پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

2- ماتیا ده شیلیو - Desci‏

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
204 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1036 ارسال
  • LocationKurdistan

نمیدونم چرا یهو یاد دی شیلیو افتادم، اینقدر که تو ترکیب یووه نبوده قیافه اش یادم رفته :2laugh:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

من قیافشو یادمه چیز خاصی از دست ندادی !!!

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1036 ارسال
  • LocationKurdistan

گاتزتا گفته علیرغم اینکه قرارداد دی شیلیو تا 2025 معتبره ولی این بازیکن میتونه الگری رو (به سمت دربهای خروج باشگاه) همراهی کنه

/بنظرم الگری فقط یه مربی فوتبال نیست، به احتمال خیلی زیاد دلاله و با بعضی بازیکنها هم ایجنت مشترک داره :1:

من قیافشو یادمه چیز خاصی از دست ندادی !!!

:2laugh: +

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miamia

miamia

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

میان مویس کین و دی شیلیو رقابت شدیدی هست برای بیخود ترین بازیکن یوونتوس

• Hossein Salehi, GioVanni Agnelli, Orphée و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

^^^

یادش بخیر ، یه زمانی همه میگفتن استیگاریبیا رو چرا آوردیم و چقدر وصلۀ ناجور و "بیخوده" ولی اون کجا و اینا کجا!

خودم استیگاریبیا رو اونموقع مسخره میکردم میگفتم کرایوفِ ثانی :1: ولی تو همون یه فصلی که بود ، خاطراتی خوبی به جا گذاشت ، گُلای خوبی زد ، من جمله گُل مهمش به ناپولی!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی