پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس - پارما ( مرحله سوم جام حذفی: کوپا ایتالیا )

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
64 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوس اولین بازی رسمی خودش رو 29 آگوست ( 7 شهریور) در بازی های جام حذفی انجام خواهد داد. در این دوره یووه به عنوان قهرمان سری بی از مرحله سوم وارد بازی ها میشه که اولین بازی خودش رو با پارما انجام میده.و برنده این بازی مقابل تیم امپولی بازی خواهد کرد. یه نکته باحال اینه که 7 شهریور تولد اما زمان !!! ;D

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خوب هم پارما رو میبریم هم امپولی رو و اگه قهرمان جام حذفی بشیم یک راست میریم اروپا خیلی خوبه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
احتمالا ً سايقه حضور رانيري توي پارما هم مي تونه كمك خوبي باشه ضمنا ً ما سابقه خوبي مقابل پارما داريم يادش به خير اولين باري كه الكس رو ديدم سال 94 بود بازي مقابل پارما الكس سه تا گل زد كنار باجو (فكر كنم تا حالا هزار بار گفتم)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

خوب هم پارما رو میبریم هم امپولی رو و اگه قهرمان جام حذفی بشیم یک راست میریم اروپا خیلی خوبه

قهرمان جام حذفی میره جام یوفا که مد نظر باشگاه نیست.
قرعه اسونی بهمون خورده و امیدوارم قبل از فینال به رم یا اینتر نخوریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نکته مثبت بازی مقابل پارما این هست که رانیری فصل پیش مربی این تیم بوده دیگه و قطعا خیلی کار یوونتوس راحت تر خواهد شد باید به فکر جام حذفی هم بود که خدایی نکرده اگر در لیگ موفق نشدیم اینجا رو داشته باشیم هر چند هنوز هم می گم یوونتوس فصل بعد مدعی هست توی سری آ اول سری آ و بعدش هم جام حذفی

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بچه ها یه خبر خوش دیگه اینکه { حالا کی گفته خشه خدا میدونه } من نمیدونم دیشب بود یا خلاصه نمیدونم کی بود { پیری بد دردیه } شبکه الجزیره اسپورت 1+ زیر نویس بازیهای پخش زنده رو نشون داد که این بازی داخلشون بود فکر کنم همینطور تو زیر نویس بازیهای دوستانه بازی های نیوکاسل رو نشون میدن امشب بازی نیوکاسل سلتیکه و ویک شنبه شبم بازی یوونتوس نیوکاسل پس دیگه بازی روبه راحتی میتونید ببینید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
من بر عكس بقيه كه ميگن بازي آسوني هست من ميگم سخته . چون اولين بازي رسمي يوونتوس هست و داراي استرس بالايي هم هست . شانس يووه بيشتره ولي دليلي بر برد نيست .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چون يووه تو جو بازي هاي رسمي در سري آ و كوپا ناتزيوناله هم نيست.شايد بازي هاي دوستانه جو رو نزديك كنه اما تا يه بازي رسمي نكنيم درست نمي شه.احتمال باخت هست اما من اميدوارم ببريم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من بعد از یووه ، عاشق پارما هستم تیمی که همواره بازیکنان خوبی رو به تیم ملی ایتالیا و تیم های مختلف معرفی کرده ، بازیکنانی نظیر همین بوفون ، کاناوارو ، مارکیونی ، جیلاردینو و .... واقعا همواره من این تیم رو دوست داشتم و میدارم ولی فکر میکنم توی این بازی یوونتوس به راحتی پیروز بشه ، البته صحبت در مورد نتیجه این بازی یک مقدار زود هست و هنوز نقل و انتقالات تموم نشده تا بتونیم قضاوت درستی بکنیم با تشکر

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
احتمال برد هست ولي تيم بايد از ايني كه هست هماهنگ تر بشه كه اميدوار بشيم دوم اينكه پارما هميشه از تيماي قوي بوده و نبايد زياد در مورد برد مطمئن باشيم

مجتبی

مجتبی

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
با این بازی که یوونتوس مقابل این دو تیم اروپایی انجام داد فکر نکنم پارمارو هم بزنیم

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
پارما و امپولي را به راحتي در هم ميشكنيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پارما خیلی تیم آسونی نیست.ولی رانیری مجبوره شروع خوبی داشته باشه ! و باید این بازی رو ببره !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به آشنایی که رانیری از پارما داره و اینکه بازیکن ها آماده و خوش روحیه هستن احتمال برد خیلی زیاده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم نتایج پارما در بازی های دوستانه Parma 13-0 Avio Parma 1-1 Cittadella Parma 2-0 Mezzocorona Parma 1-1 Alta Vallagarina Celtic 1-0 Parma Parma 2-0 Spezia Recreativo Huelva 1-1 Parma Real Zaragoza 0-2 Parma Parma 0-0 Brescia Parma 3-1 Ravenna Valencia 0-2 Parma

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
خب نشون میده حریف جالبیه ( مثل همیشه ) برد 2 - 0 اونم جلوی والنسیا کم کاری نیست !

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من با اينكه زياد به يوو در اين فصل خوشبين نيستم اما فكر ميكنم پارما رو ديگه ميتونه راحت شكست بده 2-0

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
امیدوارم در کوپا ایتالیا خوب پیش بریم و بازی ها رو الکی نگیریم چون یوونتوس امسال تو اروپا نیست و بهترین فرصت رو داره که بعد از مدت ها قهرمانی در کوپا ایتالیــــا رو جشن بگیره !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره.امیدوارم دیگه امسال در مورد جام حذفی با جدیت وارد زمین بشن. اگه خدایی نکرده سری آ رو نگرفتیم حداقل قهرمان سوپر کاپ بشیم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
درسته چون ما توي چمپيونز ليگ نيستيم فرصت كافي براي ساخته شدن توي كوپا ناتزيوناله رو داريم و مي تونيم راحت قهرمان بشيم توش.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی