پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا فصل 2016/17

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
284 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا فصل 2016/17 (18 کاربر رای داده است)

دوست دارید حریف بعدی یوونتوس چه تیمی باشد ..

1. موناکو (10 رای [55.56%])

درصد آرا: 55.56%

2. ریال (7 رای [38.89%])

درصد آرا: 38.89%

3. اتلتیک (1 رای [5.56%])

درصد آرا: 5.56%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

سلام دوستان

همین اول جا داره یه معرفی کنم - من یه هوادار دواتیشه و قدیمی ابی اناریم که سال ها تو فروم بارسا عضوم و فعالیت دارم - و در واقع یووه تیم دوم من محسوب میشه که تا جایی که بتونم خلاصه بازیاشو میبنم - متاسفانه این فصل خیلی کم پیش اومده بتونم یه بازی کامل از یووه ببینم، اونم دلیلش عدم پخش بازیای ایتالیاس و فقط فقط مانور دادن رو لالیگا یا به اصطلاح لالیگا تی وی :angry:

حدود 2.3 ساله تقریبا هفته ای چندبار فروم رو چک میکنم و نظرات بچه هارو میخونم و تقریبا تا حدودی با بچه ها اشنام - میدونم کی هوادار الگری  کی کونته! :D

امروز دیگه تصمیم گرفت بیام تو گود :449:

بچه ها قدر فرومو بدونید - من تو خیلی از فرومو میرم نظرارو میخونم ولی اینجا و فروم بارسا جو و فضاش خیلی سالمه - خوش حالم که تو قدیمی ترین کانون هواداری عضو شدم :worship:

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

فکر میکنم یوونتوس تو مرحله بعد تو اوج امادگی باشه و ترجیح میدم همینجا به یک تیم قوی بخوره 

بارسا یا ریال خوبه چون بردن این ۲ تیم از نظر تبلیغاتی  و خبری هم سودش بیشتره 

یوونتوس اگر مصدوم و محروم نداشته باشه هر تیمی رو شکست میده ( جز بایرن که اون بازی ۵۰ ۵۰ هست) 

امسال نذر کردم یوونتوس رسید فینال حتما فینالو برم  :1:  :1: :fp:  کسی هست اعلام امادگی کنه  :nish:

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1008 ارسال
  • LocationKurdistan

ماسکرانو :"دروغ نمی‌گویم. روی دی ماریا خطا کردم. اما فکر می‌کنم این صحنه دلیل حذف پی اس جی نیست"

zxh6_photo_2017-03-09_20-42-53.jpg

این همون صحنه اس که بالاتر گفتم موقع بازی تکرارش پخش نشد..اگه گل میشد، بارسا باید تو  کمتر از 6 دقیقه 4 گل میزد، به این نمایش سیرک نمیگن معجزه !...میگن حمایت یوفا

/

پیامبر لوییز انریکه: می توانیم 6 گل به پاری سن ژرمن بزنیم؛ به ضربات پنالتی فکر نکرده ایم!

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

ماسکرانو :"دروغ نمی‌گویم. روی دی ماریا خطا کردم. اما فکر می‌کنم این صحنه دلیل حذف پی اس جی نیست"

zxh6_photo_2017-03-09_20-42-53.jpg

این همون صحنه اس که بالاتر گفتم موقع بازی تکرارش پخش نشد..اگه گل میشد، بارسا باید تو  کمتر از 6 دقیقه 4 گل میزد، به این نمایش سیرک نمیگن معجزه !...میگن حمایت یوفا

/

پیامبر: می توانیم 6 گل به پاری سن ژرمن بزنیم؛ به ضربات پنالتی فکر نکرده ایم!

دوست عزیز کاری که بارسا کرد یه شاهکار تاریخی بود! این که بیایم همچین کار بزرگی رو کوچیک قلمداد کنیم و به داور و یوفا و .. ربط بدیم درست نیست!  هیچ تیمی نتونسته بود تو تاریخ رقابت ها همچین نتیجه سنگینی رو در مقابل یه تیم عالی (از لحاظ مهره) برگردونه ! طبیعتنا تو همچین بازی نیاز به کمی شانس هم باید داشته باشی! خوشبختانه داوری هم به سود ما بود و کمی کمک کرد. تو اکثر فروم هایی که مدعی قهرمانی هستن دور زدم- اکثرا متل شما 2 تا عکس و یه مصاحبه گذاشتن و دارن این شاهکار بارسا به کاملا به داوری و یوفا و .. نسبت میدن!

و هیچ حرفی از شایستگی و بزرگی بارسا نمیزنن و تا جایی که ممکنه  این کار بزرگ رو بی ارزش جلوه بدن ! و قطعا این نشات میگیره از ترس رویاروی با بارسا ! بارسا کاملا شایسته حضور تو این مرحله بود ...

انریکه هم پیامبر یا نوسترداموس نیست - ولی مربی با ذهنیت فوق العاده ای س که تونسته بود همچین ذهنیت بزرگی رو طی کمتر از 1 ماه بین بازیکنا ایجاد کنه !

• tecra, ace of glass و Gin از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

دوست عزیز کاری که بارسا کرد یه شاهکار تاریخی بود! این که بیایم همچین کار بزرگی رو کوچیک قلمداد کنیم و به داور و یوفا و .. ربط بدیم درست نیست! هیچ تیمی نتونسته بود تو تاریخ رقابت ها همچین نتیجه سنگینی رو در مقابل یه تیم عالی (از لحاظ مهره) برگردونه ! طبیعتنا تو همچین بازی نیاز به کمی شانس هم باید داشته باشی! خوشبختانه داوری هم به سود ما بود و کمی کمک کرد. تو اکثر فروم هایی که مدعی قهرمانی هستن دور زدم- اکثرا متل شما 2 تا عکس و یه مصاحبه گذاشتن و دارن این شاهکار بارسا به کاملا به داوری و یوفا و .. نسبت میدن!
و هیچ حرفی از شایستگی و بزرگی بارسا نمیزنن و تا جایی که ممکنه این کار بزرگ رو بی ارزش جلوه بدن ! و قطعا این نشات میگیره از ترس رویاروی با بارسا ! بارسا کاملا شایسته حضور تو این مرحله بود ...

انریکه هم پیامبر یا نوسترداموس نیست - ولی مربی با ذهنیت فوق العاده ای س که تونسته بود همچین ذهنیت بزرگی رو طی کمتر از 1 ماه بین بازیکنا ایجاد کنه !

اصلا من میگم بارسا 10 تا میزد ... وقتی نصف بیشتر کل هاش با اشتباه داوری به ثمر رسیده برا من یکی کوچکترین ارزشی نداره و حالم از بارسا بیش از پیش بهم میخوره ... بارسا هیچ کار بزرگی نکرده که 6-5 پی اس جی رو با کمک مستقیم داور برده ... یه برد یک بر صفر در مجموع بدون کمک داوری ارزشش از این نمایش مزحک بیشتره .. چون یه عده سوار موج شدند میگند چون بازی رو برگردونده تو تاریخ نظیر نداشته دلیل نمیشه منم همرنگ یه مشت بارسایی و فوتبال ندیده مثل سایت ورزش 3 بشم ... بردتون برا خودتون ارزش داره ... برا من یه بازی کاملا مسخره و از قبل برنامه ریزی شده است
  • eⁿzº, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دوست عزیز کاری که بارسا کرد یه شاهکار تاریخی بود! این که بیایم همچین کار بزرگی رو کوچیک قلمداد کنیم و به داور و یوفا و .. ربط بدیم درست نیست!  هیچ تیمی نتونسته بود تو تاریخ رقابت ها همچین نتیجه سنگینی رو در مقابل یه تیم عالی (از لحاظ مهره) برگردونه ! طبیعتنا تو همچین بازی نیاز به کمی شانس هم باید داشته باشی! خوشبختانه داوری هم به سود ما بود و کمی کمک کرد. تو اکثر فروم هایی که مدعی قهرمانی هستن دور زدم- اکثرا متل شما 2 تا عکس و یه مصاحبه گذاشتن و دارن این شاهکار بارسا به کاملا به داوری و یوفا و .. نسبت میدن!

و هیچ حرفی از شایستگی و بزرگی بارسا نمیزنن و تا جایی که ممکنه  این کار بزرگ رو بی ارزش جلوه بدن ! و قطعا این نشات میگیره از ترس رویاروی با بارسا ! بارسا کاملا شایسته حضور تو این مرحله بود ...

عذر می خوام...اینجا فروم یوونتوس است....هواداری از بارسلونا اینجا معنی نمیده....اسم کاربریت هم گذاشتی بارسلونا....لطفا احترام این مکان حفظ کن

• Massimiliano Allegri, Serie A و Sassan از این پست تشکر کرده است

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1008 ارسال
  • LocationKurdistan

درست بعد از بازی دیشب و شاهکار مسلم یوفا و شرکا اومدی پست گذاشتی ، یهویی فیلت یاد هندستون کرده که آره یووه تیم دومته، به قول خودت تو همه انجمنها هم سرک میکشی، احتمالا عکس پروفایلت رو هم از همون تیم میزاری که کسی بهت شک نکنه!

بعد از اون احوالپرسی مبسوط و کشیدن قلیون تو فوروم : دی و شناخت کامل از تک تک بچه ها با 2 پست! یه مقدار مشکوک میزنی

بالاخره موضعت رو مشخص نکردی..طرفدار یوونتوسی یا بارسا؟ من از استاندارد دو گانه حالم به هم میخوره! به خصوص آدمهای هیپوکریت و طرفدار چند تیم مختلف !! :1: :2laugh:

به جرات میتونم بگم بعد از بازی دیشب علاقه ام به فوتبال کمتر شد...
داور کاملا یک طرفه و به نفع بارسا قضاوت کرد .. 2گل از 6 گل بارسا هدیه داور بود . یه پنالتی واضح تو حساسترین دقیقه بازی برای حریف نگرفت...اگه گل میشد یوفا و کل 124 هزار پیامبر هم نمیتونستن واسه صعودتون کاری کنن ( زدن 4 گل تو 5 دقیقه)... داور رسما پی اس جی رو سلاخی کرد

اومدی فوروم یوونتوس یه عکس یووه گذاشتی تو پروفایلت! نظرت رو گفتی بچه ها همگی بهت خوشامد گفتن..
!حالا برو در خونه خودتون بازی کن

• Pinturicchio, Massimiliano Allegri و Sassan از این پست تشکر کرده است

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

عذر می خوام...اینجا فروم یوونتوس است....هواداری از بارسلونا اینجا معنی نمیده....اسم کاربریت هم گذاشتی بارسلونا....لطفا احترام این مکان حفظ کن

من درخواست تغییر کاربری دادم اما متاسفانه رد شد.. من اینجا به عنوان یه هوادار یووه فعالیت میکنم

• tecra از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

درست بعد از بازی دیشب و شاهکار مسلم یوفا و شرکا اومدی پست گذاشتی ، یهویی فیلت یاد هندستون کرده که آره یووه تیم دومته، به قول خودت تو همه انجمنها هم سرک میکشی، احتمالا عکس پروفایلت رو هم از همون تیم میزاری که کسی بهت شک نکنه!

بعد از اون احوالپرسی مبسوط و کشیدن قلیون تو فوروم : دی و شناخت کامل از تک تک بچه ها با 2 پست! یه مقدار مشکوک میزنی

بالاخره موضعت رو مشخص نکردی..طرفدار یوونتوسی یا بارسا؟ من از استاندارد دو گانه حالم به هم میخوره! به خصوص آدمهای هیپوکریت و طرفدار چند تیم مختلف !! :1: :2laugh:

به جرات میتونم بگم بعد از بازی دیشب علاقه ام به فوتبال کمتر شد...
داور کاملا یک طرفه و به نفع بارسا قضاوت کرد .. 2گل از 6 گل بارسا هدیه داور بود . یه پنالتی واضح تو حساسترین دقیقه بازی برای حریف نگرفت...اگه گل میشد یوفا و کل 124 هزار پیامبر هم نمیتونستن واسه صعودتون کاری کنن ( زدن 4 گل تو 5 دقیقه)... داور رسما پی اس جی رو سلاخی کرد

اومدی فوروم یوونتوس یه عکس یووه گذاشتی تو پروفایلت! نظرت رو گفتی بچه ها همگی بهت خوشامد گفتن..
!حالا برو در خونه خودتون بازی کن

باشه عزیز من میرم تو فروم بارسا - ایشالا بارسا قهرمان نشد یووه بشه !

فورزا یووه

• tecra و Gin از این پست تشکر کرده است

o55_dsfsdf.gif

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

خداییش اگر عن جرمن بالا میرفت چیزی تو جیب یوفا نمی رفت..........

دست یوفا درد نکنه که باعث شد مانع از ریزش 60 درصدی بینندگان لیگ قهرمانان ودرامدهای حاصله از ان بشه.

خود جناب بلاتر مرحوم گفتن برای هیجانی تر کردن فوتبال کوچک ترین تماسی با بازیکنان دایوسلونا رو داوران خطا اعلام کنند..........

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

سوای اون بحثی که همه این ها نمایشه ، دروغ چرا خودم هم بعضی وقتا بهش فکر کردم  ولی قابل اثبات نیست .
داور برای بازی با این اسم بزرگ خیلی کوچیک بود اشتباهم داشت اما

یه تفاوتی بین 1-0 بارسا چلسی با این هست اونم تفاوت 5 تا گله !!!
بعضی اوقات یه تیمو زور چپونی میبرند مثل بارسا همون موقع یا بایرن فصل پیش ولی این که تو بیای بازی 4-0 باخته رو 3 تا بزنی بعد از خوردن گل روحیتو از دست ندی و دوباره سه تا بزنی شایسته تقدیره .
شما جو نیوکمپم در نظر بگیرید ، هر آدمی جلوی صد هزار نفر قرار بگیره خود به خود نظراتش یه مقدار به نفع تیم میزبان میشه .

+ آینده از آن یوونتوس و بایرنه

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

فورزا یووه

حاجی میدونم بارسایی هستی، ولی اینجا جاش نیس، بیا بیخیال شو اگه خوشت اومد میتونی بازیای بارسا رو با تلویزیون سیاه سفید ببینی اما نمیتونی همزمان بارسایی و یووه ای باشی
  • alexdelpiero, Georgia , Serie A و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

فورزا یووه

:22: کاش یخرده مهربون تر باشیم.. طرف اومده نظر داده دیگه*.. منم قدیما طرفدار بارسا بودم.. جرم که نکردم (شایدم کردم، نمدونم :39:  :1:) از شانس من اون موقع بارسا مثل اینتر یه Looser تمام عیار بود (زمان دی بوئر و فیگو و ...). ولی الان که فقط یووه ای هستم چپ و راست جام میگیره  :fp:

------

حالا که بحث داوری شد، برعکس بقیه بنظرم داور وسط فوق العاده بود.. صحنه ماسکرانو رو فقط دور بود که ظاهرن اشتباه کرد.

اگه قرار به بنفع گرفتن بود خطای هند نیمه اول رو باید به نفع بارسا می گرفت. حتی خطای نیمار رو هم نگرفت و داور پشت خط اعلام کرد.. 

سوارز اگه با لباس هر تیم دیگه ای اون حرکتو میرد بازم داور پنالتی می گرفت. ربطی به داور/ یوفا نداره که بازیکن استادانه شبیه سازی میکنه..

پنالتی اول هم نیمار زرنگی کرد و خودشو چسبوند به سر بازیکنِ سر خورده.. خطا درست بود اینجا..

و کلن تیم های هجومی و تکنیکی بخاطر اتفاقات بیشتری که داخل محوطه جریمه حریف ایجاد می کنن پنالتی ها و منافع بیشتری می برن..

---------

* اگه وقت کردید و یه سر به فروم انگلیسی من یونایتد بزنید می بینید که طرفدارای تمام تیما اونجا نظراتشونو آزادانه میدن.. روی منچستر متعصبن و اگه طرفدار یه تیم دیگه نظر منفی بده موضع می گیرن ولی برای سایر تیم ها بشدت منعطفن. فکر کنم ما هم بتونیم حداقل دیگرانو از اینجا دور نکنیم.   :53:

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

حاجی میدونم بارسایی هستی، ولی اینجا جاش نیس، بیا بیخیال شو اگه خوشت اومد میتونی بازیای بارسا رو با تلویزیون سیاه سفید ببینی اما نمیتونی همزمان بارسایی و یووه ای باشی

عزیز من که تو ارسال اولم هم گفتم هوادار 2 اتیشه بارسام - ولی تا جایی که بتونم خلاصه بازیای یووه رو میبینم و یجورایی تیم دووم محسوب میشه - چون خوشم میاد ازش - چون از اقا بوفون خوشم میاد - چون از اقا پیرلو خوشم میومد - چون از دنی الوزی که باهاش حدود یه دهه زندگی کردیم خوشم میاد - و ....

سوای اون بحثی که همه این ها نمایشه ، دروغ چرا خودم هم بعضی وقتا بهش فکر کردم  ولی قابل اثبات نیست .
داور برای بازی با این اسم بزرگ خیلی کوچیک بود اشتباهم داشت اما

یه تفاوتی بین 1-0 بارسا چلسی با این هست اونم تفاوت 5 تا گله !!!
بعضی اوقات یه تیمو زور چپونی میبرند مثل بارسا همون موقع یا بایرن فصل پیش ولی این که تو بیای بازی 4-0 باخته رو 3 تا بزنی بعد از خوردن گل روحیتو از دست ندی و دوباره سه تا بزنی شایسته تقدیره .
شما جو نیوکمپم در نظر بگیرید ، هر آدمی جلوی صد هزار نفر قرار بگیره خود به خود نظراتش یه مقدار به نفع تیم میزبان میشه .

+ آینده از آن یوونتوس و بایرنه

دقیقا منم منظورم همینه - این کامبکی که دوبار در طول بازی زدیم عالیه

من خودم تا دقیقه 87 که 3 تا گل میخواستیم ناامید بودم. میخواستم تی وی رو خاموش کنم که معجزه رخ داد .

:22: کاش یخرده مهربون تر باشیم.. طرف اومده نظر داده دیگه*.. منم قدیما طرفدار بارسا بودم.. جرم که نکردم (شایدم کردم، نمدونم :39:  :1:) از شانس من اون موقع بارسا مثل اینتر یه Looser تمام عیار بود (زمان دی بوئر و فیگو و ...). ولی الان که فقط یووه ای هستم چپ و راست جام میگیره  :fp:

------

حالا که بحث داوری شد، برعکس بقیه بنظرم داور وسط فوق العاده بود.. صحنه ماسکرانو رو فقط دور بود که ظاهرن اشتباه کرد.

اگه قرار به بنفع گرفتن بود خطای هند نیمه اول رو باید به نفع بارسا می گرفت. حتی خطای نیمار رو هم نگرفت و داور پشت خط اعلام کرد.. 

سوارز اگه با لباس هر تیم دیگه ای اون حرکتو میرد بازم داور پنالتی می گرفت. ربطی به داور/ یوفا نداره که بازیکن استادانه شبیه سازی میکنه..

پنالتی اول هم نیمار زرنگی کرد و خودشو چسبوند به سر بازیکنِ سر خورده.. خطا درست بود اینجا..

و کلن تیم های هجومی و تکنیکی بخاطر اتفاقات بیشتری که داخل محوطه جریمه حریف ایجاد می کنن پنالتی ها و منافع بیشتری می برن..

---------

* اگه وقت کردید و یه سر به فروم انگلیسی من یونایتد بزنید می بینید که طرفدارای تمام تیما اونجا نظراتشونو آزادانه میدن.. روی منچستر متعصبن و اگه طرفدار یه تیم دیگه نظر منفی بده موضع می گیرن ولی برای سایر تیم ها بشدت منعطفن. فکر کنم ما هم بتونیم حداقل دیگرانو از اینجا دور نکنیم.   :53:

عزیزی :53:  خیلی خوبه وقتی وارد یه جایی میشی و غریبی اینجوری ازت حمایت میکنن :53:

بارها بحث  هواداری که میشد تو فروم بارسا هم میگفتم فروم یووه فوق العادس. حتی اگه مخالفت هم باشن حداقل مثل سایر فروم ها فحش نمیدن بهت :22: :1:

بازم اگه یوزر من یا بارسایی بودنم اذیتتون میکنه چه اینجا یا خصوصی اعلام کنید که مزاحمتون نشم :53:

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بارسایی عزیز خوش امدی ..........اولا باخت پاریس حقشون بود چون از دقیقه 1 کاوانی تو دفاع بود دوما حالا به نفع بارسام بگیرن اما تیمی که باید ببره چون بازی رفت برده میاد گاگول بازی در میاره و میترسه بیشخصیته .

دوما دوس دارم یووه به قرعه اسون تر بخوره و من سویا رو ترجیح میدم حتی دورتموند ولی بارسا بایرن ترجیح میدم فینال باشه اگه بتونیم بالا بیایم   

• mory, alexdelpiero, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
موندم چرا علیه این بنده خدا جبهه گرفتین .
منم تا قبل از گواردیولا بارسایی بودم و یواش یواش نسبت بهش بی تفاوت شدم .
ولی الان با اینکه یوونتوسیم شدیدا لیورپولم دوست دارم . این دلیل نشد که بگیم شما طرفدار واقعی فوتبال نیستی .
حالا یه اندازه ای داره هواداری از تیم ها . یکی رو می پرستی یکی رو دوست داری .

در ضمن به نظرم کام بکی که بارسا زد یه اتفاق فوق العاده بود .و خدا به معنی واقعی بغلشون کرده بود . در واقع ابر و باد و مه و خورشید دست در دست هم داده بودند تا بارسا این نتیجه رو کسب کنه .
لذت زیادی داره . این لذت رو من هم تجربه کردم بعد بازی لیورپول و دورتموند .
  • mory, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

رئال که طبق معمول به آسون ترین قرعه (لستر) میخوره

بارسا- برنده من سیتی- موناکو

اتلتیکو- بایرن

یووه- دورتموند       ---> بنظرم آسونترین قرعه ممکنه.. راحت عقب می شینیم و ضدحمله میزنیم  :1:

امیدوارم به بایرن و اتلتیکو نخوریم.. قرعه با بارسا هم بشدت جذاب میشه 

---

در نیمه نهایی:

یووه با اتلتیکویی که نصف بازیکناشو با مصدومیت و محرومیت مقابل بایرن از دست داده و تو لیگ هم تو بحرانه (دیگه آسونترین قرعه ممکن بود :1:)

برنده من سیتی- موناکو با رئال 

• mory, alexdelpiero, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

همین الان بارسا لطفا ... بذارید یه تیم خوب رو حذف کنیم تا در دهن منتقدین داخلی و خارجی بسته بشه :1: 
تا اینقدر 3 تا قهرمانی خیالی مربی مجهول رو تو سر مربی ما نزنند :1:

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یعنی چی در دهن منتقدا بسته بشه ؟؟

قضاوت با بقیه که کی توهین کرد تو پست هاش

بازم خودتو بیشتر با این پستات نشون بده 

+ اون جمله از بک تو یووست نه من 

از

همه بدتر اونایی که تایید کرد پستتو تاسف داره

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دنیا دو روزه ، با هم دوست باشیم.

من مطمئنم سهیل از حرف ش منظور بدی نداشت.

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی