پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجي : علل نتايج ضعيف يوونتوس ؟

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
41 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: نظرسنجي : علل نتايج ضعيف يوونتوس ؟ (57 کاربر رای داده است)

علل عدم نتيجه گيري يووه ؟

1. ناتواني كادر فني (19 رای [33.33%])

درصد آرا: 33.33%

2. ناهماهنگي و جانيفتادن بازيكنان جديد (12 رای [21.05%])

درصد آرا: 21.05%

3. كاهش انگيزه تيم (3 رای [5.26%])

درصد آرا: 5.26%

4. بدشانسي (1 رای [1.75%])

درصد آرا: 1.75%

5. مديريت نادرست در نقل و انتقالات (22 رای [38.60%])

درصد آرا: 38.60%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوستان عالی گفتند و نیازی به جمع بندی هم نیست ...فقط یک عامل مونده ببینید تیم کنته سال اول فقط بازی های لیگ و حذفی رو پیش رو داشت و عدم فشردگی بازی ها سبب شد تا بتونه وقت بیشتری رو برای ساخت یک بازیکن و تیم مناسب بذاره و از نظر انگیزه دهی هم که حرف نداشت . اما امسال اینهمه تغییر اونم تو سالی که همه از یووه انتظار نتیجه دادن رو دارن باعث شده که فشار زیادی روی بازیکنا باشه و بخاطر این اجبار رو نتیجه گرفتن یوونتوس سبب شده تا بازیکنا نتونن از تمام داشته های خودشون استفاده کنن و مجبور ب نتیجه گرفتنن در صورتی که هنوز به هماهنگی کامل نرسیدن و الگری هم نتونسته با درک صحیحی جلو بره و مصدومیت بیموقع مارکی و خدیرا و اساموا و پریرا هم دخیله + تمام دلایلی که بچه ها گفتن که اصلش هست .

اما حالا جواب چیه؟ راه حلش ب نظر من یا اینکه یک سال به دنبال نتیجه گیری نباشیم و فقط هماهنگی و نظم وسیستم فوتبالی رو کار کنیم تا تیم به سطح کیفی مناسب برسه

یا اینکه همینطور دست و پا شکسته ادامه بدیم تا زمان مناسبش برسه در نتیجه باید انتقاد اضافی رو ب زبون نیاریم چون همه میدونیم چرا اینجوری شده ب نظر من الگری میتونه تیمو جمع کنه ولی دیسیپرین اینو که به بازیکناش اولتیماتوم بده و فشار بیاره رو نداره هرچند الگری بسیار خونسرده و میخواد جو تیمش خراب نشه و با ارامش ب مسیرش ادامه بده

• Bianconero Amore, mory, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

نتیجه بر فرق مبارک این دوست عزیزمون الگری بخوره

یک فصل و نیم مربی تیم بوده هنوز خودش بِیس اصلی تیم خودش رو نمیدونه

حالا پارسال با داشتن پیرلو و ویدال و توز و استحکام بیشتر خط دفاعیمون خیلی از مسائل به چشم نمیومد اما امسال واقعا ما از نداشتن مربی خوب رنج می بریم

درسته تیم نایب قهرمان اروپا برای حضور توی 4 تیم نهایی لیگ قهرمانان بسته نشده ،اما خداییش کدوم تیم سری آ از یووه پر مهره تره و با استعداد تره!؟

پیش رفتن با الگری مثل شیمی درمانیه،در حالی که بهتره یک بار غده رو جراحی و از پیکر تیم خارج کنیم.البته این فصل دیگه به باد رفت و تغییر مربی فایده ی چندانی نداره مگه اینکه  یکی مثل کونته ی فصل اول پیدا کنن که هیجان بدست اوردن موفقیت ها  و پیروزی رو تو ساق بازیکنا تزریق کنه

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

وقتی گزینه های 2 و 3 هم یه جورایی زیر مجموعه گزینه 1 حساب میشن، به نظر من گزینه اصلی خیلی راحت معلوم می شه  :1: انتقال انگیزه و ایجاد هماهنگی بین بازیکنا از وظایف کادر فنی در فوتبال مدرنه. پس به نظر من گزینه های 2 و 3 هم یه جورایی همون گزینه 1 هستن  :1: 

در مورد گزینه 4 هم باید بگم که من بی دقتی رو بدشانسی نمی دونم !! اگه تو 1 یا 2 بازی توپ هامون تو گل نمی رفت یا گل های عجیب می خوردیم، من می گفتم بدشانسیم، اما این حجم از اشتباهات به بی دقتی و عدم تمرکز بر میگرده نه بدشانسی ! 

گزینه آخر هم به نظر من موثر بوده. البته نه به اندازه کادر فنی چون کادر مدیریت به نسبت بقیه تیم های ایتالیایی واقعا بازیکنای خوبی رو جذب کردن. حتی در حد خود یوونتوس هم امسال یکی از بهترین بازارهای چند سال اخیر رو داشتیم. دیگه یه مدت مهاجم آنلکا می خریدیم الان مانژوکیچ !! تنها ایرادی که من به سیستم خرید و فروش مدیریت باشگاه می تونم بگیرم اینه که خیلی عجولانه تصمیم به تغییر تیم گرفتن. این تغییرات رو می شد خیلی قشنگ تو 2 سال اجرا کرد نه یهو تو یک سال !!! باز میگم درسته بازیکنایی در حد پیرلو، ویدال و توز که مارو ببرن فینال اروپا جذب نشدن، اما خب بازیکنایی هم جذب نشدن که نشه باهاشون جلو اودینزه و ساسوسلو نتیجه گرفت و الان تو جدول زیر میلانی بود که نصف ما هم مهره نداره !! 

با توجه به حرفام فکر کنم نیازی نباشه که بگم با قدرت به گزینه اول رای دادم  :1:  انقدر هم در این مورد صحبت کردم و پست دادم که فکر کنم دلیل هام رو همه حفظ باشن  :1:  نظر شخصیم اینه که هر کسی دلیل این نتایج ظعیف رو چیزی غیر از کادر فنی بدونه ، یا می خواد تنفرش از مدیریت رو نشون بده، یا هنوز تو جو موفقیت سال پیش خوابیده و تو گذشته غوطه وره  :1: واقعا از فرسنگ ها اونور تر هم معلومه کادر فنی یوونتوس تا الان هیچ کاری نتونستن بکنن و فقط به تیم ضربه زدن !! روندی که امیدوارم عوض بشه ( حالا یا با بهتر شدن کادر فنی یا تغییر کلی کادر فنی  :22:  :1:  ) و ما بتونیم حداقل توی ایتالیا باز قهرمان بشم ،،،

پ.ن : به جان مادرم تو صحبت های بالا اسمی از کونته نیووردم :1:  :1: 

• GioVanni Agnelli, GG.B1, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

تیم ستاره داره اما از نوع چشمک زن یا فقط ستاره خالی

از تیمی که فقط ستاره داره نباید انتظار نتایج همیشه خوب داشت .رم اتلتیکو لیورپول ارسنال دو سال قبل و... همه این تیم ها ستاره دارند ولی این ستاره ها همیشه نور نمی دهند یا سطح درخشششان در سطح بالاتر از نرمال است

اگر نتایج این تیم ها را دنبال کنیم می بینیم هیچ وقت در سطح عالی نبوده اند و یه سال می درخشیدند و یه سال سینوسی...این خاصیت تیمی است که فقط ستاره دارد

یوونتوس در 4 سال اخیر علاوه بر ستاره فوق ستاره هایی چون پیرلو و ویدال و توز داشت که به داد تیم می رسیدند در حالی که امسال همچین فوق ستاره هایی نداریم...البته فوق ستارههایی که یوونتوس سال قبل داشت را نمیئتوان با روبن و مسی و رونالدو مقایسه کرد ولی همچنان نقش فوق ستاره را در تیم داشتند.

یوونتوس 2006 را نگاه کنید تمام تیم فوق ستاره است نه ستاره....بوفون.زامبروتا کاناواروتورام ندود کامورانزی امرسون ویرا ترزگه الکس زالاتان

بهترین مربی دنیا را بالای تیمی که ستاره دارد بگذاریم نتایجی بهتر از سینوسی و در بعضی مواقع عالی عاید تیم نمی شود

فوق ستاره.....متاسفانه کینه نسبت به الگری ادرس غلط به دوستان داده

• ace of glass, Pouya, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دقیقاً وقتی کمتر از 10 ماه پیش تو فینال بودیم و چپ و راست جام های مختلف رو میبردیم کسی نبود این حرفا رو بزنه که آلگری شل و آلگری وله! حالا دوستان بعد 1 سال و نیم و اندی به این نتیجه تخصصی رسیدن

ایتالیا با کنته نتیجه نمیگیره میگن ستاره نیست تو تیم ولی آلگری نتیجه نمیگیره میگن تیم ستاره داره ولی مربی، مربی نیست، با همون تیم کنته هم نتیجه میگیره میگن کنته ساخت آلگری برداشت کرد ! جک سال 

مگه کشاورزی که اون بکاره اون یکی برداشت کنه ؟! خودتون خندتون نمیگیره؟؟ 

آقا خیلی واضحه 

تیم ترانسفر نتونست حتی جانشین یکی از خروجی ها رو مطابق کیفیتشون بیاره، چه برسه به 3تاش، حالا تا اینا بخوان در حد قبلی ها بشن باید چند فصل بگذره 

ویدال = خدیرا  :22:

توز = دیبالا  :22:

پیرلو =  :22:

3 ستون اصلی تیم که بیشتر گل های فصل پیش به خاطر این 3 نفر بود 

بله نهایتش بهترین مربی حال حاضر جهان هم بود شاید 2 3 بازی بیشتر می بردیم ولی نه اینکه میزنین طرفو با خاک یکسان می کنین، هر چی جام بود پارسال درو کرد این بدبخت

• mory, ace of glass, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

از اولین روزی که این نظرسنجی رو توی فروم دیدم کلی با خودم کلنجار رفتم که نادیده بگیرم.و عکس العملی نشون ندم.ولی متاسفانه نتونستم اول مشکلات این نظرسنجی رو به نویسندش بگم شاید توی نظرسنجی های دیگه براش مفید واقع شد.

یه گریز بزنم اینکه این نظرسنجی خیلی شبیه پست های مربوط به هالوین Zahraaaaaa بود خواستم ببینم.یه لحظه فکر کردم تاپیک هالووینه کلی هم خندیدم.

اما مشکلات نظرسنجی

1-زمان نظر سنجی

2-این چیزی که من میبینم نظر سنجی نیست بلکه نظر خواهیه(نویسنده به نتیجه اون اشراف داره و با توجه به اون اول به ایجاد نظر سنجی اقدام کرده و گزینه ها رو جوری تنظیم کرده که به نتیجه دلخواه برسه)

3-این نظرسنجی باید توی تاپیک آلگری قرار میگرفت.از مدیر فروم بعیده به خاطر غرض ورزی یه همچین اشتباهی بکنه.

4-ضعف آلگری توی تمام گزینه ها وجود داره و حتما تا کنون هیچ نکته مثبتی دراین شخص وجود نداشته که ما نمیتونیم توضیحی ببینیم.(داداش با آلگری مشکل داری چرا نظرسنجی خودت رو خراب میکنی.اومدی ابروش رو درست کنی زدی چشمش هم کور کردی)

5-اگر قراره توضیح داده بشه باید بدون غرض باشه و برای همه یکسان باشه. یا کلی گویی یا جزیی گویی برای همه.

توضیحات:

وقتی گفته میشه نتایج ضعیف،یعنی تیم در تمام مسابقات ضعیف بوده ولی

نتیجه گیری ضعیف رو میشه به سه بخش تقسیم کرد
-1نتیجه گیری نقطه به نقطه

توی این مورد در لیگ قهرمانان پیشرفت داشتیم ولی توی سری آ پسرفت

-2نتیجه گیری فصل به نقطه

لیگ قهرمانان مشخص نیست و سری آ هم مطمئنا ضعیفتر بودیم

3-نتیجه گیری فصل به فصل

لیگ قهرمانان مشخص نیست و سری آ هم همینگونه

توی خود سوال نظرسنجی مشکل وجود داره چه برسه به گزینه هاش.

خود لفظ ضعیف داره به سوال جهت میده.خود من میگم با این همه تغییر منتظر همچین نتایجی بودم و به هیچ وجه اونا رو ضعیف نمیدونم.پس من نباید توی نظرسنجی شرکت کنم.میشد فقط بگی دلیل نتایج , لفظ ضعیف رو حذف کنی.

حالا میرسیم به توضیحات گزینه ها:

نباید به نظرسنجی جهت داد و گزینه ها رو هم توضیح نمیدن مثلا اگر میخوان زیباترین گل فصل رو انتخاب کنن فقط صحنه گل رو نشون میدن،و نمیان در موردش توضیح بدن.حق با شرکت کننده است که کدوم رو انتخاب کنه.

مورد بعدی اینکه گزینشی در مورد گزینه ها توضیح داده شده و با قصد و نیت اینکار انجام شده و توی تمام گزینه ها از نکات منفی گفته شده که خواه و ناخواه جوابش به یه نفر ختم میشه.

استدلال های تماما اشتباه آورده شده.مثلا توی گزینه- ناهماهنگي و جانيفتادن بازيكنان جديد : بازيكنان خوب و بعضا گرون قيمتي نظير ديبالا و ساندرو خريداري شدند.

مگه قراره هرکس گرون خریداری شد خوب باشه و هرکس ارزون ضعیف.توز گرون بود یا پوگبا یا پیرلو.دیه گو و کراسیچ هم گرون بودن.

فابرگاس توی آرسنال عالی بود ولی توی بارسا بیشتر بدرد نیمکت میخورد.توی چلسی هم سال قبل عالی بود ولی این فصل خوب نیست.دلیل موجه خواهشا بدبد.

ناهماهنگي و جانيفتادن بازيكنان جديد : بازيكنان خوب و بعضا گرون قيمتي نظير ديبالا و ساندرو خريداري شدند. از ديگر خريدهاي مهم ميشه به مانژوكيج، خديرا و هرنانس هم اشاره كرد و البته اضافه كردن يكي از بهترين مدفعين فصل قبل يعني روگاني.

ولي بعد از گذشت حدود 15 بازي از فصل جديد نميشه هماهنگي لازم رو در بين اين بازيكنان ديد، به ساندرو كه خيلي معدود بازي ميرسه،‌ ديبالا عموما يك تعويض طلايي ـه و ...

حداقل میذاشتید همین 15 بازی که توی توضیح گفته شده انجام میشد بعد نظرسنجی انجام میدادین  حداقل به حرف خودتون احترام بذارین.اگر اشتباه نکنم الان هفته 12 هستیم.

حتی اگر لیگ قهرمانان رو هم بهش اضافه کنیم بازم کلی گویی بوده.چون مسابقاتی بوده که کاملا هماهنگ بازی کردیم.

ناهماهنگي و جانيفتادن بازيكنان جديد-كاهش انگيزه تيم-بدشانسي

تمام موارد جز ناتواني كادر فني محسوب میشن و صرفا برای افزایش تعداد گزینه آورده شده.

مثل این میمونه که بگن کدوم قسمت های یزد جز ایران محسوب میشه.

و اینکه مگه تا آخر فصل رو میشه پیشبینی کرد که از هماهنگ نشدن تیم تا پایان فصل مطمئن بود.

مديريت نادرست در نقل و انتقالات : برخي هم اين مشكلات رو ناشي از خريدهاي نادرست و بيشتر فروش هاي اشتباه مي دونند. خروج هم زمان پيرلو، توز و ويدال كه از اركان تيم بودند مي تونست به شكل مناسب تري انجام بشه و يا حداقل بازيكن/هايي خريداري بشه كه توانايي جانشيني اونها رو در كوتاه مدت داشته باشند.

تنها گزینه ای که توش مربی دخالت نداره همین گزینست.البته میشه اینجور تفسیر کرد که بزرگترین اشتباه مدیریت همین آوردن مربیه فعلیه.

حالا جالبتر اینکه توی این مورد گفته شده برخي.

چرا توی این مورد لفظ برخی استفاده شده ولی توی بقیه موارد نه.یعنی توی موارد دیگه حرف نویسنده صددرصد درسته و حتی حدیث متواتر داریم ولی این مورد که به ضعف مربی مربوط نمیشه و توی اون دخیل نیست ،مشخص نیست چقدر میتونه درست باشه.

جواب نظرسنجی  این شکلیه:

مشخصا مربی مهمترین دلیل این نتایج ضعیفه.مربی که امتحان خودش رو توی میلان پس داده بود و نتایجش باعث اخراجش شده بود، روی چه حسابی مدیریت باید با ضعف توی برطرف کردن نیازهای مربی قبلی با توجه به اون شرایط عالی که با تیم رقم زده بود،به همکاریشون پایان بده و همچین آدمی با کارنامه افتضاحش رو به خدمت بگیره.این مربی اگر بیل زن بود باغچه قدیمی خودش رو بیل میزد.ببینید چه بلایی سر تیم قبلیش آورده که هنوز نتونستن کمر راست کنن.مطمئنا اگر بیشتر از این توی تیم باشه همین اتفاق برای تیم ما هم خواهد افتاد.فصل گذشته با اندوخته های مربی قبلی موفق بود ولی الان که خودش تیم رو بسته موفق نیست.البته امسال اون خوش شانسی پارسال رو هم نداره.

مدیریت مورد دومه که اولین اشتباه از دست دادن مربی قبلی بود و اشتباه مرگبارترش اعتماد و به خدمت گرفتن  مربی کنونی بود.در درجه بعد اشتباه در بازار ترنسفر بود که حتی اگر بازیکنان مورد نظر مربی رو میگرفت معلوم نبود با این مربی نتایج بهتری بدست میومد.

نداشتن هماهنگی و انگیزه رو فقط مربی میتونه باعثش بشه ولا غیر.آخه مربی که شخصیت یا کاریزما نداره و اصولا تیمهاش هیچوقت تاکتیک خاصی نداشتن و همیشه محتاج کاشته های مربی قبل از خودش و وابسته به ستاره های تیمش بوده، چجوری میتونه  تیمی رو بسازه و بهشون تاکتیک و انگیزه بده در حالی فاقد عوامل رسیدن به اونها باشه.

با توجه به موارد ذکر شده به این نتیجه میرسیم که مربی و کادر فنی بیشترین نقش رو داشته و مطمئنا با تعویض مربی به نتایج بهتری دست پیدا میکنیم ولی اگر بهتر هم نشدیم،با این افتضاحاتی که مربی کنونی بوجود آورده بعیده که بتونیم به این راحتی ها از شرش خلاص بشیم و بازم تمام تقصیرها به گردن مربی کنونیه.

توی پست های مربوط به هر بازی مورد داشتیم که بعد از خوردن گل اول یه دوستی از بالا تا پایین مربی و بازی تیمی و بازیکن رو شسته گذاشته کنار و یه طرفه به قاضی رفته و آخر همون بازی با وجود اینکه بردیم،چون نمیتونسته حرفاش رو انکار کنه بنابراین بازم به کوبیدن تیم ادامه داده.انسان اگر اشتباه میکنه باید شهامت اعتراف به اون رو داشته باشه نه اینکه به خاطر نپذیرفتنش بقیه رو زیر سوال ببره.

این نظرسنجی هم همین شکلیه.از اول حضور آلگری دوستان مخالفش بودن و تا اخراجش هم نکنن از ترور شخصیتی اون دست بر نمیدارن .فقط من نمیدونم اون چه تیم احمقیه که توی انگلستان افتاده دنبال مکس.شاید باورتون نشه هر مربی دیگه ای هم فصل قبل جای مکس بود تمام این جام ها رو میگرفت و توی این فصل هم تا الان مطمئنا قهرمانی سری آ-چمپونزلیگ-و کوپا مسجل رو کرده بود.

دلیل این حرفم اینه که پرسیدن این سوال توی مقطعی از فصل که بارقه های امید توی نتایج تیم دیده میشه چقدر میتونه درست باشه.چقدر تحت تاثیر حرف ها و نظرات دیگران که اکثریت رو تشکیل میدن قرار گرفتیم.آیا اصلا به مخاطبی که خلاف این تصور رو در مورد نتایج داره احترام گذاشته شده. حد اقل میشد یه نیمفصل صبر کرد و زمان مناسب به تیم داده شده بود و اطلاعات کافی برای بحث در این مورد هم دقیق تر و در دسترس بود.

و در آخر بازم میگم این نظرسنجی و ترور شخصیت آلگری مربوط به تاپیک آلگریه.لازم نیست بقیه رو رو گمراه کنیم و یه سری از افراد رو با خودمون همراه کنیم.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- ممنونم از وقتي كه گذاشتي و استفاده كردم از صحبت هات.

از ابتدا شروع كنم كه چرا اصلا اين تاپيك ساخته شده و چرا در اين انجمن (انجمن نظرسنجي)، يك نگاه به ساير نظرسنجي هاي اخير هم بندازي مي بيني كه تاپيك هايي كه "صرفا" به منظور و با مظنون نظرسنجي ساخته ميشند با عنوان "نظرسنجي" و در همين انجمن ايجاد ميشند. درباره مديريت يووه هم نظرسنجي بوده، آيا چون توي تاپيك خودش اون بحث ايجاد نشده و جداگانه بهش پرداخته شده ما قصد تخريب مديريت يووه رو داشتيم ؟!

دليل اين كار هم پرداختن كامل تر و تخصصي تر به اين موضوع ـه ولاغير.

من از نتيجه نظرسنجي آگاهي داشتم و به همين منظور ايجاد كردم ؟! گزينه ها رو جوري تنظيم كردم كه ضعف آلگري نمايان بشه ؟

اتفاقا داري اشتباه ميكني در همين جا، من اگه ميخواستم تمامي مشكلات رو متوجه آلگري كنم قطعا گزينه "ناهماهنگي و جانيفتادن بازيكنان تازه وارد" و "كاهش انگيزه تيم" رو اضافه نمي كردم و توي توضيحات آلگري مي نوشتم، همين دو مورد چند تا راي اوردند ؟ 11 راي !! پس به قول شما من اگه به دنبال چنين چيزي بودم اين دو گزينه رو اضافه نمي كردم و فرضا اين 11 راي هم به آلگري اضافه ميشد و با اختلاف ميشد مهم ترين دليل عدم نتيجه گيري يووه !!!

لازم به ذكر هست كه شخصا براي ايجاد نظرسنجي هاي اين چنيني "حداقل" با يكي دو نفر ديگه مشورت ميكنم. پس حتما يك عده به دنبال خدشه دار كردن چهره آلگري هستند با اين تفاسير.

ضمن اينكه وقتي تاپيك هاي نظرسنجي ايجاد ميشند، همه مي تونند راي بدند و مديران "كوچك ترين" نقشي روي راي ها ندارند و نميشه هم تغيير داد. پس نتيجه نظرسنجي هر چيزي كه باشه، نشان دهنده اعتقاد و تفكر اون عده ست نه فقط من ايجاد كننده و يا يك عده خاص !

همينجور كه الان بيشترين راي رو مديريت يووه اورده ولي از نظر من اين مهم ترين دليل نيست !

براي نيم فصل هم برنامه هاي ديگه اي داريم.

يه خورده بهتر و باز تر فكر كنيم ...

• juve's fan, mory, L'Avvocato و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

دوست عزیز به همین دلیل اشتباه بزرگی کردی.برای توجیه یه اشتباه نباید یه اشتباه بزرگتر انجام داد.حالا که قراره مربی توی این دو مورد مواخذه نشه پس نباید برای دو گزینه مد نظر دلیلی مبنی بر ضعف مربی آورده بشه  و اصولا نباید هیچ یک از گزینه ها برای سایرین توجیه بشن.

البته اینو بگم خودم هم متوجه  استفاده از افکار دیگران شده بودم مطمئن بودم که گزینه ها تماما حرفای خودتون نبوده.و افرادی توی اون دخیل بودن. ولی دوست دارم از این به بعد با افکار متفاوت هم توی اینجور مسائل مشورت کنید.سِیر فکری افراد مشاور توی این نظر سنجی خیلی همراستا بوده و این باعث اشتباهات ناخودآگاه شده.

• mory, Camel Blue, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- راستش من اشتباهی رو مرتکب نشدم ولی دوست عزیز فکر میکنم در این که یوونتوس نتایج ضعیفی گرفته هم نظر باشیم. اگه اینطوره (صرف نظر از زمان برگزاری این نظرسنجی) حقیقتا خیلی مشتاقم بدونم اگه جنابعالی گزینه های این نظرسنجی رو طراحی می کردید چه گزینه هایی رو به جای فعلیها پیشنهاد می‌دادید.

خوشحال میشم به عنوان یک سیر فکری متفاوت در این باره نظرت رو بدونم  :53: 

• juve's fan, mory, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

اتفاقا به نظر من الان زمان مناسبی برای نظرسنجی بود. نه مثلا بعد باخت به ساسوئولو که همه عصبانی هستن. الان تیم در کل بد بوده، ولی کمی رو به جلو داره حرکت می کنه. جهت گیری سخت تره. نظرات دقیق تر هست.

الگری هم از مدیریت کمتر رای آورده.

هر ایرادی هم که شما وارد بدونی، به نظرم بی انصافیه که این نظرسنجی رو تعمدی برای ترور شخصیتی الگری بدونی. اگه هدف این بود قطعا زمان های بهتری هم وجود داشت. تفاسیرت در مورد گزینه ها هم قابل بحثه ولی ربط مستقیم همه گزینه علی الخصوص مدیریت به الگری از همین تفکر ناشی میشه. حقیقت واحدی در این مورد وجود نداره. با تفسیری که من انجام دادم گزینه ها می تونن خیلی راحت به مدیریت ربط پیدا بکنن. اینم یه دیده که می تونه درست یا اشتباه باشه. منتهی اینکه برنامه ریزی شده باشه رو اصلا نمی فهمم.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

حتی متن من رو دقیق نخوندید کسی به گزینه ها اشاره نکرد مشکل به توضیحات مربوط به گزینه ها بر میگرده.مطئنا منم نتایج یووه رو خوب نمیدونم ولی باید شرایط بوجود اومده رو درک کرد.ضمنا

--گزینه جوان سازی و تغییرات مبتنی بر سیاست های بلند مدت و کوتاه مدت باشگاه

--انتظار بیش از حد هوادار و عدم تناسب زمان و خواسته آنها

--عدم انجام بازی های تدارکاتی و مناسب پیش فصل و اضافه شدن دیرهنگام بازیکنان سابق به علت مسابات کوپا امریکا

--زمان نامناسب نقل و انتقالات.

شروع تمرینات پیش فصل   16 July  

اولین بازی تدارکاتی         25 July

وقتی به زمان بستن قرارداد با بازیکنای جدید نگاه میکنیم بحران شدید تر میشه

توجه داشته باشید که آغاز بازی های یوونتوس در سری آ    23August 2015

Mario Lemina           31 August

Hernanes           31 August

Juan Cuadrado           25 August

Alex Sandro           20 August

Guido Vadala                13 July

Simone Zaza                  7 July

Neto                  3 July

Daniele rugani                  1 July

Mari Mandzukic              22 June

Sami Khedira            9 June 

Paulo Dybala                4 June

عملا 4 نفر از بازیکنان یووه  بعد از شروع مسابقات به تیم اضافه شدن که هرچند از نظر فیزیکی در شرایط مطوب بودن ولی از نظر هماهنگی و کارهای تاکتیکی به زمان نیاز داشتن.

• Bianconero Amore, mory, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- من فکر می کنم که صحبت های پویا کاملا واضح، منطقی و قابل اتکا بودند و دیگه نیازی به توضیح نمی بینم.

ولی خب، برام جالب بود که این نظرسنجی "غرض ورزانه" نلقی شد در حالی که به قول شما "ماهایی" که قصد تخریب آلگری رو داریم فرصت های بهتری رو نیز داشتیم !!

در پناه حق ...  :53:

• juve's fan, Georgia , Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

جناب Pouya عزیز از شما این حرف بعید بود.اگر با این منطق جلو بریم باید دقیقه 80 بازی فینال ucl سال 99 نظرسنجی میذاشتن که دلیل باخت منچستر چیست.؟یا بازی پرسپولیس با استقلال که 2-0 عقب بود و 10 نفره.(اصلا هیچ کدوم هم خوب بازی نمیکردن)-یا نیمفصل اول سال قبل مسی و بارسا توی افت بودن باید نظرسنجی میذاشتن دلیل قهرمان نشدن بارسا در فصل جاری چیست؟

دقیقا این حرفتون مصداق همون شخصیه که وقتی تیم اوایل مسابقه ضعیف بازی میکنه شروع میکنه به نکات منفیه تیم رو گفتن و نتیجه بازی رو پیشبینی کردن  ولی نیمه دوم ورق برمیگرده بازی به نفع تیم میشه.پس پیشبینی عجولانه ای بوده.

هر وقت اسامی نامزهای جایزه مرد سال فوتبال رو فروردین دادن یا بازیکن برتر اروپا رو اسفند ماه دادن یا قهرمان لیگ رو هفته 20ام معرفی کردن. اون وقت منم به درستیه زمان این نظرسنجی اقرار میکنم.

بحث سر این نیست که قراره اتفاق خاصی بیفته مهم اینه که توی هر چیزی روال موضوع باید حفظ بشه.

یه مثال فیزیک هم بزنم.یه ماشین رو در نظر بگیرید در معادله x=vt اگر مسافت و سرعت مشخص باشه زمان هم با یه محاسبه ساده بدست میاد ولی توی واقعیت امکان داره چرخ ماشین پنچر بشه پس سریع بیایم بگیم که چون زمان تغییر کرده و حرکتمون طیق تئوری ریاضی نیست بنابراین هیچوقت به مقصد نمیرسه.ولی امکان هم داره برسه منتها در زمان بیشتر.

• ace of glass, Pouya, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

جناب Pouya عزیز از شما این حرف بعید بود.اگر با این منطق جلو بریم باید دقیقه 80 بازی فینال ucl سال 99 نظرسنجی میذاشتن که دلیل باخت منچستر چیست.؟یا بازی پرسپولیس با استقلال که 2-0 عقب بود و 10 نفره.(اصلا هیچ کدوم هم خوب بازی نمیکردن)-یا نیمفصل اول سال قبل مسی و بارسا توی افت بودن باید نظرسنجی میذاشتن دلیل قهرمان نشدن بارسا در فصل جاری چیست؟

دوست عزیز مغلطه نکن دیگه:1: وسط بازی که از بحث خارجه. اینجا هم تو نظرسنجی نگفته دلیل قهرمان نشدن! گفته دلیل نتایج ضعیف. همون موقع هم برای بارسا می زدن دلیل نتایج ضعیف، هیچ ایرادی نداشت. نهایتا انریکه کلی رای میاورد، آخر فصلم می فهمیدن اشتباه کردن رای دادن بهش.

دقیقا این حرفتون مصداق همون شخصیه که وقتی تیم اوایل مسابقه ضعیف بازی میکنه شروع میکنه به نکات منفیه تیم رو گفتن و نتیجه بازی رو پیشبینی کردن  ولی نیمه دوم ورق برمیگرده بازی به نفع تیم میشه.پس پیشبینی عجولانه ای بوده.

ببین 2 تا بحث هست در مورد الگری. یکی اینکه الگری یکی از عوامل تاثیرگذار در نتیجه نگرفتن یووه تا اینجا بوده. تقریبا همه اینو قبول دارن. حالا عده ای میگن تاثیرش زیاد بوده، عده ای میگن زیاد نبوده.

یکی دیگه اینکه کلا با الگری به جایی نمی رسیم. این جمله تو حرف چند تا از دوستان بود ولی ربطی به گزینه های نظرسنجی نداره. و قطعا اگه به قول شما ورق برگرده، میشه پیش بینی عجولانه. ولی حرفت ناقض جمله اول من نیست.

هر وقت اسامی نامزهای جایزه مرد سال فوتبال رو فروردین دادن یا بازیکن برتر اروپا رو اسفند ماه دادن یا قهرمان لیگ رو هفته 20ام معرفی کردن. اون وقت منم به درستیه زمان این نظرسنجی اقرار میکنم.

درست ترین حالت اینه که انتهای فصل نظرسنجی گذاشته بشه. اینجا حق با شماست. کسی هم نگفته درست ترین زمان الان هست نه بعدا! منتهی با توضیحاتی که دادم، زمان الان هم زمان درستی هست. بدترین حالت این بود همه می گفتن الگری بده:1: خب اگه نتایج برگرده و تیم خوب بازی کنه، اینایی که گفتن بده هم برمی گردن از حرفشون دیگه. (جز چند نفر:1:) پارسالم همین شرایط بود. اول 90% به بالا مخالف الگری بودن. آخر فصل 90% به بالا شدن مخالفش.

حرفای شما رو وقتی می تونم بپذیرم که فروم یووه یه رسانه خیلی مهم وابسته به یووه باشه و این نظرسنجی رو عملکرد تیم تاثیرگذار باشه.:1: اون موقع حرف شما درسته:1:

به من باشه که از اول فصل یه نظرسنجی می زنم چقدر به الگری اعتماد دارید؟:1: (نه فقط الگری، هر مربی که باشه) 10 تا گزینه تو بازه 0 تا 100 درصد هم میذارم. آخر هر هفته هم تجدیدش می کنم که سیر تفکر افراد رو با توجه به روند تیم ببینم :1:بعد آخر فصل کلی میشه روش تحلیل زد:1: 

بحث سر این نیست که قراره اتفاق خاصی بیفته مهم اینه که توی هر چیزی روال موضوع باید حفظ بشه.

یه مثال فیزیک هم بزنم.یه ماشین رو در نظر بگیرید در معادله x=vt اگر مسافت و سرعت مشخص باشه زمان هم با یه محاسبه ساده بدست میاد ولی توی واقعیت امکان داره چرخ ماشین پنچر بشه پس سریع بیایم بگیم که چون زمان تغییر کرده و حرکتمون طیق تئوری ریاضی نیست بنابراین هیچوقت به مقصد نمیرسه.ولی امکان هم داره برسه منتها در زمان بیشتر.

این حرف آخرت رو هم من خطاب به بعضی حرف ها می بینم نه نظرسنجی. به نظرم باید یه تفکیک انجام بدی. 

بهمن یا پویا یا سجاد یا هر شخص دیگه ای، وقتی نظرسنجی می زنه حکم یک فرد بی طرف رو داره. وقتی نظرشو میگه، دیگه صاحب نظرسنجی نیست. یه نظر داده، مثل بقیه نظرات. نظرش رو به نظرسنجی و زمانش ربط بدی و بخوای ازش نتیجه بگیری روش درستی نیست به نظرم.:1:

======================

بعدم یه چیز کلی بگم. یه سری چیزا بحث نداره به نظرم:1: وقتی کسی یه نفرو اصلا قبول نداره، بحث اتلاف وقت هست:1: خود من سوگولی دقیقه 94 خریداری شده ماروتا رو هر کاری بکنه و هرچقدر خوب بازی بکنه، یه بازیکن بی مصرف و دور از شان یووه می بینم. و کاملا هم توانایی این رو دارم بازی خوبش رو چند مغلطه تبدیل به متوسط به پایین کنم. هیچ کاری هم نداره. حالا هرکی هرچی میخواد بگه. الگری و کنته و مارکیزیو و بونوچی و ... هم شامل حال این داستان هستن. وقتی کسی تصمیمش رو پیش از بحث و تا همیشه گرفته، جای بحثی نمی مونه. درسته فروم محل تبادل نظر هست ولی نه هر تبادل نظر و در هر موضوعی:1:

• GioVanni Agnelli, mory, GG.B1 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
صحبت های دوست خوبمون مستر 2003 رو به دو بخش تقسیم میکنم ؛

بخش غیر منصفانه و بدبینانه 1
بخش جزئی نگر و هوشمندانه 2

اول شماره 2 رو توضیح بدم ؛ اینکه بسیار عالی نتایج بد تیم رو گردن ی نفر یا یک جریان [ مثلا جریان نقل و انتقالات ] نمیندازه خودش بسیار هوشمندانه و قابل تامل و تفکر هست و بهتره دوستان هم نگاهی به استدلال های ایشون بندازن ،، از نظر "خود من " هم نمیشه مشکل یووه رو کاملا به چیز خاصی اختصاص داد بلکه "مجموعه ای" از حوادث نادرست و و یک سری تصمیمات بد هنگام و عجولانه باعث شده یه سری اتفاق مثل دومینو باعث بشه اونطور که باید نباشیم .. قطعا الگری سهمی داره، افت کیفیت بازیکنا مخصوصا توی خط حمله و دفاع و هافبک نقش بسزایی داره، کم شدن انگیزه، نقل و انتقال های بحث برانگیز و نابخردانه در بعضی موارد، بد شانسی، مصدومیت های بدخیم، پیشرفت سایر تیم ها، بدنسازی و پیش فصل بد، و و و ... همشون دخیل هستن

اما بخش اول صبحت ها اینکه بخواهیم این نظر سنجی رو یک جریان از پیش تعیین شده و سناریوی پشت پرده از طرف بهمن یا هر شخص دیگه ای بدونیم درست نیست و فکر نمیکنم به واقعیت نزدیک باشه .. حتی اگر بهمن از الگری متنفر هم باشه باز هم اونقد عاقل میدونمش که در منصب یک مدیر کل خودشو از جهت گیری دور نگه داره ، طبق تعاملی که باهاش داشتم یک آدم واقع گراست [ تا حد قابل قبول ] و در درجه اول تیم براش مهمه نه کونته یا الگری یا توز یا مانزوکیچ یا... من خودم هم همینطور ام جهت گیری و موضع ام سعی کردم به سمت رئالیسم نزدیک تر و از تعصب دورتر باشه اینکه توش چقد موفق بودم رو خودم نمیتونم تشخیص بدم

+ راجبه نظر سنجی هم رای ندادم چون بنظرم همشون دخیل ان ، اگر قرار بر انتخاب گزینه ای باشه ک بیشترین تاثیر رو گذاشته به گزینه ناهماهنگی بازیکنا رای میدم که خودش میتونه دلیل بر ضعف مربی تیم و مدیر نقل و انتقالات باشه و این ناهماهنگی رو از گردن این دو عامل میبینم

پ،ن: :1:
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

سلام :135555:

در این که یوونتوس فصل بسیار بدی رو شروع کرده هیچ شکی نیست. حتی اگه این فصل به سه گانه هم منجر بشه باز نمی شه شروع ناامید کننده یوونتوس رو کتمان کرد. بنابراین نظر سنجی اتفاقاً کاملاً درست برنامه ریزی شده و جا داره تشکر کنم از تاپیک های نظرسنجی که به طور تخصصی باعث تبادل نظر می شن. ممنون بهمن خان! :53:

:135555:  :135555:  :135555:

تکرار قهرمای روحیه فوق العاده ای می خواد که نشونه ای از اون رو توی تیم فعلی نمی بینم... این تیم هیچ نشونه ای از قهرمان ها توی دلش نداره و به یک باره پر از یازیکنایی شده که تاحالا قهرمان بودن رو توی خونشون نداشتن.  اما نکته ای هست که شاید اونم به مذاق دوستان خوش نیاد..اون هم ضعف روحی بزرگای تیم فعلی یوونتوس هست.

کاپیتان های اول و سوم بت های فوتبالی من هستن و از خیلی از بزرگای یوونتوس این دو برام عزیز تر هستن. کاپیتان دوم هم یک یوونتوسی باتعصب و دوست داشتنیه... اما هیچ کدوم از این بازیکنا توانایی راهبری یک تیم زخم خورده رو ندارن. توی شرایطی که تیم با مشکلات روحی روانی مزمن دست و پنجه نرم می کنه کاپیتان تیم به عنوان بزرگ تر باید بتونه تیم رو از منجلاب نجات بده...

توی چشمان کاپیتان اول نا امیدی، توی پای کاپیتان دوم لرزش و توی چهره کاپیتان سوم آرامشی کشنده وجود داره که قدرت خارج کردن مجموعه از بحران های موقتی رو از اون ها می گیره و اینه که بعد از افتادن اتفاق های فوتبال توی بازی، تیم نمی تونه خودش رو پیدا کنه... چیزی که اسمش بدشانسی گذاشته می شه...

بازیکن ها یه تیم رو به موفقیت نمی رسونن بلکه هارمونی اون ها و شناخت و میزان آداپته شدنشون با شرایط روز تیم، باعث رسیدن تیم به هدف می شه. یوونتوس فارق از تحلیل یک به یک خرید و فورش هاش بیش از حد استاندارد یوونتوس، توی یک سال تغییر کرد. تعداد جابجایی ها عجیب و بیش از اندازه بود.این بازیکن هایی که رفتن اگر با بهترین های جهان هم جایگزین می شدن احتمالا باز هم تیم به همچین مشکلاتی دچار می شد. ثبات مهم ترین رکن برای موفقیت توی هر فعالتی هست که مدیریت باشگاه اون رو نادیده گرفت.

مربی تیم الگری -که دوست داشتنی، متواضع و بسیار با شخصیت هست- فاقد کاریزما و توانایی مقابله با سیل بحران ها هست... پشت خیلی از بالا و پایین پریدن های الگری در خیلی از بازی ها، استیصال و درماندگی هست... بیش از حد مصنوعی هست حرکاتش و در واقع هیچ دردی رو درمون نمی کنه... الگری رو مرد قبل از بازی می دونم که تو طول بازی کم تر کارایی داره...اصولاً مربیا رو دو دسته می دونم..مربایی که مربیای قبل از بازی هستن و مربیایی که مربیای توی جریان بازی هستن. لیپی با سیگار برگ معروفش نماینده دسته اول هست و کاپلو با استایل فوق العادش نماینده گروه دوم... با این وجود اعتقاد دارم الگری پیش بازی های این فصل رو به طور اکثر باخته.. همون طور که پیش فصل بسیار ضعیفی رو تیمش سپری کرد...الگری در طول بازی و شرایط اضطراری کاراییش به شدت کاهش پیدا می کنه و این باعث می شه هر ضربه روحی به معنی تموم شدن کار یوونتوس تو اون بازی باشه...

دادن شماره ده ییونتوس یک اشتباه استراتژیک و کاملا متاثر از فعالیت های تبلیغاتی بود. شماره ده یوونتوس الان بعد از سال ها تن یک فوتبالیست کوتوله هست! کسی که نمی دونه تعلق به یه باشگاه و در خدمتش بودن یعنی چی... پوگبا بازیکنی با توانایی های صرفاً فردی فوق العادست. اون بدون تبلیغات وحشیانه رسانه ها هیچ وقت بازیکن بزرگی نخواهد شد و سپردن بار یک تیم با این درجه از بزرگی و اعتبار به اون اشتباه بسیار بزرگی از سوی مدیریت باشگاه بود.

مصدومیت مارکیزیو چیزی بیشتر از یک زلزله برای تیم الگری هست. این تیم بیش از اندازه به بازیکنی مثل اون محتاجه. الگری بدون مارکیزیو فقط دستپاچه یه مشت اسم رو توی لاین آپ اولیش کنار هم میچینه و توی زمین می فرسته..غافل از این که نقطه وصل این همه بازیکن توی مصدومیت یا دوران نقاح اون قرار داره.

هر امپراطوری رو پایانی هست. هر اقتداری جاش رو با افول عوض میکنه و هر قدرتی یه روز زایل می شه. توی فوتبال این موضوع نمود عینی داره و بار ها دیده شده.  به هر حال امپراطوری یوونتووس که با درایت کنته ظهور کرد و با دانش الگری به اوج رسید هم روزی به پایان خودش می رسه و این هر چند دردناک یک واقعیته...

تکرار قهرمانی توی سری آ دیگه برای یووتوس یه قهرمانی فنی به سادگی نیست. تکرار قهرمانی به روحیه ای فوق العاده نیاز داره... این حرف کاملاً اشتباهه که «ما با این بازیکن ها یعنی نباید بتونیم فلان تیم رو ببریم...» یوونتوس الان جلوی هر تیمی قرار می گیره با لشکری از ساق های نامرئی از جنس انگیزه طرف هست که باید به سختی باشون مبارزه کنه و بشکوندشون! الان سال هاست که خیلی از تیم ها برای زخم خوردن یوونتوس برنامه دارن تا به محض زمین خوردن، لاشه اون رو هم پاره کنن! 

بله! برای تکرار قهرمانی یوونتوس نباید فقط بهترین تیم سری آ باشه...بلکه لازمه دو برابر بهتر از همه تیم های سری آ باشه... در هر صورت امیدوارم اگر این خط پایان سال های فوق العاده ای که داشتیم باشه، به زودی مثل بارسلونا و بایرن برگردیم و هیچ وقت به سقوط دائمی لیون و لیورپول گرفتار نشیم...

جدای از همه این بحث ها، خوابیدن و بیدار شدن به عشق یوونتوس تنها چیزیه توی دنیا که هیچ بحرانی توانایی تغییرش رو نداره...دیدن بوفون توی دروازه چنان حس خوبی هست که می تونه همه غم های دنیا رو از دل آدم پاک کنه...

خوشحالم که یوونتوسم رو دارم و با اشتیاق دنبالش می کنم....

• Bianconero Amore, mory, Huceyn و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

درسته هر کسی آزاده هر چیز تو چارچوبیو بگه ولی نه دیگه بیای همه رو آفتوبه بگیری!  اینجاست که باید گفت :باز دم کسایی که آلگری مقصر اصلی میدونن گرم!

• ace of glass و Donnie از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

majeneral

majeneral

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال

بی انصافیه با این همه تغییرات و مصدومیت الگری رو مقصر بدونیم   .. تازه با توجه به نحوه بازی و بدشانسیایی که داشتیم.   تیم پوست انداخته نیاز به زمان داره  منچستررو ببینید   ..  به نظرم الگری توانایی تیم تو اروپا رو بالا برده به نظرم اروپا مهمتر از لیگ هست   . درثانی کوپا ایتالیا رو بعد 20 سال اورد برامون

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به نظرم رفتن به فینال cl هم میتونست تو گزینه ها باشه ( :
انقدر بعد از فینال بد بودیم که اون فینال 13 سال پیش رو بیشتر دوست دارم و بعضی وقتا فکر میکنم اخرین فینالمون همون بوده .
من مدیریت و کادر فنی رو مقصر میدونم
1 . مدیریت : بعد از فینال زمزمه جدایی ویدال به گوش رسید حتی فکر کنم قبل از فینال بود که مشخص شده بود توز و پیرلو اخرین بازیشونه . و در اخر هم 3 تاشون که از رکن های اصلی یووه بودن رفتن و کسایی که اومدن با این دید توسط مدیرا خریده شدن که میان و فوق ستاره میشن و هیچ کس جای خالی اونا که رفتن رو حس نمیکنه . اما دقیقا برعکس اتفاق افتاد .
فقط امیدوارم درس خوبی به مدیریت داده باشه که اگر توز رو میاری میشه فوق ستاره ، حتما قرار نیست هرنانز هم بشه فوق ستاره و البته در این مورد مثال زیاده .
فکر کنم اگر به اون فینال نمیرفتیم الان صدر جدول بودیم تو سری آ .
حالا فیتال اروپا بهتره یا سری آ . البته بره ما که 4 بار قهرمان سری آ شدیم فینال خیلی مهمتره اما الان که تو این شرایط هستیم میتونیم متوجه اهمیت سری آ هم بشیم .
2 . کادر فنی : اصلا کاری با علگری ندارم . بحثم سر سرمربی تیمم هست . یووه میاد سویا و سیتی رو میبره و از اونطرف هم دوتا مساوی میگیره از گلادباخ . چطور زمانی که سیتی و سویا رو میبریم سرمربی هبچ مشکلی نداره اما اون دوتا مساوی کذایی بدست میاد مدیریت نتونسته خوب بازیکن بخره ؟!!
این مورد تو سری آ هم پیش اومد اما به مراتب با نتایج خیلی ضعیف تر .
به نظرم سرمربی هنوز نتونسته به داشته هاش مسلط بشه و بیشتر داره به نداشته هاش فکر میکنه . و با تغییر ترکیب های مکرر بیشتر از اون که بخواد به ترکیب اصلی برسه ، داره به مدیریت میگه دستم خالیه که هی ترکیب عوض میکنم . و داره اشتباه مدیریت رو با یه اشتباه بزرگتر پاسخ میده .
مربی حیلی دنبال یه بازیساز بود اما خب به هر دلیلی اضافه نشد به تیم اما سرمربی هنوز داره به اون نیومدن بازیساز فکر میکنه .
اعتقاد دارم این تیم یووه بدون سرمربی میتونست بهتر نتیجه بگیره در صورتی که با یک ترکیب تو همه بازیها حاضر میشد نه با هزار ترکیب !!
و اخرین حرفم در مورد کادر فنی اینه که وقتی به بازیکن تو به بازی عالی عمل میکنه و تو بازی بعد نیمکت نشین میشه ، من یکی هیچ دلیلی براش پیدا نمیکنم . موردی که تو این فصل خیلی دیده شده .
و مهمترین موضوع اینه که همونجور که مدیریت فکر نمیکرده با این جابجای ها تو این فصل ، این نتایج پیش میاد . همینجورم سرمربی دوست نداشته که این شرایط بر یووه حاکم بشه . اما حالا که تو این شرایط هستیم باید به فکری براش بکنن .
  • mory, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

خیلی جالبه حتی با برد میلان 3 رای به تعداد ناتواني كادر فني افزوده شد

ان شاللله  الگری اخراج میشه تا دوستان قدر مربی بدونن....وقتی طرفدار از مربی خوبش که تا استانه سه گانه رفت (سال قبلش یووه در رسیدن به فینال لیگ اروپا هم ناکام بود)  قدردان نیستند حتما به همان اتفاقی دچار می شود که الان ریال مادرید دچارش شده...عدم قدردانی از نعمت انجلوتی و  ساختن و سوختن با بنیتز

• Bianconero Amore, mory, Delle Alpi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی