پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن فصل: ماریو مانزوکیچ

* * * * - 1 رای یوونتوس، بهترین بازیکن فصل . بوفون بونوچی هیگواین دیبالا پیانیچ

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
138 پاسخ برای این موضوع

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

بوفون اخرش اول میشه ببینین کی گفتم من تو پیانیچ و بونو به بونو ساندرو و مانزو ساندرو و ساندرو بوفون به هیچ  کدومشون رای نمیدم چون دو تاشون فوق العاده و دوسشون دارم

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

به چیزی هست تو این فروم معترض نباشید ؟؟

اعصابتون از مدیرای یووه خورده سر مدیرای فروم خالی میکنید ؟؟ به خدا ما از یوونتوس حقوق نمیگیریما !!
همین چهار تا عکسی که میبینید حدود یه ساعت وقتمو گرفت . منتی هم نیست چون خودم خواستم و خودم این تاپیک رو زدم .
ظاهرا باید نظرسنجی میذاشتم که نظرسنجی بعدی رو چجوری برگزار کنم !!!
صد بار تو اول تاپیکا ، تو چت باکس میگم کسی نظری چیزی داره بیاد بگه ، کسی طرحی یا ایده ای داره بیاد بگه ، چرا اون جا ها خبری ازتون نیست ؟؟
از گروه سمت راست معلومه که بوفون میاد بالا و از گروه سمت چپ هم مانزو حالا چه تفاوتی داره که بوفون اینجا به دیبالا بخوره یا شاید بعدا به دیبالا بخوره ؟؟

بر اساس رای هایی که خودتون زحمت کشیده بودین و داده بودین استفاده کردم و گروه بندی رو انجام دادم .
این گروه بندی هم اینجوری بود که بونوچ 15 تا رای آورده بود و دیبالا هم 19 تا
از اونور پیانیچ و بوفون بدون رقیب اومدند بالا ، بر اساس رای های خودتون گروه بندی کردم که انصاف هم رعایت بشه .

+ علیرضا ما با هم رفیقیم ، کلی با هم تو چت باکس و یخچال خاطره داریم تو این فروم ، واقعا انتظار همچین حرفی رو نداشتم .

++خودم هم به دیبالا رای دادم

• mory, Pinturicchio, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شخص مورد نظر من تو گزینه ها نیست :1:  لذا رای ندادم.

نوید کام دَون ... یه دو تا کامنت غیر منصافانه که ناراحت شدن نداره.

• tecra, ace of glass و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

من فقط سوال کردم چون واسم جالب بود همین ، هرچی فکر کردم نفهمیدم و فقط قرعه به ذهنم رسید که با توضیح که دادین متوجه شدم

واگرنه واسه من چه فرقی داره کی اول بشه و خودم به بوفون رای دادم و قطعا هرجور بود به بوفون همه جا رای میدادم و بدون شک بوفون اول میشه

نظر شخصیم هم اینه که اگر تو این مرحله همه بازیکن های نهایی تو لیست میبودن بهتر بود و نیاز به مرحله مرحله کردن نبود ( به چند دلیل مهم )

ولی در کل واسه زحمتتون تشکر میکنم و واقعا واسه هیچکس اینجا تفاوتی نیست و بدون شک همه ممنون هستن از تمام مدیران بخاطر زحمات فراوان

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
  1. دیبالا (8 رای)

2. بوفون (25 رای )

(2)
بونوچی - پیانیچ

• tecra و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رای ما میرعالم پیانیچ!

فک کنم تو همون فینال کذایی نشون داد از خیلیا بهتره. یا لااقل اگه بقیه بدترن میرالم فقط بده..! بونو امسال حاشیه زیاد داشت ازش دلخورم تو فینالم جزو بدترین ها بود...
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
رای من بونوچی.
بونوچی یکی از بهترین مدافع های جهانه و واقعا بازیکن ارزشمندیه، چه برای یووه و چه برای آتزوری.
پیانیچ بازیکن خوبیه و کیفیت بالایی داره اما تحرک بالایی نداره و معمولا زود خسته میشه، البته شکی ندارم که در چند سال آینده اگه با یووه باشه میتونه به جمع بزرگان این پست یعنی پیرلو و آلونسو و کریک و ... اضافه بشه.
این حاشیه ها برای همه بازیکنا پیش میاد و حتی مالدینی که بنظر بازیکن کم حاشیه ای میاد بعد از قضیه بونوچی گفته بود که اگه زمان ما ازین دوربینا بود اوضاع خیلی بدتر میشد.
  • eⁿzº, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

انتخاب سختیه..

بونوچی حاشیه زیاد داشت ولی این حواشی تاثیری در زمین بازی نداشت و در طول فصل با نوسان کم، خیلی خوب بود..

از طرف دیگه، هرچند پیانیچ نیم فصل اول فراز و نشیب زیاد داشت و در ترکیب جا نیفتاد، اما نیم فصل دوم عالی بود.. در فینال هم بنظرم شخصیت بزرگی از خودش نشون داد..

در مجموع بونوچ مهره موثر تری بود و بین ایندو گزینه برتر، ولی بخاطر بازی خوب پیانیچ در فینال بهش رای دادم.. 

• ace of glass, amirali2001, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

پیانیچ بدون شک باید انتخاب بشه 
شما فرض کنید بونوچی رو نداشتیم ... به جاش روگانی بی عطیه کیلینی بازی میکردند 
اما اگر پیانیچ نبود خط هافبک دیگه نداشتیم باید لامینا بازی کرد. چقدر هم چشم نواز بازی میکرد پیانیچ 

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

پیانیچ بدون شک باید انتخاب بشه 
شما فرض کنید بونوچی رو نداشتیم ... به جاش روگانی بی عطیه کیلینی بازی میکردند 
اما اگر پیانیچ نبود خط هافبک دیگه نداشتیم باید لامینا بازی کرد. چقدر هم چشم نواز بازی میکرد پیانیچ 

چه ربطی داره؟!

اون یکی ذخیره هاش خوب بودن و این نبودن!چه ربطی به عملکردش داره؟!

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

• مهمان

چه ربطی داره؟!

اون یکی ذخیره هاش خوب بودن و این نبودن!چه ربطی به عملکردش داره؟!

سوال بجایی کردید . اما پیانیچ در خارج از یوونتوس هم فقط چد بازیکن در حد خودش داره
مثلا مودریچ وراتی پیرلو 

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

انصافا گیر ندید که چرا دیبی به بوفون خورد . رای بچه ها همینه دیگه . حالا چه تو فینال چه تو این مرحله . انتظار که ندارید دیبی مثل ایتالیا از گروهی که اومد بالا برسه فینال  :1:  یا مثلا فینال اگه با بوفون بود برنده میشد :1:

در بین بونوچی و پیانیچ به بونوچی رای دادم

دلیل خاصی جز علاقه به بونوچی هم ندارم :1:

• tecra, Senmorta, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

این راگیری نزدیک پیش میره  ، شرکت کنید ، بحث کنید ، بزنید تو سر کله هم ولی اسراف نکنید .
فعلا تا آخر امشب فرصت شرکت ، تعویض رای و .... رو دارید .

• tecra, Senmorta, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

من که به پیانیچ رای دادم ولی بنظرم دلیل بیشتر رای آوردنش از بونوچی اینه که به بازیای بونوچی عادت کردیم. مثل زوجی که مدت زیادی باهم هستن و دیگه زیبایی های دو طرف به چشم نمیان..

وگرنه اگه بونوچی و پیانیچ ابتدای فصل باهم وارد تیم میشدن همه به به و چه چه می کردیم که چه مدافعی داریم..

• El rey leon, ace of glass, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

نظرسنجی نزدیکه ، تایم بدم در رای هاتون تجدید نظر کنید ؟؟

• tecra از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اینقدر طول دادین ک نزدیک شد سر دیبالا بوفون یه روزم نبود

• tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
انتخابات رئیس جمهوری ک نیس.. وقتی کل رای دهندگان 40 تا هم نمیشه 3 تا اختلاف زیادیه
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

• مهمان

بوی حضور عوامل خارجی به مشام میرسد شاید از فروم اینتر اینجا تو انتخابات دخالت شده واکنش مدیر فروم امشب در CNN  :1:

• tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بونوچی (16 رای [43.24%])

پیانیچ (21 رای [56.76%])

مانزوکیچ vs ساندرو

80a.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب مانژوکیچ رای دادم. شاید ساندرو ب هر کس دیگه ای میخورد بهش رای میدادم ولی مانژو امسال فوق العاده بود بدون ماریو اصلا تغییر سیستم ممکن نبود. از خود گذشتگی کرد بیشتر از انتظار ما تلاش کرد روحیشو حفظ کرد... مثل ی اسطوره رفتار کرد... اگه یازده تا مانژوکیچ داشتیم الان قهرمان اروپا ما بودیم بی شک..
  • tecra و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

همچنین به یوونتوس، بهترین بازیکن فصل ., بوفون, بونوچی, هیگواین, دیبالا, پیانیچ نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی