پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1-4 رئال مادرید

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
253 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: فینال لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1-4 رئال مادرید (45 کاربر رای داده است)

شانس قهرمانی یوونتوس در بازی فینال از نظر شما چقدر است

1. رای داده شد 0-40 % (6 رای [13.33%])

درصد آرا: 13.33%

2. 40-70 % (25 رای [55.56%])

درصد آرا: 55.56%

3. رای داده شد 70-100 % (14 رای [31.11%])

درصد آرا: 31.11%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

راحت میشد طرفدار تیمای پر زرق و برق مثل بارسا و رئال بود ولی فن یووه بودن لازمش یه پوست کلفته غمی نیس ماها سری ب رو دیدیم  ما واسه سی ال و جام فن یووه نشدیم که با باخت بخوایم دنیا رو تموم شده بدونیم دنیا تموم نشده نوبت ما هم میشه به زودی

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

خستم خسته

حس امیدواری سال دیگه نیست هی هر سال به امید سال دیگه بسه

کاش میشد یه راهی پیدا کرد که طرف فوتبال نرفت

همین دیشب گفتم بسه دیگه تا چند وقت از فوتبالو یووه فاصله میگیرم ولی نشد به چند ساعت نکشید که اومدم اینجا

دیشب بعد بازی چهره بازیکنا جوری بود که انگار قبول داشتن توان قهرمانی نداشتند و حتی انگار بعضی هاشون راضی بودند  برعکس دو سال قبل

بد شانس هم بودیم هر چی زدند زارت رفت تو دروازه ولی ما به خودمون باختیم

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
سلام..... نمیخوام آیه یاس بخونن تیم تلاش کرد.. اما ب چند دلیل باختیم

نیمه اول عالی بودیم اما خوب وقتی تیمی بعضی بازیکناش،بد بازی میکنن باید تعویض شن... هیچکی رو جای هیگواین نداشتیم.. هیگواین نود میلیونیی دیدیم ک جای حساس زیاد کاربرد نداره

دلیل دوم تفکرات فوق العاده زيدان بود اما بیشتر از اون احساس و استرسمون بالا بود... .

دلیل بعدی شاید الگری بود نیمه دوم باید کوادرادو خیلی زود تر ب بازی میومد

دلیل آخر گل های بسیار بدی بود ک خوردیم توپ میخورد ب این و اون میرفت تو... واقعا مسخره بود اگه اون توپ پیانیچ گل میشد و ما جلو می افتادیم شرایط فرق میکرد

اما زيدان فوق العادس... واقعا عالی بود تو دفاع..

در آخر از مانجوکیچ و همه طرفدارا تشکر میکنم.... تیممون دوبار فینال اومد بازم میایم....

شخصیت ما با باخت پایین نمیاد اما کاش میبردیم.... وقتی پوگبا رو میفروشی و فقط يه هافبک جاش میگیری..

موراتای فوق العاده رو نمیخری. امسال چرا میلان باید بخردش؟؟؟

بقیه تیم های سری قوی تر ميشن.. کاش دیروز وینگری در خد داگلاس و روبنو امثالهم داشتیم...

راموس مادر خراب و داور دیوس کارو خراب کردن
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

عمق نا توانی ما بعد از خوردن گل دوم معلوم شد..

اصلا توان ایجاد موقعیت نداشتیم... حتی انگیزه شو هم نداشتیم...

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

عمق نا توانی ما بعد از خوردن گل دوم معلوم شد..

اصلا توان ایجاد موقعیت نداشتیم... حتی انگیزه شو هم نداشتیم...

اصلا از همون گل اول تموم کردیم
تیم کم اورد
  • Aminvo, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

یک نیمه با کیفیت عالی

یک نیمه با کیفیت وحشتناک

به نظرم مثل اکثر بازی های بزرگ امسال اومده بودیم بازی رو تو 20 دقیقه اول تموم کنیم وقتی نشد و بدتر از اون عقب هم افتادیم به نظر ذهنیت کل تیم فقط این بود که با نتیجه معمولی ببازیم

تاکتیک مد مکس برای این بازی جواب نداد 

زیدان با دو سال مربیگری دو تا جام cl  :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

فصل دیگه من به شما بگم خبری نیست ... حالا چرا ؟

بوفون فصل دیگه یک سال پیرتر شده و باز افت میکنه و تقصیری هم نداره؛ دیشب بوفون 2003 یا 2006 بود حداقل 2 تا این گل ها رو نمیخورد 
سال دیگه بارزالی و کیلینی واقعا دیگه سنشون بالاست خصوصا بارزالی که تو خیلی صحنه ها کم میاره جلو وینگرها ، دیشبم گم بود 
سال دیگه خدیرا و مارکیزیو از اینی هم که هستند بیشتر افت می کنند . خصوصا خدیرا 
سال دیگه مانژوکیچ هم مطمئنا نمی تونه ایتنقدر نقس بذاره بیاد دفاع کنه ، کواردرادو هم نشون داد 2 فصل هم بهش فرصت بدی بازم بازیکن مطمئنم نیست
سال دیگه آقای هیگوآین میخواد پیشرقت کنه ؟ نه همینه در بهترین حالت ... 

متاسفم با 2-3 تا خرید هم کاری از پیش نمی بریم ... سال دیگه در بهترین حالت هم جامی بهمون میدند از 4 تایی کردن پالزمو و کوروتونه بدست اومده 
به اندازه کافی جبران سری بی و سال های ناکامی تو لیگ رو کردیم دیگه بس نیست ؟

• eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
ما بهتره خودمون رو گول نزنیم تا وقتی پول خرج نکنیم هیچی نمیشیم

فرق ما و رئال تو همین هست الکی هم نگید ما فرق داریم و این حرفها

مثلا همین موراتا اگه دیشب تو یووه بود اوضاع خیلی فرق میکرد ولی برای رئال تعویض ۳ هست

ما رینکون میخریم نتیجه اش میشه این بازی فینال که مارکیزیو میاد داخل اما چه فایده

بیل میاد تو بازی ما لمینا رو میاریم

اگه بخوام با خودم صادق باشم (نظر شخصی خودم هست و کاری به کسی ندارم ) به نظرم یه جای کار میلنگه من دوس داشتم تیمم مثل رئال پول خرج کنه داریم اما نمیکنیم

با این تفاسیر و میانگین سنی بهتره ۵ سال دیگ فکر قهرمانی باشیم

نیمه ۲ هم تیم ۹۰ درجه برعکس شد

بوفون هم دیگه ازش توقع نکنید ۳۹ سالش هست تا همینجا هم حجت رو بر یووه تموم کرده
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ما با همین تیم هم میتونستیم قهرمان بشیم یا لااقل افتضاح ببار نیاریم ولی همیشه خودمون به خودمون ضربه می زنیم.

تیمی که بیشتر فصل رو 1-3-2-4 بازی کرده وبازیکنا تو این ترکیب جا افتادن و هماهنگ و موفق هستن  مربی میاد تو فینال اروپا  بهمش میزنه  و  2-1-4-3 میچینه.اینهمه تغییر  برای چی؟ با چه هدفی؟ به چه دلیلی؟ کدوم آدم عاقلی اینجور کاری با ترکیب تیمش ونحوه چینش بازیکناش میکنه. دیگه انالیز کردن نداره.دیبالا رو با دست خودش محو میکنه . هیگواین بیشتر ازینکه نوک باشه بسمت راست متمایل میشه. کوادرادو روی نیمکت خاک میخوره .  ساندرو و الوز بجای اینکه مدافع باشن میشن هافبک راست و چپ  و پشت سرشون خالی

رو آوردن به دفاع سه نفره اونم بعد از مدتها با مدافعینی که پا بسن گذاشتن و کند هستن  و اون فضای کناری هم که به لطف تغییر جای الوز و ساندرو خالیه و تیم حریف  هم با بازیکنای سرعتیه که داره توپ رو میبره همون نقاط و پاس رو به جلو میده و این فاجعه ببار میاد

ما اگر قهرمان هم نمیشدیم بهتر ازین بود که مربی با بهم ریختن چینش بازیکنا باعث این فاجعه بشه 

این بی ثباتی های الگری تمومی نداره

اومده تو فینال اروپا خلاقیت به خرج داده و سیستم جدید ابداع کرده. 

ول کن بابا بذار هر بازیکن همون جایی که بازی میکرده بازی کنه. اخه فینال اروپا جای این کارهاست

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
اینکه تیمایی که خوب خرج میکنن قهرمانن دلیل نمیشه بگیم همیشه تیمای خوش خرج قهرمان میشن
فاصله ما تا قهرمانی به اندازه یه ثانیه تعلل ناواس روی شوت پیانیچ یا یه ثانیه تعلل بونوچی روی شوت رونالدو بود
رئال مارو برد اما ما به رئال نباختیم، به خودمون باختیم
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج
مشکل یووه اینه یه مجموعه ی صرفا خوبه. از رئیس گرفته تا مدیر و مربی و بازیکنا.
شخصیت و ذهنیت بزرگی نداریم اصلا. بوفونم از تو دروازه گل نمی تونه بزنه که. بنابراین یه بازی میشه با بارسا که همه خوب بازی می کنن و اشتباهم نداریم. یه بازیم میشه این. یا مثل رفت و برگشت بایرن پارسال.
همه چی اما و اگره اینجوری. باید بهترین فرم تیم باشه تا احتمالا ببره. در حالی که رئال بارسا بایرن می تونن 70% خودشون باشن و ببرن. رئال ِ دیشب فوق العاده نبود واقعا. می تونستن بهتر هم باشن.
یووه واقعا ابزار فنیِ موفقیت برای برد تو بازی دیشبُ داشت؛ ولی ذهنیت و بزرگیشُ اصلا. هر 3 دفاع وسط ما از راموس بهترن، ولی راموس بازیکن بزرگتریه قطعا. نه فقط به خاطر گل هاش. به خاطر انگیزه و قدرتی که تو رهبری تیم داره در شرایط سخت. زیدان 1 سال و نیمه که مربی شده و تجربه و دانش الگری بیشتره ازش. ولی آیا شخصیتشون قابل مقایسه س؟
یووه اگه دیشب خوش شانس بود می تونست قهرمان بشه. از نظر فنی اصلا تفاوت دو تیم اونقدر که نتیجه نشون میده نبود؛ ولی از نظر ذهنی تفاوت دو تیم بیش از چیزی بود که نتیجه نشون داد.
ذهنیت تیم دقیقا از بالا تا پایین باید تغییر کنه. الان اگه فنی نگاه کنیم از نظر مالی و بازیکنی (چه فعلی، چه آینده نگری) مدیریت خیلی خوب داره کار می کنه؛ منتهی برای یه باشگاهی که میخواد خوب باشه. برای بزرگ بودن به تفکر بسیار بهتر و جدی تری نیاز هست. هم در مدیریت هم مربی هم بازیکنا.
حالا حالا هام همینه. مثل همیشه باید بگیم دیر یا زود اروپا رو می گیریم ولی حقیقتا مهم نیس دیگه. خسته شدیم. حرص بیخود نخوریم بهتره.:دی

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

همین که همیشه دنبال بازیکنهایی مثل اینیستا میگردیم که تموم شده ان یا بازیکنهای معمولی  نشون میده چقدر ذهنیت بزرگی برای بردن اروپا داریم و نشون میده چقدر جاه طلبیم

در سطح مدیریت هم انگار رسیدن به نهایت مرحله های اروپا کفایت میکنه و اگر بیشتر ازین هم رقم نخوره زیاد مهم نیست .این ذهنیت برای قهرمان اروپا شدن کافی نیست

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
صحنه آهسته افتادن راموس رو ببینین..... راموس باید ب خاطر تمارض کارت زرد دومش رو میگرفت نه کواد... همین اخزاج اگر برای اونا بود شاید برمیگشت.. اما...

تیممو دوس دارم اشک ریختم بیشتر ار همه شما اما تیممو دوس دارم چون جزو دو تیم برتر اروپا بودیم امسال... سال بعدم هست.. تیمم 90 درصد بازی ها پیروزه این خیلی خوبه فیناله س گل اولشون سر اشتباه بازیکنامون بود توپ میخورد ب پای بازیکنا کمونه میکرد این آخرت بد شانسیه.... اما تیمم لاخت اما امسال فقط یک باخت داشتیم... اونم تو اروپا پس آقای خودمونيم خیلی خوبه... اما ما قهرکانم میشیم باید بشیم... امید همیشه هست

ریال ترکیبش مثل دوسال قبل ما بود 4_3_1_2 میشد همون
  • tecra, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

کلا ناامید شدم .نیمه دوم بازی دیشب ناامیدی بزرگی بوجود آورد.

• tecra, Georgia و -OMID- از این پست تشکر کرده است

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

از همه کادر باشگاه ، بازیکنا و هوادارای یووه تشکر میکنم.دمتون گرم برای این همه تعصب و علاقه ای که به تیمتون دارید.دیشب بنظرم ترکیب عاقلانه ای بود همون ترکیب شروع بازی چیزی که قبلش دربارش گفتم.یک نیمه بازی برابر یا شایدم بهتری از ریال انجام دادیم.ولی به محض خوردن گل دوم تیم به لحاظ ترس های ناشی از تکرار باخت های سریالی تو فینال همه تمرکز و انسجامش از دست داد و گل های خورده بعدی اصلا بنظرم ملاک نیست.این بازی تو مرحله غیر فینال برگزار میشد محال بود یووه اینطور ببازه اما وقتی شرایط قبل بازی اینطور وصف میکنیم که " مرگ و زندگیه " یا " آخرین فرصت بوفون هست و ..." دیگه فکر کنم سخته انسان باشی و احساسات برت قالب نشه اما یک چیزی میخوام بگم

بیاین واقع بین باشیم.این یووه در حد همین نفرات فعلیش با یک قرعه خوب میتونه هر سال جزو 4 تیم نیمه نهایی بشه.اما برای قهرمانی همیشه  3 تیم هستند که باید اونها رو شکست بدیم.یک چیز دقت کردین.از سال 2009 تا الان یعنی تقریبا یک دهه هست یا بارسا یا بایرن یا ریال یک پای فینالن و اکثرشم اسپانیاییها بردن.این یعنی چی؟

یعنی تو این سالها هر تیم شایسته دیگری هم نتونسته قهرمانی از اینها بگیره.چرا؟برای اینکه مشخصه فینال ها دقیقا اکثرش برمیگرده به کیفیت فردی نه تیم یکدست بودن.برمیگرده به قدرت برش هجومی.جز چلسی که اونم با هزار و یک بخت و اقبال و معجزه جل بایرن دووم آورد در بقیه موارد تیمی قهرمان شد که هم خلاقیت فردی داشت هم بهترین خط حمله...ما حتی تو ایتالیا هم با اختلاف نزدیک به 20 گل پایینتر از ناپولی و رم هستیم.میخوام بگم این استرس ناشی از فینال رو فقط و فقط قدرت هجومی بالا و داشتن سوپراستار که تو یک لحظه شرایط عوض کنه میشکنه.

یکبار دیگه گل اول بارسا تو فینال برلین ببینید.اولین حرکت بارسا از نیمار به اینیستا و اون فریب بدن اینیستا دقیقا ضمن  اینکه کل دفاع ما رو فریب میده توپ در شرایط  دروازه خالی جلو راکیتیچ قرار میده.بنظرتون کدوم یکی از بازیکنامون میتونن اینطوری دفاع حریف متلاشی کنن؟بیاین واقع بین باشیم.ما تو بزنگاه فینال چندتا سوپراستار میخواهیم.کسایی که جو برگردونند.یوونتوس الان باید خودش نبازه.باید بدونه ریال و بارسا اگه تو این یک دهه 3 بار قهرمان شدن عوضش 8 بار تو نیمه نهایی بودن.ما میتونیم با تقویت بالاخره قهرمان بشیم.باید بپذیریم کلاس بازی خدیرا پایین تر از مودریچ هست.هیگواین قابل قیاس با مسی و رونالدو نیست.ما وینگر خوب نداریم.خوبی که اینجا بدرخشه نه تو سری آ.کوادرادو اگه دیشب از اول هم بود کاری نمیتونست بکنه.باید با همین سیستم نصف تیم عوض بشن.وینگر چپ و راست خوب میخواهیم با یک هافبک جای خدیرا.همچنین نوک حمله.با 4 تغییر ما میتونیم قهرمان بشیم.من خوشبینم به همین شاکله اصلی .باید مدیریت خرج کنه و کیفیت ببره بالا و نتیجه میگیریم.

ضمن اینکه با تاکید به حفظ اکثر نفرات خصوصا دیبالا و پیانیچ از ماریو مانژوکیچ هم بخاطر تلاش و تعصبش تشکر میکنم :53:  :worship:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

من فقط از این دوستانی که در تالپیک مجاور فرموده اند ما در فصل ترانسفرینگ تابستانی امسال نیاز به خرید هافبک وسط نداریم و باید وینگر بخریم سوال دارم ایا نباید همین الان حرف خود را پس بگیرید؟ مگر هنوز به اقای خدیرا اعتقاد دارید؟ مگر دیشب ندیدید که ریکاوری توپ یووه چقدر کم بود؟ مگر ندیدید پیانیچ در نمیه دوم چقدر کم بازده شد؟

لطفا این دوستان بیاییند و مطالب گذشته خود را اصلاح کنند.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

عاشق ترین هوادار یوونتوس

عاشق ترین هوادار یوونتوس

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

بابا به خدا اعصابم خیلی داغونه...

اخه یکی نیس به الگری بگه این چه وضع سیستم چیدنه؟؟؟ مربی ترسو

اقا ما با چه زبونی بگیم که الگری رو نمیخوایم...

قهرمانی سری آ رو که همه میارن
امسال به بیشتر تیم های بزرگ سری آ باختیم...

فقط باید الگری بره

• tecra از این پست تشکر کرده است

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

بابا به خدا اعصابم خیلی داغونه...

اخه یکی نیس به الگری بگه این چه وضع سیستم چیدنه؟؟؟ مربی ترسو

اقا ما با چه زبونی بگیم که الگری رو نمیخوایم...

قهرمانی سری آ رو که همه میارن
امسال به بیشتر تیم های بزرگ سری آ باختیم...

فقط باید الگری بره

واقعا داری میگی ؟
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
شاید قبول کنم آلگری باید بره( به فرض مثال )، اما آخه کی جاش بیاد؟
دل نری ؟
رانیری ؟
اسپالتی ؟
سوسا ؟
دی فرانچسکو ؟
  • mory, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

عاشق ترین هوادار یوونتوس

عاشق ترین هوادار یوونتوس

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

کسی مثل من بوفون رو دوست نداره و به خاطر تمام زحماتی که واسه یووه کشیده از صمیم قلب ازش ممنونم...

اما یووه باید واسه سال دیگه به فکر یه گلر جوان قوی و اینده دار مثل دوناروما باشه... دخیا هم خوبه
بعد این لمینا و خدیرا باید از تیم برن..
یه مربی باید بیاد که تفکرات حجومی داشته باشه نه مثل الگری ترسو

من موندم که ماروتا چطور این هیگواین رو با ۹۰ میلیون خرید؟؟؟اخه قحطی مهاجم بود ؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی