پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتزوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5762 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

ماتیا پرین یه دروازه بان ضعیف و اورریت شده و دوتاروما که تیم زیر 21 ساله ها سوتی هاش رو دیدیم رو نمیشه به بوفون ترجیح داد. بهترین هافبک حال حاضر ایتالیا مارکو وراتی و بعد مارکیزیو است. که یکیشون مصدومه یکیشون هم دیشب روز خوبش نبود. اما وقتی قیمت یک بازیکن در بازار بیش از 100 میلیون است باید از منتقدان که می گند فلان بازیکن ارزش نداره پرسید رو چه حسابی این حرف رو می زنید ؟ باید بازی به بازی بررسی کنید عملکرد بازیکنان رو در تیم ملی. با یک بازی بد چنان از بوفون انتقاد می کنند اینکار تحت تاثیر چرت و پرت های گزارش بازی خیابانی بی ادب قرار گرفته اند. 

ننگ و شرم بر مربی ایتالیا که بهترین دروازه بان تاریخ و بهترین هافبک ایتالیا و جوانان شایسته ایتالیایی و مدافعین ارزشمند اتزوری رو تحت حجمه انتقادهای ناروا قرار داد

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
منظورم این نبود بوفون نیمکت نشین پرین بشه
منظورم این بود نمیتونم ببینم بوفون گل میخوره
شما هم کاملا متوجه شدی منظورمو لطفا خودتونو به اون راه نزنید
خارج از بحث تار موی ماتیا پرین میارزه به کل هیکل اون دوناروما
کرییر پرین تو تیم داغون جنوا خیلی پربار تر از اون میلانیه

وراتی جز ۲۰ هافبک برتر دنیا هم نیست
بصورت خلاصه هیچ وقت هیچ چیز نبوده قرارم نیست چیزی بشه
نه سر زنه ،نه دفاع میکنه ،نه فیزیک داره ، نه گل میزنه ، نه ضربه ایستگاهی گل میزنه ، نه سرعت داره ،نه تکل داره ، نه قطع توپ داره ، نه شوت زنه ... چند تا پاس سالم میده که دیگه این حرفارو نداریم درصد پاس صحیح بلیز متئودی هم تیمیه وراتی بالاتر از این بی مصرفه ..
یکی از بزرگترین افتخارات ماروتا اینه ۱۳ میلیون حرومه این وراتی نکرد و از پسکارا نخریدش واسه یووه ..
یبار واسه همیشه به من بگید این چه خاصیتی داره ؟

ونتورا هم شلنگ رو باز کرده
  • mory, Pinturicchio, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

• مهمان

وقتی تو این سایت یکی می نویسه جایی برای بوفون پیرمرد نیست ادم به اشتباه می افته 

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
من حقیقت رو گفتم، بوفون اسطوره تمام زندگی من بوده و تا ابد تو قلب منه، اما فکر میکنم دیگه ... همینطور راجب بارتزالی هم همچین نظری دارم.

• مهمان
با حضور در پلی آف احتمالا با یکی از تیم های زیر باید بازی کنیم!
پرتقال سوئد هلند یونان دانمارک ایرلند مونتنگرو کرواسی اسلواکی
:22:
  • Georgia , ace of glass, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

نمی خوام نمک رو زخمتون بپاشمااا ولی این جملاتی که الان راجب وراتی میگید رو کاش تابلو کنید بزنید سردر فروم! چقدر ماروتا سر نخریدن وراتی فحش خورد!!

حس بدیه وقتی تیم مورد علاقت از تیم مورد تنفرت به این شکل شکست میخوره .. بازیکنای یورو ۱۶ به مراتب ضعیف تر از بازیکنای دیشب بودن ولی اسپانیا رو له کردن ، مشکل کار کجاست ؟کاملا مشخصه ..

چون مربی ایتالیا تو اون مسابقات کونته بود! بالاخره باید یه فرقی بین مربی یووه و چلسی با مربی تورینو باشه دیگه! نه؟

نمیشه همش بگی فلانی رو دست کم گرفتن وگرنه مربی خوبیه. اگه خوب بود حداقل با یه تیم یه جرقه ای چیزی نشون میداد وگرنه دهم دوازدهم کردن تورینو که هنر نیست!

همین روزاست که تاوکیو باید بیاد به همه توضیح بده که ملاک انتخابش چی بوده؟ آخه سنشم به مربی جوونی مث دونادونی نمی خوره که آدم بگه به مربی جوون میدون دادن!

از لیپی رسیدیم به این آقا! با وجود اینهمه مربی خوب ایتالیایی که تو فوتبال دنیا پخشن!

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

ملاک انتخاب ارزان بودن این مربی و رویکرد پیرزدایی ایشون از تیم ملی بوده ولی از لحاظ تاکتیکی ضعف شدید دارد اقای ونتورا که همه کارشناسان زیر سوالش بردن من جمله التوبلی

• mory, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

arj.turini

arj.turini

عضو جدید

• اعضا
  • 28 ارسال
من این بازی رو راحت هضم کردم .. واقعا اسپانیا تیم پر مهره تری بود... فقط رو بعضی موقعیتا و حرکتا عصبانی شدم واقعا...بلوتیم واقعا در جریان بازی بود دلیلی نداشت تعویض بشه. ده روسی هم کم کم باید با تیم ملی خدافظی کنه. اونور هر مهره اسپانیا پویایی خاص خودشو داشت همشونم پا به توپ دریبل زن بازیساز. ایتالیا دست و پا بسته نبود ولی با این سبک بازیم شانسی برا پیروزی نداشت
  • Pinturicchio, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
مینو رایولا هم آرزوست ...
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مربی تیم ملی ایران کیروشه ، واسه ایتالیا ونتوراست ..

qc8s_635965906573127005-423581883_homer-
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6050 ارسال
  • LocationKhorram Abad
لاین آپ رسمی ایتالیا برای بازی مقابل عزرائیل:

بوفون
دارمیان-آستوری-بارتزالی-کونتی
ده روسی-وراتی
اینسینیه-بلوتی-ایموبیله-کاندروا
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

ده روسی چهار سال قبل پراندلی دفاعش کرد الان تو این سن اقای ونتورا هافبک دفاعیش کرده با وظایف سنگین در این سن.

• mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1025 ارسال
  • LocationKurdistan

مقصر اصلی این فضاحت ایتالیا ، تاوکیوئه که با انتخاب بحث برانگیز ونتورا میخ آخر رو به تابوت آتزوری کوبید
تا حالا آتزوری رو اینقدر ذلیل ندیده بودم...با ادامه این روند تو جام جهانی هیچ حرفی واسه گفتن نداره!

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

• مهمان
کونته مربی هست که دوست داره هر هفته تیمش بازی داشته باشه ولی شاید همزمان مربی چلسی و ایتالیا میشد بهتر بود
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
" زمانی که به این بازی نگاه کنیم، متوجه می شویم که پیشرفت داشته ایم. از روز قرعه کشی همه می گفتند که به احتمال فراوان به پلی آف می رویم. پس اتفاق عجیبی نیفتاده است. اگر مقابل اسپانیا پیروز می شدیم، غیرطبیعی بود. "
- مقام معظم سرمربی
  • mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6050 ارسال
  • LocationKhorram Abad
سرمربی ک سقف خواستش همینه! همه میدونستیم سطح این آقا همینه.. طرف از جوونی تا پیری تو همین سطح زندگی کرده دیگه عادت کرده ب این وضع.. چطور میشه با وجود این پیرمرد ب جایگاه های بزرگ فکر کرد؟

مقصر ایشون نیس مقصر اون تاوکیو احمقه با اون افکار منسوخ شدش...

این تیم بره جام جهانی هم تو همون مرحله گروهی حذفه مثل دو دوره قبل...
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

ونتورا به بد سیستمی رو آوورده 4-2-4 بهتر بگم بازیکنای خوبی رو برای این سیستم انتخاب نکرده کنته همین سیستم تو چلسی 4-5 بازی اول پیاده کرد تا دید تیمش داره زیاد گل می خوره رفت سمت 3-4-3

الانم دیدیم که 3 تا گل خوردیم اشکال از کجاست ؟ 4-2-4 نیازبه وینگرایی داره که تو دفاع کردن هم تبحر داشته باشن یکی مثل موزس چلسی یا برناردسکی خودمون

اما ونتورا میاد اینسینیه رو استفاده می کنه :| اینسینه یا بازیکنیه که باید ازادش گذاشت نه اینکه بیاد عقب به هافبکا اضافه بشه

از طرفه دیگه به هافبکای انرژتیک و دونده نیاز داره نه ده روسی سی و چند ساله 

تازه چلسی هافبک دفاعیاش کانته و ماتیچ بودن بازم چلسی خوب کار نکرد

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال
ایتالیا با توجه به بازیکنایی که داره سیستم اشتباهی رو انتخاب کرده ، به نظرم ۳۴۱۲ ترکیب خوبیه واسه این ایتالیا

با وجود بنوچی و کیلینی + کالدرا و روگانی و رومانیولی و حتی بارزاگلی، بهترین سیستم ۳ دفاعه هست

کونتی و به عنوان بال راست خوبه و بهترم میشه ، ولی بال چپ میتونه حتی از هافبک وسط ها استفاده کنه

وضعیت ۲ هافبک وسطش هم مشخصه ، کسی بهتر از مارکیزیو (دروسی)+ وراتی(مونتولیوو) نیست

واسه پشت مهاجم هم برناردسکی قطعا بهترینه ، اینسینیه هم هست

دوتا مهاجم عالی هم داره ، بلوتی و اینسینیه

واقعا چه بازیکن دیگه ای باید داشته باشه ؟

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
من فکر میکنم 4-3-2-1 سیستم ایده آل ایتالیاست.
برناردسکی بر خلاف پیشبینی های قبلی که خودم کرده بودم، واقعا یه بازیکن سرسخت و فرصت طلبه، میتونه به تیم کمک کنه، در ضمن یکی از اون 2 پشت مهاجم از نظر من باید بازیکنی مثل پارولو باشه که دوندگی بالایی داشته باشه و بتونه به فاز تدافعی هم کمک کنه، وراتی توی سیستم های دو هافبکه هیچ کار آیی خاصی نخواهد داشت، کاندروا هم واقعا بازیش بالا پایین زیاد داره.
در ضمن سیستم 3-5-2 هم میتونه گزینه خوبی باشه، همچنین 4-2-3-1، به شرط اینکه از وراتی به عنوان شماره 10 استفاده کنن و کاندروا وینگر راست نباشه.
  • mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

مرحله پلی اف سید بندی شده قرعه کشی میشه که کاملا به نفع ایطالی است.

ظاهرا اقای ونتورا دست از سیستم خود اختراع کشیده و به سه دفاعه در پلی اف توجه جدی داره.

• mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی