پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6456 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

fmokh3pxeai5sde_d5hu_thumb.jpg  fmokh3rxsaapt3m_aiwh_thumb.jpg

تو فینال جام اتحادیه (چلسی-لیورپول) کپا سر پنالتی فن دایک حتی وسط دروازه هم وای نستاد ولی بازم نتونست پنالتی این مدافع رو بگیره و بعدم پنالتی خودشو زد آسمون تا یه تنه لیور رو قهرمان کنه...

بوفون حتی تو ۴۶ سالگی هم این پنالتی رو گل نمیخورد... کجایی جی جی که همین الانم جزو حداقل ۱۰-۱۵ گلر برتر دنیایی ... 258.gif

• حامد, El rey leon, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1241 ارسال

تا 2024 با پارما تمدید کرده ظاهرا!!!

• حامد, El rey leon, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

fr14xxuucaagx8v_k40a_thumb.jpg  fr14xljvuaahqyg_howt_thumb.jpg

بوفون : « اون روز * من و کلودیو [مارکیزیو] کرخت بودیم. اون فقط اومد پیش من و با چشمانی گریان در آغوشم گرفت.

شاهد تک تک مراحل رشدش در یووه بودم. برعکس من ، تنها چیزی که کلودیو میدونست ، یووه بود ؛ یوونتوس تنها چیزی بود که براش اهمیت داشت... »

* آخرین بازی هر دو برای یوونتوس ؛ یووه ۲-۱ ورونا در فصل ۲۰۱۷-۱۸ ، البته بوفون دوباره ۲۰۱۹ برگشت...

• حامد, mory, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

چهره متفاوت جانلوئیجی بوفون در 24 سالگی (20 سال پیش)

gianluigi_buffon_juventus__44zb.jpeg

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1043 ارسال
  • LocationKurdistan

fs59wdwwaaemlwv_v2fb.jpg

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
برای منی که دروازبانی دوست داشتنی ترین پست بود، بازیکنای محبوبم عمدتا دروازبان بودن. بعد از یورو 2000 تا نزدیک 3 سال برای من تولدو بهترین دروازبان و محبوب ترین بازیکن بود. وقتی میدیدم بوفون توی دروازه بهش ترجیح داده میشه حس تنفر از بوفون درونم ایجاد شد.
مارس 2003 بود قطعا. سر یه کل کل بچگانه که توی بازی فوتبال کی کدوم بازیکنه دوستم تولدو رو برداشت. تولدویی که بت جفتمون بود. باهم کمی در این مورد دعوا کردیم و بعد من گفتم حالا که اینطوره من بوفونم. از همونجا شروع شد. نمیدونم چرا ولی همیشه آدمایی که به شدت ازشون بدم میومد بعدها تبدیل شدن به کسایی که عاشقشون شدم. همشون بهم بدی کردن ولی بوفون... بوفون همیشه برام دوست داشتنی موند.
همیشه برام مهم بود بوفون سربلند از زمین بیاد بیرون. برام مهم نبود یووه میبره یا نه. فقط بوفون گل نخوره. اما کم کم حسی در من نسبت به یووه ایجاد شد. در حالی که سرخوش از قهرمانی ایتالیای 2006 بودم یووه به خاطر کالچوپولی سقوط کرد به سری بی. با تله تکست نقل و انتقالات رو چک میکردم. کاناوارو و زلاتاتی که عاشقشون بودم رفتن. خیلیای دیگه رفتن. هر روز چک میکردم ببینم کیا میمونن. هر روز میترسیدم بکی دیگه بره. ولی بوفون نرفت و منم با یووه موندم.
توی فیفا منیجر یووه رو از سری بی میبردم سری آ و هر چی جام بود رو میگرفتم. توی پی ای اس 6 هر وقت خیلی بازی مهم بود یووه رو برمیداشتم چون خیلی برام مهم بود با یووه نبازم. یادمم نمیاد یک بار هم با اون یووه باخته باشم.
مدام تله تکست رو چک میکردم و نتابج یووه تو سری بی رو دنبال میکردم. از اونجا بود که یووه هر روز برام مهمتر شد و علاقم بهش بزرگتر از علاقه به بوفون. دیگه برام مهم نبود بوفون گل میخوره یا نه. مهم بود یووه ببره. یووه بود که مهم شد.
با وجود کسر امتیاز صعود کردیم ولی بعد دو فصل امیدوار کننده و بعد دو فصل نتایج تحقیر آمیز. اما دست از یووه نکشیدم. اون روزا نتیجه نمیگرفتیم اما فکر میکنم شاید خیلیا راضی تر بودن.
وقتی بالاخره اسکودتو رو بردیم رفتن دل پیرو قهرمانی رو زهرمار کرد. اصلا احساس خوشحالی نمیکردم. مگه میشد خوشحال بود؟ ناسلامتی دل پیرو داشت میرفت. شاید واسه همین بود که قهرمانی فصل بعد بیشتر چسبید. جامی که بوفون بالا بردش.
بوفون که رفت پاریس دلم شکست. وقتی هم که برگشت انگار اون شکستگی خوب نشد. ولی یووست که مهمه. یووست که به خاطرش خندیدم، شادی کردم، اشک ریختم. اسطوره ها میان و میرن. یووست که میمونه. ولی جای زخما چی؟ هنوز زخم رفتن دل پیرو خوب نشده. هنوز برای ترزگه و کامورانزی که انقدر مظلوم رفتن ناراحتم. تهش با خودم میگم مهم اینه اونا یووه رو دوست دارن و بخشیدنش. مهم فقط یووست. مهم فلسفه باشگاهه. بردن به هر قیمتی. حتی از دست دادن اسطوره ها. حتی با دور انداختن کسایی که دوستشون داریم.
برای من بوفون همیشه خاص ترین بازیکنه. نمیتونم پنهان کنم که مقاطعی دل پیرو بیشتر دوست داشتم اما الان که نگاه میکنم هیچکس برای من بوفون نمیشه. به خاطر بوفون بود که هوادار باشگاه شدم. به خاطر بوفونه که یووه فقط مهمه. ممنون بوفون برای تمام این سال ها. بدون تو برای من یووه باشگاهی بود بین تمامی باشگاه های دیگه...
خواستم پایانم تو اینجا پستی باشه توی تاپبک کسی که منو به این باشگاه علاقه مند کرد. امیدوارم روزی بیاد که اونقدر وضعیتمون خوب بشه که دغدغمون بشه اینکه بریم و بازیای یووه رو از نزدیک ببینیم. شاد، سالم و موفق باشید
  • حامد, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

^^^

@Escanor علی جان نمیدونم دقیقاً چه مشکلی پیش اومده که اینقدر ناراحت هستی ، البته یه توضیحاتی تو تاپیک آلگری نوشته بودی ولی باز من فکر میکنم حیفه ، حداقل یه مدت از فروم دور شو و بعداً سر فرصت تصمیم بگیر. تو اون فروم قبلی که ما بودیم ، پیش میومد که یه کاربری درخواست بَن شدن خودش رو میداد تا مثن نتونه سر بزنه یا پُست بده ولی بعد مُدت بن برمیگشت. بنظرم تو هم فقط مثلاً میتونی به بعضی تاپیکها سر بزنی و همونجا پُست بدی تا این حالتی که درت هست حل بشه. اینجا هم تنها چیزی که ازت یادمه اخلاق و اهمیت و ارزش قائل شدن برای فروم و بودن سرت تو لاک خودته. لطفاً برای همیشه نرو و اگرم میری ، با قدت برگرد و ادامه بده ، فروم بهت نیاز داره... :6:

• حامد, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

بوفون به توتو :

dbdqb9_umai2rqu1_0cvy.jpg

« چرا یووه در این همه رسوایی دخیله؟ همیشه بالاسر یوونتوس یک شمشیر داموکلس هست چون در همه حال بخاطر هوادارا و حریفاش ، در مرکز توجه ایتالیا قرار داره. اینکه چی بر سر یووه میاد ، خیلی سر و صدا میکنه. یوونتوس متهم به خیلی چیزها شده و معمولاً هم بخاطرش تنبهش کردن ، اونم برای مسائلی که باشگاه های دیگه هم کمتر یا بیشتر مرتکب شدن و اینو برای دفاع از یووه نمیگم ، میگمش چون واقعیته. وقتی اتفاقی برای یووه میوفته ، همه پُشتش قائم میشن چون میدونن یوونتوسه که بیشترین هیاهو رو ایجاد میکنه... »

• حامد, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال

fwq2p38wiailu2y_u43t.jpeg

شیرِ بوفون تو حلق بدخواهاش به روایت تصویر

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

برای 18 سال تمام حس اطمینان و شکست ناپذیری بی پایانی در تک تک دقایق بازی ازش حس میکردم  :worship:   حالا بعد از چند سال ارزششو بیشتر از قبل دارم درک میکنم اینکه چه وزنه ایی بود چه داخل زمین چه داخل رختکن تیم واقعا چوب علاقه اش به یووه رو خورد و اخر هم انجوری باهاش رفتار کردن هنوزم از پرین و شزنی یه سر و گردن بالاتره بدون هیچ گونه تعصبی  یووه خیلی بهش بدهکاره  اینکه از زوج جیجی-استوراری به همچین اشغالهایی رسیدیم خیلی خیلی درداوره 

458v_1_3.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
- نه اینکه الکس و بوفون از یووه بالاتر باشن، بدون شک اینطور نیست و هر افتخاری هم به دست آوردند و ایضا محبوبیت در درجه اول بخاطر یووه ست
ولی به لحاظ اخلاقی یووه خیلی بهشون بدهکاره و به نظرم تنها با تغییر در کادر مدیریت این کار شدنی هست

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6461 ارسال
  • LocationRasht

بوفون :

« وضعیت یووه؟ هیچی نمیگم چون در حال حاضر هر کلمه ای میتونه معنی مجادله آمیز داشته باشه و من همچین نیتی ندارم. حتی وقتی من بازیکنشون بودم ، گاهی اوقات پیش میومد که بد شروع کنیم ولی دوباره به صدر برگشتیم. مسئله DNA تیم و بازیکناش هست. هر کسی نمیتونه DNA یوونتوس رو داشته باشه ، باشگاهی با طرز تفکر و اثر پایدار مشخص...

دلم برای کیه لینی تنگ شده. او بازیکنیه که به هر جوونی توصیه میکنم الگو قرار بده. او با استعدادهای فنی ویژه متولد نشد وی با پشتکار ، ذهنیت و خردمندی ، تبدیل به یک ستاره شد. استعداد در زندگی و ورزش کمک کننده ولی همه چیز نیست. کیه لینی بزرگترین معجزه ای بود که در طول دوران بازیگریم دیدم و از نظر من او یکی از بهترینهای تمام تاریخه...

وقتی از پاریس به یووه برگشتم ، مدیران یووه در مورد دروازه بانها ازم نظر خواستم. بهشون گفتم مانیانِ لیل ولی هیچکس توجهی نکرد. برا عجیب بود. وقتی میلان خریدش ، به مالدینی پیام دادم و گفتم که افراد معدودی بهش باور داشتن ولی میلان یه گُلر بزرگ رو خریده. و عملاً هم همین شد... »

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نه جهانِ فوتبال که کل این گیتی سازوکاری عجیب دارد. تکانه‌های برخی از ضربات، هنگامی بر جانت می‌نشیند که دیگر بنیه‌ و هیجانی برای مواجهه با آنها نداری. جانلوئیجی بوفون در حال گذرانِ ایام در چهل و چهارمین سال تقویمی‌اش است و عمر بی‌قدرِ نگارنده نیز به سمت چهل و یکمین سال حیاتش می‌تازد. همین قدر نزدیک به جی‌جی و همین‌قدر دور از او. تا همین چند سال پیش محال بود لذت تماشای فوتبال بدون او را تاب بیاورم؛ از روایت‌های بزرگان، از آنیلی‌ها و شیره‌اها گرفته تا دل‌پیه‌رو‌ها و مارکیزیوها، کمی آنسوتر از کیه‌لوها و سایر تاریخ‌سازان، تنها حدیث دلبری او را خوانده و از بَر بودم. با حضور او «یوونتوس» برایم ثنویت می‌یافت؛ با افسانه‌ی او، فلسفه‌ای در غار فوتبالی‌ام پرورانده بودم که حتی خدایگانِ پانتئونِ دروازه‌بانی نیز ذیلِ او معنادار می‌شدند. روز وداعِ «نومِرو اونـو» با یووه، با هر تکانِ دست‌هایش برای هواداران و فردایِ آن روز با هر کلیک بر تصاویر رسانه‌ها از این آیینِ محزون، انگیزه‌ها و ادله‌هایم برای یافتن قراری دوباره و برخوردی منطقی با این هجران، ناشدنی‌ترین مسیر بود. امروز اما او برخواسته از خاکستر خویش در پارما، «ماندن» و «بودن» را دگر بار احضار کرده است. من اما دورتر از همیشه به او، با چشم‌چرانی، سرخط خبرهایش را دنبال می‌کنم. آیا از دل رفت هر آنکه از دیده رفت؟ حتی اگر درست باشد نمی‌خواهم این گزاره را بپذیرم. بوفون اگرچه در عینِ بودن، آن توجهات ایام شبابم را گرداگرد خود جمع نمی‌کند اما قطعه‌ای بی‌بدیل در قلبم را به خود اختصاص داده. نمی‌دانم رسمِ چرخ گردون است یا من با سوگندها و بی‌قراری‌های فوتبالی‌ام بیگانه شده‌ام؛ اما این را همچنان خوب از بَر هستم که فوتبال بدون جانلوئیجی بوفون قطعاً تا ابد چیزی کم خواهد داشت. پس خوشا به بختِ من و فوتبال که بوفون هرچند اندکی ناپیدا و محجور همچنان در این منظومه فوتبالی نفس می‌کِشــــد.

incontro-sakkari-e-buffon-foto-parma-cal

(دیدار روز گذشته (27 سپتامبر 2022) جانلوئیجی بوفون با ماریا ساکاری تنیسور سرشناس یونانی)

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال
هفته‌ی گذشته به مسایلِ ایران واکنش نشون داد و پری‌روز هم با انتشارِ یه ویدیو دوباره از زنان ایرانی حمایت کرد و گفت: «زنان ایرانی در نبردی بسیار مهم هستند که نباید تنها بمانند؛ زیرا با این خشونت‌ها ما مردها هم طرف بوده و در کنار زنان هستیم.»
  • Orphée, mory, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3778 ارسال
بوفون پس از پیروزی 2-0 ایران مقابل ولز، این توییت را منتشر کرد:

شما بابت شجاعت‌تان به یادآورده می‌شوید. این پیروزی، نشانی از امید و قدرت برای کسانی است که در کشور شما برای آزادی می‌جنگند. شما برای من الگو هستید و برای افراد زیادی نقش قهرمان را دارید
  • tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

حضرت یکی از طولانی ترین دوران مصدومیتش رو پشت سر گذاشته تفریبا 4 ماهی هست از بازی ها دور بوده ، هفته دیگه در کوپا ایتایا پارما به مصاف اینتر میره و بازی در زمین اینتر برگذار میشه ، امیدوارم به بازی برسه تقابل جذابی هست. 

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
- بوفون هم با انتشار عکس پیراهن شماره ۹ ویالی با پیراهن سمپدوریا نوشته :

"یافتن کلمات در این لحظه سخت است. در زمین بازی و بیرون از آن یک شخصیت بزرگ بودی. تا پایان با سری بالا و با افتخار به مبارزه ادامه دادی. ارزش پیراهنی که به من دادی بی نهایت است و هر گاه آن را می بینم فقط می توانم بابت تمام کارهایی که کردی از تو تشکر کنم. خلا بزرگی ایجاد کردی. خداحافظ جانلوکا..."
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland
- به تازگی ۴۵ ساله شده،
اولین بازیش برای پارما ۲۵ سال پیش در کوپا ایتالیا و حالا در ۴۵ سالگی، باز هم با پارما و باز هم در کوپا ایتالیا.

بی نهایت لایق پرستش هست این اسطوره.
بعد از یک دوره مصدومیت طولانی دوباره برگشته و فقط فرم بدنش رو ببینید که چقدر آماده ست...
  • eⁿzº, alireza.de710, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بوفون ، بوفون خوب و قشنگم

• alireza.de710, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

390_tgds.jpg

نمایشی زیبا از بوفون و یاران ، با اینکه از پارما انتظاراتم خیلی کمتر بود اما بازی منسجمی انجام دادند و فقط با بدشانسی نتونستند صعود کنند. بوفون هم کاملا بدون اشتباه بود و چند سیو بسیار زیبا داشت که اوجش سیو دیدنیش در برابر ضربه ژکو از فاصله بسیار نزدیک و رفلکس سریع بوفون در آستانه 45 سالگی بود. به امید اینکه در رقابت های سری بی پارما بهتر کار کنه و انشالله فصل بعد بوفون رو مجددا در سری آ ببینیم. 

• eⁿzº, alireza.de710, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی