پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دنی آلوز - El Loco

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
222 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

غصه نخور مالی نبود

وقتی لیخت فیکس شد میفهمی :1:
  • mory, Delle Alpi, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

امیدوارم زیاد حاد نباشه مشکلش .

ولی منم نمی تونم ازین مسئله بگذرم که لیخت فیکس شد . بذاریم چند بازی لیخت بازی کنه ببینیم چیکار می کنه . حتی از بازیهای داخلی هم نصفش رو بازی می کنه و تعویض هم میشه.

مسئله بوی رو کم کنی میده .

• Delle Alpi, alexdelpiero, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

پای بد بخت شکسته ، نمیدونم به چی میگید حاد شما :1: :nish:

+ علیرضا، هیگواین تو همین لیگ پارسال یه بازی هم مصدوم نشد ولی زیر نظر کادر موفق بدنساز آلگری امسال مصدوم شد و شک نکنید بازم مصدوم میشه .

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

وای وای اینو کم داشتیم
حالا باید دویاره تا کی سانتر های افلیج وار و تو باقالی لیخت را تحمل کنیم

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

در خصوص سانترهای دنی آلوز نمیشه ایرادی گرفت، دنی آلوز چندین سال رکورد فوق العاده از خودش رد بارسا بجا گذاشته و در ارسال سانتر و پاس در محوطه استاد هست ولی مشکل این فصل از جایی دیگه ناشی میشه که ساندرو هم که سانتر های فوق العاده ای داشت پارسال امسال کمتر داشته.  

به نظر من اوایل فصل که مانژو نبود که سرزن تر از هیگواین هست و تو این مورد جایگری بهتر و بعد از حضور مانژو دیبالا مصدوم بود که عملا مانژو خیلی اوقات خودش توپ را به کناره ها میاره تا خط هافبک خودشون را برسونن.  

حالا هم که بنده خدا مصدوم شد.  شک کردن به کیفیت دنی آلوز مخصوصا در زمان حمله مثل شک کردن به کیفیت مارسلو در زمان حمله در مادرید هست(البته مارسلو در حمله فوق العاده هست)

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دیگه اب از سر ما گذشته :1:  :1:  احتمالا رکورد مصدومیت تاریخ رو شکستیم ما. همه یه دور مصدوم شدن حداقل.

پ.ن : "خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است کارم از گریه گذشته به آن می خندم" :1:

• mory, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اینکه در بارسا عالی بوده و یکی از بهترین های دنیا در پستش بوده رو نمیشه کتمان کرد.

ولی آخه ما چرا باید غذای جویده ی تف شده ی دیگران رو بیاریم و تازه بهش کلی هم افتخار کنیم ؟؟؟

یک جوان رو می شد آورد و نهایتا در 1 یا 2 فصل ساختش و عمری ازش بهره برد .

اصلا اینها به کنار ، مگه لیخت چی کم داشت ؟ درسته آلوز بد کار نکرده ، ولی باید این رو هم در نظر داشت که ما از سمتی که بارزالی رو داشتیم زیاد بهمون حمله نشده و بیشتر از سمت اورا ضربه خوردیم ، فشار آنچنانی روش نبوده . در دو سه بازی برامون خوب کار کرد که مطمئن باشید اگر اون هم نبود لیخت بالاخره می تونست 2 3 بازی خوب باشه برامون.

ایسلا هم بماند .

حالا که هست براش آرزوی بهترینها رو دارم ولی نمی تونم خودم و گول بزنم و از بقیه ی گزینه هایی که میشد داشته باشیم چشم پوشی کنم .

• mory, ace of glass, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشکل اینه جوان بیاریم میشه مث ویدال پوگبا ....پیر بیاریم میشه توز نمیمونن تو تیم  ته یووه در کل فوتبال نمیشه ی ورزش یه غیرت دیگه بازیکنا برا تفریح بازی میکنن و پول 

• mory, Massimiliano Allegri, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
اصلا کاری به کیفیت آلوز ندارم، میخوام بگم جای آلوز بهتر نبود لیرولا رو بجای فرستادن به ساسولو میاوردیم تو تیم اصلی؟ قطعا توی سری آ انقدری خوب بود که بعضی از بازیها رو بتونیم زمان زیادی ازش استفاده کنیم و در نهایت آینده ی سمت راستمون رو بیمه کنیم

حداقل از تجارب دفاعی لیخت میتونست خیلی چیزها یاد بگیره و ضعف های دفاعیش رو برطرف کنه و کنار تواناییهای هجومی خوبش تبدیل به یه دفاع کناری کامل میشد.
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آلوز این بازی های اخیر بد کار کرد 

کلی توپ لو میداد هر بازی و پاس های اشتباه میداد 

• ace of glass, Massimiliano Allegri, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

لیرولا رو هم یادم رفت .

هم ایسلا و هم بخصوص لیرولا می تونستن مفید باشن .

می رفتن هم مشکلی نبود . باور کنین اسم یوونتوس تا ابد همراه بازیکنایی مثل ویدال و پوگبا خواهد ماند (توز و پیرلو و .. هم از این قاعده مستثنی نیستن) . من ترجیح میدم بازیکن بسازیم و با نامردی هرچه تمام تر بره ، تا اینکه این وضعیتی که الان داریم رو توی تیمم ببینم .

بقول یکی از دوستان : "رکورد مصدومیت تاریخ فوتبال رو شکستیم"

حالا بقیه ی موارد هم بماند .

روگانی مثال بارز استعداد پروری و جوان گرایی توی تیممونه ، افتخار میکنم وقتی مقابل آلمان 90 دقیقه بازی کرد. حالا دوستانه باشه یا هرچی مهم نیست . بازیش حیثیتی بود. یا مقابل جنوا وقتی یکی از بهترین هامون مصدوم میشه و "اجبارا" تعویض می کنیم ، تعویض اجباریمون هم می درخشه و من کل بازی بهش اطمینان داشتم و فقط برای گلزنی نگران بودم و استرس داشتم .

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

مشکل اینه جوان بیاریم میشه مث ویدال پوگبا ....پیر بیاریم میشه توز نمیمونن تو تیم  ته یووه در کل فوتبال نمیشه ی ورزش یه غیرت دیگه بازیکنا برا تفریح بازی میکنن و پول 

شما رو بازیکن جوون ایتالیایی سرمایه گذاری کن اگه راحت رفت بیا به من فحش بده 

پوگبا رو ببینید دوناروما رو هم ببینید ، اگر دونا مثه پوگبا راحت پشت کرد به باشگاهش و جدا شد من دیگه حرفی ندارم ... حتی با وجود اون خیکی

ارزومه ی جوری بشه امثال لیخت و اورا و الوز و اساموا و هرنانس مصدوم شن تا به ماتیلو و ماندراگورا بازی برسه تا خودشونو نشون بدن

کماینکه این فرصت به کین رسید و خودش رو خوب نشون داد

این مثال جوون ایتالیایی رو هم تو تیمای اتالانتا ساسولو تورینو و میلان دنبال کنید به باور میرسید

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اگر پای دنی الوز ، دیگه پا نشه. من فک میکنم یووه میره سراغ دیشیلیو.

• mory, ace of glass, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

در کنار تمام این گزینه هایی که گفته شد میشه به لئوناردو اسپیناتزولا که داره توی آتالانتا میدرخشه اشاره کرد.حتی ماچک جوانان هم خوبه.

اسپیناتزولا رو دادن به آتالانتا با بند باز خرید.

واقعا منم درگیر این خرید آلوز بودم در شرایطی که کوادرادو هم برای این پست در نظر داشتن.

بدتر از همه اینکه بوفون فکر میکنه آلوز میتونه توی چمپ به یووه کمک کنه.

اسپیناتزولا الان اگر بتونن برگردوننش خیلی عالیه.لیرولا هم خوبه اما الان کمی دچار افت شده.تا وقتی که براردی بهش کمک میکرد عالی بود اما بعد از مصدومیتش اینم داره خراب میکنه.البته همون ورسالیکو هم همین شرایط رو داشت.این براردی برای ساس نعمتیه الان هم تیمشون بدجور افول کرده.

شاید اسپیناتزولا رو بشه با یوردی آلبا یا دیشیلیو مقایشه کرد.سرعت بالا و انعطاف برای بازی در دو سمت.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

اینکه سهیل میگه مالی نیست جوکی بیش نیست

من واقعا از بازی دنی الوز لذت بردم تو خیلی از بازیهاش تو یوو

الانم حصرتشو میخورم چون باید لیخت رو مجددا زیارت کنیم

البته زیاد نیازی نیست حصرت چیزی رو بخوریم چون دیشیلیو تو ژانویه در راه هست :8:

• mory, Aminvo, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
امیدوارم دیشیلیو بیاد و از نزدیک ببینید واسه کی داشتید بال بال میزدید
  • mory, Signora Omicidi, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^

دقیقا، نظر من هم به نظر شما نزدیک تر است!!!!  :1:

دیشیلیو اونقدر بازیکن خوبی نیست که دوستان همیشه ازش تعریف می کنند. یک بازیکن متوسط هست شاید یک کمی بهتر. برای دفاع راست گزینه های بهتری هست و چپ هم همینطور.  به نظر من تا دنی آلوز و لیخ هستند باید یک دفاع راست جوان و مستعد خریداری بشه تا هم از تجربه این دو استفاده کنه و هم آینده نگری شده باشه.

• mory, ace of glass, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

در دسترس و محبوب الگری است  :1:

• ace of glass و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

با پولی که ماروتا خرج میکنه نکنه انتظار دارید هکتور بیرین رو بیاره.

• tecra و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

با پولی که ماروتا خرج میکنه نکنه انتظار دارید هکتور بیرین رو بیاره.

یعنی گرون تر از 90 میلیونه ؟  :pep:  :fp:

• tecra, ace of glass, Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی