پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

در ثانی ربطی نداره که حالا یه بار هزینه کرده یووه حتماً بیاد اروپا قهرمان شه

کاری که امسال یووه شروع کرده 10 ساله که باشگاه های امثال بایرن بارسلون رئال دارن انجام میدن 

میشه این انتظارو داشت تو 3 سال آینده یووه 1 قهرمانی بدست بیاره

• alexdelpiero, Huceyn, Gin و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

7bu5dkcb7hf2eqtfd8yp_thumb.jpg

بعد میگند چرا اضافه وزن داره !  :21:  :22:  :fp: 

کاوانی + دراکسلر = 90 میلیون = هیگواین 

(o_0)

ببینم 4 مین خرید گران تاریخ در دنیای فوتبال میتونه بازی های مهم لیگ قهرمانان رو در بیاره برامون یا نه 

:worship:  :worship:  :worship:

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

- میزان کاهش وزن ایگوآیین طی فقط 1 هفته... (بدون شرح) :

5zf2_11.jpg  74ks_22.jpg

./ وزنش در کوپا آمریکای 2016 که همین 4-5 ماه پیش برگزار شد هم بالا بود (1+2) ؛

جایی که توش 4 گل زد (فقط 2 تا کمتر از وارگاس آقای گل و یکی کمتر از مسی) و 1 پاس گل داد (فقط یکی کمتر از دی ماریا و 3 تا کمتر از آقای پاس گل اون جام -مسی-)...

- گاتزتا : ایگوآیین اول به تیم ملی دعوت شده بود ولی رد کرد چون میخواد رو یووه تمرکز و نشون بده که قدردانه..

./ ایگوآیین میخواد به رژیم غذاییش عمل کنه و مطمئن بشه که وزنش متعادله، بزودی به شرایط آرمانی برمیگرده و فقط با گلهاش حرف خواهد زد!

./ رژیم غذایی ایگوآیین بدین شرحه ؛ مقادیر زیادی سبزی (بخصوص خام) در شروع غذا و مقدار زیادی ماهی. همچنین از خوردن مشروب منع شده! (چون بشدت اشتها آوره)...

./ ماموریت بازگردوندن ایگوآیین و سایر بازیکنای یووه به وزن ایده آل و مدیریت رژیمها با متئو پینچلا ست...

- مثه تموم آرژانتینیا دیوونۀ آسادو (کباب آرژانتینی) ـه بخصوص دستپخت برادرش که خیلی عالی درستشون میکنه...

- با اینکه دوشنبۀ هفتۀ پیش آلگری به تیم استراحت داده بود، ولی ایگ در وینووو حاضر شد و تمرین کرد...

+ اگه یادتون باشه، توز هم اوایل میگفتن اضافه وزن داره. بنابراین این حتی میتونه یه انگیزۀ مصاعف برای ایگوآیین باشه که بگفتۀ توتو میخواد از 36 گلی که فصل پیش زد هم عبور کنه + UCL رو ببره...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Ali real

Ali real

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
سلام
اين اولين كامنت من تو اين پيج هست علي ام ٢٨ سالمه يه رئالي كه عاشق تيمم هستم و از سال ٢٠٠٠ طرفدار شدم
٢-٣ روزه تو اين سايت ميام و واقعا حس خيلي بهتري دارم اينجا و واقعا يك سري عاشق يووه و فوتبال ميبينم كه تو سايت رئال و بارسا و بايرن. كمتر ديده ميشه
ديگه شده دوره اي كه همه به خاطر رونالدو مسي طرفدارن نه به خاطر تيم
ولي يووه واقعا ريشه داره و احترام خاصي پيش من داره و از نظرات شما ميشه اينو فهميد كه تيم از هر بازيكني مهم تره. و البته با رفتار و برخوردي كه امثال حضرت بوفون و دلپيرو با يووه داشتن رو ميشه اينو فهميد كه يووه بالا تر از بازيكنه و خوشبختانه شما طرفداراشم اينو درك كردين
خواستم به عنوان يه رئالي كه يه جورايي به پوگبا لينك شده بود يه نظري داده باشم
پوگبا رفتار جالبي نداشت بعد اون همه احترام و رفتار خوبي كه توي يووه باهاش شد و تصميم واقا از روي علاقه نبود. بحث اصلي پول و البته نقش رايولا بود
الان بهترين زمان براي موندن بود چون يوه توي اروپا قطعه حرف براي گفتن داره در كنار رئال بارسا اتلتيكو و باير و واقعا به خودش اول از همه بد كرد
دوره زمونه عوض شده ولي موقعي كه كريستيانو به رئال اومد با ٩٤ مليون يورو. هم توپ طلا داشت هم قهرماني اروپا با اين حال فصل اول تو رئال فصل جالبي نداشت
ولي تونست از زير فشار اين مبلغ بياد بيرون ولي كاكا نتونست و با مصدوميت و فشاري كه روش بود يه ناكام شد
اينو گفتم كه بگم پوگبا قمار بزرگي كرد اين مبلغ يعني بايد يك تنه نتيجه عوض كني و اين كار سختيه
پوگبا توي يووه همه چي داشت خديرا. ماركيزيو و..،.،. ولي توي منچستر قضيه فرق داره
نكته ديگه تعريف و تمجيد هاي مورينيو هست اين تعريف ها از رونالدو و هازارد هم ميكرد ولي ديديم در فصل هاي اخر مربي گري در اين ٢ تا تيم چه جوري تقصيرا رو گردن بهترين بازيكناش انداخت و فشار رو از روي خودش برداشت
نظرتون ر و به اين ٢ مصاحبه از خوزه جلب مي كنم
وقتي بهترين بازيكنتون پنالتي اولو خراب مي كنه شما بايد ببازين ( پنالتي رونالدو جلوي بايرن )
هازارد طوري بازي ميكرد احساس كردم يك يار كمتر داريم
دور نيست كه همچين حرفي در مورد گرون ترين بازيكن دنيا بزنه
و در اخر يووه ميمونه و تيمي كه هميشه بزرگ بوده
شرمنده طولاني شد
و در اخر نميدونم چرا يووه كوادرادو رو اينقد راحت از دست داد خيلي وينگر خوبي بود.
  • mory, alexdelpiero, VA}{ID و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

با استناد به عکسای تمرینات امروز، بازم وزنش کمتر شده. محسوسه... :

7fee64zbi6vsn69nb18c_thumb.jpg  sz7i8yejneiqtm0xtudn_thumb.jpg «-- دیروز >>> امروز --» t83zpp2if4snoklscj61_thumb.jpg  iwrnw8v5amsq6o8tr7dt_thumb.png

- به گفتۀ اسکای، یووه جلوی فیورنتینا از زوج دیبالا-مانژو استفاده خواهد کرد (ایگ رو نیمکت) و به احتمال زیاد ترکیب اصلی هم اینه :

8dgktxtzy8vwuocg8j9i_thumb.jpg

./ به گفتۀ گاتزتا، ایگوآیین تا حالا تو اولین بازی فصول قبلیش در سری آ گلی نزده و فقط یبار تو اولین بازی فصول قبلش در لالیگا گلزنی کرده!

./ شخصاً ایگ رو فیکس بازی میدم ولی احتمالاً خوب کار نمیکنه. حقیقتش اینه که همیشه موتورش هندلی بوده، ولی وقتی روشن شده، خاموشی در کار نبوده... فعلاً هم حق مانژو ـه که فیکس بازی کنه. هم آماده ست و هم با دیبالا هماهنگ تره...

./ بنظرم ایگ جواب میده ولی طول میکشه تا از لحاظ روانی + فیزیکی به یووه عادت کنه. نمیشه که بلحاظ روانی آماده باشه ولی انرژی/لول بدنی لازم برای موفقیتو نداشته باشه یا بلحاظ بدنی آماده باشه ولی از کشش روانی مورد نظر بی بهره باشه. برای موفقیت تو تورین، هر دو رو باید توامان داشته باشه...

./ طی یه بازۀ 1-2 ماهه، ایگوآیین واقعی رو تو یووه خواهیم دید. فقط امیدوارم ایگ واقعی در یووه >> از ایگِ ناپولی باشه...

+ #تــــوز ...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@Orphée با تشکر از پست های خوبت. این سایتی که توش عکس ـا رو اپ میکنی فیلتره.

• Orphée, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

^^^

خواهش :135555: .. الان چطوره؟! دیگه عکسا واست هیلتر نیس؟!

- اولین گل ایگوآیین در یووه تو ویلار پروزا، درست وقتی زده شد که ندود داشت بصورت زنده در مورد ایگ حرف میزد! واقعه ای که باعث شد حتی ندود وسط مصاحبه، چند ثانیه مکث کنه [clip]... #Predestined؟

- آدمای زیادی تو ویلار پروزا پیرن ایگوآیین رو پوشیده بودن، خیلیا.. بگفتۀ تلویزیون رسمی یووه، پرفروش ترین پیرنای فعلی یووه، #9 ایگ و #21 دیبالا هستن...

- نقل و قول روز --» اگه نمیتونی شکستشون بدی، بهشون ملحق شو... :

63dejhcu2x1zdberwhtj.jpg

• MaMpIeRo, eⁿzº, alireza.de710 و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hasan_s

hasan_s

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال
سلام به همه دوستان گل حسن هستم ۲۵ ساله از شمالم من چن ساله تو این فروم هستم ولی اولین کامنت منه و از نظرات دوستان کمال بهره رو بردم به نظر من هیگواین فوق العاده هست و امسال خیلی میتونه به تیم کمک کنه تو سی ال و امیدوارم لیاقت این مبلغی رو که براش پرداخت شده رو داشته باشه
  • Orphée, mory, Delle Alpi و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

باورم نمیشه خریدیدمش  :pokerface:

از اموزشی اومدم دیدم خریدیمیش اونم 94 میلیون  :pep: 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

واااااااااااااای عماد سربازی بودی این چه سونامیه که همه دارن میرن ......اره خریدیمش گوسفند چاق تپلیه الان لاغر شده و امیدوارم مث توز گلزنی کنه 

• alexdelpiero, El rey leon, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

توز 10 میلیون خریدیم . باید 9 برابر گل زنی کنه :1: ولی نصف تاثیر توز تو لیگ قهرمانان فصل اول الگری تاثیر گذاری نخواهد داشت 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

توز 10 میلیون خریدیم . باید 9 برابر گل زنی کنه :1: ولی نصف تاثیر توز تو لیگ قهرمانان فصل اول الگری تاثیر گذاری نخواهد داشت 

از کجا انقدر مطمئنی؟؟؟ :33:  

+دوستان ناراحتید یکی از سه بازیکن برتر اروپا تو فصل گذشته اومده داره توی تیممون داره بازی میکنه؟ مثلا اگه مهاجم ذخیره رئال یا بارسا رو می خریدیم خوشحالتر بودید؟

• Orphée, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

نظرم رو بدون توهین به کسی گفتم . خیلی مطمئن نیستم ولی من فکر میکنم اینطوری میشه 
همون طور که از اولین روزهایی که الگری اومده بود میدونستم تو اروپا موفق میشیم ، یه جورایی پیش بینی و برداشت من بود ... 
الان هم با توجه به ضعف شدید خط هافبک و خصوصیات هیگواین و برداشتی که از سبک بازیش دارم پیش بینی میکنم موفق نمیشه 
از نظر من جزء 3 بازیکن برتر هم نیست ، جزء 10 تا هم نیست . اگه از ذخیره رئال موراتا هست بله من موراتا رو ترجیح میدم بخاطر اینکه اعتقاد دارم سرعت موراتا بود که باعث شد تو این دو فصل موفقیت بیشتری تو اروپا داشته باشیم ، در ضمن این فصل دیبالا خیلی باتجربه شده الوز اومده و مانژو رو توپ های هوایی شانس بیشتری داره و نیازی به هیگواین نمی بینم . به نظر من مشکل این تیم خط هافبکش بود ، و بجای اینکه تقویت بشه تضغیف هم شده .

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

هیگوایین در اولین بازیش برای یوونتوس در سری آ موفق به زدن یه گل 3 امتیازی رو با 4چوب شناسی خوبش زد و خوشحالی زاید الوصفی کرد چون فشار زیادی روشه بخاطر قیمت و فیزیک نا آماده ای که داشت امیدوارم خط هافبک تقویت شه و ایگوایین رو در موقعیت های بیشتر گل ببینیم تا شاهد گلهای بیشتری ازش باشیم بهش خوشبینم و فکر میکنم فریاد های گونزالو ایگوایین های زیادی رو تو استادیوم خواهیم شنید.

3bi_c016.variant1400x787.jpg

66kb

1nq1_c015.variant1400x787_thumb.jpg

6glt_2397661_w1_thumb.jpg

hk5a_c021.variant1400x787_thumb.jpg

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

از موقعی که اومد خیلی سریع فهمیدم چرا تو ناپولی خیلی گل میزد

خودش رو تو موقعیتایی قرار میده که فقط با یه پاس میتونه تک به تک بشه حالا امثال ساندرو آساموا بهش پاس ندادن ولی تو همین 10 دقیقه میتونست 2 تا دیگه بزنه

• Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

بازم بعد گلش دیوونه شد! یعنی قشنگ خوشحالیای بعد گلش آدمو ارضا میکنه!! گرونترین خرید تاریخ یووه تو اولین بازی رسمیش یه گل 3 امتیازی زد با سومین لمس توپ و اولین شوت اش! از اون زاویه تقریباً مطمئنم که زاتزا/مانژو/و... توپو میفرستادن به کوروا...

آخرین گلی که تو هفتۀ اول لیگ میزد برمیگشت به دوران بازیش در رئال!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

خبرنگار: چه حسی بعد گل زنیت داری؟! آماده ای؟!

ایگ: منم که باید این سوالو از شما بپرسم چون همه ش در مورد فیزیکم حرف زدید...

./ از اولین لحظه ای که به یووه پیوستم، عشق زیادی رو حس کردم. خوشحالم که محبت اونایی که بهم باور داشتن رو جبران میکنم...

./ 3-5-2 واسم تازگی داره، تا حالا هیچوقت توش بازی نکرده بودم، ولی مشکلی نیس، بهش عادت میکنم...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

66' : بزمین اومد..

75' : با سومین لمس توپ و اولین شوت اش، گل زد!

90' : بوفون بغلش کرد!

چیزی که ناپولیون و... میدیدن Vs. چیزی که واقعاً بود!

e0qdiil9ez61nn1vt7q9_thumb.jpg  le2ugd2nivcfsyeqjz59_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

- مارادونا : یه آرژانتینی واقعی، هیچوقت در تورین (برای یووه) بازی نخواهد کرد...

jhk806vcdxnlh6yj53cq_thumb.jpg  l7dadsyiuj3atobccdx0_thumb.jpg  jvm8wt838vj5bkj5lnxs_thumb.jpg

tq263p63ccmnxbfenze9_thumb.jpg  rthhe72lhnr8jjx2rbka_thumb.jpg  svsg367zooyk4im6ux5v_thumb.jpg

e48yu8u91zinngcawnei.jpg

و اما جالبتر اینکه دیروز تو استادیوم یووه، هوادارا این بنر رو با خودشون داشتن : یه آرژانتینی واقعی، ناپولی رو به مقصد تورین ترک کرد! ...

jdy9lykctg6y1olutaug_thumb.jpg  xwyhgpby0zrfhwqqka78_thumb.jpg  zxtejhwm97l7wqxp5w3m_thumb.jpg

+ بازم برمیگردیم به اون نقل و قول معروف که میگه --» اگه نمیتونی شکستشون بدی، فقط بهشون ملحق شو!

l7e7dw2cjgoltgbo83w7_thumb.jpg  h0us9hxhcbabq4gdayq5_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

برای ثبت در تاریخ :1: : ایگوآیین سریعترین (9 دقیقه) مهاجم غیر ایتالیایی تاریخ یووه در زدن اول گل رسمیشه!! (دیبالا دومه) و در بین بازیکنا (یعنی هم مهاجمین و هم سایر پستا) هم ایگ دومه. 10 نفر اول :

1) ویدال = 6 دقیقه

2) ایگوآیین = 9

3) دیبالا = 12

4) لیخشتاینر، دل سول و یوگوویچ = 17

5) هیرزر = 18

6) وایرو = 20

7) برونه = 21

8) سیووری = 28

9) زاواروف = 29

10) بوژینوف = 35

./ 4 نفر اول خریدای ماروتان!!

./ ترزگل (همونطور که میدونید بهترین گلزن غیر ایتالیایی تاریخ یووه ست) بعد از 102 دقیقه اولین گلشو برای یووه زد!

./ اون سری هم گفتم؛ بعد از ترزگل دیگه ما #9 با کلاس جهانی نداشتیم.. از موقعیم که ترز از اوجش فاصله گرفت، تو اروپا زیاد موفق نبودیم...

- صفحۀ اول توتو --» ایگ : هرچقدر بیشتر در مورد وزنم صحبت کنید، گلای بیشتری میزنم!

- صفحۀ اول گاتزتا --» ایگ در مورد وزنش : چاق؟! میتونید اینطور خطابم کنید، بهرحال من گل میزنم!

./ طرز فکرشو دوس دارم؛ میذاره عملکردش تو زمین بجای دهنش حرف بزنه!

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یکی بهش بگه ری شاشو بزنه  :1:  :8:  :worship:

قیافش تکراری شده  :1:  

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6439 ارسال
  • LocationRasht

- طی ~2.5 هفته :

x6p3nvn5dxjuy2e48z6b.jpg

- ناپولی 59 میلیون یورو صرف میلیک + ماکسیموویچ + جاکرینی کرد! (65.55 % از 90 م ایگوآیین!!)

- مونتلا در مورد بازی کردن با ناپولیِ منهای ایگوآیین : وقتی ایگ هست، چند ساعت از خوابتو از دست میدی. بنابراین در کل خوشحالم که دیگه اونجا نیس. حالا راحت تر میخوابم..

• mory, MaMpIeRo, alireza.de710 و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی