پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : پورتو پرتغال 0 - 2 یوونتوس ایتالیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
67 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

تبریک میگم

بچه بخدا من ادم عادی هستم اما حس ششم فوقلاده ای رو دارم

اول بازی هی میگفتم پروتو اخراجی میده

بلافاصله که الکس تلس کارت زرد گرفت بخدا گفتم پس قراره اخراجی بازی تلس باشه و خدایی کمتر از 30 ثانیه حرفم به اثباط رسید

دیروزم پنالتی فالکو و مسیرش ک خراب میشه رو حدس زدم :1:

یونتوس بسیار محتاط بازی کرد و یونتوس هم خیلی صبور بازی کرد و مزد صبوریش رو گرفت ممکنه ب اب اتیش میزدیم گل میخوردیم و شرایط روحی روانی تیم از هم میپاشید

تبریک میگم بازم

خدایی پیاتسا بهترین گل امسال رو ضد که بهم خیلی خیلی چسبید

پیاتسا تو لیگ ایتالیا فشرده هست و سخته خودشو نشون بده و حالا یه ستاره بزرگ داریم تو اروپا که میتونه مثل موراتا بسیار تاثیر گزار ماشه

مارکوووووووووووووووووووو پیاتسا :8: :8: :8: :6: :worship: :worship: :worship:

خداشکر

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال

- فکر می کنم عکس العمل های دوستان گویای این هست که واقعا بازی به جز برد، بار فنی خاصی نداشت.

کاملا بدون تاکتیک و برنامه بودیم حداقل برای دقایق زیادی از بازی.

هر جوری با خودم کلنجار میرم می بینم نمی تونم این یووه رو بپذیرم ...

• Signora Omicidi, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
بعد مدت ها یه بازی کامل رو تونستم ببینم

سه تا کلمه فقط به ذهنم میاد

"بی برنامگی" اونم تو سومین فصل، "سانتر"، "شانس"

خدا بغلش کرده الگری رو، بهترین فرصته از این حجم عظیم خوش شانسی یه قهرمانی سی ال در بیاریم
  • Signora Omicidi, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

خوب نبودیم ، ولی بخش بزرگیش برمیگرده به بازی فوق العاده پورتو ، خیلی عالی دفاع میکردن هم کناره ها هم عمق رو بسته بودن ! امیدوارم بازی برگشت بازی راحت تری باشه ...

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

In santr ha yani chiiii
Ogh

قانون شماره 15 رو شخم زدی :1:

---

یه روز یه فیلم میسازم به اسم "پای چپ و راست من" درباره ی یه جوون سه رگه ی برزیلی-کلمبیایی-سوئیسی که نه با پای راستش درست میتونه سانتر کنه نه چپ.

---

- نیمه دوم تقریبا همون چیزی بود که انتظار داشتم البته توقع داشتم بسته تر بازی کنن و خب چیزی که منو سورپرایز کرد دقایق اول نیمه ی دوم بود. جوری بازی میکردن که انگار یازده نفرن نه ده نفره.

- به نظرم خوب نبودیم. البته نمیشه جلوی تیمایی که این شکلی بازی میکنن توقع زیادی داشت. چیزی که خیلی توی ذوق میزد سانترهامون بود که خیلی بد بودن.

- نکته ی مثبتی که نیمه ی اول یادم رفت ذکر کنم کارای ترکیبی بود که خیلی وقت بود ندیده بودم توی یووه. یه موقعیت بود که توی یه همچین حرکتی فکر کنم پیانیچ پاس داد به هیگواین که اگر دقت کرده بود و توپ رو درست تحت کنترلش در آورده بود میتونست گل بزنه.

- تعویضای آلگری هم طلایی بودن. برای پیاتسا خوشحالم. خیلی گل به موقعی بود. فکر می کنم خیلی به خودش فشار میاورد و خیلی سعی میکرد خودش رو ثابت کنه. امیدوارم بعد این احساس راحتی بکنه و بتونه با تمرکز بیشتری بازی کنه.

تقریبا کار تموم شد مگه این که معجزه ای اتفاق بیفته توی تورین. در نهایت تبریک می گم این برد رو به همه :53:

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

دوستانی که میگن یووه برنامه نداره، انصافن جلوی یه تیم با تجربه بالا و بشدت دفاعی که ده نفره هم شده و بیشتر به لاک دفاعی فرو رفته نمیشه با حرکات چند نفره و ... به گل رسید..

بهترین راه بیشتر کردن فشاره تا تیم حریف بالاخره وا بده..

قبل از اخراج هم رویکرد یووه خوب بود و در مجموع برد عالی بود.. نکته مهم این بود که اخطاری فقط لیخ رو داشتیم و مصدوم هم ندادیم. 

اگه در وسط حرکات چند نفره هیگوایین، دیبالا و پیانیچ بیشتر بشه حرکات هجومی بهتر از این هم میشه

-----

تیمای آلگری کلن همینطوری غیر قابل پیش بینی هستن.. از هر نقطه ای، هر بازیکنی در هر دقیقه ای ممکنه گل بزنه.. مثل گل استورارو به بایرن که از هیچی یووه به گل رسید.. اینا "شانس" نیست..

• eⁿzº, Signora Omicidi, Senmorta و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
پورتو خیلی خوب دفاع میکرد، تقریبا نیمه اول همه راه های حمله رو بسته بودن ولی نیمه دوم دو تا تعویض طلایی داشتیم، پیاتسا خیلی خوب زد وقتی توپ اومد تو پاش گفتم الان یا انقد معطل میکنه که دفاع حریف میگیره یا میزنه آسمون که پیاتسا هم خیلی سریع قشنگ زدش تو گل*، رو هم رفته زیادم بد نبودیم نبود بونوچم فرقی به حالمون نداشت، تلس و سیلوا اصلی ترین مهره های هجومی پورتو بودن که نتونستن ازشون استفاده کنن
----
*این اولین گل پیاتسا بود ؟
  • Signora Omicidi, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

@Jack Sparrow

اره گل اولش بود هرچند چندین بار لمینا و کوادرادو پاس گل خالی بهش ندادن و بیرون زدن کلا بدشانسی زیاد داشت ولی با این گلی که زد از نظر روحی روانی بسیار رو فرم میاد

دوستان اقعا میشه از الگری خورده گرفت ولی یکم منطقی فکر کنیم هرچند پورتو ده نفره بود اما باید واقعا انچنان انچنان به سرتا سر حمله تا دقیقه 75 رو نمیوردیم چون پورتو کلا هدفش حتی تو 11 نفر شدن هم همین بود توپ ور باتزی رو بده یوو و با ضد حمله ب یوو ضربه بزنه و توانایشم داشت که اگه یوو احساسی بازی میکرد و بی مهابا حمله قطعا میتونست داغمون کنه

من خودم گفتم یوو تا دقیقه 75 به همین سبک ادامه میده نتیجه نگیره دیگه به اب اتیش میزنه

واقعا این پورتو ابزار های عالی تو دفاع و حمله داشت همین براهیمی یه نفر چقد اذیت کرد

به شخصه نقد من نسبت الگری اینه تو بازی که تیم حریف ده نفره هست وو انچنان نیازی نیست به دفاع از خط حمله چه احتیاجی داره مانجو گیجی که روز خوبش نبود رو تو بازی نگه داره

اگه کوادرادو ضعیف بازی نمیکرد و این تعویض رو میکرد و مانزو رو نگه میداشت خیلی کار بدی میکرد چون از سمت چپ فقط ساندرو خودش تنها بود

واقعا و واقعا تو کل فصل فکر نمیکردم پیاستا بجز پشت مهاجم و وبنگ چپ بتونه پست دیگه ای بازی کنه و واقعا وقتی اومد تو سمت راست تازه راه افتادیم تو اون منطقه

در ضمن بد شانس هم بودیم خیلی موقعیت هامون گل نشد.

نقد بعدی من شدیدا بر میگرده به لیخت که یکبار الگری هرچند دیر به حرف ما گوش داد و کشیدش بیرون و دنی رو اورد ک عالی بود

بچه ها امشب خیلی جاها لیخت توپ میومد سر پاش فضا داشت که سریعا توپو ببره جلو و بدون مزاحمت سانتر کنه اما خیلی کند عمل میکرد نزدیک بود حتی اخراج هم بشه

من قبل بازی هم گفته بودم کاش الوز فیکس باشه چون الوز حداقل چهارتا سانتر مناسب میتونه بکنه

در کل دوستان فوتبال یک نوع شطرنج هست همونطور که باید به فکر حمله بود باید به فکر ضد حمله و گل نخوردن بود

یوو صبور بود و مزد صبوریش رو گرفت ممکن بود حتی گل هم نزنیم به هرصورت الگری باید یاد بگیره که خیلی جاها زودتر ب فکر تعویض روند بازی باشه  و از بازیکن های که تو لیگ قهرمان خیلی تاثیر گزار هستن بیشتر استفاده کنه مثل دنی الوز و پیاتسا

• tecra, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

لیخت عالی نیست ولی از بس غیرتی بازی میکنه خلاصه یه چیزی از تو حرکتاش در میاد نمونیش اخراجی بود که بازیکن پورتو به خاطر سرعت بالای لیخت شد، ، به عبارت دیگه صعود از 1/16 رو لیخت پایه گذاری کرد

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

s.m.r.d.8

s.m.r.d.8

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 132 ارسال

به نظر من این ترکیب فاجعه به تمام معناست

بازی کردن چهار مهاجم همزمان و فاصله ی عجیبی که بین هافبکها  و مدافعان با مهاجمها به وجود میاید

تو این سیستم هافبکها مجبورند خیلی مواقع نزدیک دفاع بازی کنند و این وظیفه سه بازیکن پشت مهاجمی که عقب بیایند و نذارند بازی دست حریف بیفته  مانژو و دیبالا مهاجم هستند و کوادرادو هم خیلی توانایی تو کارای دفاعی نداره و با این سیستم یووه هیچ شانسی تو در دست گرفتن نبض بازی نخواهد داست همون ابتدای بازی که پورتو نسبتا داشت خوب پرس می کرد یووه کاملا سرگردان و گیج بازی می کرد

دیبالا بازیکن خیلی خوبیه اما به درد اون پست نمیخوره دیدیم چند بار خواست توپو به هیگواین برسونه که موفق نشد و توانایی های تکنیکیش داره هدر می ره

مانژو اصلا تو بازی نبود  مهاجمم هدفیه که داره جای به شدت اشتباهی بازی میکنه

پیانیچ نمیتونه جلوی دفاع بازی کنه به خاطر همین خودش هم بیشتر پشت مهاجم ها بازی می کرد دقایق اول قشنگ نشون داد پیانیچ نمیتونه اونجا بازی کنه چون اصلن توانایی جنگندگی برای اون پست رو نداره

به هیچ وجه این سیستم 4-2-3-1 نیست تو این سیستم به جای این که سه بازیکن ایجاد موقعیت برای یک بازیکن انجام بدهند 4نفر منتظر استفاده از توپ هستند و وظایف بازیسازی همه روی دوش مدافین کناری افتاده بود  به همین خاطر حملات بدون هیچ تفکر و تاکتیکی و در اوج سردرگمی به هیچ نتیجه ای نمی رسید

• Signora Omicidi, tecra و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

@s.m.r.d.8

اتفاقا تو این سبک باعث میشه تو حمله هم از کنار هم از وسط عالی کار کرد هم اینکه تو دفاع کردن وینگی مثل مانزو از همون جلو جلو حملات حریف رو میگیره

کوادرادو از سمت راست و مانزو از سمت چپ  دو نقطه ماقبل هم هست یعنی مانزو تو بازیسازی و کار های دفاعی خیلی خیلی خوبه اما تو حمله و حرکت کردن متوسطه

برعکس کوادرادو تو دفاع کردن و بازی سازی متوسطه اما میتونه با حرکات انفجاریش تو حمله عالی کار کنه

شاید اگه کوادرادو مانزو با هم ترکیب بشم و دو تاشونو تو دو سمت داشته باشیم هیچ کمبود و نقصی نداشته باشیم

البته دوست عزیز این رو در نظر بگیریم که یوو از اول فصل تا همین هشت بازی پیش انواع سیستم های 5-3-2    4312  433  رو بازی کردیم و به دلیل نداشتن هابک های باکس عالی به اندازه کافی و مصدومیت های گاه و بی گاه مارکیزیو و تاثیر نداشتن انچنانی پیانیچ تو اون ترکیب ها بهترین ترکیب ممکن همین 4231 هستی که هم بازی زیبا هم پر گل هم از نظر دفاعی عالی

قطعا یه نواقصی هست که فصل بعد با خرید تولیسو و یکی مثل سانچز برا سمت چپ راست این سیستم باز دهی ب مراتب بهتری رو خواهد داشت

این سیستم جوون میداد دو هافبک دفاعیت ویدال و پوگبا باشن حیف از نداشتن مغز دوتاشون :22: :22:

• tecra, Escanor, s.m.r.d.8 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این کپی کامنت از طرفداریه: 

یوه میتونه خیلی قشنگ تر بازی کنه اگه الگری وینگر چپ بزاره.چرا تو این فوتبال مدرن ک داشتن ی وینگر گاهی باعث میشه ی تیم 2 برابر موقعیت گل داشته باشه و ریتم بازیش سریع تر غیر قابل پیش بینی تر باشه مانژوکیچ ک ی مهاجم نوک کلاسیک هست میزاره وینگر در حالی ک پیاتسا کوادرادو میتونن عالی بازی کنن اونجا ی صحنه کوادرادو رفت سمت چپ ی پا عوض کرد پاس داد ب دیبالا ک شوت کرد خورد ب تیر.کلن ترکیب چیدن الگری رو مخ اکثر مهره های هجومی تو پست تخصصیش شون نیستند مارکیزیو ک ی شماره 8 کامل میزاره ذخیره پیانیچ ک هافبک تهاجمی و تکنیک ک هر چی ب دروازه حریف نزدیک تر باشه خطرناک تر میزاره جای مارکیزیو ب جا دیبالا میزاره جای پیانیچ اونم تو شلوغ ترین جای زمین در حالی ک ی کم مایل ب راست باشه میتونه تو منطقه خلوت تر باشه و از تکنیک ش استفاده کنه و با ی دریبل خطر ایجاد کنه مانژوکیچ مهاجم نوک هم گذاشته وینگر چپ در حالی ک پیاتسا کوادرادو داره خوب چرا وقتی میتونه ی تیم قشنگ تر روون تر بازی کنه 4:هیچ ببره 2 هیچ و روی اشتباه مدافع حریف باید گل بزنه؟!!کلن موقعی که مصدوم نبود هم ب پیاتسا کم بازی میداد راحت میتونه فیکس باشه ب بازیکن کلیدی و با کلاس جهانی تبدیل بشه تازه تنوع تاکتیک ی بعد جدیدی هم ب یوه میده با سبک بازیش

• Signora Omicidi, tecra, s.m.r.d.8 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

به لحظه چشمامو بستم بیدار شدم ساعت شد 3 بازیو از دست دادم .....خلاصشو دیدم و خیلی سر بودیم ....تیم هارمونی خوبی داشت و مهم تر اینکه واقعا یه مسی و رونالدو توی تیممون داریم دیبالا و پیاتسا خیلی قدرشو باید بدونیم .......نکته دیگه اینکه کاسیاس عملکرد عالی داشت تبرییییییک به همه بابت برد ...کاش گل دیبالا رو صحیح اعلام میکرد داور

خوشحال ترین مرد امروز ماروتاست که دو تا خرید کرد امسال جفتشون گل زدن ......

• tecra, Escanor, vahid.juv و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

قبلا عرض کردم پیاتسا رو علگری تو اروپا رو می کنه چون ناشناخته است برای تیمای حریف  :1: 

• eⁿzº, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بازیکن خوب زیاد داشتیم ، اما بهترین قطعا ساندرو بود

• tecra, Senmorta, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

و باز هم یه برد تخ*یک :2laugh: و شانسی دیگه از یوونتوس در برابر تیم 10 نفره از لیگ محلات پرتقال :24:

الگری اگه مربی بود که تیم حریف 10 نفره نمی شد  :946060600768130572:  :ترول: 

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

من قبلا هم خدمت دوستان گفتم بازی برابر تیمهای اسم و رسم دار بسیار راحت تر از بازی در برابر تیمهایی خواهد بود که کمتر کسی روشون حساب میکنه ...حالا بماند که پورتو تیمی بود که در این فصل در اروپا و در کارهای دفاعی بسیار موفق نشون داده بود .

فکر می کنم بازی رو خوب شروع کردیم و اگر بازیکن حریف اخراج نمی شد در همون نیمه اول با توجه به روند مناسب و ریتم درستی که داشتیم به گل می رسیدیم ولی متاسفانه کم شدن نفرات پورتو اونها رو کاملا به لاک دفاعی فرو برد و واقعا نتیجه گرفتن جلوی همچین تیمی با این شرایط کار راحتی نخواهد بود .

کاملا برای بازی برنامه داشتیم و معتقدم برای باز کردن یک تیم مچاله شده در یک سوم دفاعی خودش یکی از راههای موثر همین سانتر از جناحین خواهد بود ...ولی اشکالاتی داریم که این روش رو کم اثر میکنه ...

من دیشب در حین بازی ذکر کردم که یووه در سوئیچ بازی به طرفین و سرعت دادن به جریان بازی کند عمل میکنه و همین باعث میشه در رسیدن به دروازه حریف چندان موفق نباشه ...تیم ما فاقد  سرعت انتقال توپ لازم برای رقابت های سطح یکی مثل چمپیونز لیگ هست و این زحمات تیم رو کم اثر میکنه .

اشکال بعدی پستی بود که کوادرادو بازی میکرد و به نظرم آلگری وظیفه اور لب رو ازش گرفته بود و به لیخ سپرده بود و همین موضوع و تمایل کواد به سمت مرکز تواناییهاش رو کمرنگ کرده بود ...

مانزوکیچ بازیکن خوب و مفیدیه ولی تو این بازی انگار اون کاربرد لازم رو نداشت و باید برای نیمه دوم تعویض میشد .

امیدوارم تیم بتونه خیلی بهتر بشه .

تبریک

• eⁿzº, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این پنجمین کلین شیتمون تو این فصل لیگ قهرمانان بود

تنها تیم میهمان این دور بودیم ک تونستیم برنده بشیم

بین 16 تیم حاضر در رقابتها یوونتوس تنها با 2 گل خورده بهترین خط دفاع رو در اختیار داره

تمام 4 بازی خارج از خونمون تو اروپا رو بردیم
  • mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
البته تنها میهمانی بودیم ک با کلین شیت بردیمfacepalm:‎‏: آتلتیکو رو یادم رفته بود
  • eⁿzº, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

حالم از کلین شیت بهم میخوره

سال اول کاپلو  مرحله گروهی و اول حذفی دو گل خوردیم بعد تو بازی لیورپول تو همون نیمه اول به اندازه 8 بازی قبل.

• eⁿzº, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی