی هم نداریم واقعا فقط کافیه بریم اونجا، تاتنهام رو ببریم و بریم مرحله بعد B) به همین سادگی و خوشمزگی  :21: ( فقط امیدوارم نیمه اول اصلا گل نزنیم نیمه دوم گل بزنیم باز کمتر استرس میکشیم  :fp:  :1:  ) 

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

اکثر بازیکنان یووه در بازی عملکرد ضعیفی داشتند و این مساله باعث افتضاح نتیجه شد..

امیدوارم در بازی بعد شزنی دروازه بون باشه

و متویدی و دیبالا در اختیار مربی

شانس صعود یووه 30 درصده

ولی یوونتوس الگری در بازی های مهم خوب بازی کرده گاها...

• Delle Alpi, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

به نظرم نبود متوئیدی خیلی کار دستمون داد
نیمکت خوبی داریم این فصل  ولی فقط تو فاز حجومی و دفاعی و کمبود هافبک داره کار دستمون میده
مارکیزیو بازی قبل نتونست الگری را راضی کنه که میتونه جای متوئیدی را بگیره مجبور شدیم برگردیم به همون سیستم دو هافبگه اول فصل که دفاعمون اتوبان شده بود
این سیستم 4231 این بدی را داره که تیم روبروت هافبک قوی داشته باشه کار دستمون میده فصل قبل هم همینجور شد
با این سیستم شانس گل زدنمون را زیاد کردیم از اونور شانس گل خوردنمون را هم زیاد و نیمه دوم هم معمولا دیگه کم میاریم
یعنی با این سیستم رفتیم تو حتما حتما بایدهمون نیمه اول کارو تموم کنی  که این وسط جناب هیگی کارو خراب کرد
ولی کلا این عاجز بودن از گردش توپ و گرفتن توپ از حریف تو خیلی بازی هامون با تیم های قوی داره تکرار میشه بخصوص در نیمه دوم
ای کاش کوادرادو به بازی برگشت می رسید
البته اینم فراموش نشه که هردو گل را تقریبا روی اشتباه کیلینی خوردیم گل اول که توپ را نتونست دور کنه و گل دوم هم که خطا بد جا کرد
گل اول برید ببینید کلکسیون اشتباه و نا هماهنگی هیگی پاس اشتباه میده کیلینی نمیتونه توپو بزنه  از اون طرف هری کین بین 3 مدافع ما قرار داره ولی 3 مدافع نمیدونن تکلیف چیه با هم قاطی میکنند
بن عطیه یار کنارشو ول میکنه میره سراغ توپ ساندور پوشش نمیده و اوج شاهکار صحنه جناب دیشیل هستند که جوری رفتار و حرکت میکنه که انگار توپ روی خط دروازه هست و هیچ شانسی نیست و بجای دنبال کردن کین همیجور دستشو گرفته بالا برای افساید و نگاه میکنه

رو گل دوم بوفون هم مقصر بود

• eⁿzº, Pinturicchio, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

فراز والا چیزی که من دیدم این فصل تیم اسمی و غیر اسمی نداره ...حتی جلوی کیوو و بولونیا و تیمهای معمولی سری آ هم 20 دقیقه پرفشار و رو به جلو بازی می کنیم بعدش 60 تا 70 دقیقه می ایستیم دیمی دفاع می کنیم و چون اون تیمهای درپیت توان گل زدن ندارند برنده بیرون میایم .

ما اصلا تمایل به حجوم نداریم که حالا بگیم اگر فلانی و فلانی بودند ما بهتر بازی می کردیم .

یوونتوس اصلا نمیخواد فوتبال بازی کنه ... اصلا نمیخواد بازی خودش رو به تیم حریف دیکته کنه حالا تاتنهام باشه یا کروتونه ...یک گل میزنیم بعدم جمع میشیم اون عقب و میگیم حالا اگر می تونی بیا گل بزن ...

تاتنهام صد در صد تیم بدی نیست ولی دیگه تیم فضایی هم نیست که بپذیرم بخاطر قدرت اونها باید این نتیجه رو توجیه کرد عیار تاتنهام همون 10 دقیقه اول معلوم شد و اگر ما با همین لشگر مصدومین خودمون بین تهاجم و دفاع تعادل داشتیم و حداقل توی 3 تا بازه 20 دقیقه ای مثل اون 10 دقیقه ی اول پرفشار و رو به جلو بازی می کردیم الان با اختلاف و عزت پیروز از زمین بیرون اومده بودیم .

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

جدا از تیم خودمون تاتنهام فوق العاده خوب بود . تنوع تاکتیکی برای رسیدن به دروازه یوونتوس . اینکه تو زمین حریف تو 10 دقیقه دو گل بخوری و بتونی بازیکنات رو نگه داری که گل های بیشتری نخورن هنره. حالا تاتنهام بازی رو مساوی کرد !

• Signora Omicidi, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

من منتظر بودم بازیکنان تاتنهام مثل ما که جلوی رئال خسته شدیم خسته بشند اما مثل اینکه بدنسازی اون ها خیلی بهتر از ما هست

بازی برگشت مهاجم سرعتی میخواییم مثل موراتا که روی ضد حملات کاری کنه . من شانس صعود رو کم میدونم . باید در مثابل 83 هزار نفر پیروز بیاییم بیرون
کاری که چندین سال هست موفق به انجامش نشدیم برابر یک تیم خوب . برابر رئال بارسا بایرن قرار گرفتیم و پیروز نشدیم در زمین حریف یا زمین بی طرف 

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

به نظر من یوونتوس عالی بود

دفاع بی نقص ، تاتنهام فقط سه موقعیت جدی داشت که یکیش گل نشد . 

تاتنهام رو ۲ اشتباه فردی به گل رسید ، گل اول زمانی که یوونتوس داشت میرفت تو حمله توپ لو رفت و عمق دفاع خالی بود

گل دوم هم مشخصه ، موقعیت تو بهترین جای ممکن + اشتباه فردی 

جدا از موارد بالا ، اگر پنالتی هیگوایین گل میشد شرایط خیلی متفاوت بود و حتی شاید گل های بیشتر . 

کاستا خیلی تنها بود ، نمیشه از تیمی که ۳ بازیکن اصلیش نیستن بیشتر از این انتظار داشت 

با حضور دیبالا و کاستای اماده تو بازی برگشت شک ندارم  به راحتی با اختلاف ۲ الی ۳ گل یوونتوس میبره .

+ حیف که کوادرادو نیست ، سرعتش تو اینجور بازی ها تیم حریف رو نابود میکنه 

• Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

وای این هیگواین چقد خره اخه

• Signora Omicidi, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بارها و بارها بازیو دیدم باید نیمه اول کار رو تموم میکردیم عقب کشیدنمون ب ضررمون شد و خراب کردن موقعیت ها هم بیشتر ب ضررمون و تاتنهام از هردوی این کارها بهترین استفاه رو کرد ......فوتبال  همینه نمیشه پیش بینی کرد ...یووه الان باید ب خودش بیاد و از تجربه ای که در این بازی رفت بدست اومد دیگه ب تاتنهام فضا نده  هر وقت پرس کردیم تاتنهام توپو لو داده واقعا متوییدی دهنتو سرویس این بازی اگه بودی پرس  نمیذاش تاتنهام مفس بکشه ......بالاخره  هر چی بود تموم شد  ما نباختیم در حالی ک تمام رقیبای ایتالیایی در اروپا باختن جز میلان ک بازی ضعیفی داشت .......یوونتوس زیباس دیدن بازی هاشم زیباست اگه نبود این همه حرص نمیخوردیم ....تیم هماهنگ شده خوب خودشو پیدا کرده فقط اون  عقب نشینی زود هنگامو نداشته باشه حله

دوستان یاد اور بازی 2-2 با بایرن میشن واقعا  اون بازی ما نیمکت نداشتیم همه مصدوم بودن اگه موراتا رونمیاورد بیرون میشه گفت شاید 2-2- نمیشد ولی خوب بیشتر از اون استورارو بازیو خراب کرد ک الانم گزینه الگری استورارو هست تیم هافبک میخواد  ک در زمان خستگی گزینه تعویض وجود داشته باشه ...ایشالا همه چی ب خوبی تموم میشه 

• tecra, cr7 و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

• مهمان

اگه قرار باشه خط هافبک تو این بازی پر اشتباه بازی کنه و بذاریم به راحتی نزدیک دروازمون بشند به مشکل میخوریم. با احترام به بازیکن محبوب مارکیزیو اما این بازی اگر مثل بازی قبل گم باشه تیم به مشکل میخوره. الگری اگر احتیاط بیش از حد کنه و نتیجه نگیره مقصر اصلیه. باید در زمین خودمون بازی رو بدست بگیریم. فقط برد با کلین شیت قابل قبوله

طبق صحبت های قبلیم مربی رو مقصر اصلی می دونم . شاید اگه این هفته در سری آ پیروز نشیم از لحاظی بد نباشه ! 

• tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

الگری موراتا بیرون اورد به بایرن باختپ

امری کاوانی بیرون اورد به ریال باخت

پکرمن در جام جهانی ..........بیرون اورد به المان باخت

هر سه هم جلو بودن....

• eⁿzº, tecra, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یک مشت تیم درپیت آشغال رو تو ایتالیا با این سبک مزخرف بردیم هوا برمون داشته که آره اروپا هم همینجوریاست .
تیم چهارم فوتبال شوخی انگلستان اومد به ما درس فوتبال داد و رفت ...
حیف برنادسکی و کاستا که دارند برای این مربی ترسو وقتشون رو تلف می کنند .
این سبک بازی مثل فحش میمونه برای هواداران یوونتوس ...

حرف دل منو زدی. الگری دیگه خیلی محتاط و محافظه کاره شما همین بازی امروز با تورینو رو در نظر بگیرید. درسته که هیگواین مصدوم شد و پیروزی تو این بازی هم خیلی حیاتی بود ولی تیم یه جوری بازی میکرد انگار تورینو ابرقدرت جهانه درحالیکه اون بدبخت ها از اول تا آخر بازی یه شوت به طرف دروازه داشتن. بابا احتیاط هم حدی داره مطمئنم اگه همه بازیکن ها حمله میکردند و دفاع رو خالی میکردند باز هم تورینو نمیتونست هیچ کاری بکنه. انگار نه انگار دربی بود اونم قدیمی ترینش. آدم خوابش میبرد بابا یه چهارتا حمله میکردید آدم فکر نکنه مسابقه شطرنجه. منم احساس میکنم بازیکنی مثل کاستا داره تحت نظر تاکتیکهای الگری حروم میشه. الگری مربی خیلی باهوشیه اما ظاهرا از بعضی چیزها عبرت نمیگیره
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چقدر این نوید و علیرضا خوش باورن
این استایل تاتنهام فوقلاده وحشتانکه حتی از سیتی هم بدتره لامصب
ما هم که الحمدوالله پشمک خاح عبدالهه داره ترکیب میچینه برامون
تو سری ا که دقیقا مچش رو ساری خوابونده وتو سی ال هم همیشه ترس الگری مارو نابود کرده
اقا نمیگم الگری بده اتفاقا خیلیم خوبه اما ما دیگه طاقت این همه ضربه روحی رو نداریم این همه زحمت میکشیم میریم فینال و راحت تحقیر میشیم

به جون تو منم همینو میگم‌. از حق نگذرم و انصاف داشته باشم الگری مربی خوبیه که تونسته تیم رو دوبار ببره فینال ولی واقعا به نظر من نرفتن به اون فینال ها خیلی بهتر از رفتن به اون فینال ها و تحقیر شدن بود. تو این دوتا فینال بدجوری سرخورده شدیم مثل اینه که به یه چیزی کاملا امیدوار بشی و بعد یهو امیدت ناامید بشه. ای کاش الگری بعضی وقتا این ترس بیش از حدشو کنار میذاشت. ضمنا چون قرار بود با انصاف حرف بزنم اینم بگم که انصافا هیگواین به نظر من خیلی خوب بازی کرد یعنی بجز اون پنالتی که اونم بخاطر استرس بالا بود و اون تک به تک، دیگه اکثر مواقع خوب بازی کرد یعنی حتی بعضی وقتا تو زمین که تنها توپ رو داشت و چند نفر از تاتنهام جلوش بودن و هیچکس نبود بهش پاس بده بهش حق میدادم فقط ای کاش خودش پنالتی دوم رو نمیزد و میداد به پیانیچ یا یکی دیگه. خدا کنه جریان بازی سال ۲۰۰۳ با بارسا، مقابل تاتنهام هم تکرار بشه واسمون
  • tecra, Sassan و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی