پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آتزوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5762 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

کم کم داره تاثیرش رو میذاره کنته ... جالبیش اینجاست دیگه نمی تونه بگه من تیم 7 ام جهان رو تحویل گرفتم ...
پراندلی اون تیم رو که کسی فکرش رو نمی کرد موفقیت خاصی پیدا کنه برد فینال ... این از گروهش صعود نمی کنه

• Mohammad-SS, Alex2003 و Donnie از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
هرجور فکر میکنم نمیتونم از نتیجه نگرفتن آتزوری ذره ای خوشحال باشم ولو با مربیگری مانچینی و ماتزاری !
دون آنتونیو که جای خود دارد ...
  • juve's fan, Principino, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
چي ميگين بابا. كل بازي دست ايتاليا بود اگه برترلاچي و گابياديني و زازا و ايموبيله انقد موقعيت خراب نميكردن برده بوديم. دروازه بان هم سيريگو بود تازه. ٣ تا از هافبك هاي اصلي يني پيرلو ماركيزيو ده روسي نبودن. با اين اوصاف فك نميكنم تساوي تو خونه ي بلغارستان (نه مثلا مالت و آندورا و ... همين بلغارستان نصف بازيكناش از لودوگورتس بودن كه تو سي ال بود و يقه رئال و ليورپول رو گرفت) نتيجه بدي باشه. اونم درحالي كه بازي رو باخته بوديم و ميتونستيم ببريم.
  • Principino, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
برای قضاوت در مورد آینده آتزوری هنوز یه کم زوده...دیشب تیم جز 10-15 دقیقه آخر بازی که اونم تحت تاثیر جو و احساس بود ابدا خوب بازی نکرد...تیم از نظر من دو تا اشکال اساسی داره...
اول اینکه متاسفانه تو سال های اخیر لیگمون خروجی خاصی نداشته و جز وراتی من بازیکن با کیفیتی که توانایی ایجاد تغییر تو شرایط بازی رو داشته باشه نمیبینم... نکته دوم استراتژی هستش که کونته در قبال تیم لحاظ کرده... سیستم 3-5-2 در حالت عادی و شرایط بهینه هم دارای ایرادات اساسیه چه برسه به این که حالا شما ابزار اون رو هم در اختیار نداشته باشی...به نظرم کونته باید لجاجت رو کنار بذاره و برای موفقیت با آتزوری ریسک بازی با 4 دفاع رو بپذیره...
  • AAG, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

به نظر من بیشتر به خاطر اشتباهات فردی و سوتی های بازیکنا بود که این نتیجه رقم خورد. خیلی از بازیکن ها تمرکز لازم رو نداشتن، ایموبیله که افتضاح به تمام معنا :| چی به سرش اومد تو دورتموند...

کنته میتونه این تیم رو جمع و جور کنه ولی خیلی کار سختیه. الان نیاز به بازیکن جوون و با انگیزه داره که متاسفانه زیاد به چشم نمیخوره تو ایتالیا، بر عکسش انگلیس و اسپانیا الان پر بازیکن جوون و آینده دارن و این منو نگران میکنه

با این وضعیت اصلا نمیشه آینده ایتالیا رو پیشبینی کرد

• AAG, Principino, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دون آنتونیو هنوز ارنج تیم دستش نیومده
بخاطر همینم اصرار به برگزاری اردو های بیشتر داشت
من واقعا حق میدم بهش
بعد بین این هاگیر واگیر و نبود بازیکن و فقدان استعداد برهوت اتزوری یک احمقه بی شعور مث مانچینی ک اندازه بز حالیش نیست میاد حاشیه درست میکنه واسه تیم :|
خداروشکر دیشب ادر گل زد این کفتار خفه شد
دون آنتونیو نباید پا پس بکشه فقط این چند ماه سخته واسش مطمئنم بعدش راه میفته اولین تجربشه بعضیا بجای حمایت چوب لا چرخ میذارن متاسفم واقعا

الانم هیچی خراب نشده توی اوضاعی که آلمان قهرمان جهان با اون بازیکناش توی گروهش سومه تازه اگه تفاصل نبود 4 ام بود هلند سومه اسپانیا با برد و گل موراتا تازه به زور دوم شده ایتالیا دومه تازه اگه میبرد اول می‌بود اصلا اشکالی نداره
5 بازی دیگه مونده که 3 تاش تو خونست..خداکنه این بچه ننه ریالی اودگاره اوانگارده کیه تو نروژ بازیش بدن جلو اتزوری بسپارمش دست دروسی پارش کنه برگردوننش واسه ماد رید جنازشو
این شغال 7 میلیون سالیانه حقوق میگیره چیزی برابر مجموع حقوق پوگبا و موراتا و پریرا و کومان
بعد میگه بخاطر عشقم به ریال اومدم این تیم اووووغغغغغ حالم بهم خورذ از عشقت

اینم جدول گروه
فقط نمیدونم چرا یکی از گروها 5 تیمست :| واقعا عجیبه
چطوریاس مگه نباید 32 تیم بالا بیان؟
با 8 گروه 6 تیمه و 1 گروه 5 تیمه چطور میشه؟؟ wtfff

P W D L F A +/- Pts
Croatia Croatia 5 4 1 0 15 2 13 13
Italy Italy 5 3 2 0 8 4 4 11
Norway Norway 5 3 0 2 7 8 -1 9
Bulgaria Bulgaria 5 1 2 2 6 7 -1 5
Azerbaijan Azerbaijan 5 1 0 4 4 11 -7 3
Malta Malta 5 0 1 4 1 9 -8 1
Legend:
P: Played W: Won D: Drawn L: Lost F: For A: Against +/-: Goal difference

بنظرم دعوت کردن از ایموبیل کار جالبی نیست براردی خیلی بهتره با زاتزا هم هماهنگه
خودم 4141 رو ترجیح میدم
اون 1 وراتی و زاتزا باشن
  • Principino, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

اینم جدول گروه
فقط نمیدونم چرا یکی از گروها 5 تیمست :| واقعا عجیبه
چطوریاس مگه نباید 32 تیم بالا بیان؟
با 8 گروه 6 تیمه و 1 گروه 5 تیمه چطور میشه؟؟ wtfff

P W D L F A +/- Pts
Croatia Croatia 5 4 1 0 15 2 13 13
Italy Italy 5 3 2 0 8 4 4 11
Norway Norway 5 3 0 2 7 8 -1 9
Bulgaria Bulgaria 5 1 2 2 6 7 -1 5
Azerbaijan Azerbaijan 5 1 0 4 4 11 -7 3
Malta Malta 5 0 1 4 1 9 -8 1
Legend:
P: Played W: Won D: Drawn L: Lost F: For A: Against +/-: Goal difference

جدول گروه رو از کجا  دیدی؟

اگه از سایت های ایرانی دیدی احتمالا اسرائیل، ببخشید رژیم صهیونیستی! بوده که حذفش کردن :22: :1:

4141 هم بهترین سیستمه کاملا موافقم، کنته باید بی خیال 352 بشه دیگه جواب نمیده مخصوصا با ابزاری که داره

• Principino, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
نه يورو اين دفه ٢٤ تيمه اس. خياباني نديدي مگه ٢٠ بار توضيح داد! :1: هر گروه ٢ تيم + بهترين تيم سوم. ميشه ٢٠ تا. بين سوم هاي بقيه گروه ها هم پلي آف ميشه ٢٤ تا.

نه گروه ٩ پنج تيمه اس. اسراييل هم گروه بلژيك و ولز و قبرسه.
  • juve's fan, Principino, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

جدول گروه رو از کجا دیدی؟

اگه از سایت های ایرانی دیدی احتمالا اسرائیل، ببخشید رژیم صهیونیستی! بوده که حذفش کردن :22: :1:

4141 هم بهترین سیستمه کاملا موافقم، کنته باید بی خیال 352 بشه دیگه جواب نمیده مخصوصا با ابزاری که داره

http://www.uefa.com/...0446/index.html

من تنها سایت ایرانی که ازش خبر میخونم همین بیانکونری دات ای آر هستش
گروه I

ارش چطوری حساب کردی،؟ هرگروه دو تیم میشه 18 تیم بعلاوه بهترین تیم سوم میشن 19 تیم
حالا 8 تا تیم سومی داریم که ازشون 4 تا بالا میان
19+4 میشه 23 :|
یک تیم کمه ک فرانسه میزبانه
یافتم بالاخره
  • Principino, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
آفرين خياباني هم دقيقا همين طوري گفت :1:
  • Principino, Donnie و Vecchia Signora از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
قبلا هم توی یه بحثی گفتم تا فرهنگ حاکم بر جامعه ی فوتبالی ایتالیا درست نشه وضعیت فنیش هم تغییر زیادی نمیکنه.

فوتبالی که بخاطر یه مصدومیت اینهمه جنجال و حاشیه درست میکنه چطور میخواد پیشرفت کنه؟ یعنی واقعا این رسانه ها و افراد ذی نفع این فوتبال دغدغه ی موفقیت تیم ملی رو دارن که انقدر مدیحه سرایی میکنن واسه مصدومیت یه بازیکن؟

طرف تو کنفرانس مطبوعاتی بجای پرسیدن از شرایط تیم دست میزاره رو مصدومیت مارکیزیو و میگه تو چه بلایی سر یووه آوردی با مصدوم کردن مارکیزیو.خب که چی؟میخوای به چی برسی با این سوالت؟

از اونور بخاطر کاری که بارها توی تیم ملی انجام شده و بازیکنای دورگه ی زیادی اومدن واسه اتزوری بازی کردن اونجوری به فدراسیون و سرمربی تیم هجمه میارن...

فوتبالی که اهالیش بخاطر خصومت شخصی با سرمربی تیم ملیش همه از شکست خوردنش خوشحال میشن دیگه چه پیشرفتی میخواد بکنه؟
امثال کونته جاشون توی این فوتبال نیست.بره یه لیگ دیگه اونجا با خیال راحت کارشو بکنه.توی ایتالیا باید مثل آلگری سر به زیر و فروتن باشی تا بزارن موفق بشی
  • GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

من بطور واضح دارم میبینم که ایتالیا با 3-5-2 سازگار نیست چون نه مهاجمای قاتلی داره نه خط هافبک کاملی ... هافبکای خوبی داره ولی هیچ کدوم بخوبی مثلث یووه (چه با مارکیزیو و چه بی مارکیزیو) همدیگه رو تکمیل نمیکنن ...

ولی بنظرم کنته تغییرش نمیده ... عملکرد ضعیف بازیکنا همه ش تقصیر کنته نیست ولی سیستم اصلی باید بیشترین سازگاری رو با ابزار ممکن داشته باشه نه اینکه ابزارو تو پستای غیرتخصصی بگنجونه تا به سیستم موردنظر برسه ...

یکی از مهمترین عوامل موفقیت کنته ، پیدا کردن سیستمی بود که بیشترین سازگاری رو با ابزار یوونتوسیش داشت ، بیشتر از اینکه 3-5-2 خودش خوب باشه ، یووه و کنته بودن که 3-5-2 رو اینقدر خوب "نشون" میدادن ...

بازی با بلغارستان هم آخرین مثال از شمشیر دو لبه بودن دو نقطه قوت اصلی کنته ست ؛ باور به ایده آلها و افکار خودش و یکدندگی ... امیدوارم انعطاف بیشتری داشته باشه ، بیشتر از همه ، بنفع خودشه ...

وضعیت آکادمیهای فوتبال ایتالیا و خروجی ضعیفشونم کمکی به قضیه نکرده ..

کنته از تونی (14 گل + 2 پاس گل) و دی ناتاله (10 گل و 6 پاس گل) و کوآلیارلا (10 گل و 2 پاس گل) و براردی (8 گل و 6 پاس گل) ، دعوتی نکرد ...

البته جوونگرایی دلیل خوبیه و براردی هم به U-21 دعوت شد ولی خب ...

+ امیدوارم استقبال خوبی ازش بشه تو استادیوم یوونتوس ... این تهدیدای مرگ غیرقابل قبولن. باید بخاطر تموم خدماتش به یووه قدرانش باشیم ضمن اینکه کاری رو که تابستون باهامون کرد (و بخصوص نحوه ش) رو هم غیرقابل توجیه بدونیم ...

کنته دشمنای زیادی تو ایتالیا داره و آدم منفوریه ... چرا؟ چون یوونتوسیه و تموم دشمنای یووه و کساییکه یووه در صدر منفورترین کانسپتهای زندگیشونه هم کنته رو خودی نمیدونن ...

• AAG, Juventus FC, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
^^^ البته زازا ٨ گل و گابياديني ١٠ گل زدن و جزو ١٥ گلزن برتر ليگ هستن و تو آتزوري هم هستن :1:
ولي خوب تو بيخود بودن ٣-٥-٢ شكي نيست :1: اين ايتاليا خيلي شيك ميتونه ٤-٣-٣ بازي كنه.
بوفون
دارميان بونوچي كيه ليني انتونلي
ماركيزيو وراتي پيرلو
ادر زازا كاندروا
و وينگر هاي ديگه اي مثل چرچي هم هستن. تازه با وجود گابياديني و وازكز ميتونيم 4-2-3-1 هم بازي كنيم
البته من هنوز به دعوت كردن كنته انتقاد دارم و به نظرم بجاي بازيكناني مثل رانوكيا و ايموبيله بايد از ده سيلوستري و دسترو دعوت ميكرد.
البته دارميان اردو رو بخاطر مصدوميت ترك كرده و سانتون جاش اومده.
  • Principino, alireza.de710, ミ★ミ6Anahita6ミ★ミ و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

^^

درسته ، البته نه گابیا فیکسه تیم ملیه و نه ادر ... اینطوری هم میشه گفت : بین 7 گلزن برتر سری آ ، 7 تا ایتالیایی وجود داره و فقط 1 برزیلی-ایتالیاییش فیکس آتزوریه ... :1:

4-3-3 هم سیستم بدی نیس ولی بک آپ ادر و کاندروا کیان ؟ په په ؟! بین بازیها بخوایم به 4-3-3 تغییر سیستم بدیم و بعنوان پلن بی خوبه ...

++ از کنته پرسیدن انتظار چجور برخوردی رو تو استادیوم یوونتوس دارید ؟ گفته شبیه بغلی که دخترم ازم میگیره ... کیه لینی و باردزالی و بوفون هم خواهان برخورد گرمی در تورین شدن ...

کلا این حاشیۀ مارکیزیو-کنته درست وقتی ایجاد شده که باید 4 روز بعد میزبان کنته باشیم ! نمیدونم الکان چه فکری با خودش کرد ... البته میگفتن بعد عذرخواهی کرده ولی من فقط یجا دیدم واسه همین نتونستم با خیال راحت اعتماد کنم

z7qza6ytgoehk90q9fxt.jpg

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

- ظاهرا مشاجره ای صورت گرفته بین کنته و کاستلاچی و کنته نمیخواسته با این سرعت بیانیه یا کنفرانس مطبوعاتی در مورد مصدومیت مارکیزیو وجود داشته باشه ولی کاستلاچی کار خودشو کرده ..

و بعد از مارکیزیوپولی ، کادر پزشکی آتزوری تصمیم گرفته که دیگه خبرای مربوط به مصدومیت بازیکنارو علنی نکنه (گاتزتا)

- رپابلیکا نوشته کنته علی رغم وجود بند جریمه در قراردادش ، در آستانۀ استعفا بوده ولی تاوکیو آرومش کرده ...

- اینطوری که لااستامپا نوشته ، برخورد خیلی گرمی با کنته و تیم ملی شده در تورین و کنته با عکس گرفتن و امضا دادن پاسخ تشویقها رو داده و رفته کافه ...

+ اما نکتۀ جالب ، پوشونده شدن لوگوی 32 اسکودتوی درب ورودی استادیوم با بنر "خوش آمدید" بود ! بهبود روابط با فدراسیون و توافق بر سر برگردوندن اسکودتوها؟ عقب نشینی؟ یا حاشیه گریزی؟ :

[تا دیروز هم اینطوری که لااستامپا نوشته بود ، استادیوم سولد اوت نشده و آنیلی هم احتمالش هست که بازیو از نزدیک نبینه]

thumb_694192f36e430599c562740c403b6af7cd  thumb_9cfd7aa8033d7d6dba0a9548413a961add

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اتزوری قرارداد جدیدی با پوما امضا میکنه و تاوکیو هم گفته ما به کنته ایمان داریم و تیم زیر دست کنته داره به سختی تلاش میکنه . ما داریم به شهری میریم که کنته با یوونتوس انقلابی ایجاد کرده و مردم تورین کنته رو خیلی دوست دارن

در ضمن ترکیب بازی با انگلیس ینطور به نظر میرسه با توجه ب نبود مارکیزیو:

بوفون

کیلینی   بونوچی    رانوکیا

دارمیان   پارولو    سوریانو   والدیفیوری  فلورنزی

ادر   پله

:fp:

• AAG, juve's fan, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

حمایت هاجسون از یوونتوس، آتزوری و کنته

روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلستان، می گوید ایتالیا تحت هدایت کنته مسیر مناسبی را طی می کند و آینده خوبی در انتظارش است؛ او همچنین به تمجید از یوونتوس پرداخته.

هاجسون در حالی که امشب باید در دیداری دوستانه در ورزشگاه یوونتوس آرنا به مصاف آتزوری برود، طی مصاحبه ای گفت:" من واقعا ایتالیا را دوست دارم و همیشه فوتبال این کشور را تحسین می کنم."

"همیشه انجام چنین بازی های خوب است، من حالا به عنوان یک مربی می خواهم ببینم بازیکنانم چگونه در برابر تیم خوبی مانند ایتالیا بازی می کنند."

"می دانم که فوتبال ایتالیا بسیار خوب است اما وظیفه من مجابم می کند که بازی های تیم های انگلیسی را ببینم. تنها تیمی که در ایتالیا دنبال می کنم یوونتوس است، آن ها عالی بازی می کنند؛ و مطمئنا تیم ملی ایتالیا که تحت نظر کنته شرایط خوبی دارد."

"اگر همه بازیکنان آماده باشند، کنته و هر مربی دیگری حق دارد هر کسی که می خواهد را دعوت کند و بازی دهد، در این مورد مشکلی وجود ندارد."

http://www.football-...ss-under-conte’

• Hossein Salehi, AAG, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

- ظاهرا مشاجره ای صورت گرفته بین کنته و کاستلاچی و کنته نمیخواسته با این سرعت بیانیه یا کنفرانس مطبوعاتی در مورد مصدومیت مارکیزیو وجود داشته باشه ولی کاستلاچی کار خودشو کرده ..

و بعد از مارکیزیوپولی ، کادر پزشکی آتزوری تصمیم گرفته که دیگه خبرای مربوط به مصدومیت بازیکنارو علنی نکنه (گاتزتا)

- رپابلیکا نوشته کنته علی رغم وجود بند جریمه در قراردادش ، در آستانۀ استعفا بوده ولی تاوکیو آرومش کرده ...

- اینطوری که لااستامپا نوشته ، برخورد خیلی گرمی با کنته و تیم ملی شده در تورین و کنته با عکس گرفتن و امضا دادن پاسخ تشویقها رو داده و رفته کافه ...

+ اما نکتۀ جالب ، پوشونده شدن لوگوی 32 اسکودتوی درب ورودی استادیوم با بنر "خوش آمدید" بود ! بهبود روابط با فدراسیون و توافق بر سر برگردوندن اسکودتوها؟ عقب نشینی؟ یا حاشیه گریزی؟ :

[تا دیروز هم اینطوری که لااستامپا نوشته بود ، استادیوم سولد اوت نشده و آنیلی هم احتمالش هست که بازیو از نزدیک نبینه]

thumb_694192f36e430599c562740c403b6af7cd  thumb_9cfd7aa8033d7d6dba0a9548413a961add

واقعا صبح تا حالا که این خبر رو دیدم خیلی بد شدم ! یعنی چی که 32 اسکودتو را محو کردند ! واقعا من نمی فهمم و واقعا تاسف می خورم برای این مدیریت حتی اگه قرار هست دو تا اسکودتو رو پس بدند ! مگر نون قرضی هست که این کار رو بکنی تا اون کار رو بکنند ! من اصلا نمی پسندم و واقعا منطقی نیست !

• AAG, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
توتو یووه هم بدجوری کوبونده FIGC رو !!
مث اینکه اقدام فدارسیون بوده و هیچ توافقی صورت نگرفته

سردبیر توتو یووه گفته مث اینه که وقتی به خونه کسی میهمانی میری با خودت رنگ ببری و دیوارا و رنگی کنی بگی من ازین رنگ خوشم میاد، پس احترام چی؟!

like a person who comes to your home, host, and decides to paint the walls of a different color. The offense is not 'just the fans but also the players, who have won us those badges on the field and have always declared them feel those titles. To our staff have come hundreds of emails and messages of protest, if you want respect should, however, show respect, what happened today with this act of force in the name of the sponsor, who knows excuse beautiful and good, is not convincing, moreover, the word "welcome" of sponsors do not see and then put it all if you wanted to be international could write "welcome", no?

a536ded0cd7d40d2b478a865898b66aa-33950-1

توی اخبار سایت یوونتوس دات آی آر خوندم نوشته شده اقدام یوونتوس!
حسین این اقدام باشگاه یوونتوس نبوده و از طرف فدراسیون با بهانه ی اسپانسرینگ صورت گرفته
لطفا توی اخبار سایت تصحیح بشه
آنیلی حتما واکنش نشون میده
  • AAG, Principino, Mohammad-SS و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6428 ارسال
  • LocationRasht

فدراسیون بابت برگزاری بازی تو استادیوم یووه ، اجاره نمیده ولی هزینۀ خدمات به پاشه و مثه اینکه حق دارن همچین کاریو انجام بدن (جایگزینی لوگوهای تیم میزبان)... وقتی ایتالیا 2013 با چک تو JS بازی کرد هم تموم لوگوهای "31 اسکودتو" پوشونده شده بودن. مثه اینکه چیز جدیدی نیست و با شناختی که از رسانه های ایتالیا هست و بخصوص وقتی این روزا سوژۀ نوشتن هم ندارن ، بعید نیست حاشیه سازی کنن حولش بنظرم ...

+ فقط 29 هزار بلیت فروخته شده و استادیوم یووه 41 هزار نفریه ...

++ آقای گلای ترکیب فعلی ایتالیا که قراره با انگلیس بازی کنن : کیه لینی 6 گله و بونوچ 3 گله هستن :nish:

thumb_83166b7f4ebd88b384809434515597450e

• AAG, Juventus FC, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی