پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو پیاتسا

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

:22: توی 11 تا بازی کلا 148 دقیقه بازی کره. کمتر از دو تا بازی. همش هم دقایق آخر بوده که اکثرا داشتیم تلاش میکردیم نتیجه رو حفظ کنیم. نمی دونم چطور توقع داشتید چیزی از خودش نشون بده.

• eⁿzº, Pinturicchio, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

از نظر قدرت دریبل زنی و استایل تکنیکی از همه بازیکنای فعلی یوونتوس بهتره.. شک ندارم. اتفاقن بر خلاف کوادرادو (تکنیکی ترین بازیکن ثابت تیم) سر بالا و باهوشه.. 

فقط تو کارهای دفاعی ضعیفه وگرنه راحت میتونه جای مانژو رو بگیره..

این ترکیب جدید فرصت بیشتری رو بهش میده. الان هرکدوم از بازیکنای هجومی مصدوم یا محروم بشن اولین گزینه پیاتساست.. در صورتیکه قبلن فقط بجای دیبالا می تونست به زمین بیاد..

همین دو هفته باقی مونده تا بازی با پورتو یکی دو تا بازی از ابتدا انجام میده

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1000 ارسال
  • LocationKurdistan
یه بازیکن فوق العاده با استعداد! ولی برخلاف مانژو که کاملا تاکتیک پذیر و در خدمت تیم هست..
پیاتسا فقط میخواد خودشو ثابت کنه..اونم با دریبل زدنهای زیاد و تک روی بی مورد که تو فوتبال ایتالیا محلی از اعراب نداره ...
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اگه امروز اقای الگری بازم به این بچه خیانت کنه و فیکس بازیش نده باید کم کم به فکر فروشش باشیم چون واقعا الگری  ر ی د ه به تمام انگیزه و روحیاتش

بخدا کافی یک بار تو پست مانزو بازی کنه یه 90 دقیقه کامل ادامه فیکس بودنشو تضمین میکنه

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

باید بازی کنه تا خیلی چیزا دستش بیاد ....بهترین گزینه اینه که از دقیقه 70 ب بعد بازی کنه ولی میشه بهش ب عنوان یه بازیکن با استعداد وینگری بالا اتکا کرد تبدیل شدن ب یکی مث روبن 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

علگری اصولا یه بازیکن که حرکاتش ناشناخته باشه رو نگه می داره برای سی ال تو میلان نیانگ تو یووه کومن و موراتا و حالا پیاتسا مطمئنن تو یه مقطع حساس تو سی ال بازیش میده بعید می دونم زیاد تو سری آ بازیش بده

• eⁿzº, Pinturicchio, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال
بر مبنای این کلیپ در بازی با کروتون عملکرد ضعیفی داشت.
  • alexdelpiero, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا والا بازی با کرتونه هیچ کدوم از نیرو های تهاجمی عالی کار نکرد که اینم عالی باشه

چون نه کیفتی خوبی داشت بازی نه چمنش مساعد بود و از نظر فوتبالی توپ هرجای میرفت 15 بازی کن میفتادن دنبال توپ و اصلا فضای انچنانی هم بهش داده نشد

خیلی جاها هم حس کردم زیاد بهش پاس نمیدن

هرچند ایشون وینگر چپ هستند نه راست و بایستی جای مانزوکیچ بازی میکرد نه جای کوادرادو

من اعتثاد دارم کواداردو هم نمیتونست با کروتونه بیاد خوب بازی کنه چون سبک بازی شده بود سبک بازی لیگ ایران یه جوری نمیشد بازی کرد توش

من بهش امید دارم بدجورم بش امید دارم

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

با اسکای مصاحبه کرده گفته :
- خیلی چیز تو یوونتوس یاد گرفتم هم درباره فوتبال ایتالیا هم درباره تاریخ غنی یوونتوس
- دوران مصدومیت سخت بود مخصوصا به خاطر این که تازه به یوونتوس اومده بودم و میخواستم بیشتر بازی کم و بتونم خودمو ثابت کنم
- با مانزو رفیقم و خیلی بهم کمک میکنه هم فوتبالی هم شخصی ، در جلسه های تمرینی نصیحت ای خوبی به من میکنه .
- آلگری گفته بود در آینده پیاتسا مهره مهمی واسه یوونتوس میشه . پیاتسا ادامه داده : خیلی خوشالم که مربی مکس آلگری اینجور درباره ی منفکر میکنه و اینقدر مثبت در باره ی من نظر میده . من باید قابت کنم که میتونم اونجوری که مربی ازم میخواد بازی کنم ، هر روزی سخت تمرین میکنم تا همونجور که مربی میخواد تبدیل به آینده فوتبال بشم .
- بازیکن های زیادی تو یوونتوس هستند ه سطح بسیار بالایی دارند و من فکر میکنم میتونم از تک تکشون یاد بگیرم .

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

عشقمممممممممممممم عاشقتم :8: :8: :8: :6: :6: :8: :8: :8:

بخدا میدونستم به زودی ارزش های خودتو نشون میدی

بخدا تو اروپا راحت تر میتونه بازی کنه و اگه زودتر میومد بازی زودتر گل میزدیم

عالی عالی عالی

عاشقتممممممممممممممممممم :8: :8: :8: :6: :6: :8: :8: :53: :thank:

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پیاتسا اسلحه خاموش آلگریه

مرسی ک ما رو از دست کوادرادو نجات دادی

واقعا عالی بود... هر چقد کوادرادو گند زده بود ب اون سمت، پیاتسا اومد جبران کرد
  • tecra, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

^ کوادرادو دقیقا چه گندی زده  بود؟

• Delle Alpi, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

کوادرادو اتفاقا بد بازی نکرد بیشتر ساده پاسکاری کرد تا اینکه مثل سابق انفجاری باشه

شاید نقد دوستمون انتظاریه که همیشه نسبت به کوادرادو داریم که بید هر بازی از سمت راست حرکات انفجاری و گل و پاس گل بده

به نظرم هم کوادرادو هم مانزو تا دقیقه هفتاد نیاز بود تعویض بشن این به معنی خیلی بد یا گند زدنشون نیست بلکه تغییر روند بازی و سیستمه که این رو میطلبه

امروز هیچکدوم از بازیکنامون افتضاح نبودن حتی لیختی که من خیلی منتقدشم هرکدوم اگه تو صحنه های اذیت کردن بلعکس جاهای خوب هم بودن و موثبر ثمر

اما راجب پیاتسا واقعا باید مثل الورایتو به عنوان یه پلن عالی برا اروپا روش حساب کنیم

امیدوارم بازی برگشت فیکس بازی کنه چون پورتو میاد که حمله کنه و گل بزنه و اینجا خلاقیت پیاتسا خیلی بدردمون میخوره

• tecra, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من که حس میکنم اگه ثبات داشته باشه و سیستم مناسب بازیش یعنی همین 4231 تو یووه اجرا بشه در حد دیبالا می تونه تاثیر گذار باشه و شایدم بیشتر 
فکر میکنم دیبالا تو این سیستم هنوز جا نیافتاده 

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اتفاقاً کوادرادو بازی همیشگیشو کرد با این تفاوت که مدافع های پورتو خیلی قوی و خشن بودن

• tecra, ace of glass و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

سجاد به نظرم مشکل اینجاست چیزی که ازش انتظار میرفت رو میشه گفت اصلا انجام نداد. توی یه بازی بسته من از کواد توقع دارم با دریبل زنی بالاش به کمک تیم بیاد. اگر آمار کمکی میکنه امشب  5 بار توپ رو از دست داده که توی تیم بیشترینه در کنار هیگواین. فقط 1 دریبل موفق داشت و 8 بار سانتر کرده که فقط 2 تاش صحیح بوده. درسته، گند زدن برای توصیف عملکردش زیاده رویه. امشب با توجه به پست و نقشی که داشت خوب نبود و یا حداقل نسبت به چیزی که من ازش توقع داشتم خوب نبود.

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

بازیکنای تکنیکی و دریب زن در مقابله با بازیکنای تیمی که تو دفاع کردن تبحر دارن کم میارن، این یک اصل همیشگی بوده و هست و خواهد بود، نمونه بارزشم آمار پایین گلزنی مسی در مقابل تیم هایی ایتالیایی

• tecra و Escanor از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چیزی ک من از کوادرادو دیدم فقط سانتر تو اوت بود! تو ی صحنه هیشکی تو محوطه جریمه نبود اونوقت کوادرادو سانتر میکرد! قشنگ پیاتسا وقتی اومد بهش فهموند ی وینگر باید چیکار کنه... اتفاقا دقیقا گند زد ک آلگری تو اون دقیقه تعویضش کرد وگرنه هممون میدونیم آلگری اهل تعویض زود هنگام نیس...

حالا اگه شما بازی دیگه ای از کوادرادو دیدین احتمالا تلویزیون ما ی چی دیگه نشون داده!!
  • tecra و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

نمیدونم دقت کردین یا نه ولی پیاتسا دو تا تکل خیلی خوبم زد تو این بازی . و خیلی درگیرانه تر بازی میکرد .
یه مقدار هماهنگیش با بازیکنای تیم بیشتر بشه امید یه ستاره رو میده .

• eⁿzº, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مصاحبه کرده :
من برای گلی که زدم خیلی خوشحالم ولی از اون مهم تر برای بردی که کسب کردیم خوشحالم .
در نیمه دوم ما می بایست مراقب میبودیم چون شما هیچ وقت نمیدونید که در فوتبال چه اتفاقی میفته .
مطمئنا منمیخوام بیشتر بازی کنم ولی من با همین فرمونی که دارم تمرین میکنم ادامه میدم در آخحر مربی تصمیم گیرنده نهایی و من منتظرم رسیدن فرصت میمونم .

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی