پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیگواین ثابت هم بوده اگر بگیم فیرمینیو ثابته هیگواینم ثابته اکما خوب ترکیب یووه طوریه مهاجم نوک کار گلزن رو ندارهخ کاملا در بازیساززیه این رمز موفقیت یووه هست اما از چاق انتظار میره تک موقعیت رو گل کنه غیر این صورت  موراتا هم مثل همین بود تازه چ ضد حمله هاییی میزدیم

با فروشش بسیاااااار موافقم هرچند بعیده  چاش میشه حتی کین یا واردی رو گرفت 

• Aminvo, tecra, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
- خرید هیگواین، مهاجم ناپولی و مهاجم ناموفق رئال مادرید
- بند فسخ 90 میلیونی
- اینکه هیگواین به عنوان یه آرژانتینی هیچ استعداد فانتزی ای نداره
- اینکه همه توپ ها روی سر آقای مانژوکیچ ریخته میشه و اینکه بازیکنای خلاق ما هیگواین رو تغذیه نمیکنن

این بحث ها رو نباید با همدیگه قاطی کرد، میبینم که دائما این چند بحث رو یکجا و با هم مورد تحلیل قرار میدید.
میخوام اول راجب خرید هیگواین صحبت کنم، همه عالم و آدم میدونن که توی اون برهه زمانی یووه یه مهاجم نوک میخواست. تنها گزینه های باشگاه هم موراتا و هیگواین و کاوانی بودن ( اگه گزینه بهتری دارید اضافه کنید )
قطعا دی لورنتیس با هیچ مبلغی راضی به فروش هیگواین نمیشد، پس یووه بند فسخ 90 میلیونی هیگواین رو فعال کرد و هیگواین رو خرید. اینکه این کار درست بوده و آیا ارتباطی با فروش پوگبا داشته و این حرفا رو قبلا بارها مورد بررسی قرار دادیم و به نتیجه خاصی نرسیدیم.
هیگواین یه بازیکن فانتزی نیست، با توپ نمیرقصه و این ذات هیگواینه. قبل از یووه هم هیگواین همین بوده پس چرا باید به این فانتزی نبودنش انتقاد کنیم ؟
هیگواین تمام کننده است، یه حمله خوب و دقیق رو در آخر به هیگواین بسپرید و فرو ریختن دروازه حریف رو ببینید. منظورم دروازه خالی نیست. مثلا بازی جلو میلان و ناپولی رو میگم، هیگواین خیلی راحت کار رو تموم کرد.
چرا هیگواین گل نمیزنه ؟ چون یووه از ظرفیت های تهاجمیش استفاده نمیکنه. تو یووه کم پیش میاد تاکتیک فدای درخشش ستاره ها بشه و این مانع بزرگی نه تنها برای هیگواین بلکه برای بقیه بازیکن ها هم هست که نمیتونن آمارشون رو بالا ببرن. سال هاست اینسینیه آمار بهتری نسبت به دیبالا داره و دائما با هم مقایسه میشن. بخاطر آمار بهتر باید بگیم اینسینیه بهتر از دیبالاست ؟!
اما اینکه یوونتوس 90 میلیون واسه یه مهاجم تموم کننده پرداخت کرده ولی این بازیکن قرار نیست از طرف بقیه تغذیه بشه و خودشو نشون بده، در واقع باید گفت که یووه فراری خریده ولی مثل فیات باهاش رانندگی میکنه*.
من تا الان از هیگواین راضی بودم اما همونطور که گفتم ملاک، عملکرد این بازیکن توی بازی های حذفی لیگ قهرمانان هست. اگه هیگواین نتونه از پس این بر بیاد اون موقع خودمم کنار شما می ایستم و صبح تا شب بهش فحش میدم.

*جمله ای که زلاتان درباره وضعیتش تو بارسا گفته بود.
  • Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

کوای دوست داشتنی چن وقت پیش بخاطر گلی ک با لباس یووه ب ناپولی زده بود از هواداری ناپل عذرخواهی کرده بود و گفته بود بخاطر رفتنم ب یووه منو ببخشین!

خب؟
الان به همین دلیل بگیم تف تو ذاتش؟ هیچ جای اینایی که گفتی توهینی به یووه نمیبینم
  • mory, Delle Alpi, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
شاید تعصبت ب کوا باعث میشه بی احترامیشو نبینی!
این آقا کل دوران بازیشو ب یووه مدیونه و 4 سال بازیکن ما بود و 1 سال بازیکن ناپولی بعد میاد اینطور میگه... اصلا چرا باید عشق زیادش ب ناپولی رو با کوبیدن یووه نشون میداد...

ب هر حال هرکس ی نظری داره از نظر من این توهینه البته علاقه ای ب تغییر نظر کسی واسه ی مطلب بیات شده ندارم. همینطور واسه یاد آوری گفتم... :1:

------------

هیگواین نسبت ب پارسال خودشم افت محسوسی داشته... تا اینجای کار 4 گل کمتر زده...
  • mory, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
من کوبیدن یووه تو این اظهارات ندیدم به هر حال
  • mory, Delle Alpi, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3756 ارسال

این فصل  واقعا خوب نبوده و به غیر از گلی که به ناپولی زد به نظرم تاثیر ملموسی در روند تیم نداشته .

البته منتظر مسابقات چمپیونز لیگ میمونم تا ببینم این همه فرصت دادن به هیگواین ارزشش رو داشته یا نه ...

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به هیگی فرصت خیلی داده شده. مرد بازیهای بزرگ نیست. تموم کننده خوبیه شکی تو این مورد نیست ولی اصلا فوق العاده نبوده غیر از دوران ناپولیش. رئالم که بود بد تک به تک خراب میکرد
  • mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
سال 2010.... ماتری عالی بود. کنارش الکس و لوکا تونی. خوراک یووه الان بودن.... هیگواین چيه چرا خودتونو گول میزنین... هیگواین کجاش خوبه چی داره.... ارزودارم متری تو فرم سابقش الان تو یووه بود واقعا هم خوشگل بود هم ميشد استفاده بهتری کرد ازش حتی ووچینیچ....

هیگواینم بدردمون خورد ولیکن سال بعد از یووه بره بهتره
  • tecra و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
ماتی گل
زننده گل قهرمانی در کوپا ایتالیا
  • tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

خطر!!!  به اوج سیکل تنفر از هیگواین نزدیک میشیم .

پی نوشت : بازه ی این سیکل حدود یک ماهه

• mory, tecra, Huceyn و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

هیگواین به نظر من فوروارد بدی نیست ولی تو بازیهای بزرگ و خیلی حساس کاری از دستش برنمیاد اگه یادتون باشه تو ناپولی هم که بود، بازی مقابل یووه هیچ کار مفیدی واسه تیمش نتونست بکنه. در کل به نظر من اگه باشگاه اون پولی رو که صرف خرید هیگواین کرد صرف نگهداشتن موراتا یا توز یا پوگبا میکرد خیلی بیشتر به نفعش بود. موراتا که تو اکثر بازیهای حساس و بزرگ واسه تیم کارساز بود مثل گل فینال جام حذفی به میلان، گلهاش به رئال، گلش به بارسا،نمایش خوب برابر بایرن مونیخ،گلش به سیتی. توز هم که همیشه زهردار بود و واسه تیم های دیگه دردسرساز بود پوگبا هم که دیگه یه غول تکنیکی(منظورم از غول تکنیکی، قدرت بدنی بالا آمیخته با تکنیک این بازیکنه) بود تو مرکز میدان. اگه اون پول صرف نگهداشتن هر کدوم از این بازیکنها میشد خیلی مفیدتر بود به نظر من. یعنی اگه بجای هیگواین موراتا یا توز بودند من به ucl امسال خیلی بیشتر امیدوار میبودم

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

چرا میگید تو بازی های بزرگ کاری از دستش بر نمیاد؟ بازی با موناکو و 10 ها بازی دیگه که فقط به خاطر هیگواین بردیم بازیو 

dme48gukzvs8_t.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چرا میگید تو بازی های بزرگ کاری از دستش بر نمیاد؟ بازی با موناکو و 10 ها بازی دیگه که فقط به خاطر هیگواین بردیم بازیو 

دوست عزیز مطمئن باشید اگه در بازی با موناکو و اون دهها بازی دیگه که میگید،هیگواین هم نبود باز هم یووه اون بازی ها رو میبرد. بازی های مهم یعنی فینال پارسال ucl،یعنی بازیهای امسال و پارسال مقابل بارسلون یعنی بازی با تیم های بزرگ. اگه هیگواین بتونه مقابل تیم های بزرگ لیگهای دیگه مثل رئال یا بارسلون یا منچستر یا چلسی یا سیتی یا لیورپول یا بایرن مونیخ یا پاری سن ژرمن به داد تیم برسه(توجه داشته باشید میگم به داد تیم برسه یعنی یه گل حساس بزنه نه اینکه مثلا مثلا یوه از یکی از این تیمها سه صفر عقب باشه بعد یه توپ بادآورده بیاد بخوره به پا یا سرش و گل بشه و بازی سه یک تموم شه) اونوقت من میام میگم هیگواین بازیکن کلیدی یوونتوسه و ارزش حتی 100 میلیون رو هم داشته بیشتر از 90 میلیون خودش

• mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من چند بار گفتم. الان آهن ربای ترکیب آلگری هیگوآین. باهاش مدافع رو می کشه بقیه گل می زنن. معیار گل زدن دیگه اینجا نمی شه گذاشت اما با همه این ها بازم تا الان تو کل رقابت ها 12 تا گل و سه پاس گل ثبت کرده. درواقع می تونه به  20 گل و چند پاس گل برسه (اگه دیبالا لطف کنه پاس بده) به همچین آماری رسیدن با توجه به اینکه تو تمام بازی ها آهنرباست یعنی خوب کار کرده. نمراتشم نشون دهنده همین امره. هیگی پارسال عالی بود. امسالم به عالی بودن پارسال نرسیده اما خب کفایت داشته . مگه دیبالا برامون چیکار کرده؟ 

پس خوب بوده و ارزش مند.  

• tecra, ace of glass و Jack Sparrow از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

من چند بار گفتم. الان آهن ربای ترکیب آلگری هیگوآین. باهاش مدافع رو می کشه بقیه گل می زنن. معیار گل زدن دیگه اینجا نمی شه گذاشت اما با همه این ها بازم تا الان تو کل رقابت ها 12 تا گل و سه پاس گل ثبت کرده. درواقع می تونه به  20 گل و چند پاس گل برسه (اگه دیبالا لطف کنه پاس بده) به همچین آماری رسیدن با توجه به اینکه تو تمام بازی ها آهنرباست یعنی خوب کار کرده. نمراتشم نشون دهنده همین امره. هیگی پارسال عالی بود. امسالم به عالی بودن پارسال نرسیده اما خب کفایت داشته . مگه دیبالا برامون چیکار کرده؟ 

پس خوب بوده و ارزش مند.  

در مورد قسمت های هایلایت:

هایلایت اول:

یه طور دیگه هم میشه به قضیه نگاه کرد: و اینه که دیبالا بعنوان یه بازیکن آزاد سعی میکنه دفاع رو برای حضرت آقای هیگوایین خالی کنه تا ایشون با فشردگی و نظم کمتری در دفاع مواجه بشه.. اتفاقن این بیشتر به واقعیت شبیهه وگرنه به دیبالا اگر بیشتر از هیگوایین توجه نکنن کمتر توجه نمیشه چون هیگوایین تکنیکی مثل دیبالا برای حرکات غیر قابل پیش بینی نداره..

هایلایت دوم:

فرق بزرگی بین گل های هیگوایین و دیبالا هست.. گل های یه مهاجم نوک مثل هیگوایین ماحصل طراحی یه حمله ست که هیگوایین به ثمر میرسونتش.. گل هاش بیشتر (نه همه) حاصل تلاش دیگرانه و هیگوایین در داخل هیجده قدم کارو تموم میکنه.. ولی خیلی از گل های دیبالا (نه همه) حاصل زحمت خودشه (نبوغ، شوت های پشت هیجده یا ضربات ایستگاهی).. خیلی فرقه بین ایندوتا.. دقیقن فرق بین گل های مسی با رونالدوئه.. 

هرچند پنالتی هم دیبالا زده و نمیشه انکارش کرد.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
مشکل ما جلوي تاتنهام با دفاع عالی ک دارن.... هیگی نميشه باس مانجو یا يه موراتا داشتیم خط دفاعشونو خسته کنه.... امیدوارم هیگواین تو این مسابقه عالی باشه فینال ب درک همينجا رو صعود کنیم بسه

مراحل بعد هیگی گل نزنه کس ديگه ميزنه اما نظم تاتنهام جوريه ک ننمیدونم چطور هیگواین ميخواد....
  • Aminvo, tecra, cr7 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

در مورد قسمت های هایلایت:

هایلایت اول:

یه طور دیگه هم میشه به قضیه نگاه کرد: و اینه که دیبالا بعنوان یه بازیکن آزاد سعی میکنه دفاع رو برای حضرت آقای هیگوایین خالی کنه تا ایشون با فشردگی و نظم کمتری در دفاع مواجه بشه.. اتفاقن این بیشتر به واقعیت شبیهه وگرنه به دیبالا اگر بیشتر از هیگوایین توجه نکنن کمتر توجه نمیشه چون هیگوایین تکنیکی مثل دیبالا برای حرکات غیر قابل پیش بینی نداره..

هایلایت دوم:

فرق بزرگی بین گل های هیگوایین و دیبالا هست.. گل های یه مهاجم نوک مثل هیگوایین ماحصل طراحی یه حمله ست که هیگوایین به ثمر میرسونتش.. گل هاش بیشتر (نه همه) حاصل تلاش دیگرانه و هیگوایین در داخل هیجده قدم کارو تموم میکنه.. ولی خیلی از گل های دیبالا (نه همه) حاصل زحمت خودشه (نبوغ، شوت های پشت هیجده یا ضربات ایستگاهی).. خیلی فرقه بین ایندوتا.. دقیقن فرق بین گل های مسی با رونالدوئه.. 

هرچند پنالتی هم دیبالا زده و نمیشه انکارش کرد.

هم تحلیل ایتالیاییش هست هم تحلیل ایرانیش دیدم که با تصاویر مشخص می کنه فضا رو هیگوآین باز می کنه. بذار تحلیل تصویری این کاربر طرفداری بذارم1

https://www.tarafdari.com/node/891794

حالا من اینو به این فصل می یارم. شما تمام بازی ها رو ببینید هیگی نقش آهن ربا داره. تمام تصاویر مشخصه. مربی برنامه اش همینه و قصدش همینه. 

در مورد دیبالا! پس پاس گلایی که گرفته رو من براش می فرستم؟ بیاین واقعیت قبول کنیم.  در حد مسی توپ نمی زنه. در حد مسی بازی در نمی یاره. و یه چیز جالب تر تو لیگ قهرمانان امسال نه گل زده نه پاس گل داده. نیمار و ام باپه امسال عملکرد بهتری تو زمین داشتن و 7-8 تا بازیکن تو جهان هستن که از گل سر سبد ما بهتر بازی می کنن، هر روز داره بدتر می شه. وقتی ام مربی می یاد تو کنفرانس خبری میگه آقا پاس بده یعنی چقدر رو مخه! در هر صورت از این حرکات انفجاریش بدید تو لیگ قهرمانان بزنه امسال. سال پیشم یادمون نیم ره تو بازی بارسا هیگوآین چطوری ددفاع ها رو منگنه کرد بود فضای پشتشون خالی بود.

دیبالا به نظرم جای دفاع نداره. تمام تیم که بر حسبش چیده می شه. یعنی تمام توپ آخر تا زمانی که آلگری گذاشتش بیرون به دیبالا می رسید. ضربه آزادا رو در حضور پیانیچ می زنه. پنالتی می زنه. دقیقا چقدر ناز پروری باید بشه؟

به هر حال مرببی هیگوآین کرده آهن ربا. هرچقدرم مسخره کنید داره با از خود گذشتگی این کار رو می کنه.   چپ و راست متلک بهش نندازید.

تو تمام سایتای اماری امتیاز دهی هیگوآین نمرات بالایی داره. چون وظیفه اش رو انجام می ده. وظیفه ای که مربی بهش داده. به نظرم مثال زدنیه از خود گذشتیگش. و جالبه تو این چند سال پاس گل نهایتا یکی دو تا می داده. اما تو یووه خیلی از خودگذشته شده. شاید جایزه اش هم با جام ها گرفته

• tecra و Huceyn از این پست تشکر کرده است

• مهمان

در مقابل تاتنهام فقط باید گل بزنه . هری کین مقابل مدافعان سر سخت یوونتوس قرار میگیره اما هیگواین کار راحت تری داره 
پس انتظار بی جایی نیست 

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

چقدر از این بنده خدا بدتون میاد :21:  به خدا با لباس سیاه و سفید توی زمین بازی می کنه اون 90 میلیون هم ریالیش از حساب شما برداشته نشده :1:  تو فینال پارسال والله همه از دم گذاشته بودن رو حالت Stand By ولی خب این بنده خدا چون 90 تا براش خرج شده مقصر اصلی بوده و باید 1 تنه کار رو در میاوورده :1:  فیلم ســـ**ره مگه ؟ :21: 

من به عنوان یکی از هوادار های ایگوایین اصلا به صورت کامل با تمامی شما مخالفان موافقم. جدا موافقم فکر نکنید دارم تیکه میندازم خیلی از حرفاتون منطقی هستش. ولی خب بگید چیکار باید بکنه الان تیم ؟! چیکار باید میکرد زمانی که ایگوایین رو خریدیم ؟!* اون زمان که این رو خریدیم تنها مهاجم نوکمون مانژوکیچ ( که خودم خیلی عاشقشم ) بود که حتی تو اون تیم افسانه ای هاینکس هم هیچوقت ماشین گلزنی نبود پس نمی شد فقط به مانژو دل بست. موراتا رو رئال گیر داده بود که می خواد هیچ مهاجم دیگه ای هم تو دسترس نبود. ایگوایین رو خریدیم تا هم فصل رو با بازیکنای کامل شروع کنیم هم اینکه نشون بدیم علاوه بر قدرت فروش ( ! ) قدرت خرید داریم. که بگیم آقا ما اگه یکی رو 120 تا میفروشیم، از اونور یکی رو با 90 تا می خریم و آرسنال و لیورپول نیستیم ! آمارش هم که فصل قبل از اومدنش به یوونتوس هممون یادمونه که چقدر بی نظیر بود پس خریدش منطقی بود. قیمتش شاید 90 تا نمی ارزید ولی گفتم اون 90 تا ارزش واقعی ایگوایین نبود. نمایش قدرت یوونتوس بود که ترس رو انداخت تو تن تمام تیم هایی که بازیکناش بند فسخ دارن.

الانم هممون حتی هواداراش مثل من قبول داریم که خیلی با ایگوایین سال آخرش تو ناپولی تفاوت داره ولی خب الان تنها ماشین گلزنی ای هستش که داریم و امتحانش رو پس داده ! الان شاید گل نمی زنه ولی خب بین بازیکنای حال حاظرمون، تنها کسی هستش که نشون داده بلده چطوری گل بزنه !! اونوقت یه سری از دوستای عزیز و گرامی یوونتوسی خودم میگن ماتری و کواگلیارلا :fp: :1:  خدایی این مقایسه دیگه ستم کاریه :1:

اگه به من باشه همین فردا ایگوایین رو با پول میدم میرم کاوانی رو میگیرم. ایگوایین رو میدم و کین یا لواندفسکی یا سوارز رو میگیرم. اما خب دست من و بقیه هوادار های ایگوایین و شما دوستانی که ازش متنفر هستید یا حداقل ازش بدتون میاد نیست. پس باز هم مثل پست های قبلیم تو همین تاپیک میگم که بشینید و دعا کنید و خوشبین باشید و انرژی مثبت ساطع کنید تا شاید بشه همون ایگوایین که توی ناپولی پدر ما یوونتوسی ها رو با گلزنی هاش در اوورده بود :21: :1:  ( انرژی مثبت :2laugh: )

* فقط تورو خدا نگید باید پوگبا رو نگه می داشتیم. پوگبا رفتنی بود. پوگبا اصلا از اولش اومده بود که یه سود فوق العاده زیاد به باشگاه برسونه که رسوند و رفت. پوگبا رو نمی شد نگه داشت. هم نمی شد و هم نمی خواستیم که نگهش داریم.

• Orphée, MaMpIeRo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بابا تو سال اولش بالای 32 تا گل زد دیگه چیکار باید کنه. معلومه تو ناپل بیشتر گل می زنه. وینگرای بازیساز براش می سازن دائما. تو یووه عموما کات بکه اوضاع! بعدم یووه تیم گل زنی نیست که. امسال بهتر شده و الا اول یک صفر بردن مهمه بعد جا داشت بیشتر می زنیم . درواقع 32 تا پارسال قد 46 تاش ارزش داشت. متاسفانه نه شرایط عمومی تیم می بینید نه کیفیت این بنده خدا!! طرف تو دو فصل انقدر برای ما گل زده اگه بتونه امسالم 20 تا گل بزنه درواقع برای ما پنجاه خورده ای گل تو دو فصل زده که با توجه به دوران بعد کالیچوپلی دلیل خریدش و مبلغش توجیه می شه. 

من که واقعا راضیم :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

• El rey leon و tecra از این پست تشکر کرده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی