پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ جزیره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: قهرمان لیگ برتر (36 کاربر رای داده است)

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر می شود ؟

1. آرسنال (2 رای [5.56%])

درصد آرا: 5.56%

2. چلسی (7 رای [19.44%])

درصد آرا: 19.44%

3. لیورپول (4 رای [11.11%])

درصد آرا: 11.11%

4. منچستر سیتی (22 رای [61.11%])

درصد آرا: 61.11%

5. منچستر یونایتد (1 رای [2.78%])

درصد آرا: 2.78%

6. تاتنهام (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

7 تا لیورپول تا دقیقه 80 خورده  :fp:  :22:

تو فوتسالم دیگه اینقدر گل تو یک بازی دیده نمیشه  :1:

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
گزینه سایر تیم هارو به نظر سنجی اضافه کنید . اینجور مشخصه امسال قهرمان لیگ از بین تیمای معمولی تره!!
  • mory, Aminvo, Prince Claudio و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

بسکتباله ...

• Orphée, Aminvo, Prince Claudio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ديشب در خلال تماشاي بازي آستون‌ويلا و ليورپول، شماره 17 آستون‌ويلا به‌واسطه نامش باعث جلب توجه‌ام شد: محمد ترزگه!

با خودم فكر كردم شايد نسبتي ميان او و ديويد ترزگه خودمان باشد.

با مختصر جستجويي كه كردم متوجه شدم اين بازيكن مصري نه‌تنها هيچ ارتباطي با ترزگه ندارد بلكه نام‌خانوادگي حقيقي‌اش هم ترزگه نيست.

ماجرا به زماني برمي‌گردد كه يكي مربيان او در گذشته به دليل شباهت سبك بازي‌اش به او، پيشنهاد نامگذاري مستعار ترزگه را به اين بازيكن داده است.

نكته جالب اينكه اين بازيكن چنان در نقش ترزگه فرو رفته كه حتي شماره 17 آستون‌ويلا را نيز پوشيده بود.

در ضمن اسم حقيقي اين هافبك 26 ساله هم «محمد احمد ابراهيم» بود.

g00k_index.jpg

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

استون ویلا در حالی که 14 نفر از اعضای تیمشون به کرونا مبتلا شده بودن در حال حاضر دارن به مصاف لیورپول در جام حذفی می رن.

اونم نه با تیم اصلیشون. بلکه با تیم زیر 23 سالشون. حتی مربیشون هم مربی زیر 23 ساله های تیمه. این در حالیه که لیورپول با ترکیب اصلیش به زمین اومده.

مقایسه شون کنید با ناپولی که همینجوری به بهانه های الکی بازیشونو می پیچونن و ازون بدتر نه تنها مورد مجازات قرار نمی گیرن بلکه بازیشون تکرار هم می شه.

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

حسین جان بنظر من میگفتی فقط : « مقایسه شن با بعضی باشگاه ها و بعضی کشورهای فاسد » حق مطلب رو اداء میکردی... البته الانم خوبه ها ولی بنظر من دشمنای یوونتوس شایستۀ یه لحظه وقت گذاشتن بیشتر نیستن! :53: بازم ببخشید دخالت کردم داداش... :53:

• Aminvo, Escanor, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

پپ گوآردیولا در مورد دلیل کیفیت دفاع منچسترسیتی (بهترین دفاع لیگ برتر هستن و 9 گل کمتر از دومین دفاع برتر لیگ خوردن) :

دلیلش اینه که 67 % اوقات ، ما توپ رو در اختیار داریم. این مهمترین دلیله. دلیل اصلی اینه که توپ دست ماست. اگه حتی الامکان توپ تو دست خودت باشه ، [نتیجه ش این میشه] که رقیبت توپ رو در اختیار نداره...

تیمایی که عمیقاً توسط پیرلو پیش از انتصاب بعنوان مربی یووه آنالیز شدن ؛ من سیتی ، آژاکس ، آلکمار ، لایپزیش و ساسولو...

• Aminvo, AliReZaZa, Sayyed Amir و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال

پپ گوآردیولا در مورد دلیل کیفیت دفاع منچسترسیتی (بهترین دفاع لیگ برتر هستن و 9 گل کمتر از دومین دفاع برتر لیگ خوردن) :

دلیلش اینه که 67 % اوقات ، ما توپ رو در اختیار داریم. این مهمترین دلیله. دلیل اصلی اینه که توپ دست ماست. اگه حتی الامکان توپ تو دست خودت باشه ، [نتیجه ش این میشه] که رقیبت توپ رو در اختیار نداره...

تیمایی که عمیقاً توسط پیرلو پیش از انتصاب بعنوان مربی یووه آنالیز شدن ؛ من سیتی ، آژاکس ، آلکمار ، لایپزیش و ساسولو...

امیدواریم که پیرلو دیگه من سیتی و گواردیولا رو آنالیز نکنه :1:
یاد علی منصوریان افتادم که گفت رو دفاع یوونتوس تحقیق کردم‌ و باقی ماجرا ...
  • Aminvo, AliReZaZa, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
من فکر می کردم اگر آرسن ونگر از آرسنال جدا بشه شرایط این تیم بهتر میشه ولی انگار مشکل چیز دیگریست ...
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

شکستِ 5-0 یونایتد مقابل لیورپول خوب بود؛ اما نکته‌ی منفی اینکه احتمال اخراجِ سولشر در آینده‌ای نزدیک بالا رفت!

از عملکردِ عالی و تاثیرِ شگرفِ کلوپ که بگذریم، صلاح واقعا فوق‌العاده ست؛ تو فصل جدید مسابقات که به با فاصله‌ی زیاد بهترین بوده، و به نظرم علاوه بر این، شایسته‌ی گرفتنِ توپ طلا هم هست (گرچه برای من این جایزه کمتر ارتباطی با سطح فنی بازیکنا داره). 

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

تعداد گلهای این فصل لواندوفسکی در لیگ : 18

تعداد گلهای تاتنهام این فصل در لیگ : 16

توپ طلای هشتم مسی رو هم بدید! :1: و اینم جالب نیست که لوا رو با هری کین قیاس میکنن... :29:

• Aminvo, AliReZaZa, Sayyed Amir و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

از مسکن های قوی این روزهای پر دردِ طرفداریِ یووه میشه به باخت منچستر اشاره کرد. هردو وضعیت مشابهی داریم فقط اینکه یووه پولی نداره تا خرج کنه و اونا چپ و راست خرج میکنن و همچنان شکست میخورن. 

--> تمام موفقت ها و شکست های یه تیم فوتبالی از مدیریت شروع میشه. منچستر و یووه نمونه های مدیریت غلط هستن. رئال، بایرن و در ایتالیا بنظرم میلان نمونه های موفق. مربی در جایگاه دوم اهمیت قرار داره. 

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

فوتبال انگلستان همه‌ي آن عناصري را كه سليقه عامه‌پسند در جستجوي آن است يكجا در خود دارد.

شيوه تاكتيكي رايج نزد ذهنيت فوتبالي اين كشور در ميزانسني هم‌رده با سينماي تباه و رايج در جهان مجالست دارد و بنيان‌هاي استتيكي و چارچوب‌هاي ساختاري‌اش آشكارا ميان‎مايه و سهل‌الهضم و مبتني بر تلذذِ في‌نفســه است.

آمار غيرقابل كنترل گلزني و پيشبرد جريان بازي با محوريت رساندن توپ به تور دروازه در طرفين بدون فرماسيوني استراتژيك و صرفاً مبتني بر تقلا و شهوتِ آنچه من «گل‌بازي» مي‌ناممش، سكانس ابدي و ازلي فوتبال در اين بلاد است.

برگرداندن نتيجه بازي در واپسين ديدار منچستر سيتي كه در داخل با لحني حماسي و گاهاً تغزل‌گرايانه در رسانه‌هاي ديداري، صوتي و حتي نوشتاري بيان مي‌شد با ناديده‌انگاري واقعيتِ «فراواني» و «تكرار» اين سوژه در ليگ جزيره، در نوع خود قابل تأمل و نشأت گرفته از سحرزدگي دل‌خستگانِ اين ليگ و مسحور شدگيِ هواداراني است كه دهه‌هاي متمادي در كنترل سليقه‌سازي‌هاي شيفتگان و هاديان اين نوع نگاه به فوتبال بوده‌اند.

فرداي عيان شدن قهرماني منچستر سيتي به صورت اتفاقي شنونده بخش خبري صبحگاهي راديو ايران بودم. شنيدن جمله‌بندي و روايت گوينده خبر از ماوقع آن بازي آنچنان مشمئزكننده و دربند علقه‌ي ساده‌انگارانه‌ي جذابيت‌هاي ميان‌مايه و عامه‌پسند اين ليگ بود كه حقارت و مصلوب بودنِ سليقه و زيبايي‌شناسيِ فوتبال در وطن در هجا به هجاي كلمات و واژه‌ها و طنين اصوات پخش شده قابل استماع بود. هيجان دلريش كننده راوي كه اصواتش را در نوساني قرين به سكته از فرط كيفوري جاي داده بود پيش از اين هرگز در موقعيت‌هاي مشابه براي ساير كشورها مصرف نشده بود.

شبه فوتبال انگليسي كه ريشه‌هاي مشترك با فوتسال دارد را تا ابد نخواهم پسنديد و روح كبود و ذهنيت ساده‌انگار نهفته در زيبايي‌شناسي‌اش را هرگز دوست نخواهم داشت. از فوتبال با نگرش انگليسي، از ليگ فرومايه جزيره و جذابيت‌هاي ساده‌انگارانه و ميان‌تهي آن در ابعاد بصري و فني‌اش گريزانم و اگرچه هماره در كنار فوتبال اسپانيش در زمره مغضوبانم بوده اما جايگاهي چرك‌تر از ماتادورها برايم دارد.

زنده باد فوتبال ايتاليا چه در اوج، چه در حضيض.

• Orphée, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال
^
حامد جان، راستش این پستتون برام مقداری عجیب بود.
نوشته‌اید «جذابيت‌هاي ميان‌مايه و عامه‌پسند». برداشتِ من اینه که شما معتقدید فوتبالی وجود داره که چیزی بیش از جذابیت‌های میان‌مایه داره. اگر اینطوره، با اساسْ قراردادنِ چه مفروضاتی چنین دسته‌بندی‌ای می‌کنید؟
«شبه فوتبال» رو هم متوجه نمی‌شم. چه چیزی فوتباله و چرا فوتبال انگلستان مصداقش نیست؟

• حامد, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

درود

واقعیت آن است که لیگ انگلیس حتی متفاوت از رویدادهی بین المللی فوتبال مثل جام جهانی و ملت های اروپاست و با نرم فوتبال دنیا مغایرت دارد.

خود اقای کنته که چند سال در انجا بوده به صراحت میگه که از دقیقه 70 به بعد در بازی های لیگ جزیره هر اتفاقی ممکنه روی بده چون تیم ها دیگه نظم و انضباط رو ول می کنند.

تعداد زیاد گل ها تعداد زیاد کامبک تعداد زیاد بازی های بیش از 5 گل و سه چهار تا زدن تیم ها به هم باز شدن دروازه ها در دقایق اخر مواردی است که در لیگ مذکور زیاد اتفاق می افتد.

گویی قرار است فوتبال به کالایی تبدیل شود که به بیننده فروخته شود و او سرگرم و هیجانی شود و پول یشتری بابت تماشای بازی ها بدهد. که همین طور هم شده.

• حامد, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

به عقیده من فوتبال اگه برای به هیجان آوردن تماشاگر و لذت بردن تماشاگر و سرگرم شدنش نباشه، در نهایت به طرف زوال میره. جنبه های تبلیغاتی و اقتصادیش هم نهایتا تحت الشعاع همین اصل موضوع قرار میگیرن. شاید دلیل اینکه فوتبال انگلیس همیشه هیجان انگیز و پر مخاطبه و بیشتر مواقع در صدر لیگ های دنیاست همین موضوعه. همونطور که بعضی از دوستان هم قبلا اشاره کردن تیم های ایتالیایی فکر میکنند لیگ ایتالیا هنوز همون لیگ پر ستاره سابقه و نگاه تمام دنیا روی اون متمرکزه و فتح اون مصادفه با فتح جام جهانی در حالیکه اون لیگ سابق لیگی بود که تیم هاش اکثرا یا قهرمان سی ال بودن یا فینالیستش و یا کم کمش واسه بقیه تیم ها دردسرساز بودن. به نظر من تا زمانی که تیم های ایتالیایی این طرز فکر رو حداقل تا زمان عوض نشدن شرایط فعلی تغییر ندن، لیگ ایتالیا همیشه در سایه لیگ های انگلیس و اسپانیا و حتی شاید در آینده لیگ آلمان قرار میگیره

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فینال جام برندگان اروپا 1998

گل زیبای زولا

زولا به بازی اومد و بلافاصله گل برتری چلسی روبه اشتوتگارت زد

اون زمان چلسی رو دوست داشتم چون بازیکنای ایتالیایی زیادی داشت 

(ویالی مربی بازیکن چلسی بود . یواخیم لو هم اشتوتگارت)

https://www.chelseaf...8xvn5oet9rygto4

لینک جواب میده؟

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

^

داد.

• mory, D E L P I E R O, Dreamer و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
به گزارش بیلد، توماس توخل، سرمربی سابق چلسی، پس از رد پیشنهاد 3 تیم از لیگ برتر انگلیس از جمله استون ویلا حالا آماده است تا به زودی برای خود تیمی دست و پا کند. سرمربی سابق چلسی و پاری سن ژرمن، توماس توخل، برای بازگشت به میادین 3 گزینه برای خود مشخص کرده است: رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس.
  • tecra, Senmorta, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال
اریک تن هاخ عملکردی فوق العاده در مصاف با مربیان بزرگ حاضر در انگلیس بروز داده است؛ او علاوه بر برد امروز برابر منچسترسیتی و پپ گواردیولا (1-2)، قبل از این در مصاف با آنتونیو کونته و تاتنهام (0-2)، یورگن کلوپ و لیورپول (1-2) و میکل آرتتا و آرسنال (1-3) شکست داده است.

تصویر

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی