پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا : بايرن مونيخ 4-2 يوونتوس

209 پاسخ برای این موضوع

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال
مانزو وضعیتش نا مشخصه بازی کردنش قطعی نیس
  • alexdelpiero, El rey leon, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

پائولو دیبالا و مارکیزیو بازی چهارشنبه را از دست خواهند داد .

به گزارش سایت رسمی باشگاه یوونتوس :

پس از احساس ناراحتی این دو بازیکن در طول تمرینات روز گذشته معاینات پزشکی بر رویه این دو بازیکن صورت گرفت و معاینات نشان داد بازیکن آرژانتینی مشکل عضلانی دارد بنابراین او در تورین خواهد ماند و در کلینیک باشگاه تحت درمان تا برایه بازی روز یکشنبه مقابل تورینو آماده شود .

کلودیو مارکیزیو نیز روز دوشنبه در طول تمرینات احساس ناراحتی از ناحیه ساق پایه چپ خود را دارد  و تست هایه پزشکی  انجام گرفته نشان داد او حداقل نیاز به 20 روز استراحت دارد .

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بوفون

اورا/ ساندرو    بونوچ      بارزاگلی     لیخ

خدیرا/ هرنانز

ساندرو/ پوگبا    پریرا/ پوگبا    کوادرادو/ پریرا         

موراتا     زاتزا

پرس های مانژو تو همچین بازی فایده نداره، بهتره بازیکنی باشه که بتونه ضدحمله بزنه (موراتا) یا پشت هیجده توانایی شوتزنی داشته باشه (زاتزا).

خدیرا بهترین پستی که میتونه بازی کنه هافبک دفاعیه. توانایی حمله بسیار پایینی داره و بعنوان هافبک باکس تو باکس اون کارایی لازمو نداره.

ما که چیزی برای ازدست دادن نداریم و کیلینی هم که همیشه خدا مصدوم.. بهتره فقط با رویکرد سوپر دفاعی بازی رفت وارد زمین نشیم..میشه چند دقیقه اولو حمله کرد و بعد رفت تو دفاع و آماده ضد حمله شد.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
هواي مونيخ به شدت برفـيه ...
نميدونم امكانش هست بازي كنسل بشه يا نه !
  • eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

سخت شد :pokerface:

بازی رفت که دیبالا به غیر از گل کاری نکرد ماکیزیو هم بد بازی کرد :1: پس زیادم نا امید نباشیم :1:

اگه موراتا باشه دوس ندارم مانزو تو ترکیب باشه یا بالعکس حس می کنم با هم مشکل دارن یا حداقل خوب نیستن با هم. این بازی فداکاری می خواد  :fp:  جمله فلسفی :2laugh: :24:

ترکیب هم غیر قابل پیش بینی شده  :22: هیچی نمیشه حدس زد الان گواردیولا (بهترین مربی جهان :PFFF:) هم هنگ می کنه ترکیب یووه تو این بازی چیه :2laugh: شاید حتی پریرا نا اماده رو بازی بده که استقبال می کنم  :6: 

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

لیست 21 نفره مکس برای بازی فردا :

بوفون - خدیرا - زاتزا - موراتا - پوگبا - هرنانز - الکس ساندرو - بارزاگلی - کوادرادو - مانژوکیچ - بونوچی - آسامواه - روگانی - نتو - لیختشتاینر - استورارو - اورا - پریرا - آئودرو - کلمنزا - پاتزبون 

• alexdelpiero, El rey leon, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اینا همه میتونه تاکتیک تمیز :1: ایتالیایی ها باشه . خودمون نمیدونیم چه خبره چه برسه به بایرنی ها :1:
احتمال داره دیبالا رو تو چمدون ها جا کرده باشند و اون پشت مشتا داره تمرین میکنه :nish:

• alexdelpiero, Aminvo, conte و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

از نبود مارکیزیو ناراحت نشدم چون هرنانس اگر مثل بازی رفت بازی کنه چه بسا بهتر هم باشه وحتی آساموا و لمینا یا استوراروهم هستن. با نبود کیلینی هم میتونیم بازیمون رو انجام بدیم هر چند اگر بود 3-5-2 بازی می کردیم 

ولی نبود دیبالا خیلی بده. خط حمله ی نه چندان خطرناک که تنها یک بازیکنش هم گل میزد و  خلاقیت داشت الان نیست.

موراتا بیشتر از اینکه مهاجم بازی کنه تو کناره ها هست ومانزوکیچ هم از مهاجم بودن فقط پرس کردن ودوندگیش رو داره

من زازا رو بیشتر از موراتا میپسندم. فعالتر وتموم کننده تر هست 

شاید کوادرادو تو این بازی یکاری بکنه وامیدوارم هرنانس هم خوب باشه .خوبی هرنانس اینه که شوتزنه .

• alexdelpiero, Aminvo, conte و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
مصدومیت احتمالی مانژو برای من کاملا طبیعی هست، مانژو دوندگی بسیار بالایی داره و کاملا تا آخر بازی خودش را تخلیه می کنه، به شدت برام عجیب بود که در مقابل ساسولو از ابتدا در زمین بود و کاملا انتظار داشتم کچل بازی را شروع کنه. دیبالا مصدومیتش خارج از انتظار بود و کالا به نظرم مشکوک میزنه. مصدوم شدن مارکیزیو و کیلینی کاملا انتظار می رفت، این دو بازیکن در تفکرش مشکل دارند که مصدوم یشن، کیلینی که هر زمان به مقطع مهمی از فصل می رسیم و یا سخت ترین بازی فصل مصدوم میشه، مارکیزیو هم برای بازی های بزرگ یا آماده نیست، یا وسط بازی مصدوم میشه یا قبل از بازی مصدوم شده!!!. به نظرم ماکیزیو و کیلینی در تفکرشون باید تجدید نظر کنند و چهره یک قهرمان را در خودشون به وجود بیارند. همونکاری که بونوچی تونست در این چند سال با اون هم سوتی که اوایل می داد انجام بده و الان در بام مدافعان پرچم داری بکنه. انجام بعضی از کارها جسارت می خواد، این جسارت در همه انسان ها وجود نداره، فقط آدم هایی که معنی واقعی زندگی را می دونند ریسک بعضی از کارها را می پذیرند، امیدوارم آلگری فردا شب جسارت کافی برای اتخاذ تصمیمات درست داشته باشه و بتونه این جسارت را به تیم منتقل کنه و 11 تا مرد بفرسته توی زمین که در زمان های درست توانایی اتخاذ تصمیم های درست داشته باشند، در زمان لازم دفاع کنند و در شرایط لازم حمله کنند.
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

ای کاش که 1-3-2-4 رو این فصل چند بار امتحان میکردیم. در کل فکر میکنم حضور هم زمان کوادرادو و لیخت در راست و ساندرو و اورا در چپ ایده بدی نباشه. برای وسط هم ترجیح میدم پریرا جایگزین یکی از مهاجم ها بشه که میانه میدان رو هم از دست ندیم و اینکه اپشن های بیشتری برای تعویض هجومی داشته باشیم ( مخصوصا اگه مانزو اماده نباشه). ترکیب مورد نظر من اینه:

بوفون

اورا   بونوچی  بارزاگلی  لیخت

پوگبا  خدیرا

ساندرو  پریرا  کوادرادو

مانژو(موراتا)

با این ترکیب فکر میکنم که میتونیم جلوی وینگرهای بایرن رو بگیریم. در ضمن از سرعت و دریبلینگ کوادرادو و ساندرو و پریرا میشه تو ضد حمله استفاده کرد. مطمئنا شانس کمی برای یووه باقی مونده ولی میشه جای کیفیت بازیکن هایی که نیستن رو با دوندگی و انگیزه پر کرد

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
زوج دیبالا موراتا خیلی زوج زمختی هستن موراتا به عنوان مهاجم دوم خیلی داغونه ... پارسال هم که بهترین فصلش بود تماما مهاجم نوک بود ، اگه مانژو برسه شاید حتی زوج مانژو زاتزا رو ترجیح بدم لااقل جفتشون خوب پرس میکنن !

امیدوارم حداقل روبن بترکه هیچ وقت خاطره خوبی ازش نداشتم همیشه هم بهترین بازی هاش رو جلوی ما انجام داده ... البته به همراه مولر
  • GioVanni Agnelli, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

ای کاش که 1-3-2-4 رو این فصل چند بار امتحان میکردیم. در کل فکر میکنم حضور هم زمان کوادرادو و لیخت در راست و ساندرو و اورا در چپ ایده بدی نباشه. برای وسط هم ترجیح میدم پریرا جایگزین یکی از مهاجم ها بشه که میانه میدان رو هم از دست ندیم و اینکه اپشن های بیشتری برای تعویض هجومی داشته باشیم ( مخصوصا اگه مانزو اماده نباشه). ترکیب مورد نظر من اینه:

بوفون

اورا   بونوچی  بارزاگلی  لیخت

پوگبا  خدیرا

ساندرو  پریرا  کوادرادو

مانژو(موراتا)

با این ترکیب فکر میکنم که میتونیم جلوی وینگرهای بایرن رو بگیریم. در ضمن از سرعت و دریبلینگ کوادرادو و ساندرو و پریرا میشه تو ضد حمله استفاده کرد. مطمئنا شانس کمی برای یووه باقی مونده ولی میشه جای کیفیت بازیکن هایی که نیستن رو با دوندگی و انگیزه پر کرد

کاملا با سینا موافقم؛ ولی بعید می دونم الگری یا هر مربی دیگه ای همچین ریسکی انجام بده و ترکیب کاملا جدید استفاده کنه. به نظرم 4 دفاعه با همینا بازی می کنیم و چینش تیم شبیه بازی رفت قبل اینکه 2-2 بشه خواهد بود. (مثلا بوفون- لیخت، بونوچی، بارزا، اورا- هرنانس، خدیرا، پوگبا، کوادرادو- موراتا، مانژو. با حضور احتمالی ساندرو، استورارو و زاتزا در نیمه دوم.)

مارکیزیو و دیبالا که بازی رو از دست دادن قطعا از ستون های اساسی امسال تیم بودن و حضور کیلینی می تونست خیلی کمکمون کنه. مانژو هم اگه نرسه همین شانس اندکمون برای صعود هم کاهش خواهد یافت. اما اگه ترکیبی که بالا گفتم مشکلی برای بازی نداشته باشن، ترکیب مورد علاقه الگریه به نظرم. یعنی این قدری که من و بقیه ناراحتیم، الگری ناراحت نیست:دی

امیدوارم بازی خوبی در شان یووه انجام بدیم. خواست منطقی هوادارا هم در درجه اول همینه. امید همیشه باید باشه ولی با توجه به مهره های دو تیم، مصدوما، نتیجه بازی رفت و جو الیانز و تجربه آلمانا نباید انتظار زیادی داشته باشیم.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

این همه خبر بد دادین  :1: منم یه خبر خوب بهتون بدم  :1:. مث اینکه روبن ویروس آنفلونزا گرفته و احتمالاً بازی فردا شب رو از دست میده :65yytgts6rouhope1x2s: 

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

atbinm

atbinm

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال

درود بر دوستان یوونتوسی. راستش رو بخواین به نظرم شانس صعود یوونتوس حدودا ۳۰ درصده. بایرن گوآردیولا در لیگ قهرمانان نشون داده که در مونیخ یه تیم دیگه است. بازی فوق العاده مشکل تری در برابر یوونتوس قرار داره. 

• tecra, ace of glass, Massimiliano Allegri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

همه غم گرفتین چ خبره ....فردا اگه برفی باشه شک نکنین ب نفع ماست ....اصلا من دلم روشنه ....خدا بزرگه ببینیم چی میشه ...

درود بر دوستان یوونتوسی. راستش رو بخواین به نظرم شانس صعود یوونتوس حدودا ۳۰ درصده. بایرن گوآردیولا در لیگ قهرمانان نشون داده که در مونیخ یه تیم دیگه است. بازی فوق العاده مشکل تری در برابر یوونتوس قرار داره. 

مشخصه که خرید های بایرن با یووه قابل مقایسه نیس و بایرن از 2010 جزو 3 تیم برتر اروپا شده اما بازی رفت نشون داد که یووه میتونه عوض شه و ما هم ب خاطر نتیجه طرفدار یووه نشدیم و امیدواریم یووه بتونه سربلند بیرون بیاد .

اخ اگه 2-2 شه بکشه به پنالتی کشی من سکته میکنم .....ولی همون تک گل زاتزا خیلی نوستاليیک میشه یا گل مانجو 

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

99l05gnlmp08w51wttw2.jpg

بایرن 9 بازی آخرش تو اروپا تو خونه 9 بازی 9 پیروزی :22:​  36 گل زده  :(  و تنها 4 گل خورده  :o 

60xjhxjtjburnwnxhbqq.gif

توتوووه در آخرین پیش بینی ترکیب رو 433 اعلام کرده با همون بازیکن های قبلی ( بوفون ، اورا ، بونوچی ، بارزالی ، لیخت ، پوگبا ، خدیرا ، هرنانز ، کوآدرادو ، موراتا ، مانژوکیچ )

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
یعنی واقعا هیچ کسی تو تورین یا کادر باشگاه آبدارچی تدارکات ندود آنیلی بازیکنان تیم نمیفهمن مشکل از کادر بدنسازی تیم هست

اگه یه تحقیق انجام بده جناب ماروتا میفهمه تو میلان هم همین مورد بود

مثلا همین بازیکنان رئال متوجه شدن پزشک تیم خوب نیست قرار شد با پرز حرف بزنن

آخه مگه میشه تو تمرینات این بازیکنان مصدوم بشن اینجوری!!

واقعا تو روحیه تیم هم شدیدا تاثیر داره

حالا بحث لیگ جدا هست

واقعا واسم سوال هست هیچ کس! !!!!به فکر این نیست مشکل کجاست!!

واقعا تعجب آوره
  • alexdelpiero, El rey leon, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

همین که الگری میگه در مورد دیبالا ریسک نکرذم نشون میده چه ذهنیتی در مورد بازی داره !!

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

همین که الگری میگه در مورد دیبالا ریسک نکرذم نشون میده چه ذهنیتی در مورد بازی داره !!

رک بخوام بگم الگری ترجیح میداد این بازی مارکیزیو و دیبالا نباشن:دی ریسک نکردم هم ظاهر کاره. نمی تونه بگه که ستاره تیمو دوست نداشتم بیارم برای مهم ترین بازی فصل.:دی هر دو مصدومیت مارکیزیو و دیبالا مشکوکه از دید من.:دی دیبالا با تورینو بازی می کنه، مارکیزیو رو هم 20 روز اعلام کردن که تیم ملی نره. بعد عید مثل شیر برمی گرده. :1:

برای من که سخته قبول کنم مارکیزیو بازی رفت و دیروز مصدوم شده و همچنین دیبالا. یه تصمیم تاکتیکی می بینم این مسئله رو که البته باهاش موافق نیستم.

ویرایش: تلویحا نظر منو تایید کرده الگری :nish: 

I heard people say earlier this was a ‘tragedy.’ Other things in life are tragedies. It’s a pity they are not here, but this is a strong squad and we’re only missing two or three players.

“Alvaro Morata is in good shape right now and it would’ve been difficult for me to leave him out, so providence stepped in and helped me.

ویرایش شده توسط Pouya 15 March 2016 - 10:18 PM.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

99l05gnlmp08w51wttw2.jpg

اگه دقت کنید روندش نزولیه :1: از هفت هیچ اومده تا یک هیچ ، انشاءالله به حول قوه الهی فردا ما یک هیچ میبریمشون .

منم خودم به شخصه ترجیح میدادم موراتا مهاجم باشه جای دیبالا ، سرعتش میتونه دفاع متزلزل بایرن رو آزار بده .

• alexdelpiero, Georgia , Massimiliano Allegri و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی