پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفتم سری آ : آتالانتا 2 - 2 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
48 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بنتانکور تا قبل گل سوم ما عالی بود ، بعد اون همه به هم ریختند .
خداییش مانزو هم زیاد خوب نبود ، هم توپ لو میداد ، هم پاس اشتباه میداد ولی برعکس هیگواین خیلی انرژیک شده بود .

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6369 ارسال
  • LocationRasht

- حوصله ندارم :22: من بیشتر از هر کسی لیخی رو مقصر میدونم با اون آرنجی که سر گل سوم مرحوممون زد! با این همه تجربه عین بچه ها رفتار کرد!

- گلهایی که با حضور روگانی در زمین خوردیم : 3  |||  گلهایی که بدون حضور روگانی در زمین خوردیم : 8 :fp:

./ مکس هیژ گونه اعتقاد یا قصدی در استفاده ازش نداره و هر 4-5 بازی بهش بازی دادن برا ساکت نگه داشتنش هم کار نخواهد کرد! حداقل بفروشینش و یکی رو بگیرید که ازش استفاده میکنید و یچیزی به تیم اضافه میکنه!

./ جداً میتونیم 40-50 میلیون با فروختنش به تیمای لیگ برتر یا لالیگا در بیاریم ازش! یا حداقل قرضش بدید! اینکه بناتیا چطوری و با چه استدلالی بهش ترجیح داده میشه از عجایب قرنه...

- کالدارا تاریخ سازی کرد! گلی که زد ، 500 اُمین گلی بود که بوفون در یووه خورده...

- پنالتیمون هم باید تکرار میشد ؛ قبل از اینکه دیبالا ضربه رو بزنه ، نصف تیم آتالانتا وارد 18 قدم شدن! :

243.jpg

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

ناگفته نماند جناب برناردسکی توپ لو دادن تا بازیکن حریف سانترگل بفرسته...........

Atalanta's second goal was totally on Berna.
داد الگری هم دراورد از ضعف در دفاعش

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

بنتانکور خیلی رو مخ بازی میکنه ، برا حفظ توپ خوبه ولی عملا هیچ تاثیری تو بازی تهاجمی تیم نداره ، فکر کنم تعداد پاس های روبه جلویی که تو زمین اتالانتا داد به اندازه انگشت های یک دست هم نشد ، همون ها رو هم اکثرشون رو لو داد !به درد زمانی میخوره که تیم جلو هستش بیاد برا حفظ توپ !

از بوفون انتظار نمیره اینطور گل خوردن ! بعد از گل خوردنش از موناکو تو نیمه نهایی سال قبل هنوز اون بوفون همیشگی نشده !

صدر رو دادیم به ناپولی ، حالا باید بدویم دنبالشون 

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیو ولش کن میلان مگه نمیخواست قهرمان شه :24:

بازی دست یووه بود ...تیم خوب بود یک گل صحح و یک پنالتی رو خراب کردیم ب نظرم حقمون بود مجازات شیم ....بازی باید 4-2 میشد اما تیم هنوز رو تست کردنه اولین بازی برنی برایووه بود  اتالانتا رو قبل از همه گتم تیم خیلی یه دستیه ....تیم های گاسپرینی ایتالیایی بازی نمیکنند بلکه تا دقیقه 90 حمله میکنند باید سر نطه خشون کرد ک کردیم اما اما اما جی جی با گلی ک خورد ب اونها روحیه داد

قبلا حتی بازیکن ها دودل بودن ک از فلان فاصله ب دروازه جی جی بشوتن یا نه اما الان چی؟؟؟

تیم اگه همه بازی ها رو میخواد ببره با دو وینگ تخصصی باید بیاد خوب چ کاریه تیم خسته میشه ک هیچ رصت بازی ب بقیه نمیرسه .....همین اتالانتا یقه خیلی هارو میگیره نتیجه خوب نبود اما بد هم نبود 

بدترین چی ممکن اینه که هفته بعد باید منتطر برد میلان و رم مقابل عنتر و ناپل باشیم

در ضضمن پنالت  هم باس تکرار میشد

• tecra, Georgia , amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
من بازیو ندیدم ولی خوندن نظرات بیشتر منو سردرگم کرد!

اینطور ک من چک کردم برناردسکی یک گل و یک پاس گل داده یعنی رو هر دو گل تاثیر مستقیم داشته اونوقت اینجا گفتن برناردسکی در حد صفر بود! واقعا همچین چیزی ممکنه؟!

یا مثلا بنتانکور نباید بازی میکرد. خب مگه هافبک دیگه ای هم باقی مونده؟ همه مصدومن ک

ضعف داوری، مصدومین زیاد، اشتباهات فردی بازیکنایی مثل بوفون و دیبالا،بدشانسی،اشتباهات آلگری و... تازه تو برگامو بازی میکردیم... در کل شرایط خیلی استثنایی بوده ک همچین نتیجه ای رخ داده...

تا اینجا سری آ جذابترین لیگ اروپا بوده بد نیس ما هم بعد از سالها دوباره هیجان رو تو ایتالیا تجربه کنیم...
  • Pinturicchio, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

علگری: برای من لازم نیست ساعت ها و ساعت ها بنشینم و ویدئوی بازی ها را تماشا کنم. به چیزی که باید، توجه می کنم و در یک ربع ساعت، چیزی را که لازم است، می فهمم. اگر تمام روز را صرف دیدن ویدئوی بازی ها کنم، در نهایت چیزی متوجه نمی شوم. 

نتیجه اش میشه این آقای علگری  :1: 

به برد نیاز داریم برنا رو می کشه بیرون کواد میاره حالا نمیشد از دفاع یا هافبک کم کنی کوادو بیاری  :22: 

این فیکس بودن مانزو واقعا رو مخ منه مانزو بدرد بازیایی مثل بارسا و  و ریال می خوره که نیاز داریم پرس کنیم نه جلو اتالانتا و تیم هاس سری آ

دیشب فقط بازی بنتانکور لذت بردم  :77:  :worship: 

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

به برد نیاز داریم برنا رو می کشه بیرون کواد میاره حالا نمیشد از دفاع یا هافبک کم کنی کوادو بیاری  :22: 

اگه گل سوم رو ميخورديم بازم همين حرف رو ميزدي  ؟

==================================================================

اين تعويض ليخ با بارزالي خيلي ديگه داره ميره رو مخ

مانزوكيچ هم كار خودش رو كرد  ولي بخاطر تصميم مسخره ي داور   گلش پذيرفته نشد . 

اين تصميم يعني هر وقت داور عشقش كشيد ميتونه خطاي نيم ساعت پيش رو ويديو چك كنه  و هر چي گل بعدش زدن قبول نكنه .

اينا بكنار

باور كنين كه اشتباه بوفون و ديبالا ديگه تقصير الگري نيست

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این بوفون چش شده؟ اصلاً عکس العمل هایی نشون میده که مثلاً استوراری بود میشه گفت بهتر انجام میداد، شزنی ارجحیت داره بهش 

• MaMpIeRo, Heypnotism, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی