پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

وضعیت اقتصادی یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
63 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• اعضا
  • 2209 ارسال
  • LocationRasht

@A Tribute To Buffon سلام! حالت خوبه؟ :6: :53:

اون 19.2 بعد از تعلق مالیات بهشه و اینی که من گذاشتم خالص و پیش از مالیات... شبیه حقوق بازیکنا که به gross و net تقسیم بندی میشه!

+ ازونجاییه که کوتاهی این پست ممکنه منو بکشه، اینم اضافه کنم که خالی از لطف نیست...

لوتیتو تگ +150 میلیونی روی میلینکوویچ-ساویچ گذاشته، این درحالیه که کل باشگاه لاتزیو به نقل از KPMG، فقط 241 میلیون ارزش داره... down.gif :1:

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

- « من ، مهدی کروبی فرزند احمد ، خفه نمیشوم! » -

DiQjtSCW0AE_Toi4.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• مدیر موقت
  • 1801 ارسال

down.gif

تو فقط به من بگو این شکلکه رو از کجا گیر آوردی  :fp:  :39:  :1:

• Orphée, ace of glass, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

farzad-t

farzad-t

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 139 ارسال

دیدم دوستان توی چت باکس مطالب خوبی رو در خصوص افت سهام باشگاه مطرح کردن.

این افت هم از منظر تکنیکالی قابل توجیهه و هم فاندامنتالی.

از منظر تکنیکالی، سهم در قیمت 2 یورو مقاومت تاریخی سنگینی داره. آخرین بار سال 2006 سهم موفق شد این مقاومت رو موقتا بشکنه که طولی نکشید مجددا قیمت به زیر 2 یورو سقوط کرد. این بار هم تا 1.8 یورو بالا رفت و بعد اندیکاتورهای مختلف واگرایی دادن و سیگنال خروج. و جالب اینکه با حجم معاملات بسیار سنگینی هم ریزش کرد. روز 20 سپتامبر (پنجشنبه 29 شهریور) حجم بی‌سابقه 183 میلیون سهم معامله شده. بنابراین ریزش سهم یووه قبل از انتشار خبر رونالدو آغاز شده و اهالی فن، زودتر سیگنال خروج رو گرفتن و از سهم خارج شدن.

از منظر بنیادی، عده زیادی بعد از رشد شارپ سهم، تمایل به سیو سود دارن. به همین دلیل وقتی قیمت نزدیک به سقف تاریخی خودش شده، سهم رو فروختن و سودشون را سیو کردن. عموما ریزش‌های تکنیکالی باید یه دلیل بنیادی هم داشته باشه و چه بهانه‌ای بهتر از خبر رونالدو! سهم به طور طبیعی بعد از این رشد شارپ، نیاز به اصلاح داشته که الان داره انجام میشه.

nwbc_untitled-min.jpg

بعیده که به این راحتیا بتونه سقف 2 یورو رو بشکونه. نیاز به خبر بنیادی بسیار قوی داره. احتمالا قهرمانی در چمپیونز لیگ بتونه این کار رو بکنه.

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

000

لطفا پاک کنید این پیام رو 

@AbolfazlMF  

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است