پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6455 پاسخ برای این موضوع

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
مثل اینکه این سفر ب انتهاش رسیده
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

تا اسم بوفون میاد ناخودآگاه یاد سیو های میام که گزارشگر چند بار پشت سر هم اسمش را می گفت، بوفون، بوفون ....

هیچ وقت مهار توپی که مقابل اینزاگی توی 6 قدم را انجام داد یادم نمیره، اینزاگی کاملا شک شده بود روی سرعت عمل بوفون.  فوق العاده سریع و هوشیار بود. یک نقطه قوت و اتکا برای تیم که اجازه ریسک به همه بازیکن ها می داد. 

قطعا دلتنگ سیو های بوفون خواهم بود.  :8:  :8:  :53:  :53:

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6381 ارسال
  • LocationRasht

روزها میگذرن ولی خاطرات برای همیشه ثابت و بی‌ تغییر باقی میمونن... قطعاً بهترین در تاریخ ؛ هیچکس این ثُبات رو طی سالهای متداوم نداشته. اُمیدوارم برگرده به یوونتوس...

از موجی هم بابت همچین خرید عُمری ـی ممنونم...

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
بوفون افسانه ای هم خداحافظی کرد
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
img_20230802_000509_412_jf6k.jpg

‍ "جایی برای عاشقی"

دست نوشته بوفون برای دروازه اش:

12 سالم بود که برای اولین بار پشتم رو بهت کردم
اما اون روز که دیگه به صورتت نگاه نکردم همون روزی بود که عاشقت شدم
به خودم قول دادم که هرکاری بکنم تا صورتت رو نبینم
هربار که این اتفاق می افتاد برام دردناک بود... که برگردم و ببینم ناامیدت کردم.

12 سالم بود
وقتی که پشتم رو به دروازه کردم
و به این کار ادامه خواهم داد
تا جایی که پاهام،
سرم
و قلبم
بهم اجازه بدن...

بدرود پسر خدا
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, alireza.de710 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
بزرگترین و بهترین گلر تاریخ فوتبال از نظر من بدون تعصب و تردید و چهره ای که اسم یوونتوس رو برای مدتها در دنیا طنین انداز کرد و اسم بوفون برای هر کسی که توی هر کوچه و محله ای یه توپ خوب میگرفت کافی بود نشون بده بوفون کی بوده و قرار نیست هیچ وقت اسمش از صفحه و تاریخ این ورزش کنار بره بزرگترین نقطه قوت بوفون که خیلی ها من جمله طرفدارای یووه و ایتالیا که ازش خبر ندارن جاگیری های بینظیر بوفون بود که همیشه بنظر میومد سیو خاصی نیست این نکته رو فقط کسایی که دروازه بانی کردن و هوادارایی که با دقت زیاد به این پست توجه میکنن میتونن دلیل تفاوت بوفون رو ببینن دو دهه هیچ مشکل دروازه بانی نداشتیم و اینکه ژسنی به چشم نمیاد و شاید هیچ دروازه بان دیگه ای به چشم نیاد وجود این ابر اسطوره بود از تموم زحماتش ممنونم و برای من محبوبترین بازیکنای یوونتوس و فوتباله هیچ وقت اون فصل تاریخی که کیت صورتی رو میپوشید فراموش نمیکنم من دوتا برادر دارم تو خونه که دهه شصتی هستن مثل خودم یکی طرفدار اینتره خدا زده اونیکس که بزرگتره میلان همیشه اون سالها بازیها رو میدیدیم بوفون فقط روی معجزه گل میخورد واقعا اوج بوفون رو تو هیچ دروازه بانی ندیدم توی این دو دهه تنها نویر تونست سطحی نزدیک به بوفون رو نشون بده که اونم استمرار بوفون رو نداشت کامه ای برای توصیف کوتاه بوفون پیدا نکردم واسه همین زیاد نوشتم
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6381 ارسال
  • LocationRasht

فقط یوونتوسه که بوفون داره...

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, alireza.de710 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال

- ماهایی که با بوفون زندگی کردیم طی این دو دهه و از خصوصیات اخلاقیش باخبر هستیم، میتونیم تصور کنیم که این روزها چقدر سخت و تلخ بودن براش ...

بوفون رو میشناسیم، اون شور و هیجان و عشقش به فوتبال و حالا در یک ناامیدی مطلق و تصمیم به خداحافظی.

یک مسئله مهم درباره بوفون هست که شاید کمتر بهش توجه شده،

سال ۲۰۰۶ که تصمیم گرفت توی تیم بمونه در واقع هیچ وظیفه ای نداشت. نه کاپیتان تیم بود، نه اسطوره باشگاه و نه افتخار شاخصی در عرصه باشگاهی کسب کرده بود (مثل CL) 

و اون زمان تنها ۵ سال از ورودش به باشگاه گذشته بود، یعنی کمتر از الان امثال ساندرو !!!

ولی به عنوان قهرمان جهان، یکی از بهترین بازیکن های وقت فوتبال و در اوج دوران فوتبالی، دراماتیک ترین تصمیم زندگیش رو گرفت.

کسی نمیدونه اگه از یووه می‌رفت چه سرنوشتی پیدا میکرد ولی الان میدونیم با موندنش خودش  رو تبدیل به یک بت کرد.

تا ابد شایسته احترام خواهد بود.

نکته بعدی درباره رفتار باشگاه پارما و پکیا (سرمربی) که فوق العاده بودند.

با نهایت احترام باهاش رفتار کردند و مصاحبه چند روز پیش پکیا نشون دهنده سطح بالای احترام به بوفون بود.

حیف که چنین شعوری در باشگاه خودمون نبود ...

• saeed-nedved, Orphée, alireza.de710 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
برای من بازیکنا وقتی از یووه میرن انگار همون لحظه خداحافظی می‌کنن! البته اساطیری مثل بوفون حسابشون جداست گرچه هیچوقت طاقت دیدنشون تو لباسی غیر از لباس یووه رو ندارم اما دورادور از موفقیتشون خوشحال میشم...

با اینکه سالها تو یووه دیدمش و از بودنش لذت بردم اما هنوزم بخاطر سالهای کوتاهی ک از ما جدا بود ب پاریسی‌ها و پارمایی‌ها حسودیم میشه!!

معمولا ب یوونتوسی‌ها نمیگم برترین تاریخ دلیلشم اینه برای هر هواداری بازیکنان خودی بهترین هستند و اصلا کاش این ترین‌ها و مقایسه‌ها از بین می‌رفت اما در مورد بوفون نمی‌تونم نگم بهترین دروازه‌بان تاریخه! حتی قبل از اینکه هوادار یووه بشم و بچه‌ای 6 7 ساله بودم هم نظرم این بود و حالا بعد بیست سال نظرم همونه! بوفون تعریف پست دروازه‌بانیه...

زمانی ک خوب نتیجه نمی‌گرفتیم و بازیکنان چندان سرشناسی هم نداشتیم وقتی ازمون سوال میشد طرفدار کدوم تیم هستید؟ و ما جواب می‌دادیم یووه! اغلب اینو می‌شنیدیم: تیمی ک بوفون گلرشه؟!

!!!
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

آخر این قصه باید یه جور خوب تموم می‌شد.... :17:

نشد که نشد! اگر بداقبالی مجسمه‌ داشت شبیه بوفون می‌شد. تا همین یه مدت قبل خیالبافی می‌کردم که بوفون برمی‌گرده و می‌ریم فینال سی ال و کار می‌کشه به پنالتی و هی بازیکنان یووه توپ رو می‌زنن خارج چارچوب و عوضش بوفون تک‌تکِ پنالتی‌های حریف رو از سخت‌ترین جاهای ممکن دفع می‌کنه و کار می‌کشه به پنالتی آخر و بوفون ضربه‌ی دروازه بان حریف رو می‌گیره و خودش می‌ایسته پشت آخرین ضربه و......حیف و صد حیف

گر بر فلکم دست بُدی چون یزدان       برداشتمی من این فلک را ز میان

از نو فلکی دگر چنـــــان ساختمی      کآزاده به کام دل رسیدی آســـان

+ لعنت بر مدیران یووه! خیلی به این مرد بدهکاری داشتند و دارند.

• GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
- آخر ویدئوی خداحافظیش متن زیبایی نوشته :

اینجا تمام می شود.
تو به من همه چیز دادی
من همه چیز را به تو دادم.
ما با هم برنده شدیم.

می‌دونم که دلم براش تنگ میشه،
حداقل امیدوارم مثل الکس از فوتبال دور نشه...
بزرگ نمایی نمیکنم ولی احساس میکنم خیلی با فوتبال غریبه شدم.
  • Orphée, alireza.de710, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6381 ارسال
  • LocationRasht

کاپیتانهای یووه در قرن 21 :

کنته = 2000-2001

دل پیرو = 2001-2012

بوفون = 2012-2018

کیه لینی = 2018-2022

یه تریلی هم این اسامی بالا رو نمیتونه بکشه... راستی الان کاپیتانهامون کیان؟ :4:

• GioVanni Agnelli, alireza.de710, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

در وصف این انسان و دروازه بان هرچی گفته بشه فقط حداقل ها بوده.  :worship:  :77:

در بعد ورزشی از نظر تکنیک دروازه بانی و ثبات با اختلاف بهترین دروازه بانی بود که در این 30 سال دیدم و سایر دروازه بان ها حتی نزدیکش هم نمیان. یه طورایی صفات پله، مسی و مارادونا رو باهم در این پست داشت. 

در بعد غیر ورزشی، شخصن فکر میکنم بین اون 5-6 بازیکنی که با تیم به سری ب رفتن تنها کسی بود که به معنای واقعی فداکاری کرد وگرنه سایر بازیکنا دوران اوجشون سپری شده بود. اینکه یه بازیکن حرفه ای هم از پول و هم از جام میگذره ثابت میکنه چه خطوط اخلاقی محکمی داره که مادیات و ظواهر نمیتونه رو اونها اثر بگذاره. محبوب ترین شخصیت ورزشیم بود و در خیال پردازی های قبل خواب همیشه نقش پررنگی داشت (و همچنان داره)  :1:  :fp: 

دلتنگش میشیم و برا ما قدیمیا فوتبال کمتر از قبل جذابیت خواهد داشت..  :12:  

• GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
- رسمی : به عنوان سرپرست آتزوری انتخاب شد.
مشابه نقشی که ویالی عزیز بر عهده داشت ...
  • Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
- یکی از رکورد های خاص بوفون این هست که در ۴ دهه مختلف در لیگ قهرمانان اروپا کلین شیت کرده !
۱۹۹۰
۲۰۰۰
۲۰۱۰
۲۰۲۰
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

پیوستنش به کادر فنی آتزوری خبر خیلی خوبی بود.

همین که از فوتبال دور نباشه خوبه. شخصیت کاریزماتیکش می تونه خیلی به آتزوری کمک کنه.

حداقل من به شخصه دوباره بازی های ایتالیا رو فقط به خاطر این که چند لحظه دوربین نشونش بده نگاه می کنم.

امیدوارم تو نقش های جدی تری مثل مربیگری هم ببینیمش.

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6381 ارسال
  • LocationRasht

e4mdzbswyaek1gf1_wos4_thumb.jpg  buffon-fifa-23_fnqn_thumb.jpg

خوراک فکری : بوفون تنها بازیکن فوتبال در تاریخه که در تمامی نسخ بازی کامپیوتری فیفا حضور داشته ؛ از فیفا 95 تا فیفا 23 ... رکوردی با 28 حضور!!!

عکس اول حضورش در فیفا 99 و دومی هم آخرین نسخۀ فیفا ... #جاودانه

• GioVanni Agnelli, alireza.de710, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
بوفون: از افرادی که مرا بهترین دروازه‌بان تمام ادوار میدانند تشکر میکنم، اما اینطور نیست. آنها فکر میکنند چون مدت زیادی دوام آورده‌ام بهترین هستم. اما برای من، بهترین گلر تمام دوران از اسپانیاس : ایکر کاسیاس. برای بزرگترین باشگاه اروپا و او همه چیز را برد، چه در رده باشگاه و چه در رده ملی. سابقه او نشان میدهد که او بالاتر از بقیه است و او یک رهبر واقعی است.
من همه چیز را نبردم و فکر میکنم باید شماره ۳ یا ۴ در نظر گرفته شوم زیرا شماره ۲ مانوئل نویر است. او همچنین همه چیز را در سطح باشگاهی و همچنین یک جام جهانی به دست آورد. به همین دلیل فکر میکنم شماره ۳ هستم، اما این فقط نظر من است

پ.ن : دیگه خیلی دست پایین صحبت کرده ب نظرم
  • tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6381 ارسال
  • LocationRasht

capture3242_copy_0ta.jpg

چند ماه پیش تو بوبو تی وی (همون برنامه ای که اون یارو کاسانو هم توش شرکت میکنه مرتب) ، بوفون با صدایی لرزان گفت که آدم باید بعضی وقتا از برخی تصمیمات خاص دفاع کنه ،

تصمیماتی که ممکنه برا خودتم ناراحت کننده باشه و تو تنگنا قرارت بده ولی ناگزیره... بنظرم الان با یه درصد بالا میشه گفت داشته در مورد بونوچی حرف میزده...

• GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3751 ارسال
نمی دونم این کلیپ دیدار دروازه بان مقدونیه با بوفون رو دیدید یا نه ...
آدم کیف می کنه که یک زمانی یوونتوس قهرمانانی رو داشته که برای نسل جدید فوتبالیستها بت بودند و امضا یا عکس گرفتن از اونها رو مایه ی مسرت و افتخار خود می دانند.
امیدوارم باز هم در این باشگاه بازیکنانی پیدا بشن که به این جایگاه برسند .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی