پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی سیزدهم سری آ - یوونتوس 1-0 میلان

97 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

JuiR1446994747cxivqu.jpg

هفته ی دوازدهم سری آ

یوونتوس - میلان

30 آبان 94

ساعت 23:15 به وقت تهران

یوونتوس آرنا

• mory, Principino, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

برای جبران امتیازات هدر رفته این بازی را برد.

بازی های تیمهای دیگه نگاه نمیکنم ولی ظاهرا میلان بهتر از پارساله و دفاعش ضعیف اما خط حمله خوبی داره

بر الگری واجب است بردن این بازی

از اینکه دروازه بن جدیدی رو کرده میلان خوشحالیم.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

این بازی  خیلی چیزا مشخص میشه .  این رو ببریم برگشتیم تو جاده 

• Bianconero Amore, mory, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

این بازی  خیلی چیزا مشخص میشه .  این رو ببریم برگشتیم تو جاده 

چه خوش خیالی پژمان! یعنی با این بازی درب داغونی که داریم انتظار داری میلان رو ببریم؟بعدشم واقعا این فصل با شاهکاری که تو نقل انتقالات داشتیم انتظار قهرمانی و یا کسب سهمیه رو داری ؟

من به سهمیه یوفا قانع ام بازی با میلان هم اصلا قابل پیش بینی نیست اما چیزی که مشخصه بازی درب داغون تیمه که اصلا تا اینجا درست بشو نبوده در ضمن بازیساز نداریم کلی مهاجم و مدافع داریم اما هافبک بازیسازی که بتونه موقعیت سازی کنه نداریم وهمه این بدبختیایی این فصل زیر سر تیم مدیریت یوو اللخصوص آقاتون ماروتا هست :pep:

• juve's fan, Georgia , D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

^ بوناونتورا رو از این میلان بگیریم از کارپی هم پایین‌تره. با بوناونتورا هم چیزی بیشتر از تیمهای معمولی نداره. البته حوادث فوتبال قابل پیش‌بینی نیست ولی اگه اتفاق عجیبی رخ نده انتظار از دست دادن امتیاز در این بازی رو ندارم، در واقع از این میلان کمتر از هر تیم دیگه‌ای می‌ترسم. به هر شکلی شده باید به کورس برگردیم. یکی-دو پله رو راحت میشه صعود کرد ولی رسیدن به 4 تیم بالایی که کمی فاصله گرفتن به ثبات نیاز داره، امیدوارم تیم و مکس به ثبات برسن، نمی‌دونم کدومشون اول باید رخ بده ولی مهم نیست. تصور فصل بدون قهرمانی برام مشکله، حس می‌کنم یک سال از عمرم هدر شده.

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ چرا بدون قهرمانی؟ پس UCL چیه ؟ :1: با یورو مکس .. بخاطر سوزوندن دل ویدالم شده باید قهرمان شیم تا دیگه مصاحبه نکنه برای بدست آوردن UCL وارد بایرن شدم ، فک کن قهرمان شیم :2laugh:

- بازی در JArena..
433 با بارزالی و روگانی رو می‌پسندم ، دلم نمیخواد فعلا بونوچی و کیلو رو ببینم
برام مهم نیست چطور میبریم، گل میزنیم میریم تو دفاع یا گل نمیزنیم خودشون گل بخودی میزنن یا پنالتی میشه یا بعد گل بدون مهاجم بازی میکنیم یا هرچی.. من بردن رو دوست دارم ، نقل از بهمن به نقل از رئیسه بزرگ بردن مسئله مهمی نیست، مهمترین چیزه [ بهمن درست گفتم؟ :nish: ] **

- سر جدتون کلین شیت کنید ی بازی!!! این گلهای مسخره چیه آخه دلم برای آقا 1# خونِ.. خون!
-یووه 18 امتیاز 7 ام میلان 20 امتیاز 6 امه، اگه از رقیب مستقیممون توی جدول توی زمین خودمون نبریم پس میخوایم کی ببریم؟ تا اینجا هم به اندازه کافی امتیاز از دست دادیم

- نکته مثبت بازی قبل هم اولین گل فصلمون از روی کرنر توی این 12 بازی بود اون هم توسط کوتاه قد ترین بازیکن تیم.. + پاس پوگبا :11: این چندمین باره پاس توی در میده و منجر به گل میشه [ سیتی، ساسولو، امپولی ]
-نکته منفی زیاد داشتیم..

** حضرت مارشال [EMIN3M] در همین باره در فرمایشی مشابه فرمودن "success is my only motherFu##en option"

:144:
  • Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

زامبی :

• یوونتوس نیاز دارد که امتیازاتش را پس بگیرد. میلان ، علی رغم همه ی شرایط  ، در فاز مثبتی هستند و به دنبال نتیجه خواهند بود.
  • ورزشگاه یوونتوس می تواند یک فاکتور باشد.باید در ذهن داشته باشیم که بازیکنان زیادی به اردوهای تیم ملی می روند  می تواند یکی از تیم ها یا هر دو را تنبیه کند.
  • با توجه به اینکه در خانه بازی می کند و قصد بازگشت در کورس قهرمانی را دارند ، فکر می کنم یووه چیزهای بیشتری برای از دست دادن دارد در صورتیکه که پیروز میدان نباشد.

• juve's fan, mory, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
واقعا دلت خوشه پژمان. بازی میلان همه چی رو مشخص میکنه؟ حالا بردن میلان درب و داغون شده هموار شدن راه پیشرفت اونم تو ورزشگاه خودمون؟ پژمان این تیم با این کادر فنی برنمیگرده به جاده اصلی. چند هفته از اون حرفی که تو گروه زدیم گذشته و چیزی از اون روز تغییر نکرده. چند هفته دیگه هم تقریبا نیم فصله . انتظار دارم پای حرفت بمونی
  • juve's fan, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
حتما چيزي عوض نشده ديگه . چميدونم والا 😃😃

اقا من دلم خوش . بزارين خوش بمونه . شما به حرص و جوشتون ادامه بدين 😀😃

نترس . سر حرفم هستم . همونطور كه دوستات بودن 😁😁
  • Bianconero Amore, Principino, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

^^^

اخر فصل هم میبینمت که تو حالت های متفاوت این حرفا رو میزنی

حالت اول(یوو هفتم شده): تقریبا کل فصل رو خوب بودیم با توجه به این که تیم رو جون کردیم و پر انرژی تر و با توجه به قدرتمند تر شدن تیم های سری آ مقام هفتمی هم خوب ارزیابی میکنم در کل از عملکرد تیم مدیریتی بسیار راضیم ایشالله فصل بعد سهمیه رو میگیریم.

حالت دوم (یوو سهمیه گرفته ): تو این جوو سنگین و ظالمانه ای که برا یوونتوس ایجاد کردن کسب سهمیه بزرگترین دستاورد قرن تیم مدیریتی یوو میشه حساب کرد و من بسیار راضی و خشنودم که تیم مدیریتی به سرپرستی ماروتا داریم بازم ایمان نمیارین ؟

حالت سوم (یوو شانس اورده نرفته سری ب): واقعا عالی بودیم تو دوره ای که پیرلو ویدال و توز یه بازیکن اصلی ما بهمون خیانت میکنن و میرن و باشگاه میاد جون گرایی میکنه و این ریسک بزرگ رو میکنه و با شجاعت تمام مانع از رفتن به سری ب میشه باید احسنت گفت به مجموعه یوو اللخصوص ماروتا مرد همیشه در صحنه..

حالت چهارم (یوو قهرمان بشه): اشهدان لاالی ماروتا  حی الله و اشهد ان پژمان رسول و ماروتا الله :2laugh: :24: :24:  دیگه اونوقت کی جلو دار تو و فرقت هست :2laugh: :24: :24:

پژمان همه اینا رو گفتم که بدونی تو ذهنت قفل شده هست یعنی وقتی به یه چیزی عقیده داری محال ممکن هست که نظرت برگرده

اگه تو دروان بت پرستان زندگی میکردی و 1024 پیغمبر هم برات میومد نمیتونست تو رو خدا پرست کنه :2laugh:

اخر فصل هم من هستم هم تو میبینیم :1:

یادت باشه از این پست من یه اسکرین بگیری :nish:

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

^^^

حالت چهارم (یوو قهرمان بشه): اشهدان لاالی ماروتا  حی الله و اشهد ان پژمان رسول و ماروتا الله :2laugh: :24: :24:  دیگه اونوقت کی جلو دار تو و فرقت هست :2laugh: :24: :24:

:1:

یادت باشه از این پست من یه اسکرین بگیری :nish:

اون رو که شک نکن  .  اول از همه  همین خود تو رو از سر در فروم اویزون میکنم تا درس عبرتی بشه واسه دیگران    :21:  :21:

اسکرین شات هم گرفته شد  :1:

اما دو چیز رو  بگم  و خطبه رو تموم کنم . 

اول اینکه   .  ببین جیگر  :1:   چرا متوجه نیستی   .    من اصلا  منظورم این مواردی که اشاره کردی  نیست .   ذهنم هم قفل نشده .  بلکه دارم   جلوتر رو نگاه میکنم .  

حتی اگه به قول تو این فصل   سهمیه رو هم نگیریم برای من مهم نیست .  اصلا کی گفته  یک تیم همیشه باید قهرمان بشه .   اگه همچین تیمی سراغ دارین به من هم بگین .  

من معتقدم  در این مقطع   تیم  به همچین جوون گرایی  و تحولی نیاز داشت  .    تحول و جوون گرایی هم همیشه تاوان داره برادر من .    تاوان ما هم شاید این باشه که این فصل قهرمانی  رو از دست بدیم .  

از سه نفری که از تیم رفتن   مگه  تا کی میتونستن  در این سطح بازی کنن ؟    با ارفاق شاید فقط ویدال میتونست   چند سال دیگه سطح خودش رو نگه داره دیگه . غیر از اینه ؟

باید تیم متحول میشد یا نه ؟      تو و  فرقت  همین چهار تا باخت رو میبینین و  مدام  فریاد وا مصیبتا سر میدین .   ولی من  و به قول تو فرقه ام  به باختا نگاه نمیکنیم   .   ما به این تیم به  عنوان  اینده ی  درخشان نگاه میکنیم .   با الگری یا بی الگریش مهم نیست و  مهم اینه که اینده مال این تیمه . و  خریدهای  بعدی که قطعا اونها هم در همین راستا خواهد بود  .  وگرنه تا کی میخواستی به پیرلو و توز  دل ببندی 

یه بار برات اسم بردم  .    نتو   ساندرو   دیبالا    لمینا   موراتا    کوادرادو    -     این یعنی اینده  .  ما  50 - 60 درصد تیم رو   متحول کردیم برای اینده .    اصلا حماقته  اگه کسی بخواد   انتظار قهرمانی داشته باشه  .    

الان تنها چیزی که  برای من و فر قه ام مهمه   رسیدن به یک ثباته .  یه ثبات  که همراه با  یک اعتماد به نفس نسبی همراه باشه .(  نه این مواردی که  تو ردیف کردی  . )  .  با بازیکنایی  که  تاحالا  خواب قهرمانی رو هم ندیدن -   قهرمانی چیه  اصلا تا حالا صدر جدول بودن  رو هم تجربه نکردن  -   ولی سرشار  از استعدادن   و از تک تکشون میشه  در اینده زیاد شنید -    که به نظرم داریم بهش نزدیک میشیم .     و ان شالاه هم  بهش میرسیم .   قطعا هم میرسیم و اینده مال یووست

هر طرز فکری که داشته باشی هم این حرکت نیاز بوده

اگه بگی  الگری نفهم بوده . اگه بگی  تو اروپا پارسال  اتفاقی موفق بودیم  اگه بگی  ما مال اروپا نبودیم اصلا    اگه بگی .... .....  اصلا هرچی بگی بازم پس باید  به این نتیجه برسی که این کار لازم بوده  .   و باید تاوان این حرکت  رو هم بدیم .  همه تیم های بزرگ هم این کار رو میکنن   

کلیت موضوع اینه  .  حالا باز هی بیا بگو  به این باختیم  به اون باخیم   هفتم شدیم سهمیه ندارینم  

از این پست من هم اسکرین شات بگیر  چون به وقتش بر علیهت  تو دادگاه استفاده میکنم  ازت   :21:  :1:

و نکته دوم اینکه  

واقعا وقتی  میای تو فروم هواداران  یوونتوس   انگیزت رو از دست میدی  -    وقتی  فکرت اینی که   بالا نوشتی باشه  ولی  همیشه یه عده منتظرن  که از هر نکته ای حتی اخراج   هرنانز بیان  و و   همه چی رو بکوبن   -    یه عده هم که ثابت   حتی بعد از خراب کردن یک کرنر    یه جمله ثابت  دارن که  کپی  پیست میکنن   .   :21:  ( کجا هست اونایی که از تیم دفاع میکردن )   کپی - پیست   :1:

واقعا  به شمام میگن هوادار ؟      هواداری  که   از  نیمه اول  بازی اول  هفته اول   میاد  و اینطوری   از همه چی سو استفاده میکنه   چه هواداریه   ؟

شما   حتی   حرف   و مصاحبه های   کاپیتان افسانه ای تیم خودتون رو  -  مصاحبه های اسطوره ی تیم خودتون رو  در مورد این وضعیت هم  در حد پشم قبول ندارین .   چه برسه به ما   :fp:

+این پست ربطی به این تاپیک نداشت .    منتقلش کنین به جایی که مربوطه   -         (  فکر کنم  پست های  مونگار   خوبه  :21:  :21:  :21:  :21: )  چون بعدا میخوام ازش استفاده بهینه کنم 

• Bianconero Amore, Principino, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

@pezhman^^ 

پژمان هسته ی اصلی حرفات که مدیریت به فکر آینده تیم رو تغییر داده و آینده مال این تیمه رو واقعا قبول دارم و ازش دفاع می کنم، ولی خب بازیکنایی که از الان ذهنیت پیروزی تو سرشون نیست و می خوان یه جوری فقط نبازن بازی رو، آینده چی می خوان بشن ؟!  :1: من خودم هیچ مشکلی با خریدایی که شده ندارم به نظرم خوب بودن، مشکل من ( و فرقه ام  :1:  ) اینه که این تغییر نسل، افتاده دست یه نفر که نمی تونه نسل سازی کنه !! نمی خوام بگم بده، اما از عهده نسل سازی بر نمیاد !! آلگری اگه الان همون تیم پارسال بود با قدرت تو صدر جدول بود اما خب الان کارش گره خورده چون نمی تونه پایه ی یک تیم رو بسازه. برداشت بد نشه تنها کلمه ای که الان به ذهنم میاد در مورد آلگری، هلو برو تو گلوئه !  :1:   :1: 

الان بازیکنای جوون خیلی خوبی ما توی تیم داریم خودت هم اسمشون رو بردی، اما خب اینا ثبات ندارن. لمینا نمی دونه چیکار باید کنه، استورارو گیج می زنه، دیبالا یکی در میون بازی می کنه، ساندرو میخکوب میشه رو نیمکت، کوادرادو هیچ برنامه ی مشخصی واس بازی بهش داده نشده، موراتا به کنج محوطه تبعید شده، روگانی هنوز باور نکرده اومده توی یوونتوس بس که بازی نکرده و .... خب از اینا چی می خواد در بیاد ؟! نمونه بارز استعدادی که اینطوری هدر رفته تو تیم خودمون بود : جووینکو !! جووینکو خدای استعداد بود اما همین سردرگمی ها که مربی های مختلف سرش اووردن، نابودش کرد ! 

اول فصل من فکر می کردم تغییر نسل به موقع بوده و خوب کسی هم دست گرفته این تغییر نسل رو. اما اتفاقات این فصل و گم نشدن تو جو موفقیت مثل فصل پیش ( اعتراف :fp:  ) باعث شد به این نتیجه برسم که این تغییر نسل، اینطوری زود بود !! یهو 3 تا وزنه ی سنگین رو بندازی بیرون و بخوای تغییر نسل بدی شاید در حالت عادی بد نباشه، اما وقتی سرمربی تیمت آلگری خیلی خیلی بد می شه  :1:  :1:  با حظور آلگری به نظر من می شد این پروسه ی تغییر نسل تو 2 سال انجام بشه تا یهو امسال. 1 سال دیگه این پروسه تغییر نسل رو کشش می دادن تا یکی مثل دشان (  :8:  :8:  :worship: ) میومد بالا سر تیم و تمام  :1:  

در مورد بازی هم بگم برای اولین بار طی 4 ساله که واقعا احساس می کنم شانس زیادی برای پیروزی مقابل میلان نداریم  :22:  :22: وقتی زلات و سیلوا هم تو میلان بودن من از الان برای پیروزی امیدوار تر بودم ناموسا :1:  میلان هر چقدر هم بد باشه، ما نشون دادیم پاش بکشه می تونیم ازش بدتر باشیم !! مخصوصا الان که بعد از بازی های ملی هم بازی داریم  :fp:  :1:  یوونتوس این فصل، به من یکی نشون داده که هیچ بازی رو از قبل به نتیجش ایمان نداشته باشم  :1:  هر اتفاقی ممکنه بیوفته حتی شکست مفتضحانه از همین میلان داغون  :fp:  :fp:  :1:  یا شاید هم برد پر قدرت برابر همین میلان  :1:  :1:  

• juve's fan, Principino, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ΔΔ

گفتم که. هر جور هست باید به یک ثبات نسبی برسیم . و یه اعتماد به نفس . حتی شده اون ثبات بردن سه چهار بازی پشت سر هم باشه . یا همین بردن تیمهای اسمی مثل میلان . اینجاست که میگم بردن میلان. خیلی مهمه . ولی به یه عده بر خورد ظاهرا
  • Principino, Signora Omicidi, Huceyn و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ΔΔ

گفتم که. هر جور هست باید به یک ثبات نسبی برسیم . و یه اعتماد به نفس . حتی شده اون ثبات بردن سه چهار بازی پشت سر هم باشه . یا همین بردن تیمهای اسمی مثل میلان . اینجاست که میگم بردن میلان. خیلی مهمه . ولی به یه عده بر خورد ظاهرا

پژمان واقعا ازت انتظار ندارم اینطوری جبهه بگیری در مقابل نظرات مخالف. بزرگتر ما هستی و همیشه احترامت رو داشتم و خواهم داشت . یعنی میخوای بگی به من برخورده از اینکه گفتی بردن میلان مهمه ؟

منم قبول دارم که یک تیم نباید همیشه قهرمان باشه . ولی وقتی پتانسیل تیمت بالاست از اون طرف هنوز تیم های سری آ مشکلات زیادی دارن چرا نباید قهرمان باشیم ؟ 

تو داری به آینده نگاه میکنی که تیم جوون شده و ما آینده رو داریم . پوگبا . روگانی . کواد . موراتا و احتمالا چند تا جوون دیگه . فصل دیگه اگه سهمیه نگیریم و پیشنهاد بالا براشون بیاد به نظرت میشه نگه داشتشون تا آینده رو برامون بسازن ؟

و نکته آخر اینکه پژمان ما مشکلمون نتیجه نیست که با یک باخت از تیم انتقاد کنیم . مشکلمون اینه که تیم داره بی برنامه و نامنظم بازی میکنه . انگار تو پیش فصل و دوران بدنسازی هستن هنوز. 

برات سهمیه نگرفتن این فصل مهم نیست قبول ولی واقعا هم برات مهم نیست یوونتوس جلوی یک تیم با ارفاق درجه دومی 30 دقیقه بزنه زیر توپ و پاس بده به حریف و تو قوطی باشه ؟ یا جلوی تیم درجه چهارمی سری آ برای حفظ نتیجه تعویض دفاعی کنه ؟ 

بازی میلان هم آره مهمه خیلی مهم . بازی با میلان همیشه مهم بوده . تو بدترین شرایطمون هم دوست داشتیم که ببریم . ولی اگه میلان رو هم ببریم چیزی درست نمیشه 

• juve's fan, mory, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال

پژمان عزیز

طبق صحبت های خود ماروتا این خود توز - ویدال و پیرلو بودند که درخواست خروج دادند ...و این باشگاه نبوده که عذرشون رو خواسته باشه تا بشه با قدرت از انقلاب و جوانگرایی در تیم با برنامه مدیران صحبت کرد ...

البته بدون شک یووه نیاز به تغییرات داشته ولی فکر نمی کنی این تغییرات می تونست به مرور و در طول مسابقات انجام بشه تا با این حجم از سرگردانی و آشفتگی در بین کادر فنی و بازیکنان روبرو نشیم ؟...

• juve's fan, Signora Omicidi, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

اگه ببریم هفتمین برد پیاپیمون در مقابل میلان خواهد بود ( البته بین علما اختلافه و بعضی هاشون میگن که برد توی وقت های اضافه حساب نمی شه ودر صورت پیروزی این برد ششمین برد پیاپیمون جلوی میلانه ) 

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4156 ارسال

علما امر و مبرگان امور بر این باورند که با شش و هفا برد پیاپی است که یوونتوس می تواند به صد برگردد و گرنه شانس سومی کم است.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تمامی بلیط های بازی یوونتوس و میلان فروش رفته ، البته چند صندلی خالی برای روزهای منتهی به بازی نگه داشته شده.

• juve's fan, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آنجل دی یانگ فیکسه تو میلان؟ امروز تو تمرینات از ناحیه ی ران مصدوم شده و فک کنم بازی مقابل یووه رو از دست داده.

• juve's fan, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مچ فکتس :nish:  :

1. یوونتوس و میلان تا حالا ۱۶۰ بازی در سری آ به مصاف هم رفتن ، ۵۸ به ۴۸ یووه جلوعه ، ۵۴ تا بازی هم مساوی شده.
  2. یوونتوس تا حالا ۵ بازی پیاپی در سری آ‌ میلان رو شکست داده ، که این دومین بار در تاریخشون اتفاق افتاده ، اولین بار بین سالهای ۱۹۸۰-۱۹۸۴ ، تا حالا هیچ وقت نتونستیم ۶ بار پیاپی میلان رو ببریم :65yytgts6rouhope1x2s:
  3. تا حالا از سال ۲۰۰۶ هیچ وقت در زمین یوونتوس این دو تیم با هم مساوی نکردن ، ۶ بار یووه برده و ۲ بار هم میلان.
  4. یووه دو بازی اخیرش در سری آ رو برده ، ولی از آوریل گذشته نتونستن سه بازی پیاپی رو ببرن.
  5. یووه تا حالا ۳ بازی پیاپی خونگیش رو برده ، اما از ۳ بازی اولش تو خونه فقط ۲ امتیاز کسب کرده بود.
  6. میلان در ۵ بازی اخیرش شکست ناپذیر بود ( ۳ برد و ۲ تساوی ) آخرین باری که رکورد ۶ بازی شکست ناپذیری رو ثبت کردن ، به اکتبر ۲۰۱۴ برمی گرده ( ۲ برد و ۴ تساوی )
  7. یوونتوس این فصل تیمی بوده که بیشتر از هر تیم دیگه ای بیرون محوطه ی جریمه گل خورده ، در حالیکه پارسال فقط ۴ گل خورده بودن.
  8. یوونتوس بدون احتساب شوت های بالک شده و ۱۶۸ شوت به سمت دروازه داشته ، که از لحاظ عدم موفقیت در گلزنی چهارمین تیم بد سری آ بوده (۹.۵٪ موفقیت در گلزنی شوت ها)
  9. یوونتوس در ۸ بازی ای که مارکیزیو فیکس بازی کرده ، هرگز نباخته. ( ۴ برد و ۴ تساوی ) ، در ۹ بازی ای که مارکیزیو نبوده یووه ۴ بار باخته و ۱ بار مساوی کرده.
  10. دوناروما تا حالا ۸۴.۶٪ سیو داشته که فقط  هندونه ازش بهتر بوده :1:

• GioVanni Agnelli, juve's fan, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی