پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته پنجم دور برگشت مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا : يوونتوس ايتاليا 1-0 منچستر سيتي انگليس

86 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

فرهاد

چون در مجموع دو دیدار سیتی رفت و برگشت بردیم با یه تساوی هم بالاتر از سیتی قرار می گیریم///البته برای افزایش سهمیه اروپا لیگ ایتالیا یووه باید ببره البته از نظر مالی به ضرر یووس

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پژمان جان اگر برای شما مساوی جلو فروزینونه یک افتخار بزرگ هست برای من یک ننگ بزرگ به حساب میاد . اگر دوتا بازی پشت سر هم با گلادباخ مساوی میکنه یووه برای من جز ننگ هیچ چیز دیگه ای نیست .حالا باخت ها رو اصلا نمیگم . البته همونجور که اونجا علگری رو به صلیب کشیدم دیشب هم ازش راضی بودم و همینطور الان که 4 تا برد پشت سر هم اورده یه کم راضی ترم ازش . هروقت خوب بوده ازش تعریف شده و هر وقت بد بوده ازش بد گفته شده . این وسط فقط یه عده اسم خودشون رو گذاشتن علگری فن و ادعا دارن پشت تیم هستن که خدا میدونه تنها دلیل علگری فن شدنشون اینه که از اونایی که کونته فن هستن خوششون نمیاد . دیگه رک تر از این نمیتونم بگم .
البته هنوزم به اون فرم عالی نرسیدیم و فقط 4 برد پست سر هم کسب شده که بازم جای شکر داره .
خلاصه حرفم همینه : چرا دیشب از پوگبا کسی بد نگفت چون خوب بود و چرا از علگری بد گفته نشد چون ترکیب اولیه دور از ذهن نبود و تعویض هاش هم به موقع انجام شد حالا شاید میشد کواد رو زود تر بیاره ولی در کل عملکرد خوبی داشت .
انتقاد از الگری هم مختص همون بازی هست وگرنه همه میدونن مارو برد فینال اروپا . خو حالا که برده فینال نباید ازش انتقاد شه .

البته  که  افتخار نیست .  ولی دلایل و چگونگیش  رو قبلا  توضیح دادم .    

اگه اینجور که تو میگی باشه  خیلی  هم عالیه  .     ولی متاسفانه  به این شکل نیست  داستان .    حالا شاید  شما  واقعا  طرز  تفکرت همین  که میگی باشه .   اگه البته حس میکنم  واقعا هست .     ولی   خیلی ها اینجا  انتقاد رو مختص همون بازی نمیدونن  .  انتقاد ها  هدف دار و جهت داره  .     

در  مورد پوگبا هم که گفتی    .    همه میدونن که من   زیاد  علاقه ای  به مارکیزیو ندارم .  نظر شخصیمه   .    اما   تا به  حال دیدی که من  اینجور جهت دار   از  مارکیزیو انتقاد  کنم ؟    چون میدونم  که  اگر  به قول تو یک بازی بد باشه   بازی بعدی  خوب بازی میکنه و انتقاد ازش مختص همون بازی هست 

ولی  در مورد بقیه اینجور که تو میگی نیست مهدی جان 

پژمان می بینم گرد و خاک به پا کردی :1:  . صبر میکردی 24 ساعت از بازی بگذره 

اومدم که نگید چرا نیستید من تازه ساعت 6 بعد از ظهر پست ها رو خوندم و دسترسی نداشتم به سیستم تا الان

تو این چند بازی فقط نتیجه گرفتیم و اصلا خوب نبودیم و هیچ فرقی با بازیهای گذشته نداشتیم و تازه 3 تاش رو میزبان بودیم و اون بازی که مهمان بودیم هم جلو امپولی بوده . احتمالا بازی لیورپول و سیتی رو ندیدید که این نتیجه یووه فوق العاده بوده 

لیورپول با بازیکنایی که که دو سر و گردن از بازیکنای یووه پایین ترن تو ورزشگاه اتحاد به سیتی بدون تیم کاملش و این سبک بازی 4 گل زد . حداقل حداقل 4 تا هم موقعیت 100 درصد داشت که نزد . اگه ما خوب بودیم پس بازیکنای لیورپول هر کدوم ی مسی بودن 

آلگری با آوردن اورا جای ساندرو نشون داد از روی اجبار به ساندرو بازی داده . یعنی اگه اورا شرایط بازی از ابتدا رو داشت حتما فیکس بود . 

حالا صحنه گل رو مرور میکنیم اورا جای ساندرو . اول اینکه عمرا تو اون لحظه اورا اونجا حضور داشته باشه و تازه حضور داشته باشه 50 تا توپ هم بندازه یکی اونطوری نمیتونه سانتر کنه . پس موفقیت توفیق اجباری بوده نه لاین آپ آلگری

در مورد مانژو که میگی سکوت میکنی منم فقط بگم میخوام سکوت کنم ؟ واقعا دارید دفاع میکنید از مانژو ؟ با اون قد و هیکل اگه ی توپ هم بهش میرسه نتونه بزنه که چه فرقی با من داره ؟ 

اگه مانژو مصدوم نمیشد شاهد زوج رویایی مانژو موراتا بودیم دوباره از سوی جناب مربی 

در مورد این بازی واقعا این پست همه چی رو نشون میده فقط باید تعصبی نگاه نکرد 

پژمان برای این مدل کری خوندن هنوز یووه باید خیلی خیلی بهتر بشه . من از هفته اول دارم انتقاد میکنم هنوز هم انتقاد دارم چون فرق زیادی بین اول فصل و الان نمی بینیم . این ی مقدار بهتر شدن هم دیگه نیاز به مربی نداره 

هر کدوم از ما هم چند ما کنار چند نفر بازی کنیم ی مقدار هماهنگ میشیم شاید حتی بیشتر از بازیکنای یووه 

3 بازی خارج از خونه پیش رو داریم جای تو بودم حداقل صبر میکردم این سه بازی بگذره و این بازیها هم نتیجه میگرفتیم بعد 

گرد و خاکی  نیست .   گرد و خاک رو  اخر فصل میکنم .   :1:  . این  فقط یه زمبولوقه  (  همون  تلنگر  به زبان  گرگانی  :1: )

فرق که خب قطعا داشتیم .  اما  خب  فعلا این بماند  .  قبلا هم گفتم  واسه من فعلا رسیدن به یه ثبات  مهمه .   چیزی  مثل  چند برد پیاپی  .  یا  بردن یکی دو تا  تیم  اسمی  .   از این  سه تا تیمی که میگی میزبان بودیم   یکیش اسمش میلان بود و یکی منچستر سیتی .     لیورپول رو هم که گفتی   شرایط هر بازی فرق داره .     اگر صد بار دیگه هم  این فصل با هم بازی کنن شاید دیگه همچین نتیجه ای به دست نیاد .   همونطور  که اگه  صد بار دیگه این فصل  با  فروزینه بازی کنیم  این نتیچه به دست نیاد .  الان  بازیکنای فروزینونه   که با ما مساوی کردن  یعنی رونالدو ان ؟ 

اگه در مورد بازی  رفت با سیتی میگفتی  که ما بدتر بودیم  قبول  میکردم .  ولی این بازی رو  نمیتونم قبول کنم که  فرقی با اون بازی نداشتیم 

در مورد اورا .   عرض شود که   چیزی که واضح هست  سانترو در  بحث هجومی   خیلی از اورا بهتره   و اگر جای  ساندرو اورا بود  در صحنه ی گل  همون اتفاقاتی که اشاره کردی  میفتاد .    ولی در فاز دفاعی  قطعا اورا  هنوز بهتر و با هوش تر  و با تجربه تر از  ساندرو هست .     

چون ما برای  صدر نشینی  نیاز به بردن  سیتی  و در نتیجه بازی هجومی داشتیم   ساندرو در لاین اپ اولیه  بود .    و در  اون  دقایق  که نیاز به حفظ نتیجه  و بالا بردن توان   دفاعی داشتیم   اورا وارد  زمین شد .  خیلی واضح  بود این داستان .   پس توفیق اجباری نبوده   و لاین اپ اولیه   بر این اساس بوده .

در مورد مانزوکیچ  اگر داری  فقط به  گلی که زد نگاه  میکنی    بزرگترین اشتباهت رو داری انجام میدی  .     پیشنهاد میکنم   این دو بازی اخر  رو   دوباره ببینی و متمرکز بشی  روی بازی مانزو .   اونوقت متوجه میشی که  چقدر خوب  از بدنش  و نیروی بدنیش و همچنین تجربش  اون جلو استفاده میکنه   و   چه پرس سنگینی میزاره رو بازیکنان حریف  که منجر  به  از دست دادن  توپ  میشه .

انشا الله  که  خیلی خیلی بهتر میشه  .  پس با این حساب الگری هیچ شانسی نداره .   چون اگه   بهتر بشه که   خود بازیکنا   خود به خود با هم هماهنگ شدن  و اگه  بهتر نشه هم که دیگه واویلا  

والا من 8 ساله تو این فرومم به یاد ندارم شما تا حالا صداتون درنیومده باشه...اتفاقا صداتون معمولا بلند بوده...

پ . ن 1 : نمی دونم مخاطب حرفات کیه ولی اگر منم به عنوان یه یوونتوسی که عمرم رو پای این تیم گذاشتم و تو

بردهاش خوش بودم و تو باختاش تا صبحش خوابم نبرده به کسی اجازه نمیدم در مورد تیم محبوبم برام تعیین تکلیف

کنه که تو بردهاش بخندم یا گریه کنم...

پ . ن 2 : عشق من و امثال من به یووه بالاتر از اونه که بخوام با امثال کونته و آلگری کوچیکش کنم...کونته و آلگری

اومدن و میرن همچنان که بزرگانی مث تراپ و لیپی اومدن و رفتن...خواهشا مطالبی نگید که هم اعصاب خودتون خرد شه هم ما...

اره  خب بلند بوده  .   احتمالا  مثل چریان بونوچی و موراتا .

متاسفانه  من  علاقه ای به بحث با شما  ندارم .  شرمنده  .

پژمان سن و سال ات یکم واسه اینجور کل کل ها زیاد به نظر میرسه.یکم عجیبه برام

از لحاظ روحی و روانی بازی خوب و امیدوار کننده ای بود، عملکرد فردی نفراتمون به وضوح بهتر شده و این بهبود هم حاصل بردهای اخیر هست.

از لحاظ کار تیمی و هماهنگی مقداری بهبود داشتیم که البته باز بازی کردن سیتی هم بی تاثیر نبود توی بهبود عملکرد تیم.

اما، هر تیمی بعد از 15 تا بازی بالاخره یه هماهنگی نسبی بین بازیکناش به وجود میاد و هر مربی ای بعد از این تعداد بازی به یه ترکیب و سیستم درست میرسه.هنوزم تاثیر مثبتی از طرف آلگری توی تیم نمیبینم.

مانژو هم اگه اشتباه نکنم اولین بازی خوب این فصل اش رو انجام داد و با یه بازی خوب اسطوره شد دوباره.

این داستان  ربطی به سن و سال نداره  .  عشق و تعصب  به  تیم و  تفکراتت  هم تاریخ انقضا  نداره .   این که میگی  هنوز  تاثیری  از  طرف الگری  نمیبینی هم برای من یکی   که  چندین  بار  طرف  بحثت بودم  عجیب نیست برام .

یادمه یه قراری با هم داشتیم  که تا نیم فصل  تیم رو ارزیابی کنیم .    الان  با این حرفت  داری از الان زمینه سازی میکنی ؟  

مانزو  رو هم  توضیحش  رو بالا دادم .

فراموش نشه که ما هنوز 9 امتیاز با صدر فاصله داریم و هنوز در لیگ قهرمانان صدرنشینیمون قطعی نشده ، یه تساوی در اسپانیا احتمالا مترادف حذف در مرحله بعدی باشه ، ثانیا لیگ یک کشور هیچ وقت دروغ نمیگه جایگاهمون در لیگ قطعا بخاطر عملکرد افتضاحمون بوده ! 

در ضمن تو دنیای مجازی سن و قدمت خاطرات خانوادگی اهمیتی نداره چیزی که شخصیت ادم رو نشون میده حرف هاش هستن اینجا یه سری حرفا شبیه کل کل بچه های 10 ساله است ! 

بزار یه واقعیت  تلخ  رو بهت بگم .    کافی بود  اون گل جلوی  فروزینونه  رو نمیخوردیم   و  تیرک  خدیرا تو بازی با اینتر  میرفت تو گل .    اونوقت  میدیدی که یه عده  چطور  نظر میدادن .

جالب  اینکه  همه  اومدن  جواب دادن  جز  اونایی که باید میومدن   :21:

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اره  خب بلند بوده  .   احتمالا  مثل چریان بونوچی و موراتا .

متاسفانه  من  علاقه ای به بحث با شما  ندارم .  شرمنده

من اگر یه کاربر تو این فروم باشه که اساسا علاقه ای به پاسخ دادن و نقل قول گرفتن از کامنت هاش رو نداشته باشم شخص جنابعالی هستید...

یعنی اساسا از تیپ های شخصیتی که خودشون رو دانای کل میدونن و بقیه رو ابله بیزارم....دست خودم نیست...پس این لطف رو حتما در حق من انجام بده...

پ . ن : اون دو تا بازیکنی هم که اسم بردی به خصوص موراتا که واقعا ترکوندن و من به شخصه روز به روز ایمانم به تحلیل های فرازمینیت بیشتر میشه...

• mory, Numero Uno, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یوونتوس تو این بازی دوباره ثابت کرد که مالکیت توپ همه چیز نیست ، و برای هفتمین بار در مجموع ۹ بار حضور در لیگ قهرمانان اروپا به محله ی حذفی صعود کردیم [در فرمت جدید و از سال ۲۰۰۴] و رکورد ۱۶ بازی بدون شکست در خونه در لیگ قهرمانان رو هم حفظ کردیم.

تو شبی که شاگردان الگری نشون دادن که کم کم دارن یه مومنتوم بازی برای خودشون می سازن ، و تو شبی که ماریو مانژوکیچ دومین گلش در مجموع سه بازی در لیگ قهرمانان زد که تیم نشون داد کم کم داره در یک سوم پایانی به بلوغ خوبی می رسه.(این فصل هر وقت سوپر ماریو گل زده بردیم ، از اونور هم ۸ تا بازیه که هر وقت گل اول رو زدیم بردیم.)

درسته که سیتیزن ها ۵۸٪ مالکیت رو داشتن ، اما همه اش در مناطقی که تهدید کننده نبود و جز دو موقعیت استرلینگ و فرناندینیو ، تقریبا موقعیت خطرناک دیگه ای نداشتنو یووه کاملا حسابگرانه توپ رو وسط زمین به اونا داد و اجازه ی ورودشون به محوطه گرفت و هر وقت هم که خواست تونست اونا به زحمت بندازه ، ۵ ضربه ی در چارچوب برای یووه و در عوض دو تا واسه ی سیتیزن ها نشون میده کدوم تیم هوشیارانه تر عمل کرده.

سمت راست هیت مپ سیتیه :

0fswc81xxo4qtc4exd3c_thumb.png

screenshot%201%20jcity.PNG

به قول گزارشگر بین اسپورت :

"The Most Decorative Team Of Italy"

• juve's fan, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

گرد و خاکی  نیست .   گرد و خاک رو  اخر فصل میکنم .   :1:  . این  فقط یه زمبولوقه  (  همون  تلنگر  به زبان  گرگانی  :1: )

فرق که خب قطعا داشتیم .  اما  خب  فعلا این بماند  .  قبلا هم گفتم  واسه من فعلا رسیدن به یه ثبات  مهمه .   چیزی  مثل  چند برد پیاپی  .  یا  بردن یکی دو تا  تیم  اسمی  .   از این  سه تا تیمی که میگی میزبان بودیم   یکیش اسمش میلان بود و یکی منچستر سیتی .     لیورپول رو هم که گفتی   شرایط هر بازی فرق داره .     اگر صد بار دیگه هم  این فصل با هم بازی کنن شاید دیگه همچین نتیجه ای به دست نیاد .   همونطور  که اگه  صد بار دیگه این فصل  با  فروزینه بازی کنیم  این نتیچه به دست نیاد .  الان  بازیکنای فروزینونه   که با ما مساوی کردن  یعنی رونالدو ان ؟ 

اگه در مورد بازی  رفت با سیتی میگفتی  که ما بدتر بودیم  قبول  میکردم .  ولی این بازی رو  نمیتونم قبول کنم که  فرقی با اون بازی نداشتیم 

در مورد اورا .   عرض شود که   چیزی که واضح هست  سانترو در  بحث هجومی   خیلی از اورا بهتره   و اگر جای  ساندرو اورا بود  در صحنه ی گل  همون اتفاقاتی که اشاره کردی  میفتاد .    ولی در فاز دفاعی  قطعا اورا  هنوز بهتر و با هوش تر  و با تجربه تر از  ساندرو هست .     

چون ما برای  صدر نشینی  نیاز به بردن  سیتی  و در نتیجه بازی هجومی داشتیم   ساندرو در لاین اپ اولیه  بود .    و در  اون  دقایق  که نیاز به حفظ نتیجه  و بالا بردن توان   دفاعی داشتیم   اورا وارد  زمین شد .  خیلی واضح  بود این داستان .   پس توفیق اجباری نبوده   و لاین اپ اولیه   بر این اساس بوده .

در مورد مانزوکیچ  اگر داری  فقط به  گلی که زد نگاه  میکنی    بزرگترین اشتباهت رو داری انجام میدی  .     پیشنهاد میکنم   این دو بازی اخر  رو   دوباره ببینی و متمرکز بشی  روی بازی مانزو .   اونوقت متوجه میشی که  چقدر خوب  از بدنش  و نیروی بدنیش و همچنین تجربش  اون جلو استفاده میکنه   و   چه پرس سنگینی میزاره رو بازیکنان حریف  که منجر  به  از دست دادن  توپ  میشه .

قبول دارم هر بازی شرایط خاص خودش رو داره ولی واقعا سیتی و سبک بازیش تو دو بازی با لیورپول و یووه هیچ فرقی نداشت . بازی با لیورپول رو دوباره شبکه ورزش گذاشت و دیدم. اوضاع سیتی خیلی داغونه. 

در مورد اورا و ساندرو هم به نظرم بهترین حالت ممکن رو در نظر گرفتی . اگه اورا مصدوم نمیشد بازی قبل حرف رو قبول میکردم. به نظرم میشه همون توفیق اجباری

در مورد مانژو هم نمیخوام بحث های اول فصل رو پیش بکشم . در مورد فروزینونه هم چرا که نه بازم به اون شکل بازی کنیم امتیاز میگیرن ازمون همینطور که بقیه تیمها گرفتن 

• alexdelpiero, Donnie و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

پ . ن : اون دو تا بازیکنی هم که اسم بردی به خصوص موراتا که واقعا ترکوندن و من به شخصه روز به روز ایمانم به تحلیل های فرازمینیت بیشتر میشه...

خدا رو شکر  دست رو هر چی گذاشتم  با گذشت زمان  ثابت شد .     البته میدونم باورش سخته برات 

من اگر یه کاربر تو این فروم باشه که اساسا علاقه ای به پاسخ دادن و نقل قول گرفتن از کامنت هاش رو نداشته باشم شخص جنابعالی هستید...

تو این 6 - 7 سالی که عضو فروم هستم  هیچ وقت دوست نداشتم   نظرم با نظر شما  یکی باشه .    اما متاسفانه  تو این مورد بخصوص اشتراک نظر داریم 

• El rey leon از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

با هم مهربون باشین :1:

9guz8017t6gyo3bpscm2.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, pezhman و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی