پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6456 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
^
مطمئنید من بودم ؟
  • Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 370 ارسال
  • Locationتهران
یک اخلاق توتی رو خیلی دوست داشتم .
تمام قد پشت تیمش بود .
حرفش و رک و رو راست توی رسانه ها میزد ، درست و غلط بودن حرفاشو کاری ندارم . جرات گفتنش و داشت.
به نظر بقیه و حتی منفور شدنش توسط هوادارن بقیه تیم ها اهمیت نمی داد .

از مصاحبه جی جی لذت بردم ، چون حرف دلش و زد ، حرف دل خیلی ها رو زد .
عشق منی جی جی :53:
  • Orphée, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

I have to defend my teammates and fans

I had to let that out, even if it damaged my reputation

:worship:

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
ایول عجب مصاحبه ای
  • Aminvo, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

کاش با مشت یا سر میرفتی تو صورت داور 

• Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بوفون هم آدمه و صبر و خوش اخلاقیش حدی داره. همونطور که دوست عزیزمون Jack Sparrow گفت همچین واکنشی از بوفون سابقه نداشته ولی اونم بالاخره از کوره در میره حقم داره شرایط حساس بود و فشار زیاد و اونم نتونست جلو خودشو بگیره. تازه بوفون مثل بعضی های دیگه نیوفتاد به جون داور که مطمئنا اگه  بعضی های دیگه جای اون بودن اگر هم داور رو نمیزدن کلی هلش میدادن و بهش بدوبیراه میگفتن ولی بوفون فقط  بهش اعتراض میکرد البته شدید، که اونم حق داشت تحت اون شرایط هر آدمی کنترلشو از دست میداد

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

حالا دیگه از مرغان آسمانی تا موش های زیرزمینی از بوفون میخوان به خاطر حرفاش معذرت خواهی کنه. این مقاله اخیر Football Italia هم یکی از همین دعوت به اظهار ندامت ها بود. طرف کلی زور زده تو مقاله ش که بگه بوفون باید عذرخواهی کنه به خاطر حفظ شئون فوتبال بین المللی. ولی سوال اینه که آیا اساسا شأنی برای این فوتبال مونده؟ همین آقای نویسنده کجا بود وقتی میدید آقای گواردیولا و اون بارسای افسانه ای با سیستم دایوینگ دارند یک فرهنگ غلط رو در این بازی جا میندازن؟ آیا این فوتبال که اون موقع صداش درنیومد، حالا به خاطر دوتا حرف خونش به جوش اومده؟ اونایی که نگرانن شأن فوتبال با این حرفا میره زیر سوال دلقکانی بیش نیستند برای حفظ صحنه گردانی کثیف فعلی، که اسمشو گذاشتن فیرپلی مالی و فوتبال! این همه قانون تصویب میکنید که دخل و خرج باشگاهها باید شفاف باشه، چطور نمیتونید جلوی ولخرجی های غیر قانونی P$G (طبق همون مقررات عالی خودتون) رو بگیرید؟ چرا اون موقع به جوش و خروش درنیومدید؟ چرا همین تابستون پارسال که اون بریز و بپاشها رو دیدید نگران از دست رفتن آبرو و وجهه فوتبال نبودید؟ چرا این همه سال هیچ کس اعتراضی به جانبگیری های داوری به سود اون دو تیم اسپانیایی نکرد؟‌ قفل زده بودن به دهناتون یا وجدانتون در خواب زمستونی بود؟ شایدم مثل بوسکتس نیم نگاهی به دهن اسپانسرا و ریاست محترم یوفا داشتید؟ وقتی اونقدر واضح سر چلسی رو بریدن چرا صداتون درنیومد؟ در عوض همه به سان خروس جنگی به دروگبا و بالاک پریدید؟ چرا هیچ کدومتون نگران فشار روانی یی که به جمع کثیری طرفدار فوتبال در این سال ها وارد شد نبودید؟ و حالا نگران تهدید به مرگ شدن داور انگلیسی اید؟ وقتی توپ طلا رو به اشنایدر ندادن چی کار کردید؟ وقتی روبن و ریبری یک هویج هم نبردن کجا بودید؟ چقدر در تیم منتخب یوفا بازیکنان بارسا و رئال رو بولد کردید؟ به قدری سقوط کردید و وقیح شدید که، هرچند غیر مستقیم، تهدید به مرگ شدن داور انگلیسی رو نتیجه رفتار بوفون میدونید؟ نخیر عزیز من، این خشونتا نتیجه مسیر اشتباهیه که این ورزش از سال ۲۰۰۸، ۲۰۰۹ در پیش گرفته. حرفها و واکنشهای بوفون فقط کاتالیزوری بود برای سرریز شدن -هرچند موقتی- این خشم فروخورده. تا کی میخواید صورت مساله رو پاک کنید؟ 

+ متوجهم که ریبری مرد سال یوفا شد در سال ۲۰۱۳! غرض این بود که بگم توجهی که نصیب برنده توپ طلا میشه اصلا قابل مقایسه نیست با باقی جوایز! و بیشترین ناعدالتی ها هم در اعطای همین جایزه (توپ طلا) اتفاق میفته => توجه رسانه ای بیشتر => اسپانسرینگ و مارکتینگ موفق تر رئال و بارسا.

• mory, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

اگر خبر علاقه بوکاجونیورز درست باشه من که استقبال می کنم بوفون در تیمی پر هوادار و با تاریخی فوق العاده بازی کنه 
تجربه بی نظیری هم میشه

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

ولی من هرکاری میکنم تو کتم نمیره بوفون امسال از یووه بره خیلی دلم میخواد سال دیگه هم بمونه فقط یه سال دیگه. اگه سال دیگه قهرمان سی ال نشدن اونوقت هرکاری میخواد بکنه. چون با بازی که مقابل رئال ازشون دیدم یه کم امیدوار شدم البته خدا کنه همیشه اونجوری باشند

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

اگر خبر علاقه بوکاجونیورز درست باشه من که استقبال می کنم بوفون در تیمی پر هوادار و با تاریخی فوق العاده بازی کنه 
تجربه بی نظیری هم میشه

خیلی بَده کاش این اتفاق نیفته، بوفون باید تو یووه بازنشسته بشه

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

منم همین نظرو دارم بوفون باید با افتخار در یووه از فوتبال خداحافظی کنه. واقعا همونطور که علیرضای عزیز گفت بودنش تو دروازه و شادی های بعد از گلش لذتی به آدم میده که  هیچکس نمیتونه جاشو پر کنه حقیقتا با رفتن بوفون تکه خیلی بزرگی از یوونتوس هم باهاش میره. من جای مدیرها باشم تا وقتی خودش بتونه بازی کنه تو تیم نگهش میدارم چون بودن بوفون تو تیم جذابیت و علاقه و نشاط زیادی رو ایجاد میکنه  و یه وزنه مفیده برای باشگاه. مطمئن باشید خیلی ها هستن که بخاطر بوفون یووه رو هم دوست دارن. شاید شما از کلیپ زیر خوشتون نیاد ولی یکی از دلایل محبوبیت شدید بوفون همین رفتارهاشه. این بعد از بازی برگشت با رئاله:                                                                                                                           http://uupload.ir/vi...7474201604.mp4/

• tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اگه دیدید هوادارهای یوونتوس در سراسر دنیا بعد از رد کردن ناجوانمردانه  دل پیه رو همچنان شدید به تماشای بازی های یووه نشستن و تیم محبوبشون رو دوست داشتند و حمایتش کردند بخاطر این بود که بعد از رفتن دل پیه رو بوفون بود که جای خالیش رو پر کنه و هوادارا با بودن بوفون خلا تلخ دل پیه رو رو کمتر احساس کردند. بوفون و دل پیه رویی که وفاداری و عشق ونشاط به فوتبال و تیمشون رو به کل جامعه فوتبال نشون دادن. ولی تصور کنید بوفون بره دیگه کی میتونه جای خالی اونو پر کنه کی میتونه اون خلا بزرگ رو پر کنه

• tecra, D E L P I E R O و Mohammad Boushehri از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

سناریو مورد علاقه من پیوستن بوفون به بوکاجونیورز قهرمانی در قاره امریکا و حضور در جام قهرمانی باشگاه های جهان و قهرمانی در این رقابت ها در مقابل قهرمان امسال چمپیونز لیگه. این پایانی در خورد این اسطوره است. اما از قهرمانی یووه در اروپا نیز امکانش کمتره.

• mory, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

به خاطر تو بود که هوادار این باشگاه شدم. این همه سال وقت گذاشتن به خاطر تو بود. 15 سال هوادار این تیم بودن فقط به خاطر تو بود. خیلی مسخرست یه نفر به خاطر آدمی که هیچ وقت از نزدیک ندیدش عاشق چیز دیگه ای بشه؟ نمیدونم شاید مثل تمام زندگیم این هم مسخرست. شاید مسخرست که وقتی بری دیگه دلیلی برای دوست داشتن نیست. اگر بخوام صادق باشم باید بگم که نه لوگوی جدید رو دوست دارم، نه مربی تیمو، نه بازیکنای تیمو (جز خودت و فده)، نه اسم ورزشگاهو، نه سیاستای باشگاهو و مطمئنا چند تا نه دیگه که الان یادم نیست.

شاید به خاطر برناردسکی بازم یووه رو دنبال کنم ولی دیگه هوادار این باشگاه نیستم. میدونی خیلی عجیبه که فده همشهریته. شاید اون هم مثل خودت یه روزی باعث شد دوباره این باشگاه رو دوست داشته باشم.

کاش میتونستم ببینمت و بهت بگم همش به خاطر تو بود و تو شاید نتونی دقیق درک کنی که دوست داشتن به این شکل و تا این حد یعنی چی.

• Orphée, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به خاطر تو بود که هوادار این باشگاه شدم. این همه سال وقت گذاشتن به خاطر تو بود. 15 سال هوادار این تیم بودن فقط به خاطر تو بود. خیلی مسخرست یه نفر به خاطر آدمی که هیچ وقت از نزدیک ندیدش عاشق چیز دیگه ای بشه؟ نمیدونم شاید مثل تمام زندگیم این هم مسخرست. شاید مسخرست که وقتی بری دیگه دلیلی برای دوست داشتن نیست. اگر بخوام صادق باشم باید بگم که نه لوگوی جدید رو دوست دارم، نه مربی تیمو، نه بازیکنای تیمو (جز خودت و فده)، نه اسم ورزشگاهو، نه سیاستای باشگاهو و مطمئنا چند تا نه دیگه که الان یادم نیست.

شاید به خاطر برناردسکی بازم یووه رو دنبال کنم ولی دیگه هوادار این باشگاه نیستم. میدونی خیلی عجیبه که فده همشهریته. شاید اون هم مثل خودت یه روزی باعث شد دوباره این باشگاه رو دوست داشته باشم.

کاش میتونستم ببینمت و بهت بگم همش به خاطر تو بود و تو شاید نتونی دقیق درک کنی که دوست داشتن به این شکل و تا این حد یعنی چی.

ناز تنفست داداش واقعا قشنگ گفتی دمت گرم

• tecra, Escanor و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

و به خاطر اون یوونتوسی خواهی موند! چون از شروع سال دیگه هر شنبه و یکشنبه اون هم مثل تو حرص و جوش خواهد خورد پای تلویزیون!
با لیگ قهرمانان استرس خواهد کشید و پشت به تلویزیون خواهد نشست! تا الکس هست تا جیجی هست و تا مارکی هست برای عاشق یووه بودن دلیل هست!
عشقی که گرفتارشی قابل ترک و فراموشی نیست! تا وقتی نفس میکشی لااقل! لوگوی باشگاه و بازیکنا کجا عشق به حرف j كجا! تا نفس هست عشق به یوونتوس زندست!
  • mory, Principino, Prince Claudio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یعنی قهرمانی تو سی الی که بدون اون باشه واسه من یکی عین زهر هلاهله

نمیدونم چرا فکر میکنن بوفون خداحافظی کنه بره دیگه تیم رستگار میشه. بابا یوونتوس از ضعف خط میانی و سیستم اشتباه ضربه خورد نه از دروازه بان. همونطور که قبلا گفتم اگه بوفون به این زودی بره یا حداقل تا قبل از کسب سی ال بره خیلی از طرفدارها دلخور میشن و جذابیت تیم کمتر میشه. خیلی ها به عشق حضور بوفون تو دروازه و داد و فریادهاش و شادی بعد گلهاش بازیهای یوونتوس رو نگاه میکنن. من از خودم این حرفا رو نمیزنم از خیلی ها شنیدم که گفتن از یوونتوس خوشمون میاد بخاطر بوفون.

• tecra, ace of glass و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

جالبه ، بوفون به بوکا گفته فعلا صبر کنن ،  جواب منفی نداده !

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این دیالوگ رو که دیدم ،  ناخوداگاه یاد نحوه برخورد متفاوت بعضی از بازیکنان ( و اسطوره ها ) سابق باشگاه در مورد حوادث اخر بازی با رئال افتادم

ctuv_324.jpg

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1388 ارسال
  • Locationقزوین

این دیالوگ رو که دیدم ،  ناخوداگاه یاد نحوه برخورد متفاوت بعضی از بازیکنان ( و اسطوره ها ) سابق باشگاه در مورد حوادث اخر بازی با رئال افتادم

ctuv_324.jpg

ولی در هر صورت به نظر من صحبت های بوفون چندان جالب نبود

بوفون یک داور رو سیبل انتقادات قرار داد در حالی که مشکل فقط این یک داور نبود

هر داور دیگه ای هم بود اون صحنه رو پنالتی می گرفت نه واسه این که پنالتی بود واسه ی اینکه طرف مقابل رئال مادریده و همه ی داورا به سمتش غش می کنن و حتی یجورایی مجبور به این کار هستن

من صحبت های کیه لینی رو بیشتر می پسندم

اگه قرار به اعتراضه این اعتراض باید به یوفا باشه نه یک شخص

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی