پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

دلم واسش میسوزه :nish:
نمیدونم شما هم این حس رو دارید یا نه خیلی دلش میخواد مثمر ثمر باشه و خیلی هم واس این کار انگیزه داره خیلی میخواد خوب باشه ولی واقعا نمیتونه کاری که از دستش بر میاد همینه دست خودش نیست که خاصیتی نداره تو تیم یعنی تواناییشو کاملا بکار میگیره ولی برد نمیکنه بعد از تلاش :15:

منم همچین حسی دارم، اون خوشحالی بعد از گلش به موناکو، واقعا نشون میداد چقدر تحت فشاره.
  • tecra, Georgia , Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

همین هیگواین نبود اصلاً نمیتونستیم به موناکو گل بزنیم، نباید ازش خیلی انتظار عجیب غریب داشت 

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^^^

چه طور نمی تونستیم؟ گل مارادونا وار نزد که بگیم از دست بازکن دیگری برنمیومد. دوتا موقعیت خوب رو تبدیل به گل کرد (که البته اعتبار این کارش محفوظه  و ازش هم ممنونم).  اگر بخوایم طبق این منطق پیش بریم این حرفی رو که شما می زنید رو درباره ی به تمام گل هایی که تو دنیای فوتبال زده میشه زد.( لبخند زدن یا نزدن  پسرِ فرضی تو استادیوم هم می تونه تاثیر زیادی رو حوادث زیادی داشته باشه ولی باید درباره ی این سخن گفت که اگر نبود اصلا نمی رفتیم فینال؟)

• mory, pezhman, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1024 ارسال
  • LocationKurdistan
اهمیت گلها خیلی مهمه ،مثلا رونالدو انتقادی که اوایل بهش میشد این بود که تو بازیهای مهم گل نمیزد...ایگواین هم ضعفش تو بازیهای بزرگ و مهمه، مثل (cl فصل قبل) و (ال کلاسیکو ها) و (فینالها با آرژانتین)
هیچوقت مرد بازیهای بزرگ نبود و اکثرا هم تو الکلاسیکو بد بازی میکرد

آمارش جلوی رئال و بارسا تو 4 بازی اخیر 0 گل!
تو لیگ قهرمانان به جز بازی رفت موناکو هیچ بازی از ایگواین ندیدیم که کار خاصی انجام بده
تا فینال اومدیم و بازیهای بیشتری نسبت به مهاجمهای دیگه انجام داده حداقل باید طوری کار میکرد که اسمش تو جدول گلزنان دیده شه ...تو لیگ قهرمانان واقعا ناامید کننده بوده برامون
  • mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کمترین سود هیگواین واسه یووه، تمدید قرارداد با دیبالا بود، که اگر این آرژانتینی نبود تو تیم الان دیبالا رو باید تو پاریس یا بارسا یا... میدیدیم 

در ضمن پاس گل هاش یا موقعیت سازیهاش رو فراموش نکنید، با اومدنش تو تیم کلاس تیم چند سطح بالاتر رفته و دیگه یووه خودش رو نمیبازه وقتی در مقابل تیم های بزرگ بازی میکنه

همین گل هایی که تو سری آ و به تیم های درپیت زد باعث شد تیم اعتماد به نفسش بالا بره و خیالش راحت شه از سری آ 

نمیشه ازش انتظار سوپرمن رو داشت، اینو باید قبول کرد

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

باید بپذیریم کسی نیست بتونه موقعیت برای خودشو بسازه این ضعف نیست سبک بازیشه ما اصلا تیممون نمی تونه موقعیت بسازه بعد انتظار داریم هیگواین معجزه کنه

الان بچه ها فالکائو رو مثال زدن فالکائو تو موناکو موقعیت زیاد براش ساخته میشه سال پیش موناکو همه تیما رو زیر 3 گل نمیزد لواندوفسکی زیر نظر گواردیولا موقعیت زیاد براش ساخته میشد اما الان با افت رون و ریبری تعداد گل زدش کم شده 

قد کوتاهش هم مزید بر علت شده که روی هوا هم کم بیاره 

البته الانم الکی داریم بزرگ می کنیم 4 بازی 2 گل زده آمارش قابل قبوله

تیممون تا الان 13 گل زده که 8 تاش دیبالا بوده 2 تا هیگواین 1 کواد 1 مانزو حالا از این 13 تا فکر کنم 2 تاش پنالتی بوده 2 تاش هم ضربه آزاد 

مسئله موقعیت سازیه که عاجزیم 

• mory, Principino, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
البته تو موقعیت هدر دادن هم شهره هستن ایشون!

تازه تو سوپرکاپ و اروپا هم گل نزد... 6 بازی 2 گل
سطح پارسالش ک گلهای بیشتری میزد هم باب میل نبود چ برسه ب الانش!
  • Delle Alpi, pezhman, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

یوونتوس تیمی که وینگر خریده ولی بازیش بر اساس وینگر ها  نیست ...

• Delle Alpi, Principino, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

یه سوال: به نظرتون چه فرقی بین سبک بازی هیگی و ترزگه ست؟

1) هر دو شون تکنیکی نیستن

2) ضربه آزاد زن نیستن

3) شوت از راه دور به ندرت میزنن

4) چارچوب شناس خوبین

5) خوب هد می زنن

....

بنظرم خیلی شباهته بینشون. فقط با این فرق که برای ترزگه ندود و کامو سانتر می کردن و الکس یا زلاتان یا ... پاس تو عمق می دادن و تک به تکش می کردن تو تیم فعلی لیخت و کواد سانتر میکنن تو در و دیوار، مانژو رو هم که حرفشو نزن. فقط این وسط دیبالا یا پیانیچ گاهی تو موقعیت گل قرارش می دن اونم گاهی و به شرطی که مثلا دیبالا خودش تنهایی نخواد همرو دریبل کنه بزنه تو گل. این وسط این بیچاره عین گوشت قربونی هی راه میره و هی بهش پاس کلیدی که هیچ یه پاس معمولی و موقعیت 40 درصدی هم نمیدن. تو تیم 2005-2006 بازیش بدید و ببینید چقدر کیفیتش از ترزگه هم بالاتره

+ ترکیب ناپولی تو فصل آخر هیگی 433 بود. ترکیب دو نفره یا سه نفره خط حمله چه ربطی تو اثرگذاری مهاجم نوک داره؟  ترکیب وقتی رو بازیکن تاثیر گذاره که پستش رو عوض کنه مثلا یه خط بیاد جلو یا عقب یا مسئولیتای جدید بگیره  یا کلیت تیم رو تحت تاثیر بذاره. مثلا یه تیمی ابزار 433 نداره به زور بازیش کنه و بخاطر همین کلیت تیم (و نه یه شخص خاص) از دست بره  ولی شما برای مهاجم نوک سانتر بکش و پاس عمقی بده حالا 442 یا 352 یا 343

• mory, Principino, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4153 ارسال

امروز همین شباهت به ذهنم خطور کرد..

هم هگوان و هم ترزگه حتی به عقب و وسط زمین بر می گشتن..

اما ترزگه سریع پاس میداد و میرفت تو هیجده حریف

ولی اقای هگوان با هدف سامان دادن به خط حمله توپ رو میگیره و نگه میداره و اخرش با یه پاس اشتباه به حریف حمله وری تیم رو خراب میکنه

یعنی عملکردش تو وسط زمین خیلی ضعیفه و سریع و صحیح پاس نمیده بر عکس ترزگویت.............

• mory, Delle Alpi, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏^
تو رئال هم لیخت و کواد هم تیمیش بودن؟ تو آرژانتین چطور؟

هیگواین از اولین لگدی ک ب توپ زده تا الان هیچوقت قهرمان نبوده
  • Delle Alpi, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

داوید یک قهرمان بود اما هیگواین یک بازنده است
ببخشید اگر طرفدار این بازیکن هستید اما نظر من هست 

• Delle Alpi, pezhman, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

ولی اقای هگوان با هدف سامان دادن به خط حمله توپ رو میگیره و نگه میداره و اخرش با یه پاس اشتباه به حریف حمله وری تیم رو خراب میکنه

یعنی عملکردش تو وسط زمین خیلی ضعیفه و سریع و صحیح پاس نمیده بر عکس ترزگویت.............

اصلا تیمی با این همه مهره تهاجمی برای چی مهاجم نوکش باید انقدر بیاد عقب؟ بنزما یا حتی خود رونالدو هم انقدر عقب میان؟ 

هیگواین از اولین لگدی ک ب توپ زده تا الان هیچوقت قهرمان نبوده

داوید یک قهرمان بود اما هیگواین یک بازنده است

این دو تا نظر رو تا حدودی قبول دارم.ولی باید منصف بود که تو آرژانتین هم بزرگترین مشکلشون داشتن استعدادهای زیاد تو خط حمله و بازیکنای کم تو هافبکه. یه نگاه به ترکیب تیم ملیشون بندازید. تو مدافع کنارها که هیچکدوم رو نمی شناسم و تو هافبکا فقط سه تاشونو که دوتاشون تهاجمین (دی ماریا و بانگا) و یکیشون هافبک وسط (بیلیا) . ینی اونجا هم مشکل لیخت و کواد همچنان باقیه. و مهمترین نکته اینکه در حضور مسی همه توپ آخرا به اون ختم میشه نه هیگی و فک کنم این موضوع (ختم شدن همه توپا به مسی) کاملا طبیعی باشه و نه مشکل هیگی. همه تیم بر اساس رسوندن توپ به مسی و جادوش بسته شده نه تاکتیک تیمی

در مورد روحیه قهرمان داوید هم کاملا این موضوع رو قبول دارم ولی هیگی هم بازنده نیست. فقط روحیه داوید رو نداره

• Delle Alpi, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
این حجم از انتقادات به این بی نوا رو نمیفهمم !؟
من اگر انتقادی کردم همیشه از مدیریت بوده .. اینکه چرا همچین بازیکنی با این خصوصیات رو واس تیم یوونتوس خریده و صدها بار میتونستن خریدای عاقلانه تری رو با این پول انجام بدن ! همین هیگوایین اگر تو ناپولی بود الان شاید داشت با مسی واس کفش طلا اروپا رقابت میکرد ..
نمیدونم درک این قضیه چقد سخته ؟ ۹۰ میلیون دادیم به ناپولی و این رو خریدیم .. هیچ اجباری رومون نبوده و خودمون این پیشنهاد رو دادیم و بند رو فسخ کردیم .. اینم یاداوری میکنم که ۹۰ تا رو دادیم مدیر ناپولی ! ندادیم به گونسالو .. که هرچی میشه میایید میگید ۹۰ تا دادیم هیگواین :fp:

مقایسه زاتزا و هیگوایین هم فقط میتونه از یک یوونتوسی تو همین فروم بر بیاد ، هم از زاتزا هم از هیگوایین بدم میاد ولی واقعا خندتون نمیگیره اینارو باهم مقایسه میکنید ؟ حداقل عیگوایین تا پارسال یک قاتل بوده ، امسال هیچی .. زاتزا تو عمرش چیزی در حد مگس کش بیشتر نبوده [ اغراق واس تاثیر سخن از ارایه های ادبی ]

خلاصه امر اینکه هیگوایین افت کرده ، بدم افت کرده ، در اینکه لایق انتقاد و نقد هست شکی نیست ، پارسالشم اونقد پرفکت نبود ولی خیلی با این عجوزه ای که الان هست توفیق داشت ، القصه اینکه دارید اشتباه میزنید مورد خطاب و انتقاد من بشخصه ماروتا هست که مزخرف ترین خرید تاریخ یوونتوس رو رقم زد ..
  • mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
90 تا رو ب هیگواین ندادیم اما اون حقوق 7.5 یورویی ک بیشتر از هر بازیکن دیگه ای تو یووه هس رو ب کی میدیم؟ اونقدام مظلوم نیس پ!

مقایسه هیگواین با زاتزا چطور میتونه خنده داره باشه؟ شاید از این جهت ک زاتزا بیشتر از پولی ک میگرفت مایه میذاشت ولی هیگواین برعکس! دو سال پیش هیگواین ناپولی 90 دقیقه تو قوطی حبس بود اما زاتزا تو 5 دقیقه اومد گل ب اون مهمی رو زد.. لقب مگس کش بیشتر برازنده هیگواین هس واقعا! چون تو له کردن مگس هایی مثل کارپی و کروتونه استاده! حالا کسیم نگفته زاتزا خیلی از هیگواین بهتره ولی فاصلش اونقد نیس ک بهش بخندیم!

انتقاد ب هیگواین وارده ن بخاطر پولی ک پاش رفت ن بخاطر اشتباه مدیرا ب این خاطر ک امسال هیگواین همون مگس کشی ک توش استاد بود رو هم از یاد برده. اگه خود هیگواین مقصر نیس پس کی مقصره؟
  • Delle Alpi, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

اصلا بحث 90 میلیون و رو بذاریم کنار ، یک سری می گند چون توپ بهش نمیرسه گل نمیزنه 
خوب من از شما می پرسم . تو فوتبال روز دنبا مهاجم های تک بعدی به این شکل تو چه تیمی موفق هستند ؟
کدوم تیم بزرگ مهاجمی داره که کل تیم باید براش توپ فراهم کنند شاید گل بزنه !
هیگواین که تو از دست دادن موقعیت های مهم تو بازی های بزرگ شهرت داره 
موراتا یک موقعیت جلوی سویا از دست داد اما تو فینال اروپایی و مهم ترین بازی های یوونتوس در لیگ قهرمانان و سری آ گل زد 

• Delle Alpi, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

هیگواین ی که اقای گل تاریخ سری ا ست اگر مگس کش باشه ، پس میشه نتیجه گرفت کل مهاجمان تاریخ سری ا همین مگس کش هم نیستند .

بله  بَه بَه و چَه چَه کردن از بازیکنی همه ش در حال گلزنیه که کاری نداره ، یکم حمایت از بازیکن برای برگشت به روز های خوب ش هم هواداران بکنن بد نیست

احتمالا هم الگری از ترس اخراج ش که از هیگواین حمایت میکنه !

تمام سایت از ترنسفرمارکت بگیرید تا فیفا هیگواین ، لِوا و سوارز رو به عنوان بهترین سی اف  های دنیا یه تو یه کتگوری مقایسه میکنن ، امسال هم مثلا سوارز درتمام رقابت ها یک گل زده و پاس گلی هم نداده ، اما تیم و هوادارا دارن ازش حمایت میکنن ، اتفاقا خیلی هم گرون خریدنش !  ( گاز هم میگیره تازه ! )  یا مثلا اگر با هوادارای بایرن صحبت کنید بهتون میگن که لِوا این فصل فقط بلده پنالتی گل کنه و تیم رو ببره تو حاشیه.

نکته اخلاقی اینه نمیان بهش توهین کنن !  حمایت میکنن تا دوباره به روز های خوبش برگردن ، هواداری یعنی این . هَوای بازیکنا رو داشته باشید ! بدترین چیز برای یه بازیکن اینه که تو تیم خودش غربیه باشه.

• Principino, MaMpIeRo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همین آواتار من بجز حمایت نمیتونه دلیل دیگه ای داشته باشه! بماند ک من فرسنگ ها ازش دورم و حمایتم تاثیری نداره! ولی وقتی دوستان میان هیگواین رو مظلوم جلوه میدن واقعا تحملش سخته...

حمایت کردن سرمربی از بازیکن افت کرده چیز تازه ای نیس همین آنچلوتی از اولرایش ک تیمشو ب فنا داد مگه حمایت نکرد؟ چ ربطی داره چون آلگری حمایت کرده گونزالو بیگناهه؟

چون آقای گل تاریخی داشته دیگه بهترین مهاجم تاریخ سری آس؟ همون فصل آقای گلیش یادمه جلو فروزینونه و امثالهم هت تریک میزد! آقای گلهای سابق سری آ بزرگانی بودن مثل دل پیرو ترزگه و غریبه هایی ک دوس ندارم اسمشونو بیارم اونا اگه 20 گل میزدن گلهاشون تعیین کننده بود صرفا ب تیمهای ته جدولی گل نمیزدن!

پ.ن: من هیگواین رو دوست دارم مثل همه بازیکنان یووه ولی این دلیل نمیشه بیخود ازش تعریف کنم...
  • mory, Delle Alpi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خواهشا رو نیمکت بمون  :77:  :77:  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

اما بهش انگیزه میده نیمکت نشینی

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

اون صحنه تعویض و استقبالش با خنده ار مانژو خیلی زیبا بود

براش غصم شد بنده خدا پیدا بود انتقادات داغونش کرده و امیدورام زود به شرایط خوبش برگرده

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی