پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میرالم پیانیچ - Il Pjanista

* * - - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
400 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

جالب اینجاست که نایک هنوز داره پیرنای 2016-17 رم رو که اسم پیانیچ رو پشت خودشون دارن رو میفروشه! اینقدر خوبه این بشر...

ig0xkbelds5l6087rako_thumb.jpg

• eⁿzº, alireza.de710, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
احتمالا میفروشه که طرفدارای رم آتیشش بزنند.
  • Orphée, Signora Omicidi, amirabas1369 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

v3o5xtou7r1wk8pjtobw_thumb.jpg

[ زیدان الگوی منه ، من شماره #5 رو انتخاب میکنم و باعث افتخاره که اینو میپوشم ]

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

های لایت مصاحبۀ مطبوعاتی چند دقیقه پیشش :

- #5 رو خواهم پوشید. زیدان بُتم بود و این شماره رو داشت. با افتخار میپوشمش...

qwo8wlrbl07beqfl7kze.jpg

- حالا که اینجام میفهمم که چرا وقتی تو رم بودم، اینقدر جلو زدن از یووه سخت بود...

- پیرلوی جدیدم؟ پیرلو بهترین هافبک لیگ بود، سبک بازی من فرق داره ولی فکر میکنم مفید خواهم بود...

- برای من فوتبال یعنی کار تیمی، سعی میکنم هم تیمیهامو در بهترین موقعیتهای ممکن قرار بدم...

- کی ضربه آزادا رو میزنه؟ توی زمین تصمیم خواهیم گرفت. مهمترین چیز اینه که ببینیم بهترین چیز ممکن برای تیم چیه...

- وقتی بچه بودم یووه رو دنبال میکردم بخاطر بُتم زیدان. تیمیه که همیشه ازش خوشم میومد. قبل از اومدن همه چیو در مورد تیم و باشگاه یووه میدونستم...

- هر روز با بناتیا صحبت میکنم. آدم بزرگ و بازیکن بزرگیه...

- دارم تکنیک ضربه آزاد زدنم رو پالایش میکنم. اما یووه کلی بازیکن داره که خوب کاشته میزنن...

+ فقط مارک امسیک [49] پاس گلای بیشتری از پیانیچ [41] در 5 فصل اخیر سری آ داده...

• GioVanni Agnelli, mory, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

مگه زيدان 21 نبود ؟

5 بهش نمياد

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

زیدان تو رئال 5 بود، تو یووه 21.

• alexdelpiero, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

پس اینم اگه خوب بود احتمالا میگه میخوام برم رئال :22: ولی من زیاد بهش خوشبین نیستم . تو بازی های بزرگ تو رم تو بازی گم بود اکثرا ، جلو رئال رفت و برگشت واقعا در حد پادویین هم نبود . امیدوارم تو یووه خیلی بهتر از اینا کار کنه ! ما سری آ رو با پریرا و پادویین هم می گرفتیم . واسه من فقط عملکردش تو لیگ قهرمانان مهمه و از نظر من اگه تو رقابت های اروپایی خوب کار کنه خرید خوبی بوده و در غیر این صورت نه . 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آمار که نشون میده یه بازیکن در حد پوگبا به تیم اضافه شده، با تک بازی نمیشه به نتیجه گیری رسید 

• alexdelpiero, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به بازیکنای کناریش هم بستگی داره . تو رم چهار تا احمق کنارش بودن
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

بر خلاف خیلی ها ک میگن تو بازی های بزرگ مخصوصا جلو رئال کاری نکرد اما من اون بازیو دیدم خیلی هم خوب بازی کرد اما ملت از پیانیچ انتظار داشتن مثل رونالدو مسی بیاد چهارتا چهارتا گل بزنه و پاس گل بده

• alexdelpiero, El rey leon, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

هافبک های رم اتفاقن خیلی خوب بودن. بخصوص ناینگولان، ده روسی و استروتمن سه هافبک جنگنده بودن که به پیانیچ آزادی عمل در زمین و نفوذ رو میدادن..

درصد دقیقشو نمیدونم، ولی خیلی از پاس های گلی که داد از روی ضربات ایستگاهی بود. بی ارزش نیست ولی با پاس گل هایی که مثلن پوگبا در جریان بازی و تحت فشار مدافعا میده خیلی فرق داره..

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

- بیشترین گلای زده شده از طریق کاشته، در 5 لیگ معتبر اروپایی در فصل 2015-16 :

4 = ل.مسی = م.پیانیچ = د.پارخو

- حقوق بگیرترین بازیکنای حال حاضر سری آ :

1) ده روسی = 6.5 م €

2) پیانیچ ، پوگبا ، ژکو = 4.5 م €

البته اگه ایگوآیین بیاد به احتمال زیاد میره به رتبۀ اول...

+ بازیکنای رم با کیت جدیدشون :

94q4_22.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

فقط اومدم اینجا به سوئیتی عرض ارادتی بکنم   :8:  :6: از انتقال پیانیچ به یوونتوس آن چنان که باید می بود تقدیر و تعریف نشده. مطمئنم در طول فصل این شک و تردیدهایی که در مورد کیفیتش هست به خوبی از بین میره. من که از خرید پیانیچ نسبت به خرید هیگواین خوشحال تر بودم  :8:.

• Hossein Salehi, mory, MaMpIeRo و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این بنده خدا فکر کرد کنار چنتا هافبک خوب بازی میکنه دیگه نمیدونست پوگبا رو میفروشن بازم تنهاس مثل تو رم و همه کارا گردن خودش افتاده امیدوارم جام بگیریم اجرت ضایع نشه

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

تازه اونجا نایگولان کنارش بازی میکرد ، اینجا خدیرا :24:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

- توتی هم تیمی خوبیه ولی از بچگی همیشه ترجیح میدادم بازی دل پیرو رو ببینم...

295b_p.jpg

- م.امسیک و م.پیانیچ تنها بازیکنایی هستن که تونستن در 2 فصل اخیر سری آ، هم تعداد گلها و هم تعداد پاس گلهاشونو دو رقمی کنن... #مغز

- گاتزتا در مورد موقعیت پیانیچ در زمین در بازیای دوستانه [فلش = پاس ، نقطه چین = حرکت] :

66u_pp_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

- ژکو : نمیدونم چرا هوادارای رم اینقدر از دست پیانیچ عصبانین، او به یوونتوس رفت نه لاتزیو! :fp: :nish:

- پیانیچ در ویلار پروزا دچار یه مصدومیت جزئی مفصل ران شد ولی خبرا متناقضن! آریستی و توتویووه میگن به یووه-فیورنتینا میرسه، اسکای و گاتزتا میگن نمیرسه.. خودش البته در جواب هواداری که ازش پرسید به فیو میرسی یا نه، گفت بعـــله!

- نقل و قول روز --» اگه نمیتونی شکستشون بدی، بهشون ملحق شو :

gerpi2hksocdb3f1uf90_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
862hb0hmrabyiu2arut2.jpg

این بشـر فوق العادست :22: چند دقیقه پیش بازی بوسنی 5 مقابل 0 استونی تموم شد ، روی هر 5 گل تیم ش تاثیر مستقیم داشت .
گل اول رو روی یک ضرب آزاد سانتر کرد و یکی از هم تیمی هاش ضرب سر زد و یکی دیگه با بغل پا توپ رو گل کرد ، گل دوم هم با یه پاس فوق العاده ژکو رو در موقعیت تک به تک قرار داد و دفاع تیم حریف مجبور شد خطا کنه و پنالتی شد ، پنالتی رو هم خود ژکو تبدیل به گل کرد ، گل سوم از روی کرنر سانتر کرد برای هم تیمیش که پشت محوطه جریمه بود و با یه ضربه محکم گل شد ، گل چهارم همگی تو زمینی بوسنی بودند که پاس به پیانیچ رسید و 2 نفر از بازیکنان بوسنی فرار کردند و پیانیچ یه پاس بلند فرستاد و اون بازیکن هم با یه بغل پا داد به هم تیمی دیگش ، رفت گوشه و سانتر کوتاه کرد و یه نفر دیگه دروازه رو باز کرد ، گل پنجم هم دوباره از روی کرنر سانتر کرد و گل پنجم به ثمر رسید . یعنی دقیقاً ســه پاس گل و تاثیر مستقیم روی دو گـل دیگـه !!!

- غیر از اینا هم موقعیت های بسیاری برای هم تیمی هاش ایجاد کرد از جمله پاسی که به بازیکن شماره 9 شون داد و در موقعیت تک به تک قرار گرفت و لطف کرد و به تیرک کوبوند ، یک تک به تک دیگه هم برای ژکو که نتونست توپ رو کنترل کنه و از دست رفت ... درسته تیم حریف استونی ـه و به نظر آسون بیاد اما خود بوسنی هم هافبک خوبی نداره و اونورهم پوگبا نتونست کاری مقابل بلاروس بکنه ... !

+ خلاصه بازی رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید . ( 5Min - 50Mb - EN )
++ تا وقتی پیانیچ داخل زمین ـه کرنر زدن دیبالا مثل جُـک میمونه ، پیانیچ عالی و به بهترین شکل ضربات کرنر رو ارسال میکنه !!!

• Orphée, mory, Atomic Ant و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

^^^

جالبه که 2/2 پاس گل مستقیمی که داد، از روی کرنر بود! از زمان اومدنش به ایتالیا در 2011 هم فقط پیرلو (12) گلای بیشتری از رو کاشته نسبت به پیانیچ (11) زده! و تازه 4/11 تاشو فصل پیش زده!

بهمراه مسی و پارخو، بیشترین گل کاشته رو فصل پیش در 5 لیگ معتبر اروپایی داشت! عجیب هم نیس، بهرحال شاگرد جونینیو [به گفتۀ خیلیا بهترین کاشته زن تاریخ!] بوده تو لیون..

در ضمن تو بوسنی #10 میپوشه. بعد از 1) خالی موندن #10 2) دادنش به مارکیزیو ، پیانیچ هم گزینۀ خوبی بود چون بعید میدونم بره از یووه. بقول پوریا حتی ایگوآیین هم خوب بود چون تقریباً مطمئنیم دیگه جایی نمیره..

- کلاً 3 تا لقب داره ؛ Il Pianista (پیانیست) + Il Piccolo Principe (شاهزاده کوچولو) + Giotto (نقاش، دیوارنگار و معمار دورۀ رنسانس ایتالیا).. با توجه به اینکه دو لقب آخرش مشاهب القاب مارکیزیو و دل پیروـه، بنظرم با چاشنی خلاقیت، Il Pjanista رو واسش انتخاب کنیم...

- چلسی م.آلونسو [مدافع/هافبک چپ 25 سالۀ فیورنتینا] رو با 27 م خرید! فقط 5 م کمتر از پولی که ما واسه پیانیچ دادیم!!

+ پیانیست گفته یووه مدتها منو میخواست. پس فردا مقابل ساسولو هم به احتمال زیاد اولین بازی رسمیشو برا یووه انجام خواهد داد! گاتزتا در مورد موقعیت احتمالی پیانیچ در زمین :

hfwbab1gxc9apkifs3jk_thumb.jpg

• mory, Atomic Ant, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیانیچ خلاق و باهوش با جایگری خوبش در تونست گلزنی کنه با اون قد و قامت اگه ضربه سرش گل میشد خیلی جالب بود اما ریباند خودش دیگه کارو تموم  کرد اینکه یکی از بهترین ضربه آزاد زن های دنیارو تو تیممون داریم خیلی خوبه یووه رو همه با دلپیرو که کاشته های محشری داشت میشناختن و حالا این پتانسیل توی تیم با پیانیست ایجاد شده حتی توی PES هم جز بهترین کاشته زن هاست و به زودی گل های زیبایی رو روی ضربات آزاد ازش شاهد خواهیم بود.

vwrl_2402426_w1_thumb.jpg

zh0u_2402424_w1_thumb.jpg

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی