پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله [1/4] لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 - 0 بارسلونا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
179 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: دور رفت مرحله [1/4] لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 3 - 0 بارسلونا (35 کاربر رای داده است)

پیشبینی نتیجه مسابقه

1. 1- 0 J (5 رای [14.29%] - نمایش)

درصد آرا: 14.29%

2. 2 - 0 J (11 رای [31.43%] - نمایش)

درصد آرا: 31.43%

3. 2 - 1 J (7 رای [20.00%] - نمایش)

درصد آرا: 20.00%

4. 3 - 2 J (1 رای [2.86%] - نمایش)

درصد آرا: 2.86%

5. 3 - 0 J (11 رای [31.43%] - نمایش)

درصد آرا: 31.43%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

- الکس هم گفته بارسا شانس اول صعود هست.

الکس کاملا سعی کرده فشار رو بزاره رو بارسا و از دوش تیم برداره. الکس کاپیتان خارج زمینه الان

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

خود الگری گفته میخام چهار مهاجمه بازی کنم

پس حتما شیری مثل اساموا باید تودفاع باشه

• Aminvo, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از مصاحبه الکس خوشم اومد... از اینکه قبل بازیا ازمون تعریف کنن متنفرم اینطوری ممکنه بازیکنا مغرور شن و این حرفا... اگه تعریف و تمجیدی هس بمونه واسه بعد قهرمانی...
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

غوددددا !

15284470745029620206.jpg

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اگه آساموا فیکس باشه تلویزیون رو خاموش میکنم به خداوندی خدا

تنها به یک دلیل باخت رو تحمل میکنم بازی پایاپایی

یا با کمک داور بتونن پیروز بشن

وگرنه هیچ کس حق اشتباه نداره هیچ کس هی بخوایم هر فصل گند بزنیم بابت یه تصمیم اشتباه آقایون مربی مدیر بازیکن

دیگه بسه
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال
فقط و فقط باید از جنبه روانی قوی باشیم. هیچ کاستی یی در این تیم نمیبینم نسبت به بارسا. از دقیقه ۱ تا ۹۵ باید با ذهنیت حمله و برنده شدن بازی کنیم. ما پارسال اگه ۱ نیمه ترسو نبودیم، میتونستیم بایرن رو حذف کنیم. امیدوارم به این تیم. ما یوونتوسیم و نباید به هیچ تیمی تو زمینمون باج بدیم، هیچ تیمی. به امید برد!

• mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

هنوزمشکل ذهنی داریم  ولی جلوی تیمای بزرگ این مشکل غرور نیست ! اتفاقا عکسِ این قضیه ست... تو اینجور بازیا اعتماد به نفس کافی نداریم.

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
من به الگري اعتماد ندارم اساموا سوتي ميده ساندرو بايد بازي کنه ولي مکس به اساموا بازي ميده بازي رو مي بريم ولي گل مي خوريم اگه اساموا باشه به شخصه استورارو رو ميذاشتم يا روگاني رو جاي خديرا و خديرا رو ميذاشتم جاي ساندرو اگه نمي تونستم ازش استفاده کنم اصن چرا اينا لمينا و اساموا رو نمي فروشن واقعا در حد اين يووه نيستن
  • tecra, Escanor, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
اساموا هافبک منطقه اي هستش بتزي بدون توپش در حد ليگ برتر خودمونه يعني واستاده تا بش پاس بدن ولي در عمل موقع دفاع دوست داره پرس کنه اما وقتي هم که تنهاست و ساپرت نداره باز پرس ميکنه در عوض قدرت و سرعت بالانسي داره که خوبه و مولتي دايو هم ميتونه بزنه ولي زماني که توپ رو داره رنج پاسش کمه پس هم تيمي هاش بايد بهش نزديک بشن که معمولا خديرا اين کتر رو ميکنه از اونجايي که سنش زياده تو 50-60 دقيقه اول تحليل ميره و بعدش ديگه تو پست خودشم به مشگل بر ميخوره پس جان مادرت مکس ساندرو رو بزار
  • tecra و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4151 ارسال

احتمال زیاد ساندرو برای اواخر بازی میاد مخصوصا زمانی که تیم نتیجه نگرفته..

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام و وقت بخیر به بیانکونری های عزیز
پخش زنده بازی از شبکه های
1tv Georgia
Az tv Azerbaijan
Canal +Poland
Canal 5 Italy
IRIB TV 3
Rahe farda
RSI LA2 HD
RTS Deux HD
Sky sport 3 Germany
SRF info HD
TRT 1HD
Varzesh sport tajikistan
.......
همه حرف ها رو دوستان زدن
یووه تنها کاری که باید بکنه اینه که نزاره بارسا بازی عادی و همیشگی خودش رو انجام بده، همین باعث میشه تا بارسا کلا بهم بریزه از خط دروازه تا نوک حملشون.
ما تمام خطوطمون استاندارد های لازم رو داره ولی بارسا اینطور نیست بخصوص در خط دفاع که در حال حاضر نمونه یه دفاع بی برنامه هست.

امیدوارم امروز همه خوب باشن.
F O R Z A J U V E N T U S
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

سلام و وقت بخیر به بیانکونری های عزیز
پخش زنده بازی از شبکه های
Varzesh sport tajikistan
.......
همه حرف ها رو دوستان زدن
یووه تنها کاری که باید بکنه اینه که نزاره بارسا بازی عادی و همیشگی خودش رو انجام بده، همین باعث میشه تا بارسا کلا بهم بریزه از خط دروازه تا نوک حملشون.
ما تمام خطوطمون استاندارد های لازم رو داره ولی بارسا اینطور نیست بخصوص در خط دفاع که در حال حاضر نمونه یه دفاع بی برنامه هست.

امیدوارم امروز همه خوب باشن.
F O R Z A J U V E N T U S

Yahsat 1A @ 52.5° East
TV Varzish HD - FTA Biss
TP : 11785/H/27500
Biss : 12 34 00 00 AB CD 00 00

-فرکانس جدید ورزیش تی وی
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

صفحه اول توتو اسپورت

86481434346921229577.jpg

کوادرادو رو فراموش کردن ، سلاحِ خاموشِ الگری

• eⁿzº, tecra, mohammad.mahdi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

امشب بازی از مقدرای که فکر میکردم برای یووه سخت تر شد. همه کارشناسان و فوتبالیها در خصوص ضعف بارسلونا و شانس بیشتر یووه برای پیروزی صحبت می کنند و اشاره ای هم به مثلث آتش بارسلونا می کنند و حتی کسی مثل ساکی میگه اونها مثل قبل نیستند، بزرگترین دشمن امشب تیم این خواهدبود که بازیکنان فکر کنند بارسلونا واقعا در دفاع ضعف داره و در خط هافبک هم توانا نیستند، من قبول دارم با رفتن ژاوی و پا به سن گذاشتن اینیستا و بنود بوسکتس امشب خط هافبک بارسلون ضعیف تر از گذشته هست، ولی تیم باید بدونه که بارسلونا هنوز که هنوزه بین 4 تیم برتر اروپا هست و به شدت خطرناک هست، اگر میگن اونها ضعیف هستند یعنی نسبت به ایده ال بارسلونا ضعیف هستند، نسبت رئالی که این همه بازیکن خوب در خط هافبک داره، نسبت به بایرنی که نیمکتش کاملا هم سطح تیم اصلیش هست نه یوونتوسی که شرایطی همانند بارسلونا داره، بارسلونا با نبود یک بازیکن در خط دفاعش به مشکل اساسی میخوره، یوونتوس هم اگر یکی از 4 بازیکن خط حمله نباشه تیم در بازی به مشکل می خوره و نمی تونه کیفیت اصلیش را ارائه بده. اگر پیانیچ و خدیرا مصدوم بشند همه می دونیم که هیچ بازیکنی نیست که در حال حاضر کیفیت اون ها را بتونه در تیم ارائه بده. پس یووه هم همچین وضعیت خیلی خوبی نداره. برای همین بازی برگشت اگر کواد کارت زرد بگیره واقعا هیچ جایگزینی نداره. آلگری باید خیلی هوشمندانه عمل کنه.

جو داره به سمتی پیش میره که فشار روی بازیکن ها یووه باشه. 

شایعات مربوط به حضور آساموا می تونه مبتنی بر این باشه که آلگری قصد داره بجای مانژو از ساندرو در اون پست استفاده بکنه ( شاید بخاطر آماده نبودن مانژو باشه و نمی خواد در موردش ریسک بکنه). یا قصد داره ساندرو را تعویضی به جای مانژو وارد بازی کنه تا فشار را در آخرهای بازی زیاد کنه و ...

در ابتدا امیدوارم که تیم امشب در ابتدا گلی دریافت نکنه و سپس با توجه به شرایط بازی بتونه نتیجه قابل قبولی بگیره، که می تونه تساوی باشه می تونه برد با اختلاف دو گل (بدون گل خورده) باشه. 

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من اینو فشار نمیدونم ....ب نظرم بودن بازیکنای خلاق برای ما بهتره ...چون با ویدالو استورارو و امثالهم نمیشه همه جوره بارسا رو پرس کرد باید تخلیه تاکتیکیشون کرد ...از چپ با ساندرو و راست با دنی وکواد و وسط با پیانیچ و دیبالا .........دعا میکنم برنده شیم 

• Aminvo, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

Asamoah Vs Messi

:fp:

- شاید فکر کرده از نظر دفاعی از ساندرو بهتره و تو بازی های اخر هم کمتر بازی کرده ی جورایی اماده تره ، البته به نظر خودم اگه مارک مسی رو از ساندرو میخواستی بهتر برات انجام میداد اما اعتقادم اینه که حتماً ی پلن بی خواسته رو نیمکت داشته باشه ؛ چون ما الان هیچ بازیکن هجومی رو نیمکت نداریم که بخواد بیاد تو و کمک کنه ... همه دفاع یا هافبک دفاعین  :22:

- امیدوارم شده حتی ده دقیقه استورارو بازی کنه با لَغَد بره تو صورت اون نیمار هم خودش اخراج شه هم اون از کوره در بره واکنش نشون بده ی زرد بگیره بازی برگشت رو از دست بده :1:

- ی چیز دیگه اینکه خیلی بازیکنا دارن مصاحبه میکنن ، اکثرا هم کلیشه ای و تکراری ؛ یا کلا حرف نزنید یا اگه میزنید بشورید تیم حریفو پهن کنید :1:

Yahsat 1A @ 52.5° East
TV Varzish HD - FTA Biss
TP : 11785/H/27500
Biss : 12 34 00 00 AB CD 00 00

-فرکانس جدید ورزیش تی وی

متاسفانه این کد کار نمیکنه ، بارها قبلا تستش کردم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شعاری که توی فضای مجازی انتخاب کردن خیلی خوبه.   #IT'S TIME

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
آساموا اگه سوتي بده كه ساندرو نيمه دوم بايد بياد سوتي هاي آساموا رو درست كنه كه ، تازه اگه بتونه ...
تركيب كامل بريم بهتره بنظرم !

كد ورزش تاجيكستان اينه :

12340046ABCD0078
  • mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من امیدم به کوادرادو هست که امشب دفاع بارسا رو اذیت کنه. ترسو بازی در نیاریم بهتر از بارسا هستیم

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نه اصلا بحث پلن بی و این حرفا نیس . گفته میشه دلیلِ این تغییر ، تغییرِ سیستم ـیه بارسا ست.

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی