پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ جزیره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2443 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: قهرمان لیگ برتر (36 کاربر رای داده است)

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر می شود ؟

1. آرسنال (2 رای [5.56%])

درصد آرا: 5.56%

2. چلسی (7 رای [19.44%])

درصد آرا: 19.44%

3. لیورپول (4 رای [11.11%])

درصد آرا: 11.11%

4. منچستر سیتی (22 رای [61.11%])

درصد آرا: 61.11%

5. منچستر یونایتد (1 رای [2.78%])

درصد آرا: 2.78%

6. تاتنهام (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ديويد بكهام بازيكن تيم فوتبال انگليس و باشگاه رئال مادريد اسپانيا با سرمايه اي بالا درصدر پردرآمدترين بازيكنان انگليس قرار دارد. بكهام با سرمايه اي در حدود 129 ميليون يورو در صدر قرار دارد و پس از وي مايكل اون بازيكن تيم نيوكاسل با 47 ميليون يورو، روبي فولر بازيكن ليورپول با 5/41 ميليون يورو وسول كمپل با درآمدي در حدود 40 ميليون يورو مكانهاي دوم تا چهارم اين جدول را به خود اختصاص داده اند. آبراموويچ رئيس باشگاه چلسي نيز با سرمايه اي حدود 16 ميليارد يورو عنوان ثروتمند ترين مالك باشگاه در انگليس شناخته شده است

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
لمان: اشلي كول جوان است و اشتباه كرد ينس لمان، دروازه‌بان آلماني باشگاه آرسنال در آستانه‌ي ديدار اين تيم برابر چلسي به اشلي كول، درباره‌ي سوت‌هاي انتقادآميز هواداران آرسنال هشدار داد. اشلي كول، بازيكن پيشين آرسنال در ماه اوت گذشته پس از مدت‌ها كش و قوس راهي آبي‌هاي لندني شد و او اكنون بايد برابر باشگاه سابقش به ميدان برود. لمان در آستانه‌ي اين ديدار گفت:« طبيعي است كه كول بايد منتظر سوت و هو كردن تماشاگران باشد. او جوان است و با رفتنش به چلسي اشتباه كرده است.» كول در حالي راه تيم مورينيو را در پيش گرفت كه ويليام گالاس فرانسوي بر خلاف او چلسي را به مقصد «توپچي‌ها»ي لندني ترك كرد. كول سال‌هاي خامي و بي‌تجربگي‌اش را در آسنال گذراند و پس از رسيدن به مرز بلوغ فكري و اوج فوتبالش راه تيم ديگري را در پيش گرفت و اين موضوع ناراحتي هواداران آرسنال را موجب شده است. ميشائيل بالاك بازيكن آلماني چلسي هم درباره‌ي داربي لندن گفت:« اين يك بازي بسيار بسيار مهم براي ماست. منچستر يونايتد هم با شش امتياز فاصله دارد و به خاطر بازي‌اش كه يك روز جلوتر از ما (عصر شنبه) برگزار مي‌شود، ما را زير فشار قرار خواهد داد. ما بايد پيروز شويم و در كانون رقابت بمانيم.» لمان هموطن بالاك هم درباره‌ي اين بازي گفت:« ما در اين لحظه چه انتظاراتي مي‌توانيم داشته باشيم؟ هيچ.» آرسنال دراين فصل از رقابت‌ها اگرچه پرفروغ ظاهر نشده است، اما در برابر بزرگان همواره دردسرساز ظاهر شده است. از جمله اين كه آنها تنها تيمي بودند كه در اين فصل توانسته‌اند منچستر يونايتد را در اولدترافورد شكست دهند و يا ليورپول و تاتنهام را با سه گل مغلوب قدرت خود كنند. لمان اما درباره اين بازي هشدار داد كه:« آنچه اين بار رخ مي‌دهد را به سختي مي‌توان پيش بيني كرد.» بالاك هم در مقابل گفت:« براي همين هم بايد مراقب همه چيز باشيم.» توپچي‌ها در اين بازي همچنان از حضور تيري آنري مهاجم فرانسوي بي‌نصيب هستند، هيچ كس نمي‌داند كه او چرا و تا چه مدت دور از فوتبال خواهد ماند. آنري هفته گذشته با ونگر مشاجراتي داشت و پس از آن تمرين‌هاي آرسنال را ترك كرد.

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
آندری شوچنکو مهاجم چلسی اصرار دارد که او به هیچ جای دیگری نمی رود. شوچنکو از زمان پیوستنش در فصل تابستان به باشگاه چلسی تاکنون نتوانسته است فرم خوب را بازیابد و اوایل این هفته نیز اعلام شد که او مایل است در صورتی که نتواند کار خود را در انگلیس به خوبی ادامه دهد به ایتالیا بازگردد ولی شوچنکو می گوید که صحبتهایش درست منعکس نشده است. مهاجم اوکراینی استامفورد بریج اعلام کرده است که قصد ترک چلسی را ندارد و منحصرا تمرکزش را بر روی عالی کار کردنش در چلسی گذاشته است. شوچنکو گفت: آمدن به اینجا یک تصمیم بزرگ بود. بنابراین چرا من بعد از فقط سه ماه بخواهم اینجا را ترک کنم؟ من هرگز درباره برگشت به میلان فکر نکرده ام. من می خواهم چیزهای مهمی را با چلسی پیروز شوم. این هدف من است. شوچنکو البته می پذیرد که تا بدینجای فصل پایین تر از حد عادی بوده است اما مطمئن است که گلها بزودی زود از راه می رسند. او می گوید: من می دانم چرا نمایشم آنگونه که من می خواسته ام نبوده است و من به سختی کار می کنم تا آن را در مسیر درست قرار دهم. آمدن به یک کشور جدید مشکل است. هنگامی که شما برای هفت سال در میلان بازی کرده اید و شما به آن فرهنگ، نحوه زندگی و زبانش عادت کرده اید. این مسئله ای عادی است که هنگامی که شما تغییر می کنید مشکل پیش می آید. اما من زندگی کردن در لندن را دوست دارم و من اکنون احساس خوبی دارم. شوچنکو در ادامه گفت: هنگامی که من واقعا در سطح عالی ای هستم من هیچ مشکلی به هیچ وجه نخواهم داشت. شوچنکو درباره بازی حساس تیمش با تیم آرسنال در این هفته گفت: این یک مسابقه بزرگ برای آرسنال است اما برای ما هم نیز اینچنین است. اگر ما بازی را ببریم یک اختلاف بزرگ بین ما و آرسنال بوجود می آید اما ما می دانیم که بردن هم آسان نیست. آنها یک تیم بزرگ با استعدادهای جوان بزرگی هستند.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
پيتر چك دروازبان تيم ملي چك و باشگاه چلسي كه اواسط ماه اكتبر دچار شكستگي جمجمه شده بود اعلام كرد كه ماه ژانويه به ميادين باز مي گردد. دروازبان شماره يك تيم چلسي درباره روند بهبودي و وضع كنوني اش گفت: همه چيز بسيار خوب پيش مي رود و هم اكنون آسيب جدي را احساس نمي كنم و تقريبا مصدوميت من بهبود يافته است. به همين منظور پيتر چك، تمرينات سبك خود را بصورت اختصاصي آغاز كرده تا از لحاظ جسمي به فرم ايده آل برسد. ياد آور مي شود: چك روز 14 اكتبر (22مهر) درجريان ديدار برابر ريدينگ پس از برخورد با استفان هونت دچار شكستگي استخوان جمجه شد

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سرالكس فرگوسن، سرمربي تيم منچستر يونايتد انگليس در جديدترين اظهارات خود اعلام كرده است كه قصد دارد سه جام مهم اروپا يعني جام حذفي، ليگ برتر و جام قهرمانان اروپا را در سال جاري به دست بياورد. فرگوسن اسكاتلندي در اين باره گفت: هم اكنون منچستر از قدرت بالايي برخوردار است و مي تواند سه جام مهم براي اين تيم را به دست آورد. بنابراين گزارش، فرگوسن در سال 1999 توانست سه جام معتبر يعني جام حذفي و ليگ برتر انگليس و همچنين ليگ قهرمانان اروپا را همزمان به دست آورد و لقب سر را از پادشاه انگليس دريافت كند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
« شوا » به نيمكت تبعيد مى شود بازى درخشان آرين روبن مقابل آرسنال و سرعت و تحركى كه اين مهاجم هلندى پس از ورودش به زمين به چلسى داد موقعيت آندرى شوچنكو را به شدت تهديد كرده و اين احتمال وجود دارد مهاجم اوكراينى كه در ابتداى فصل با سر و صداى بسيار زياد به چلسى منتقل شد از اين پس و در اكثر ديدارها به روى نيمكت ذخيره ها تبعيد شود. شوچنكو رسماً اعلام كرده كه شرايط بسيار بدى دارد و نمايش نااميد كننده مقابل آرسنال بار ديگر اين حقيقت را اثبات كرد. روزنامه اينديپندنت در يك گزارش تحليلى به وضعيت شوا پرداخت و فاش كرد مورينيو كه تا به حال از شوچنكو حمايت كرده بود براى رسيدن او به شرايط ايده آل بيش از اين صبر نمى كند. هفته قبل شايعه بازگشت شوچنكو به ميلان مطرح شد كه اين بازيكن شخصاً اين خبر را تكذيب كرد. اكنون گزينه ديگر، حضور قرضى در ميلان و تا انتهاى فصل است. هر چند در اين شرايط شوچنكو نمى تواند در ليگ قهرمانان اروپا براى ميلان بازى كند، اما در سرى A مى تواند مشكلات گلزنى اين تيم را حل كند. ميلان هم اكنون در رتبه پانزدهم جدول سرى A است و از ۷ بازى قبلى خود تنها يك بار پيروز شده است. شوا در طول دوران حضورش در ميلان در ۲۹۶ بازى ۱۷۳ بار گلزنى كرد و برلوسكونى به شدت خواهان بازگشت او است هر چند مسؤولان چلسى تاكنون هيچ موضع گيرى نسبت به اين خبر نداشته اند.

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
مورینیو : از رقابت با یونایتد لذت می برم

" خوزه مورينيو " سرمربي تيم فوتبال چلسي مي‌گويد وي از رقابت تيمش براي تعقيب منچستر يونايتد صدرنشين ليگ برتر انگليس در طول سال جديد لذت مي برد .

به گزارش خبرگزاريها از لندن ، مورينيو همچنين از ديديه دروگبا مهاجم ساحل عاجي تيمش كه چهارشنبه شب باعث پيروزي كم فروغ چلسي بر نيوكاسل در يك ديدار معوقه ليگ برتر شد ستايش كرد .

اين پيروزي باعث شد تا اختلاف چلسي با منچستر يونايتد به پنج امتياز كاهش يابد در حاليكه هنوز چلسي بايد يك بازي در خانه خود برابر صدرنشين ليگ برتر انجام دهد .

وي پس از ديدار چهارشنبه شب با غرور خاص خود گفت :" بديهي است كه من ترجيح مي‌دهم بالا باشم ولي از تعقيب هم لذت مي‌بردم . دوم بودن در ماه دسامبر يك تجربه جديد براي من است ."
اين سرمربي پرتغالي رهبري چلسي را براي قهرماني پياپي در دو فصل اول حضور خود در لندن به عهده داشت و در كشور خود نيز پيشتر پورتو را دو بار قهرمان كرده بود .

مورينيو گفت : اخيرا شانس با چلسي نبود. چلسي بويژه در ديدار يكشنبه شب گذشته با آرسنال به جاي گل زدن به دفعات توپ را به چارچوب دروازه حريف زد و سرانجام به يك تساوي يك بر يك رضايت داد. علاوه بر اين ، چلسي از چند مورد تصميم ابهام آميز داور دچار رنج و عذاب شد .

وي اظهار داشت :" نبايد فعلا صدر نشيني را از آنها گرفت . منچستر يونايتد مستحق صدرنشيني است ليگ است و لي هنوز راه درازي باقي مانده و بايد ديد در نهايت چه پيش خواهد آمد."
وي با توجه به‌اينكه منچستر بايد در خانه چلسي بازي كند گفت :" من اختلاف را پنج امتياز نمي‌دانم بلكه اين اختلاف دو امتياز است ." مورينيو گفت به دست آوردن دو امتياز تا چهار ماه پيش از بازي ما بسيار مهم است و سه امتياز ديدار با منچستر از هم اكنون در چنگ ما است.

مدافع قهرماني ليگ برتر كوشيد در برابر نيوكاسل حالت تهاجمي خود را براي گلزني باز يابد ولي در نهايت اين دروگبا بود كه با يك گل ديرهنگام آنها را از شرمساري در آورد. مورينيو به دليل آسيب ديدگي دروگبا به وي استراحت داده ولي وي تاكيد كرده بود كه دوست دارد حداقل به عنوان يار ذخيره در اين ديدار باشد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
باز هم يه گل بي نظير از ديديه درگبا اگه كسي هست كه اون گل رو نديده باشه به نظر من زيبا ترين گل تاريخ رو از دست داده

ESI BAGGIO

ESI BAGGIO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
واقعا آدم نميدونه چي بگه
يه گل خيالي و فوق تصور :o
هزاران بار هم ببينيم كمه :o
دروگبا :-* :-* :-* در حال حاضر بهترين مهاجم دنياست و بهترين بازيكن آفريقايي جهان و انشاا... در آينده بهترين بازيكن جهان :-* :D

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال
چك در راه بازگشت به فوتبال:
ژانويه به چلسي بازمي‌گردم

پتر چك، دروازه‌بان چلسي اميدوار است بتواند در ژانويه آينده به تركيب اين تيم لندني بازگردد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، چك كه در اكتبرگذشته آسيب ديده بود، به تازگي تمرين‌هاي سبكي را در سالن بدنسازي آغاز كرده است، تا بتواند از نظر بدني به آمادگي برسد.

چك در اين باره گفت:« همه چيز به خوبي پيش مي‌رود و من هيچ آسيب ديدگي طولاني را تحمل نكردم. البته تا معالجه كامل من اندكي زمان باقي است.»

پزشكان چك احتمال مي‌دهند يك ماه ديگر طول مي‌كشد تا اين جراحت به خوبي درمان شود. دروازه‌بان تيم ملي چك در چهاردهم اكتبر گذشته و در بازي تيم‌هاي چلسي و ردينگ با استيفن هونت برخورد كرد و آسيب ديد.

شدت حادثه به حدي بود كه او تا مدت‌ها وقايع آن بازي را به خاطر نمي‌آورد.

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
فقط تاتنهام

Guest_mojtaba delpeiro_*

Guest_mojtaba delpeiro_*
  • مهمان
دماغ مورینیو سوخت با برد منچستر و اختلاف 4 امتیازی شیاطین از تیم آبی پوش لندن

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
چلسی باز هم متوقف شد

هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس با پیروزی پر گل توپچی های لندن و توقف دوباره چلسی پایان گرفت.
آرسنال که دیشب در استادیوم الامارات میزبان چارلتون بود، با نتیجه پر گل 4 بر صفر مهمان خود را بدرقه نمود.
تیری آنری در دقیقه 30 نخستین گل بازی را از روی نقطه پنالتی برای آرسنال به ثمر رساند و در ادامه نیز هویت در دقیقه 45، رابین فان پرسی 76 ( پنالتی ) و 90 گل های دیگر توپچی ها را وارد دروازه چارلتون کردند، ضمن اینکه چارلتون از دقیقه 29 و در پس اخراج سانکوفا 10 نفره به بازی ادامه داد.
آرسنال با این پیروزی 39 امتیازی شد و خود را به پله چهارم جدول رده بندی رساند.
در دیگر دیدار حساس دیشب چلسی در ادامه نوار تساوی های خود در ویلا پارک مقابل آستون ویلا بدون گل متوقف شد.
این سومین تساوی پیاپی شیرهای آبی در لیگ برتر است و شاگردان مورینیو با توقف مقابل آستون ویلا، شانس کاهش امتیازات خود با منچستر صدرنشین را پس از تساوی این تیم مقابل نیوکاسل از دست دادند.

نتایج کامل رقابت های دیشب لیگ برتر به شرح زیر است:

چلسی صفر - آستون ویلا صفر

آرسنال 4 ( آنری 30 پنالتی، هویت 45، فان پرسی 76 پنالتی و 90 (دو گل) ) - چارلتون صفر

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
آلمان به مصاف انگليس مي‌رود تيم‌هاي ملي انگليس و آلمان سال آينده ميلادي براي افتتاح ورزشگاه بازسازي شده ويمبلي، ديدار دوستانه‌اي را برگزار خواهند كرد. به نقل از ورلدساكر، ساخت ورزشگاه ويمبلي جديد رو به اتمام است و مسئولين انگليسي مي‌خواهند دوم شهريور ماه سال آينده با برگزاري ديداري دوستانه، ورزشگاه مدرت خود را افتتاح كنند. يوآخيم لاو، ‌سرمربي تيم آلمان با پيشنهاد براي برگزار ديدار دوستانه با تيم ملي انگليس به توافق رسيده و مي خواهد تيمش را براي آن مسابقه آماده كند. سرمربي تيم ملي آلمان در اين زمينه گفت: "حاضريم براي افتتاح ورزشگاه ويمبلي ديدار دوستانه را در سال 2007 با تيم ملي انگليس برگزار كنيم." تيم هاي ملي انگليس و آلمان تاريچه طولاني در زمينه رقابت با يكديگر دارند و سال ها در ميادين مختلف ديدارهاي جذابي را برگزار كرده اند. تا كنون 29 بار تيم‌هاي ملي انگليس و آلمان با يكديگر بازي كرده اند كه ژرمن ها 11 بار پيروز شده و مردان جزيره در مسابقه به برتري رسيده اند.

Guest_یوونتوس ایران_*

Guest_یوونتوس ایران_*
  • مهمان
اختلاف تیم اول با تیم دوم 6 امتیاز چه تیمیه این منچستر

Guest_یوونتوس ایران_*

Guest_یوونتوس ایران_*
  • مهمان
اینم برد اینبار تو جام حذفی بابا ای ول منچستر رو سفیدمون کردی دور سوم از مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های انگلیس یکشنبه‌شب پیگیری شد و در آن تیم‌های بلکبرن و منچستریونایتد بر حریفانشان پیروز شدند. به‌گزارش خبرگزاری رویترز از لندن ، تیم منچستریونایتد دیشب در زمین خود با نتیجه ‪ ۲‬بر یک بر تیم استون ویلا چیره شد و به دور بعد گام گذاشت. لارسون در دقیقه ‪ ۵۵‬و سولسجایر ‪ ۹۰‬برای تیم منچستریونایتد و باروس ‪ ۷۴‬برای تیم استون ویلا گلزنی کردند. در دیگر دیدارهای دیشب تیم بلکبرن ‪ ۴‬بر یک اورتون را برد و دیدار تیم‌های شفیلد ونزدی و منچسترسیتی به تساوی یک بر یک رسید.

amir_ss_juve

amir_ss_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
فوتبال است از انگلیس انگلیس است در آبی انگلیس است و باران باران است و آبی انگلیس است و چلسی چلسی هست آبی

Guest_یوونتوس ایران_*

Guest_یوونتوس ایران_*
  • مهمان
آبی همیشه زیر پای قرمزه منچستر سرور چلسی استقلال خاک پای پرسپولیس هم نمیشه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
دوستان عزیز اینجا بحث استقلال - پرسپولیس ممنوووووووووووع . نمیخواین که آقا گرگه در این تاپیک رو تخته کنه ؟

Guest_یوونتوس ایران_*

Guest_یوونتوس ایران_*
  • مهمان
اینک کاپیتان چلسی ترى اتهامش را پذيرفت جان ترى، كاپيتان چلسى اتهام رفتار ناشايست و توهين به گراهام پل در شكست نوامبر گذشته برابر تاتنهام را پذيرفت. پيشتر ترى خواهان دفاع از خودش شده بود اما با پس گرفتن اين درخواست، اتهامش را پذيرفت. پس ازبازى تاتنهام، ترى گفت پل براى اخراجش از ميدان دلايل متفاوتى به زبان آورده بود. اما داور سرشناس انگليسى اين ادعا را بى پايه و اساس خواند. اظهار نظرهاى كاپيتان انگلستان شرافت كارى پل را زير سؤال برد. اتحاديه فوتبال انگلستان در اين باره پيام داد: فردا اين پرونده از سوى كميته انضباطى و با توجه به گزارش ها بررسى خواهد شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی